BOTS, IN HEDEN EN VERLEDEN


deel 1: Stamboom van de Valkenswaardse tak, versie 1.6


Leiden, 24 maart 2000


INHOUDOPGAVE

GENERATIE 0

terug

0. Adriaan, geb. ca. 1600, tr. N.N.
Uit dit huwelijk:
  1. Albert Adriaans , volgt I.

GENERATIE I

terug

I. Albert Adriaans (zn van 0), geb. ca. 1630, overl. vůůr 1691, tr. Maria Peters, geb. ca. 1631, overl. na 1691.
Uit dit huwelijk (volgorde onbekend):
  1. Adriaan Alberts, volgt IIa.
  2. Peter Alberts, volgt IIb.
  3. Gerrit Alberts, volgt IIc.
  4. Cathalijn Alberts, ondertr./tr.(sch bank) Bergijk 2.1/6.2.1690 Aart Dirk Heuvels.
  5. Maria Alberts, tr. vůůr 1691 Jan Hendricx.
Op 22 februari 1691 maken de kinderen van Maria Peters een verdeling van de goederen.In deze acte verklaart Maria Peters 60 jaar oud te zijn.

GENERATIE II

terug

IIa. Adriaan Alberts (zn van I), ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 4/27.1.1687 Maria Goyaarts.
Uit dit huwelijk (volgorde onbekend):

 

IIb. Peter Alberts (zn van I), ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 18.1/5.2.1698 Anneke Peters Cuijpers, dr. van Peter Peter Cuijpers en Cathalijn Jans.
Op 24 maart 1699 maken de kinderen van Peter Peter Cuijpers en Cathalijn Jans een verdeling van de goederen.
Uit dit huwelijk (volgorde onbekend):
  1. Catharina Bots, volgt IIIg.
  2. Petrus Bots, volgt IIIh.

 

IIc. Gerrit Alberts (zn van I), overl. voor 10.3.1758, ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 12/28.2.1707 Jenneke Jaspers, overl. voor 10.3.1758.
Uit dit huwelijk (volgorde onbekend):
  1. Albertus Bots, volgt IIIi.
  2. Leonardus Bots, volgt IIIj.
  3. Maria Bots, volgt volgt IIIk.
  4. Adriana Bots, tr.kerk(rk) Borkel en Schaft 17.1.1756 Adrianus Aart Jaspers.
    Op 5 maart 1768 verklaart Adriaantje Bodts, vrouw van Adriaan Aart Jaspers dat de regenten van Borkel hun schuld hebben afbetaald als uitvloeisel van een eerdere lening.

GENERATIE III

terug

IIIa. Gerardus Bots (zn van IIa), overl. voor 13.3.1756, tr.kerk(rk) Borkel en Schaft 18.9.1718 Cornelia Michaelis Heuvels, dr. van Michel Dirk Heuvels en Marijke Goijers.
Op 9 februari 1728 maken de kinderen van Michiel Dirk Heuvels en Marijke Goijers een verdeling.
Uit dit huwelijk:
  1. Adriana Bots, ged.(rk) Schaft 17.8.1719.
  2. Petrus Bots, ged.(rk) Borkel 22.2.1721, overl. voor 30.10.1798.
  3. Theodorus Bots, ged.(rk) Borkel 12.3.1723, volgt IVa.
  4. Maria Bots, ged.(rk) Borkel en Schaft 17.3.1726.
  5. Albertus Bots, ged.(rk) Borkel en Schaft 12.7.1728, volgt IVb.
  6. Adrianus Bots, ged.(rk) Borkel 13.7.1731, volgt IVc.

 

IIIb. Albertus Bots (zn van IIa), tr.kerk(rk) Borkel en Schaft 6.11.1718 Margaretha Gerardus Corstiaens, dr. van Gerrit Corstiaans en Elisabeth Gijsberts.
Op 21 januari 1732 maken de kinderen van Gerrit Corstiaans en Elisabeth Gijsberts een verdeling van de goederen.
Uit dit huwelijk:
  1. Elisabetha Bots, ged.(rk) Borkel en Schaft 20.3.1720, volgt IVd.
  2. Adrianus Bots, ged.(rk) Schaft 4.9.1721, volgt IVe.
  3. Gertrudis Bots, ged.(rk) Borkel en Schaft 5.3.1724, volgt IVf.
  4. Petrus Bots, ged.(rk) Borkel en Schaft 16.3.1726, volgt IVg.
Op 28 januari 1769 vindt er voor de schepenbank van Aalst een overdracht van 180 gulden plaats aan Mattijs Botbergen door Adriaan Aalbert Bots cum suis. Uit deze acte blijkt dat Petrus Bots vůůr 1769 is overleden.

 

IIIc. Godefridus Bots (zn van IIa), overl. tussen 1734 en 1738, tr.kerk(rk) Borkel en Schaft 28.11.1723 Elisabeth de Light, dr van Francois Peter Frans en Maria Peter Boons.
Uit dit huwelijk:
  1. Adrianus Bots, ged.(rk) Borkel 26.4.1725, overl. voor 31.1.1761.
  2. Albertus Bots, ged.(rk) Borkel en Schaft 8.9.1727.
  3. Petrus Bots, ged.(rk) Borkel en Schaft 29.10.1729, overl. voor 3.5.1734.
  4. Maria Bots, ged.(rk) Borkel 17.4.1731, volgt IVh.
  5. Petrus Bots, ged.(rk) Borkel 3.5.1734.
  6. Op 4 maart 1778 vindt overdracht plaats van onroerend goed te Borkel door Goijaart Keesmakers, als lasthebber van Peter Goijaart Bots, die zich in Westfalen bevindt, aan Geerit Hendrik Moonen.

 

IIId. Adrianus Bots (zn van IIa), overl. voor 13.3.1756, tr.kerk(rk) Borkel en Schaft 13..1726 Maria Catharina Theunissen, begr. 8.5.1758.
Uit dit huwelijk:
  1. Adriana Bots, ged.(rk) Borkel en Schaft 4.11.1728, volgt IVi.
  2. Helena Bots, ged.(rk) Borkel 20.11.1731.
  3. Antonia Bots, ged.(rk) Borkel 22.9.1734.
  4. Gerardus Bots, ged.(rk) Borkel 19.9.1736.
  5. Helena Bots, ged.(rk) Borkel 5.10.1738.
  6. Cornelius Bots, ged.(rk) Borkel 24.10.1739.
  7. Cornelius Bots, ged.(rk) Borkel 2.11.1740.
  8. Antonia Bots, ged.(rk) Borkel 24.4.1742, volgt IVj.
  9. Joanna Maria Bots, ged.(rk) Borkel 3.5.1745.
  10. Maria Catharina Bots, ged.(rk) Borkel 30.10.1748.
Op 12 augustus 1750 maken Adriaan Bots en Catharina Antonis hun testament op.

 

IIIe. Laurentius Bots (zn van IIa), begr. Borkel en Schaft 3.12.1747, tr.kerk(rk) Borkel en Schaft 13.1.1727 Catharina Henricus Joosten, begr. Borkel en Schaft 9.5.1743.
Uit dit huwelijk:
  1. Adriana Bots, ged.(rk) Borkel 7.3.1732, begr. Schaft 20.3.1732.
  2. Maria Catharina Bots, ged.(rk) Schaft 7.4.1734, begr Borkel en Schaft 6.10.1747.
  3. Adrianus Bots, ged.(rk) Borkel 23.4.1736, begr. Schaft 24.9.1747.
  4. Henricus Bots, ged.(rk) Schaft 21.11.1739, begr. Borkel en Schaft 24.1.1740.
  5. Henricus Bots, ged.(rk) Schaft 17.4.1741, volgt IVk.

 

IIIf. Joannes Bots (zn van IIa), overl. voor 1751, tr.kerk(rk) Borkel en Schaft 1731 Maria de Light, overl. voor 1751, dr van Francois Peter Frans en Maria Peter Boons.
Uit dit huwelijk:
  1. Adriana Bots, ged.(rk) Borkel 27.9.1732, volgt IVl.
  2. Maria Anna Bots, ged.(rk) Borkel 11.10.1734, volgt IVm.
  3. Francisca Bots, ged.(rk) Borkel 10.11.1736.
  4. Albertus Bots, ged.(rk) Borkel en Schaft 30.4.1739.
  5. Gerardus Bots, ged.(rk) Borkel 2.12.1741, volgt IVn.
  6. Arnoldus Bots, ged.(rk) Borkel 12.4.1744, overl. Nieuwkoop 24.8.1822.
    Op 1 februari 1771 geven de schepenen van Borkel een verklaring af om Arnoldus Jan Bodts ongehinderde doorgang te verlenen in verband met handel drijven in Aarlanderveen.
  7. Maria Catharina Bots, ged.(rk) Borkel 16.9.1746, begr. 2.3.1751.

 

IIIg . Catharina Bots (dr van IIb), overl. tussen 1758 en 1766, tr.kerk(rk)Borkel en Schaft 2.2.1722 Adriaan Verweijen, begr. Borkel en Schaft 30.6.1758, zn van Aegidius Verweijen en Maria N.N..
Uit dit huwelijk:
  1. Maria Verweijen, ged.(rk) Borkel en Schaft 10.9.1723, overl. na 7.3.1766.
  2. Petrus Verweijen, ged.(rk) Borkel en Schaft 10.9.1723, overl vůůr 1728.
  3. Catharina Verweijen, ged.(rk) Schaft 3.6.1725, volgt IVo.
  4. Albertus Verweijen, geb. Borkel en Schaft ca 1726, volgt IVp.
  5. Petrus Verweijen, ged.(rk) IIIgSchaft 30.4.1728, ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 10/25.1.1767 Henrica van de Graaf, geb. Eersel.
  6. Aegidius Verweijen, ged.(rk) Schaft 8.5.1730, ondertr/tr.(sch.bank)(1) Bergeijk 4/17.1.1767 Johanna Geerart Smets.
    Aegidius Verweijen ondertr./tr.(sch. bank)(2) Bergeijk 20.7/4.8.1776 Goverdina van Maris.
  7. Theodorus Verweijen, ged.(rk) Schaft 21.1.1733, overl. vůůr 7.3.1766.
  8. Mathias Verweijen, ged.(rk) Schaft 27.2.1734, overl. vůůr 7.3.1766.

 

IIIh. Petrus Bots (zn van IIb), begr. Borkel en Schaft 19.4.1739, tr.kerk(rk) Borkel en Schaft 26.8.1735 Maria Adamus Cuijpers, begr. Borkel en Schaft 4.3.1738.
Uit dit huwelijk:
  1. Anna Catharina Bots, ged.(rk) Schaft 25.6.1736, volgt IVq.
  2. Peeter Bots, geb. tussen 1736 en 1738, begr. Borkel en Schaft 10.6.1741.

 

IIIi. Albertus Bots (zn van IIc), begr. Westerhoven 9.8.1788, ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 10/25.1.1750 Margareta Veldeckers, ged.(rk) Borkel 17.8.1725, begr. Westerhoven 12.10.1790, dr van Johannes Veldeckers en Gertrudis Bons.
Uit dit huwelijk:
  1. Joanna Bots, ged.(rk) Borkel 6.11.1750, overl. Westerhoven 2.3.1819.
  2. Wilhelmus Bots, ged.(rk) Borkel 22.4.1752, bouwman, overl. Westerhoven 13.6.1818.
    Op 17 februari 1785 ontvangt Willem Aalbert Bots volmacht van Miggiel Arissen om in rechte te treden voor het innen van gelden van onwillige debiteuren binnen Leiden en Alkemade.
  3. Gerardus Bots, ged.(rk) Borkel 6.10.1753, burgmeester van Westerhoven sedert 10 juli 1810, koopman, bouwman, overl. Westerhoven 17.6.1833.
    Van 4 tot 8 februari 1814 maakt de districtscommissaris C.F. Wesselman in opdracht van de commissaris van de koning in Noord-Brabant een rondgang door zijn arrondissement, om de bestuurders van hun eed van trouw aan het Franse gezag te ontslaan en hen opnieuw aan te stellen. Naar aanleiding hiervan informeert hij in een vertrouwelijk stuk, getiteld "Tafereel in de respective gemeenten van 't Arrondissement Eindhoven", de commissaris over zijn indrukken van de bestuurders in de 59 gemeenten in zijn arrondissement. Over Gerardus Bots heeft hij het volgende te melden: Een braaf man. Hij doet zijne plicht, een goed slag van een man, die deze zeer kleine gemeente goed kent.
  4. Joannes Bots, ged. Borkel 22.10.1755.
  5. Albertus Bots, ged. Westerhoven 17.10.1757, bouwman, overl. Westerhoven 18.10.1820.
  6. Godefridus Bots, ged.(rk) Westerhoven 6.12.1759, volgt IVr.
  7. Adrianus Bots, ged.(rk) Westerhoven 17.4.1762.
  8. Adrianus Bots, ged.(rk) Westerhoven 10.10.1764.
  9. Jacobus Bots, ged.(rk) Westerhoven 25.10.1768, overl. Westerhoven 10.2.1848, tr.(burg.st.) Westerhoven 20.2.1813 Maria Catharina van den Endepoel, ged. 's-Hertogenbosch 8.2.1772, overl. Westerhoven 12.1.1839, dr van Johannes Dominicus van den Endepoel en Johanna Catharina Bosmans.

 

IIIj. Leonardus Bots (zn van IIc), tr.(sch.bank)/tr.kerk(rk) Bergeijk/Borkel en Schaft 20/18.1.1754 Adriana Gooyaers, ged.(rk) Schaft 27.10.1724, begr. Westerhoven 19.4.1787, dr van Adrianus Gooyaers en Henrica Cuijpers.
Uit dit huwelijk:
  1. Gerardus Bots, ged.(rk) Borkel 13.9.1758.
  2. Adrianus Bots, ged.(rk) Borkel 2.4.1760, volgt IVs.

 

IIIk. Maria Bots (dr van IIc), ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 11/27.1.1744 Petrus Keesmaeckers, geb. Borkel en Schaft, zn van Matijs Keesmaeckers en Alegonda Lambers.
Uit dit huwelijk:
  1. Joanna Maria Keesmaeckers, ged.(rk) Borkel en Schaft 15.6.1745.
  2. Mathias Keesmaeckers, ged.(rk) Borkel 25.8.1748, ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 28.5/12.6.1796 Henrica Bots, ged.(rk) Schaft 21.9.1764, overl. Borkel en Schaft 29.1.1841, dr van Petrus Bots en Arnolda Bots (zie IVg).
Op 2 januari 1745 wordt aan Peter Matijs Keesmakers een ontlastbrief voor vetrek naar Borkel gegeven. Op 25 maart 1745 vindt de scheiding en deling van de goederen van Matijs Keesmakers plaats.

GENERATIE IV

terug

IVa. Theodorus Bots (zn van IIIa), ged.(rk) Borkel 12.3.1723, tr.(sch.bank)+tr.kerk(rk) Bergeijk/Borkel en Schaft 5.1.1749 Adriana de Light, geb. Borkel en Schaft, dr van Francois Peter Frans en Maria Peter Boons.
Uit dit huwelijk:
  1. Maria Anna Bots, ged.(rk) Borkel 11.10.1751, volgt Va.
  2. Gertrudis Elisabetha Bots, ged.(rk) Borkel 7.9.1755, volgt Vb.

 

IVb. Albertus Bots (zn van IIIa), ged.(rk) Borkel en Schaft 12.7.1728, overl. voor 30.10.1798, ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 9/24.1.1768 Catharina Melskens, ged.(rk) Borkel 30.10.1734, overl. Borkel en Schaft 25.12.1819, dr van Joannes Christiaan Melskens en Joanna Dircks.
Uit dit huwelijk:
  1. Cornelia Bots, ged.(rk) Borkel 31.3.1769.
  2. Joanna Bots, ged.(rk) Borkel 26.10.1770, volgt Vc.
  3. Gerardus Bots, ged.(rk) Borkel 8.10.1772, volgt Vd.
  4. Joannes Bots, ged.(rk) Borkel 29.11.1774, volgt Ve.
  5. Adrianus Bots, ged.(rk) Borkel en Schaft 7.11.1776.
Op 3 maart 1769 vindt overdracht van een weiland door Martijn Melskens aan Aalbert Bots.

 

IVc. Adrianus Bots (zn van IIIa), ged.(rk) Borkel 13.7.1731, tr.kerk(rk) Borkel en Schaft 30.1.1757 Joanna Minis, ged.(rk) Borkel 2.1.1732, begr. Westerhoven 22.4.1789, dr van Joannes Minis en Maria Albers.
Uit dit huwelijk:
  1. Gerardus Bots, ged.(rk) Borkel 26.11.1758, volgt Vf.
  2. Cornelius Bots, ged.(rk) Borkel 2.10.1765, volgt Vg.
  3. Maria Josepha Bots, ged.(rk) Borkel 6.6.1768, volgt Vh.
  4. Anna Bots, ged.(rk) Borkel 22.11.1771, volgt Vh'.
Op 8 oktober 1785 vindt overdracht van een perceel land en heide plaats door Adriaan Geerit Bots aan Geerit Moonen.

 

IVd. Elisabetha Bots (dr van IIIb), ged.(rk) Borkel en Schaft 20.3.1720, tr.(sch.bank)/tr.kerk(rk) Bergeijk/Borkel en Schaft 16.5.1746/1746 Theodorus van de Cruijs, ged.(rk) Someren 9.7.1716, zn van Anthonius van de Cruijs en Elisabeth Joannes Stanten.
Uit dit huwelijk:
  1. Maria Elisabetha van de Cruijs, ged.(rk) Schaft 6.6.1746.
  2. Albertus van de Cruijs, ged.(rk) Schaft 16.12.1747.
  3. Albertus van de Cruijs, ged.(rk) Schaft 4.9.1749, bouwman, overl. Borkel en Schaft 17.12.1838, ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 4/26.1.1777 Wilhelmina Baars, ged.(rk) Schaft 25.2.1753, overl. Borkel en Schaft 18.8.1829, dr van Petrus Baars en Anna Schrijvers.
  4. Joanna Maria van de Cruijs, ged.(rk) Schaft 6.3.1752, landbouweresse, overl. Borkel en Schaft 27.1.1831, ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 16/31.1.1773 Theodorus Heuvels, ged. Borkel 17.9.1740, overl. Borkel en Schaft 1.2.1806, zn van Albert Heuvels en Joanna Moonen.

 

IVe. Adrianus Bots (zn van IIIb), ged.(rk) Schaft 4.9.1721, overl. na 1766, tr.(sch.bank)/tr.kerk(rk) Bergeijk/Borkel en Schaft 23/18.1.1752 Catharina Verweijen, ged.(rk) Schaft 3.6.1725, overl. voor 7.3.1766, dr van Adriaan Verweijen en Catharina Bots (zie IIIg).
Uit dit huwelijk:
  1. Anna Maria Bots, ged.(rk) Schaft 30.10.1752, volgt Vi.
  2. Mathias Bots, ged.(rk) Schaft 6.4.1754, landbouwer, overl. Borkel en Schaft 31.5.1820, ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 12/27.1.1793 Adriana de Graaf, ged.(rk) Borkel 8.12.1767, overl. Borkel en Schaft 10.11.1826, dr van Petrus de Graaf en Petronilla Huijsmans.
  3. Albertus Bots, ged.(rk) Schaft 8.4.1756, volgt Vj.
  4. Petrus Bots, ged.(rk) Schaft 8.4.1756, volgt Vk.

 

IVf. Gertrudis Bots (dr van IIIb), ged.(rk) Borkel en Schaft 5.3.1724, overl. Schaft ca. 1797, tr.kerk(rk) Borkel en Schaft 30.1.1749 Petrus Verbiest, ged.(rk) Borkel en Schaft 10.10.1723, zn van Henricus van der Bist en Wilhelmina Marcelis.
Uit dit huwelijk:
  1. Albertus Verbiest, ged.(rk) Schaft 21.9.1752, overl. Helmond 11.12.1800, (tr.(sch.bank) Bergeijk 29.7.1781 Maria Catharina Neelen, ged.(rk) Schaft 17.9.1759, overl. Helmond 9.8.1803, dr van Henricus Neelen en Joanna Nijssen.
  2. Catharina Verbiest, ged.(rk) Schaft 17.10.1754, ovel. vůůr 1779, tr.Isch.bank) Bergeijk 26.1.1777 Petrus Jansen, ged.(rk) Schaft 3.4.1745, zn van Theodorus Jansen en Catharina Quante.
  3. Henricus Verbiest, ged.(rk) Schaft 7.11.1756, timmerman, overl. Schaft 28.9.1811, tr.(sch.bank) Bergeijk 15.5. 1791 Petronella Schrijvers, ged.(rk) Borkel 8.10.1770, overl. vůůr 1811, dr van Lambertus Schrijvers en Francisca Cokx.
  4. Laurentius Verbiest, ged.(rk) Schaft 15.11.1758, overl. Woerden 12.1.1835, tr.(sch.bank) Woerden 19.5. 1788 Geertruij Straatman, ged.(rk) Woerden 6.8.1769, overl. Woerden 2.6.1807, dr van Henricus Straatman en Annegie van Keulen.

 

IVg. Petrus Bots (zn van IIIb), ged.(rk) Borkel en Schaft 16.3.1726, overl. vůůr 1769, tr.(sch.bank)+tr.kerk(rk)(1) Bergeijk/Borkel en Schaft 22.1.1758 Henrica Deckers, ged.(rk) Schaft 3.2.1735, begr. Borkel en Schaft 27.5.1760, dr van Adam Deckers en Maria Stoof.
Uit dit huwelijk:
  1. Albertus Bots, ged.(rk) Schaft 19.10.1758, begr. Borkel en Schaft 22.1.1759.
  2. Adamus Bots, ged.(rk) Schaft 16.10.1759, volgt Vl.

Petrus Bots, ondertr./tr.(sch.bank)(2) Bergeijk 2/18.7.1762 Arnolda Bots, ged.(rk) Borkel 9.4.1736, dr van Gerardus Bots en Lucia Verhagen (zie Helmondse tak).
Uit dit huwelijk:

  1. Henrica Bots, ged.(rk) Schaft 21.9.1764, overl. Borkel en Schaft 29.1.1841, ondertr./tr.(sch.bank)(1) Bergeijk 28.5/12.6.1796 Mathias Keesmaeckers, ged.(rk) Borkel 25.8.1748, zn van Petrus Keesmaeckers en Maria Bots (zie IIIk).
    Henrica Bots, tr.ondertr./tr.(sch.bank)(2) Bergeijk 30.6/15.7.1804 Jan Smets, ged.(rk) Schaft 12.1.1765, overl. Borkel en Schaft 2.1.1839.
  2. Albertus Bots, ged.(rk) Schaft 24.11.1765, begr. Schaft 28.12.1765.
Op 10 oktober 1763 krijgen Peeter Bots en Ardina Geerit Bots een ontlastbrief wegens vertrek naar Schaft.

 

IVh. Maria Bots (dr van IIIc), ged.(rk) Borkel 17.4.1731, overl. voor 1776, tr.(sch.bank)/tr.kerk(rk) Bergeijk/Borkel en Schaft 11/9.3.1753 Joannes Nijssen, ged.(rk) Borkel 31.8.1723, zn van Andreas Nijssen en Wilhelmina Henricus.
Uit dit huwelijk:
  1. Wilhelmus Nijssen, ged.(rk) Borkel 23.9.1754.
  2. Godefrida Nijssen, ged.(rk) Borkel 21.11.1756, overl. Borkel en Schaft 12.1.1834, ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 17.9/2.10.1796 Cornelis de Graaf, ged.(rk) Borkel 28.7.1765, overl. Borkel en Schaft 5.5.1844, zn van Petrus de Graaf en Petronella Huijsmans.
  3. Maria Anna Nijssen, ged.(rk) Borkel 23.9.1758.
  4. Elisabetha Nijssen, ged.(rk) Borkel 22.4.1760.
  5. Cornelius Nijssen, ged.(rk) Borkel en Schaft 4.11.1762.
  6. Andreas Nijssen, ged.(rk) Borkel 1.4.1764.
  7. Joannes Servatius Nijssen, ged.(rk) Borkel 6.5.1766, koopman, overl. Ober Ursel (Duitsland) 11-5-1811, tr.(burg.stand) Westerhoven 3.2.1811 Petronella Meulendijcks, ged.(rk) Westerhoven 16.3.1779, overl. Westerhoven 30.9.1853, dr van Thomas Meulendijcks en Anna Bots (Helmondse tak). 
  8. Godefridus Nijssen, ged.(rk) Borkel 9.3.1768.

 

IVi. Adriana Bots (dr van IIId), ged.(rk) Borkel en Schaft 4.11.1728, begr. Valkenswaard 25.11.1779, ondertr./tr(sch.bank)(1) Bergeijk/Achel 15/31.5.1750, tr.kerk(rk) Achel (BelgiŽ) 30.5.1750 Johannes de Wijs, ged. (rk) Veldhoven 17.6.1719, overl. voor 1760, zn. van Laurentius Henderickx en Helena Hansse.
Uit dit huwelijk:
  1. Adrianus de Wijs. ged.(rk) Achel (BelgiŽ) 29.8.1751.
  2. Henricus de Wijs, ged.(rk) Achel (BelgiŽ) 24.2.1753.
  3. Joannes de Wijs, ged.(rk) Achel (BelgiŽ) 8.11.1754, timmerman, overl. Alkmaar 16.2.1825, tr(1). Maria Sijpijn, overl. vůůr 1813.
    Joannes de Wijs tr.(burg.stand)(2) Alkmaar 21.10.1813 Wijntje Bakker, ged.(rk) Bovenkerk 4.3.1774, overl. Alkmaar 27.4.1832, van Cornelis Bakker en Neeltje van Wieringen.
  4. Antonius de Wijs, ged.(rk) Borkel 23.2.1757, landbouwer, overl. Valkenswaard 10.1.1823, ondertr./tr. Valkenswaard 22.8/6.9.1778 Cornelia Verbaarse geb. ca. 1748, overl. Valkenswaard 22.7.1816, dr van Joannes Verbaarse en Joanna Verbruggen.

Adriana Bots, tr.(sch.bank)+tr.kerk(rk)(2) Bergeijk/Borkel en Schaft 27.1.1760 Franciscus Dirk Baecken, geb. Westerhoven, zn van Theodorus Baecken en Aldegundis Plasmans.
Uit dit huwelijk:

  1. Aldegondis Baecken, ged.(rk) Borkel 13.5.1760, overl. Westerhoven 15.2.1811, tr.kerk (rk) Westerhoven 19.2.1797 Joannes van Stratum, ged.(rk) Westerhoven 24.6.1768, arbeider, overl. Westerhoven 13.2.1838, zn van Antonius van Stratum en Maria Joannes Croonen.
  2. Theodorus Baecken, ged.(rk) Borkel en Schaft 20.10.1762, overl. vůůr 16.2.1766.
  3. Joanna Maria Baecken, ged.(rk) Borkel 16.2.1764.
  4. Theodorus Baecken, ged.(rk) Borkel 21.7.1766.
  5. Josephus Baecken, ged.(rk) Borkel 31.8.1768, overl. Valkenswaard 20.5. 1805, ondertr/tr. (sch.bank) Bergeijk 18.6/3.7.1796 Maria Anna van Heeswijk, ged.(rk) Valkenswaard 25.3.1767, overl. Valkenswaard 26.2.1846, dr van Laurentius van Heeswijk en Petronella van Dijk.
  6. Franciscus Baecken, ged.(rk) Borkel 17.1.1771.

 

IVj.

Antonia Bots (dr van IIId), ged.(rk) Borkel 24.4.1742, ondertr./tr. (sch.bank) Bergeijk 14/29.1.1764 Christianus Melskens, ged.(rk) Borkel en Schaft 4.11.1727, zn van Lambertus Melskens en Josijna Cremers.
Uit dit huwelijk:

  1. Lambertus Melskens, ged.(rk) Borkel 5.4.1766, overl. vůůr 27.3.1799.
  2. Adriana Melskens, ged.(rk) Borkel 15.10.1768, overl. Valkenswaard 29.11.1849, ondertr/tr. (sch. bank) Bergeijk 15.2/2.3.1794 Joannes van den Besselaar, ged. Besoijen ca. 1765, logementhouder, overl. Valkenswaard 19.7.1824, zn van Adriaan van den Besselaar en Joanna Milleners.
  3. Hendrica Melskens, ged.(rk) Borkel 9.11.1771, overl. vůůr 24.9.1774.
  4. Hendrica Melskens, ged.(rk) Borkel 24.9.1774, overl. 8.4.1839 Borkel en Schaft, ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 22.1/6.2.1803 Jan van Gerwen, ged. ca. 1761, bouwman, overl. Borkel en Schaft 14.1.1843, zn van Wilhelmus van Gerwen en Maria van Hout.
  5. Maria Catharina Melskens, ged.(rk) Borkel 23.10.1777, overl. Borkel en Schaft 20.11.1851, ondertr./tr.(sch. bank) Bergeijk 1/16.7.1797 Adrianus Verweijen, ged. Schaft 18.9.1763, bouwman, overl. Borkel en Schaft 13.4.1837, zn van Albertus Verweijen en Maria Anna Bots (zie IVm).
  6. Justina Melskens, ged.(rk) Borkel 29.1.1780, overl Borkel en Schaft 12.8.1819, ondertr./tr.(sch. bank) Bergeijk 5/20.11.1803 Hendrik van Deursen, ged.(rk) Woensel 1.12.1771, landbouwer, overl. Borkel en Schaft 23.12.1826, zn van Theodorus van Deursen en Joanna van den Broek.
Op 27 maart 1799 maakt Christiaan Melskens zijn testament op.

 

IVk. Henricus Bots (zn van IIIe), ged.(rk) Schaft 17.4.1741, ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 30.6/15.7.1764 Gertrudis Elisabetha Moonen, ged.(rk) Schaft 1.9.1744, overl. Borkel en Schaft 3.1.1828, dr van Antonius Moonen en Maria Hertoghs.
Uit dit huwelijk:
  1. Maria Catharina Bots, ged.(rk) Schaft 28.4.1765, volgt Vm.
  2. Laurentius Bots, ged.(rk) Schaft 27.9.1767, overl. Borkel en Schaft 25.3.1853.
  3. Matheus Bots, ged.(rk) Schaft 29.3.1769, bouwman, overl. Borkel en Schaft 7.4.1847, tr.(sch.bank)/tr.kerk(rk) Wassenaar 25.6.1797 Maria van Nieuwkerk, ged.(geref.) Wassenaar 16.2.1727, overl. Wassenaar 28.12.1815 dr van Volkert Nieuwkerk en Ariaantje van Klaveren.
  4. Antonia Bots, ged.(rk) Schaft 7.11.1771, overl. Borkel en Schaft 17.7.1849.
  5. Catharina Bots, ged.(rk) Borkel en Schaft 12.10.1773, overl. Borkel en Schaft 28.9.1849.
  6. Gerardus Bots, ged.(rk) Schaft 6.11.1775, koopman, overl. Borkel en Schaft 11.5.1818
    Op 5 december 1817 maakt Gerardus Bots, wonende te Delft, wijk 4 no 463 zijn testament op. Hij benoemt zijn moeder voor 1/4 deel en zijn broeder Petrus Joannes Bots, wonende te Delft, voor 3/4 deel tot erfgenaam. Bij vooroverlijden van zijn moeder wordt zijn broeder Petrus Joannes Bots of diens erfgenamen voor het geheel erfgenaam.
  7. Adrianus Bots, ged.(rk) Schaft 16.5.1780.
  8. Adrianus Bots, ged.(rk) Schaft 18.8.1783, koopman, overl. Delft 28.10.1835.
    Op 16 september 1835 maakt Adrianus Bots, wonende in het Oosteinde, wijk 2 no no 435 te Delft zijn testament en benoemt Anthonius Rooijackers, wonende te Delft tot zij enige en algemene erfgenaam.
  9. Petrus Joannes Bots, ged.(rk) Schaft 28.5.1785, akkerman, overl. Roermond 9.10.1855.
  10. Christina Bots, ged.(rk) Schaft 4.3.1788, landbouwster, overl. Borkel en Schaft 14.5.1848.

 

IVl. Adriana Bots (dr van IIIf), ged.(rk) Borkel 27.9.1732, overl.na 1803, tr.(sch.bank)+tr.kerk(rk)(1) Bergeijk/Borkel en Schaft 27.7.1755 Franciscus Eeckelkamp, ged. Riethoven 1.8.1723, overl. voor 26.1.1765, zn van Jacobus Eeckelkamp en Catharina Grauwen.
Uit dit huwelijk:
  1. Joannes Eeckelkamp/Kemps, ged.(rk) Borkel 23.2.1757, overl. tussen 1804 en 1806, tr.(sch.bank) Woerden 23.5.1785 Mergje Kromwijk, ged.(rk) Utrecht 28.1.1761, overl. Woerden 8.4.1842, dr. Hannes Kromwijk en Annigje Stam. In Woerden komt hij voor met de achternaam Kemps. 
  2. Maria Catharina Eeckelkamp, ged.(rk) Borkel 7.8.1760, ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 8/23.5.1784 Wilhelmus Willems.
  3. Jacoba Eeckelkamp, ged.(rk) Borkel 4.3.1762, overl. voor 26.1.1765.
  4. Francisca Eeckelkamp, ged.(rk) Borkel 23.1.1764, overl. voor 26.1.1765.

Adriana Bots, ondertr./tr.(sch.bank)(2) Bergeijk 12/27.1.1765 Theodorus Jansse, ged.(rk) Borkel 24.2.1732, zn van Franciscus Jansse en Helena Melskens.
Uit dit huwelijk:

  1. Helena Jansse, ged.(rk) Borkel 12.5.1766.
  2. Franciscus Jansse, ged.(rk) Borkel 22.4.1768.
  3. Helena Jansse, ged.(rk) Borkel 22.4.1768.
  4. Cornelius Jansse, ged.(rk) Borkel en Schaft 30.11.1770.

 

IVm. Maria Anna Bots (dr van IIIf), ged.(rk) Borkel 11.10.1734, begr. Westerhoven 6.9.1780, ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 16/31.1.1762 Albertus Verweijen, geb. Borkel en Schaft ca 1726, zn van Adriaan Verweijen en Catharina Bots (zie IIIg).
Uit dit huwelijk:
  1. Adrianus Verweijen, ged.(rk) Schaft 18.9.1763, bouwman, overl. Borkel en Schaft 13.4.1837, ondertr./tr.(sch. bank) Bergeijk 1/16.7.1797 Maria Catharina Melskens, ged. Borkel 23.10.1777, overl. Borkel en Schaft 20.11.1851, dr van Christianus Melskens en Antonia Bots (zie IVj5).
  2. Joannes Verweijen, ged.(rk) Borkel 2.11.1766, volgt Vn
  3. Anna Maria Verweijen, ged.(rk) Borkel 13.11.1769.
  4. Theodorus Verweijen, ged.(rk) Borkel 18.4.1772.
  5. Albertus Verweijen, ged.(rk) Borkel en Schaft 25.3.1774.
  6. Maria Catharina Verweijen, ged.(rk) Borkel 2.4.1777.
Op 29 januari 1763 ontvangt Marjanna Jan Bodts een ontlastbrief wegens vertrek naar Schaft.

 

IVn. Gerardus Bots (zn van IIIf), ged.(rk) Borkel 2.12.1741, ketelboeter, overl. Nieuwkoop 21.11.1820, tr.(sch.bank) Blaricum 6.9.1775 Jannetje Rigter, ged.(rk) Blaricum 19.10.1743, overl. Nieuwkoop 24.1.1818, dr van Jan Rigter en Claasje Claas.
Uit dit huwelijk:
  1. Joannes Jacobus Bots, ged.(rk) Noorden 25.7.1776, volgt Vo.
  2. Clasina Bots, ged.(rk) Noorden 14.4.1779, volgt Vp.
  3. Albertus Bots, ged.(rk) Noorden 8.12.1781, begr. Nieuwkoop 23.8.1782.
  4. Albertus Bots, ged.(rk) Noorden 14.10.1783, volgt Vq.
Tot de bouw in 1852 van de Rooms Katholieke kerk op de huidige locatie in Nieuwkoop, was er een schuilkerk in het Zuideinde aan het begin van het Meijepad. De grensscheiding tussen de Rooms Katholieke parochies van Nieuwkoop en Noorden was toen gelegen in de Kerkstraat te Nieuwkoop. Waarschijnlijk was Gerrit Bots woonachtig ten noorden van de Kerkstraat en behoorde hij daarom tot de parochie van Noorden Zijn kinderen werden daarom gedoopt in de kerk te Noorden.
Op 2 januari 1777 verleent Gerrit Bots bij Francois Lietaert, notaris te Nieuwkoop, procuratie aan zijn broer Arnoldus Bots om openbaar of onderhands 1/4 deel in alle onroerende goederen gelegen te Borkel te verkopen.
Op 18 januari 1779 maken Gerrit Bots en Janetje Rigter bij Francois Lietaert, notaris te Nieuwkoop hun testament op. Als voogden van de kinderen worden aangewezen: Klaas en Gerrit Rigter broeders van Jannetje Rigter en Arent Bots, broeder van Gerrit Bots.
Op 16 mei 1821 vindt voor de notaris Joannes Swillens te Nieuwkoop de zuivere scheiding van de nagelaten onroerende en roerende goederen van Gerrit Bots plaats. Ieder van de 3 kinderen ontvangt f. 8.298,-


In het bezit van de nazaten van Gerrit Bots is een boekje waarin Gerrit Bots aantekeningen maakte van zijn handelsactiviteiten en waaruit blijkt dat hij zeker vanaf 1766 in de streek rond Nieuwkoop actief is. Op de eerste pagina van dit boekje schrijft hij: Dit boek hoort toe Gerrit Bodts, ketelboeter tot Nieuwkoop 1769 en 1770. De aantekeningen beginnen echter al in 1766. Zo staat er onder andere:

1766 Aen Woerse Verlaat aen Sijmen van Dijk
goederen 4-4-0
1768 Op Sevenhoven aan Bender? de Graaf
goederen 3-2-8
ontvangen 0-6-0
ontvangen 1-6-0
1769
1 tee ketel 1-6-0
ontvangen 0-6
4 elle bommesij van 1-12-0

Vermoedelijk ging hij als een marskramer de boerderijen in de streek rond Nieuwkoop langs.
Gerrit Bots neemt in 1795 zitting in de municipaliteit die bij de komst van de Bataafse Republiek wordt ingesteld.
Op 6 februari 1769 ontvangt Geerit Jan Bodts een ontlastbrief wegens vertrek naar Nieuwkoop.

 

IVo. Catharina Verweijen (dr van IIIg), ged.(rk) Schaft 3.6.1725, tr.(sch.bank)/tr.kerk(rk) Bergeijk/Borkel en Schaft 23/18.1.1752 Adrianus Bots, ged.(rk) Schaft 4.9.1721, overl. na 1766, zn van Albertus Bots en Margaretha Gerardus Corstiaens (zie IIIb).
Voor verdere uitwerking zie IVe.

 

IVp. Albertus Verweijen (zn van IIIg), geb. Borkel en Schaft ca 1726, ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 16/31.1.1762 Maria Anna Bots, ged.(rk) Borkel 11.10.1734, overl. voor 1785, dr van Joannes Bots en Maria de Light (zie IIIf).
Voor verdere uitwerking zie IVm.

 

IVq. Anna Catharina Bots (dr van IIIh), ged.(rk) Schaft 25.6.1736, ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 7/22.1.1758 Johannes Heuvels, ged.(rk) Borkel 2.10.1730, zn van Albertus Heuvels en Joanna Moonen.
Uit dit huwelijk:
  1. Albertus Heuvels, ged.(rk) Schaft 9.10.1759.
  2. Joanna Maria Heuvels, ged.(rk) Schaft 5.10.1760.
  3. Maria Anna Heuvels, ged.(rk) Schaft 30.3.1762.
  4. Petronella Heuvels, ged.(rk) Schaft 7.10.1763, volgt Vr.
  5. Petrus Heuvels, ged.(rk) Schaft 1.11.1764.
  6. Joanna Maria Heuvels, ged.(rk) Schaft 11.11.1766.
  7. Joannes Heuvels, ged.(rk) Schaft 15.11.1767.
  8. Joannes Heuvels, ged.(rk) Schaft 15.11.1768, overl. Borkel en Schaft 1.6.1826.
  9. Joanna Heuvels, ged.(rk) Schaft 29.1.1770, overl. Borkel en Schaft 5.8.1824.
Op 18 maart 1803 vindt de verdeling plaats van de goederen van Anna Catharina Bots, weduwe van Jan Heuvels, tussen haar kinderen.

 

IVr. Godefridus Bots (zn van IIIi), ged.(rk) Westerhoven 6.12.1759, koopman, bouwman, overl. Westerhoven 23.8.1820, tr.(burg.st.) Bergeijk 16.2.1814 Francisca Martina Bots, ged.(rk) Westerhoven 14.4.1780, rentmeester, overl. Westerhoven 11.2.1861, dr van Wilhelmus Bots en Allegonda Heuvelmans (zie Helmondse tak).
Uit dit huwelijk:
  1. Albertus Wilhelmus Bots, geb. Westerhoven 6.5.1815, r.k. priester, overl. Gemert 1.7.1862.
  2. Allegonda Margarita Bots, geb. Westerhoven 14.5.1818, overl. Westerhoven 4.8.1836.

 

IVs. Adrianus Bots (zn van IIIj), ged.(rk) Borkel 2.4.1760, bouwman, overl. Borkel en Schaft 29.4.1837, ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 6/21.11.1784 Joanna Maria Snellens, ged.(rk) Borkel 27.4.1763, overl. Borkel en Schaft 4.3.1835, dr van Michaelis Snellens en Maria Heuvels.
Uit dit huwelijk:
  1. Gertrudis Elisabetha Bots, ged.(rk) Borkel 6.11.1786, volgt Vs.
  2. Michael Bots, ged.(rk) Borkel 26.12.1787.
  3. Albertus Bots, ged.(rk) Borkel 5.11.1789, volgt Vt.
  4. Adriana Bots, ged.(rk) Borkel 22.9.1792, volgt Vt*.
  5. Franciscus Albertus Bots, ged.(rk) Borkel 10.4.1795, paardensnijder, overl. Borkel en Schaft 8.2.1827.
  6. Joannes Albertus Bots, ged.(rk) Borkel 5.10.1797, volgt Vu.
  7. Antonius Bots, ged.(rk) Borkel 17.1.1800.
  8. Maria Margareta Bots, ged.(rk) Borkel 14.2.1801.
  9. Leonardus Bots, ged.(rk) Borkel 18.3.1803.

GENERATIE V

terug

Va. Maria Anna Bots (dr van IVa), ged.(rk) Borkel 11.10.1751, overl. Schaft begin 1804, ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 3/19.1.1772 Egidius Verweijen, ged.(rk) Schaft 11.12.1740, zn van Adamus Verweijen en Maria Peeters.
Uit dit huwelijk:
  1. Adrianus Verweijen, ged.(rk) Borkel en Schaft 27.9.1772, overl. vůůr 1778.
  2. Maria Cornelia Verweijen, ged.(rk) Borkel en Schaft 20.10.1773, dienstmeid, overl. Soerendonk 2.3.1835, tr.(burg.st.) 's-Hertogenbosch 14.1.1818 Wilhelmus Ršuscher, ged.(rk) Aken (Duitsland) 29.10.1757, droogscheerder. overl. St Michielsgestel 14.4.1825, zn van Wilhelmus Ršuscher en Theresia Gillessen.
  3. Theodorus Verweijen, ged.(rk) Borkel 23.4.1775.
  4. Joanna Maria Verweijen, ged.(rk) Borkel 21.9.1776, overl. vůůr 1780.
  5. Adrianus Verweijen, ged.(rk) Borkel 7.4.1778.
  6. Johanna Maria Verweijen, ged.(rk) Borkel 31.8.1780.
  7. Henricus Verweijen, ged.(rk) Schaft 17.4.1782, overl. vůůr 1783.
  8. Henricus Verweijen, ged. Schaft 29.10.1783, bouwman, overl. Soerendonk 15.6.1849, tr.(burg.st.) Heeze 25.1.1818 Petronella van Ottersdijk, ged.(rk) Heeze 6.8.1795, landbouwster, overl. Soerendonk 2.4.1836, dr van Tilemanus van Ottersdijk en Maria Theodorus Verwerden.
  9. Maria Catharina Verweijen, ged.(rk) Schaft 30.4.1786.
  10. Joannes Verweijen, ged.(rk) Schaft 7.10.1789, timmermanoverl. Heeze 27.3.1862, tr.(burg.st.) Heeze 12.12.1813 Maria Catharina Smulders, ged.(rk) Heeze 29.7.1785, overl. Heeze 2.10.1837, dr van Cornelis Marcelus Smulders en Elisabeth Smulders.
Op 10 oktober 1772 wordt een ontlastbrief gegeven aan Dielis Adam Verweijen wegens vertrek naar Borkel. Op 15 maart 1796 sluit Dielis Adam Verweijen een overeenkomst aangaande verhuur van huis en beemdem voor 10 jaar.

 

Vb. Gertrudis Elisabetha Bots (dr van IVa), ged.(rk) Borkel 7.9.1755, landbouweresse, overl. Borkel en Schaft 25.10.1832, ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 18/31.1.1779 Theodorus Bosmans, ged. Westerhoven, 7.8.1751, overl. Borkel en Schaft 18.9.1817, zn van Theodorus Bosmans en Anna Maria Jacobs.
Uit dit huwelijk:
  1. Theodorus Bosmans, ged.(rk) Borkel 23.11.1779, bouwman, overl. Borkel en Schaft 15.1.1830.
  2. Adriana Bosmans, ged.(rk) Borkel 30.3.1782, landbouwster, overl. Borkel en Schaft 11.12.1838, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 22.1.1815 Laurentius Smets, ged.(rk) Schaft 26.10.1774, landbouwer, overl. Borkel en Schaft 20.1.1849, zn van Petrus Smets en Guilhelma Bots (zie Helmondse tak IIIa).
  3. Anna Maria Bosmans, ged.(rk) Borkel 7.8.1784, volgt VIa.
  4. Francisca Bosmans, ged.(rk) Borkel 7.11.1790, landbouweresse, overl. Borkel en Schaft 5.1.1878, tr.(nburg.st.) Borkel en Schaft 12.2.1820 Joannes Martens, ged. Achel (BelgiŽ) 3.9.1782, landbouwersknecht, zn van Peter Martens en Joanna Marguereta Goijers.

 

Vc. Joanna Bots (dr van IVb), ged.(rk) Borkel 26.10.1770, landbouweresse, overl. Borkel en Schaft 1.9.1816, tr. Adrianus Schrijvers, ged.(rk) Schaft 26.6.1775, overl. Riethoven 25.3.1835, zn van Arnoldus Schrijvers en Christina Kuijpers.
Uit dit huwelijk:
  1. Albertus Schrijvers, ged.(rk) Borkel 19.7.1805, landbouwer, overl. Riethoven 19.1.1878, tr.(burg.st.) Riethoven 25.8.1837 Joanna Helena van Weert, ged.(rk) Riethoven 7.2.1808, landbouwerse, overl. Riethoven 24.7.1881, dr van Antonius Schrijvers en Helena Borrenbergen.
  2. Christianus Schrijvers, ged.(rk) Borkel 3.6.1807.
  3. Maria Cornelia Schrijvers, ged.(rk) Borkel 8.1.1809, overl. Riethoven 9.4.1880.
  4. Adriana Schrijvers, ged.(rk) Borkel 8.1.1809.
  5. Christina Schrijvers, ged.(rk) Borkel 30.5.1810, overl. Riethoven 18.7.1874, tr.(burg.st.) Riethoven 17.7.1835 Hendrik Smets, ged.(rk) Riethoven 29.5.1806, landbouwer, overl. Riethoven 18.11.1878, zn van Francis Smets en Jacoba Popeliers.

 

Vd. Gerardus Bots (zn van IVb), ged.(rk) Borkel 8.10.1772, bouwman, overl. Borkel en Schaft 10.1.1832, ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 5/30.1.1803 Anna Maria Bosmans, ged.(rk) Borkel 7.8.1784, overl. Borkel en Schaft 31.12.1843, dr van Theodorus Bosmans en Gertrudis Elisabetha Bots (Vb).
Uit dit huwelijk:
  1. Alberta Bots, ged.(rk) Borkel 23.9.1806, overl. Borkel en Schaft 3.12.1806.
  2. Albertus Bots, ged.(rk) Borkel 30.9.1807, paardensnijder, overl. Borkel en Schaft 10.11.1888, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 16.11.1844 Hendrika Sprengers, geb. Borkel en Schaft 1.9.1821, overl. Borkel en Schaft 25.8.1894, dr van Lourens Sprengers en Maria Gehoel.
  3. Adriana Bots, ged.(rk) Borkel 31.3.1810, overl. Borkel en Schaft 29.4.1810.
  4. Maria Geertruida Elisabeth Bots, geb. Borkel en Schaft 15.4.1811, volgt VIa*.
  5. Adrianus Bots, geb. Borkel en Schaft 15.3.1815, overl. Borkel en Schaft 12.1.1819.
  6. Maria Dorothea Bots, geb. Borkel en Schaft 18.10.1817, volgt VIa**.

 

Ve. Joannes Bots (zn van IVb), ged.(rk) Borkel 29.11.1774, bouwman, overl. Borkel en Schaft 20.1.1845, ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 1/16.2.1800 Marianna Jaspers, ged.(rk) Borkel 22.5.1777, overl. Borkel en Schaft 17.1.1848, dr van Theodorus Jaspers en Anna Deckers.
Uit dit huwelijk:
  1. Albertus Bots, ged.(rk) Borkel 30.6.1803.
  2. Theodora Bots, ged.(rk) Borkel 30.6.1803.
  3. Anna Bots, ged.(rk) Borkel 10.9.1804, volgt VIb.
  4. Albertus Bots, ged.(rk) Borkel 11.3.1808, dagloner, overl. Borkel en Schaft 15.10.1874.
  5. Maria Cornelia Bots, ged.(rk) Borkel 16.8.1809, overl. Borkel en Schaft 2.9.1814.
  6. Theodore Bots, geb. Borkel en Schaft 18.5.1811, overl. Borkel en Schaft 1.9.1814.
  7. Adriana Bots, geb. Borkel en Schaft 12.10.1814, overl. Borkel en Schaft 4.2.1897.
  8. Theodorus Bots, geb. Borkel en Schaft 29.10.1816, landbouwer, overl. Borkel en Schaft 23.3.1863, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 18.2.1860 Joanna Maria Catharina Tegenbosch, geb. Borkel en Schaft 27.12.1818, overl. Borkel en Schaft 8.3.1899, dr van Nicolaas Tegenbosch en Joanna van Lieshout.
  9. Adriaan Bots, geb. Borkel en Schaft 19.1.1820, volgt VIc.

 

Vf. Gerardus Bots (zn van IVc), ged.(rk) Borkel 26.11.1758, overl. Valkenswaard 3.12.1826, tr.kerk(rk) Valkenswaard 21.8.1785 Helena Coppens, ged.(rk) Valkenswaard 21.5.1759, overl. Valkenswaard 21.12.1841, dr van Arnoldus Coppens en Catharina Cornoedis.
Uit dit huwelijk:
  1. Anna Catharina Bots, ged.(rk) Valkenswaard 10.10.1786, overl. Valkenswaard 9.3.1861.
  2. Arnoldus Bots, ged.(rk) Valkenswaard 31.3.1788.
  3. Adrianus Franciscus Bots, ged.(rk) Valkenswaard 30.6.1789.
    In Franse krijgsdienst getreden bij het 76e cohort, stamboeknr. 470. 
  4. Wilhelmina Bots, ged.(rk) Valkenswaard 4.11.1790, particulier, overl. Valkenswaard 10.8.1846.
  5. Anna Maria Bots, ged.(rk) Valkenswaard 24.3.1793, overl. Valkenswaard 6.6.1865.
  6. Arnoldus Bots, ged.(rk) Valkenswaard 28.3.1795, valkenier, overl. Valkenswaard 22.11.1851.
    In 1829 trad Arnoldus Bots in dienst van The Falconers'Club. Hij volgde zijn broer Jacobus Johannes, die een dienstbetrekking had aanvaard bij baron d'Offťmont te CompiŤgne, op bij die club. Arnoldus was evenals zijn broer Jacobus Joannes in dienst van The Loo Roayal Hawking Club. Hieraan danken wij een schilderij waarop Arnoldus Bots staat afgebeeld.
  7. Antonius Albertus Bots, ged.(rk) Valkenswaard 22.9.1796, volgt VId.
  8. Elisabetha Bots, ged.(rk) Valkenswaard 21.4.1798, begr. Valkenswaard 5.1.1799.
  9. Jacobus Joannes Bots, ged.(rk) Borkel 14.4.1800, volgt VIe.
Op 8 augustus 1785 ontvangt Geerit Adriaan Bots een ontlastbrief wegens vertrek naar Valkenswaard.

 

Vg. Cornelius Bots (zn van IVc), ged.(rk) Borkel 2.10.1765, overl. na 1800, ondertr/tr.(sch.bank) Naaldwijk 29.9/10.10.1790/tr.kerk(rk) Naaldwijk 10.10.1790 Kaatje van Geest, ged.(rk) Poeldijk 14.5.1768,  begr. Naaldwijk 10.11.1800, dr van Jacobus Jansz. van Geest en Jannitje Maartense van Koppen.
Uit dit huwelijk:
  1. niet gedoopt kind, begr. Naaldwijk 5.7.1791.
  2. Johanna Bots, ged.(rk) Naaldwijk 4.1.1793, volgt VIf.
  3. Jannetje Bots, ged.(rk) Naaldwijk 31.10.1795, volgt VIf*.
  4. Francijntje Bots, ged.(rk) Naaldwijk 8.10.1797, begr. Naaldwijk 25.4.1798.

 

Vh. Maria Josepha Bots (dr van IVc), ged.(rk) Borkel 6.6.1768, begr. Naaldwijk 29.12.1810 en Daniel van Bergeijk.
  1. Anna Maria Bots, ged.(rk) Borkel 26.10.1793.

Maria Josepha Bots, ondertr.(1)(sch.bank) Naaldwijk 22.4.1796/tr.kerk(rk) 8.5.1796 Franciscus Simonis, ged.(rk) Asten 28.1.1768, begr. Naaldwijk 23.3.1797, zn van Nicasius Simonis en Joanna Maria Weijne.
Uit dit huwelijk:

  1. Anna Maria Simonis, ged.(rk) Naaldwijk 4.9.1796, overl. Monster 17.1.1871, tr.(burg.st.) Monster 2.2.1822 Adrianus Duijvesteijn, geb. Poeldijk, ged.(rk) Monster 17.1. 1796, tuinierknecht, tuinier, overl. Monster 7.10.1869, zn van Arent Garelse Duijvestijn en Maria Spruijt.
  2. doodgeboren kind, begr. Naaldwijk 4.9.1797.

Maria Josepha Bots, ondertr./tr.(2)(sch.bank) Naaldwijk 11/27.1.1799/tr.kerk(rk) Naaldwijk 27.1.1799 Pieter van Etten, ged.(rk) Poeldijk 6.9.1778, arbeider, overl. Naaldwijk 12.2.1833, zn van Pieter van Etten en Antje Wiggers.
Uit dit huwelijk:

  1. Petrus van Etten, ged.(rk) Naaldwijk 10.6.1799, begr. Naaldwijk 18.6.1799 (betaling grafrechten).
  2. doodgeboren kind, begr. Naaldwijk 7.4.1801.
  3. doodgeboren kind, begr. Naaldwijk 2.3.1802.
  4. ongedoopt kind, begr. Naaldwijk 17.10.1806.

 

Vh'. Anna Bots (dr van IVc), ged.(rk) Borkel 22.11.1771, tr.kerk(rk) Hamont (BelgiŽ) 4.5.1786 Cornelius Evers, ged.(rk) Hamont (BelgiŽ) 3.2.1756, bouwman, overl. Borkel en Schaft 10.3.1834, zn. van Mathijs Evers en Catharina Claas.
Uit dit huwelijk:
  1. Mattheus Evers, ged.(rk) Borkel 25.5.1787.
  2. Johanna Maria Evers, ged.(rk) Borkel 17.3.1790, overl. Borkel en Schaft 30.5.1814.
  3. Antonia Evers, ged.(rk) Borkel en Schaft 17.10.1793, overl. Borkel en Schaft 14.4.1866, tr.(1)(burg.st.) Borkel en Schaft 9.1.1820 Joannes Leesten, ged.(rk) Bergeijk 21.5.1787, metselaar, overl. Borkel en Schaft 21.11.1829, zn van Cornelus Leesten en Johanna Loos.
    Antonia Evers tr.(2)(burg.st.) Borkel en Schaft 28.1.1831 Johannis van de Kerkhof, ged.(rk) Heeze 15.7.1799, bouwman, overl. Borkel en Schaft 16.10.1833, zn van Willem van de Kerkhof en Elisabeth van den Beek.
  4. Catharina Helena Evers, ged.(rk) Borkel 11.10.1797.
Op 9 mei 1786 ontvangt Marjanna Adriaen Bots een ontlastbrief wegens vertrek naar Hamont.

 

Vi. Anna Maria Bots (dr van IVe), ged.(rk) Schaft 30.10.1752, ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 16/31.1.1779 Henricus Jaspers, ged.(rk) Borkel 4.10.1747, zn van Adrianus Arnoldus Jaspers, zie IIc4, en Helena Joannes Boons.
Uit dit huwelijk:
  1. Maria Catharina Jaspers, ged.(rk) Schaft 2.11.1779, overl. Westerhoven 17.2.1840.
  2. Helena Jaspers, ged.(rk) Schaft 3.6.1781.
  3. Alberta Jaspers, ged.(rk) Schaft 23.9.1783.
  4. Adrianus Jaspers, ged.(rk) Schaft 12.10.1786.
  5. Gertrudis Jaspers, ged.(rk) Schaft 12.10.1786.
  6. Adrianus Jaspers, ged.(rk) Schaft 1.10.1787.
  7. Petronilla Jaspers, ged.(rk) Schaft 10.4.1790, overl. Westerhoven 10.1.1831, tr.(burg.st.) Westerhoven 14.2.1819 Jacobus Verkoijen, ged.(rk) Westerhoven 15.7.1787, metselaar, overl. Westerhoven 8.12.1878, zn van Jacobus Verkoijen en Christina van Poppel.
  8. Maria Anna Jaspers, ged.(rk) Schaft 6.3.1794, overl. Westerhoven 16.10.1878.
  9. Albertus Jaspers, ged.(rk) Schaft 26.11.1797.

 

Vj. Albertus Bots (zn van IVe), ged.(rk) Schaft 8.4.1756, cultivateur, overl. Borkel en Schaft 14.5.1811, ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 29.7/13.8.1785 Petronella Heuvels, ged.(rk) Schaft 7.10.1763, begr. Borkel en Schaft 29.9.1807, dr van Johannes Heuvels en Anna Catharina Bots (zie IVq).
Uit dit huwelijk:
  1. Catharina Bots, ged.(rk) Schaft 18.9.1786, landbouwster, overl. Borkel en Schaft 19.1.1848.
  2. Johanna Maria Bots, ged.(rk) Schaft 12.3.1788, overl. Borkel en Schaft 12.10.1856.
  3. Adrianus Bots, ged.(rk) Schaft 8.3.1790.
  4. Maria Anna Bots, ged.(rk) Schaft 6.12.1791, overl. Borkel en Schaft 27.5.1810.
  5. Maria Catharina Bots, ged.(rk) Schaft 14.5.1794, overl. Borkel en Schaft 17.3.1872.
  6. Joannes Bots, ged.(rk) Schaft 16.9.1796, volgt VIg.
  7. Francisca Bots, ged.(rk) Schaft 7.10.1798, overl. Borkel en Schaft 7.7.1825.
  8. Albertus Bots, ged.(rk) Schaft 10.11.1803, landbouwer, overl. Borkel en Schaft 30.7.1836.
  9. Anna Catharina Bots, ged.(rk) Schaft 7.9.1806, landbouwster, overl. Borkel en Schaft 30.10.1838.

 

Vk. Petrus Bots (zn van IVe), ged.(rk) Schaft 8.4.1756, overl. Rijswijk 30.12.1812, ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 21.8/5.9.1784 Petronella van Maarheese, ged.(rk) Borkel 4.9.1764, overl./begr. Borkel 14/17.12.1807, dr van Theodorus van Maarheese en Catharina Joordens.
Uit dit huwelijk:
  1. Adrianus Bots, ged.(rk) Schaft 21.4.1788.
  2. Henricus Bots, ged.(rk) Schaft 30.4.1790.
  3. Maria Catharina Bots, ged.(rk) Schaft 21.6.1791, volgt VIh.
  4. Johanna Maria Bots, ged.(rk) Schaft 13.6.1793.
  5. Maria Cornelia Bots, ged.(rk) Borkel 30.10.1794, volgt VIi.
  6. Adriana Bots, ged. Borkel 21.3.1798, volgt VIi*.
  7. Adrianus Bots, ged.(rk) Borkel 29.4.1799, volgt VIj.
  8. Anna Maria Bots, ged.(rk) Borkel 30.11.1800, volgt VIj*.
Op 24 augustus 1784 ontvangt Pieternel Dirk van Maris een ontlastbrief wegens vertrek naar Schaft.

 

Vl. Adamus Bots (zn van IVg), ged.(rk) Schaft 16.10.1759, landbouwer, overl. Borkel en Schaft 14.4.1811, ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 27.1/11.2.1781 Joanna Maria Deckers, ged.(rk) Schaft 27.4.1750, overl. Borkel en Schaft 8.1.1816, dr van Simon Deckers en Maria Smits.
Uit dit huwelijk:
  1. Maria Bots, ged.(rk) Schaft 3.3.1784, overl. Borkel en Schaft 25.1.1859, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 6.6.1824 Johannes van Asten, geb. 22.3.1793, kramer, overl. Budel 28.8.1853, zn van Franscis van Asten en Clara Geenen.
  2. Petronilla Bots, ged.(rk) Schaft 13.7.1786, volgt VIk.

 

Vm. Maria Catharina Bots (dr van IVk), ged.(rk) Schaft 28.4.1765, overl. Borkel en Schaft 1.1.1809, ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 28.5/12.6.1796 Petrus Roijackers, ged.(rk) Borkel 8.3.1764, overl. Borkel en Schaft 8.5.1811, zn van Thomas Roijackers en Joanna Ceusters.
Uit dit huwelijk:
  1. Helena Roijackers, ged.(rk) Borkel 27.5.1797, overl. Borkel en Schaft 22.5.1819.
  2. Catharina Roijackers, ged.(rk) Borkel 5.11.1798, landbouwster, overl. Borkel en Schaft 12.3.1840, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 28.4.1822 Gerardus Joordens, ged.(rk) Borkel en Schaft 28.11.1791, landbouwer, overl. Borkel en Schaft 29.10.1862, zn van Hendrik Joordens en Anna Maria Aarts.
  3. Francisca Roijackers, ged.(rk) Borkel 23.11.1800.
  4. Franciscus Roijackers, ged.(rk) Borkel 15.9.1802.
  5. Thomas Roijackers, ged.(rk) Borkel en Schaft 17.1.1805, dienstbode, tr.(burg st.) Eindhout (BelgiŽ) 29.5.1838 Maria Theresia van Gorp, geb. Eindhout (BelgiŽ) 26.2. 1804. dienstmeid, dr van Joannes Baptista van Gorp en Anna Elisabeth Molenbergs.
  6. Antonius Roijackers, ged.(rk) Borkel 17.1.1805, koekbakker, overl. Delft 4.4.1874, tr.(burg.st.) Delft 5.8.1846 Maria Elisabeth van Duijn, geb. Delft 27.10.1820, overl. Delft 24.11.1907, dr van Pieter van Duijn en Maria Tieleman
  7. Henrica Roijackers, ged.(rk) Borkel 15.2.1808, overl. Borkel en Schaft 6.2.1809.

 

Vn. Joannes Verweijen (zn van IVm), ged.(rk) Borkel 2.11.1766, landbouwer, overl. Borkel en Schaft 15.10.1838, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 6.7.1811 Petronilla Bots, ged.(rk) Schaft 13.7.1786, landbouweresse, overl. Borkel en Schaft 26.1.1826, dr van Adamus Bots en Joanna Maria Deckers (zie Vl).
Voor verdere uitwerking zie VIk.

 

Vo. Joannes Jacobus Bots (zn van IVn), ged.(rk) Noorden 25.7.1776, koopman, overl. Breukelen 14.9.1849, tr.(sch.bank) Nieuwkoop 12.11.1796 Jacoba van Luijk, geb. Gouderak en ged. Moordrecht 12.8.1777, overl. Breukelen-Nijenrode 23.12.1858, dr van Joannes van Luijk en Catharina Blom.
Uit dit huwelijk:
  1. Gerardus Bots, ged.(rk) Waddingsveen 21.9.1797, volgt VIl.
  2. Catharina Bots, ged.(rk) Waddingsveen 2.8.1799, overl. Breukelen-Nijenrode 14.7.1814.
  3. Joannes Bots, ged.(rk) Waddingsveen 2.10.1801, volgt VIm.
  4. Albertus Bots, ged.(rk) Waddingsveen 11.12.1803, volgt VIn.
  5. Henricus Bots, ged.(rk) Waddingsveen 27.12.1805, overl. Waddingsveen 14.8.1807.
  6. Henricus Bots, ged.(rk) Waddingsveen 3.1.1808, volgt VIo.
  7. Joanna Bots, ged.(rk) Waddingsveen 22.3.1811, overl. Breukelen-Nijenrode 12.2.1835.
  8. Timotheus Bots, geb. Breukelen-Nijenrode 25.8.1813, volgt VIp.
  9. Kaatje Bots, geb. Breukelen-Nijenrode 4.9.1815, overl. Breukelen-Nijenrode 31.10.1817.
  10. Catharina Bots, geb. Breukelen-Nijenrode 12.2.1818.
  11. Gijsbertus Bots, geb. Breukelen-Nijenrode 20.7.1820, grutter, overl. Breukelen-Nijenrode 21.11.1845.
  12. Klasina Bots, geb. Breukelen-Nijenrode 17.6.1822, volgt VIq.
Blijkens een aantekening in het "Groote-platte-boek" van Albertus Bots (Vq) heeft Jan Bots een grutterij, genaamd Keijzerrijk, te Breukelen in gebruik. Deze grutterij is eigendom van gemelde Albertus Bots en zijn zwager  Tijmen van den Bosch (Vp). In 1846 wordt deze grutterij gekocht door Jan Bots.
In een brief van Albertus Bots aan zijn zwager Tijmen van den Bosch van 14 mei 1846 schrijft Albertus dat de grutterij van Jan Bots, genaamd de Westveensche grutterij, niet veel winst maakt. Niet duidelijk is of de grutterij Keijzerrijk en de Westveensche grutterij een en dezelfde grutterij zijn. De schuld die Jan Bots heeft bij zijn broer en zwager wordt op een klein gedeelte na in 1846, bij de verkoop van de Westveensche grutterij,  afgelost, zo lezen we in genoemde brief. Albertus schrijft daar: "Ik gevoel mij zoozeer daartoe genegen, omdat wij oud zijn en het dunkt mij, dat 't onse broederlijke genegenheid nog nauwer toe zou halen, terwijl ik moet bekennen, dat hij van ons wat het financieŽle betreft, niet de gelukkigste is geweest".

 

Vp. Clasina Bots (dr van IVn), ged.(rk) Noorden 14.4.1779, overl. Vinkeveen 18.5.1842 tr.(sch.bank) Nieuwkoop 8.8.1802 Thimotheus van den Bosch, ged. Nes aan de Amstel 12.10.1772, overl. Vinkeveen 15.6.1847, zn van Adrianus van den Bosch en Anna van Luik.
Uit dit huwelijk:
  1. Anna van den Bosch, ged.(rk) Nes aan de Amstel 6.6.1803.
  2. Gerardus van den Bosch, ged.(rk) Nes aan de Amstel 30.10.1804, overl. Kethel en Spaland 8.1.1888.
  3. Adrianus van den Bosch, ged.(rk) Nes aan de Amstel 14.10.1806, korenmolenaar, overl. Warmond 24.11.1886, tr.(burg.st.) Nieuwer-Amstel 29.1.1831 Christina Maria Kersting, ged.(rk) Buitenveldert 2.2.1804, overl. Warmond 20.1.1863, dr van Johannes Theodorus Kersting en Elisabeth Leon.
  4. Johanna van den Bosch, ged.(rk) Nes aan de Amstel 17.12.1808, overl Vinkeveen en Waverveen 6.11.1852, tr.(burg.st.) Vinkeveen 13.6.1830 Thomas Rietveld, ged.(rk) Vinkeveen 15.10.1805, turfschipper, overl. Vinkeveen en Waverveen 5.3.1885, zn van Theodorus Rietveld en Maria Oeleman.
  5. Johannes van den Bosch, ged.(rk) Nes aan de Amstel 14.4.1810, overl. Waverveen 12.10.1812.
  6. Johannes Albertus van den Bosch, geb. Waverveen 15.7.1813.
  7. Pieter van den Bosch, geb. Vinkeveen 21.11.1815, broodbakker, overl. Haarlem 5.11.1857, tr.(burg.st.) Oude Niedorp 28.6.1857 Geertruij Bleeker, geb. Oude Niedorp 19.9.1823, overl. Haarlem 21.4.1888, dr. van Gerrit Bleeker en Immetje Jonker.
  8. Willem van den Bosch, geb. Vinkeveen 14.4.1818, koopman, overl. Haarlem 28.2.1888, tr.(burg.st.) Laagnieuwkoop 3.9.1849 Wilhelmina Maria van Berkestein, geb. Laagnieuwkoop 23.5.1822, overl. Haarlem 21.12.1920, dr van Jacobus van Berkestein en Catharina Rietveld.
  9. Timotheus van den Bosch, geb. Vinkeveen 29.3.1820, overl. Vinkeveen 15.3.1821.
  10. Thimotheus van den Bosch, geb. Vinkeveen 25.1.1824, overl. Haarlem 5.9.1844.

 

Vq. Albertus Bots (zn van IVn), ged.(rk) Noorden 14.10.1783, koopman, overl. Nieuwkoop 1.5.1864, tr.kerk(rk) Woerden 20.6.1809 Helena Kromwijk, ged.(rk) Nieuwkoop 24.2.1786, overl. Nieuwkoop 13.11.1867, dr van Adrianus Johannes Kromwijk en Anna Dijkmans.
Uit dit huwelijk:
  1. Anna Bots, ged.(rk) Noorden 24.4.1811, overl. Nieuwkoop 25.8.1811.
  2. Gerardus Bots, geb. Nieuwkoop 17.12.1813, volgt VIr.
  3. Adrianus Bots, geb. Nieuwkoop 6.5.1816, volgt VIs.
  4. Anna Johanna Bots, geb. Nieuwkoop 23.1.1818, volgt VIt.
  5. Petrus Bots, geb. Nieuwkoop 5.8.1820, volgt VIu.
  6. Anna Bots, geb. Nieuwkoop 18.3.1823.
  7. Johannis Bots, geb. Nieuwkoop 11.8.1824, r.k. priester, overl. Leiden 3.1.1901.
  8. Henricus Bots, geb. Nieuwkoop 27.11.1829, overl. Nieuwkoop 17.12.1829.
Op vrijdag 25 juli 1804 houdt het Gemeentebestuur van Nieuwkoop een vergadering, zie notulen. Gedelibereerd wordt er onder andere over het Leidsche Veer. Albertus Bots wordt als nieuwe veerschipper van Nieuwkoop & Noorden vice versa aangesteld. Albertus  Bots gaat snel van start, want reeds op 3 augustus maakt hij zijn eerste reis zoals we lezen op de titelpagina van het "Groote-platte-boek" van Albertus Bots: Albertus Bots heeft als veerschipper zijn eerste reis op Leiden gedaan den 3de Augustus 1804, oud zijnde 20 3/4 jaaren.
Albertus Bots vervulde in de dorpsgemeenschap van Nieuwkoop verschillende functies. Zo is hij ondermeer armmeester van de Rooms Katholieke Parochie, assistent brandmeester, gemeente raadslid van 1834 - 1838.

 

Vr. Petronella Heuvels (dr van IVg), ged.(rk) Schaft 7.10.1763, begr. Borkel en Schaft 29.9.1807, ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 29.7/13.8.1785 Albertus Bots, ged.(rk) Schaft 8.4.1756, cultivateur, overl. Borkel en Schaft 14.5.1811, zn van Adrianus Bots en Catharina Verweijen (zie IVe).
voor verdere uitwerking zie Vj.

 

Vs. Gertrudis Elisabetha Bots (dr van IVs), ged.(rk) Borkel 6.11.1786, overl. Borkel en Schaft 24.1.1854, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 21.2.1813 Nicolaus Cox, ged. Schaft 4.12.1783, burgermeester van Borkel en Schaft, overl. Borkel en Schaft 12.4.1865, zn van Gerard Cox en Maria Anna Smits.
Uit dit huwelijk:
  1. Gerard Cox, geb. Borkel en Schaft 30.12.1813.
  2. Wilhelmina Cox, geb. Borkel en Schaft 24.8.1815, overl. Borkel en Schaft 25.4.1867, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 8.1.1859 Francis Sprengers, geb. Borkel en Schaft 12.11.1818, dienstknecht, overl. Borkel en Schaft 5.6.1873, zn van Laurens Sprengers en Maria Gehoul.
  3. Antonius Cox, geb. Borkel en Schaft 21.4.1817, schoolonderwijzer, overl. Borkel en Schaft 11.4.1883, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 13.4.1850 Maria Catharina Boermans, geb. Borkel en Schaft 18.1.1819, landbouwster, overl. Borkel en Schaft 26.1.1854, dr van Michiel Boermans en Helena van Lieshout.
  4. Jan Michiel Cox, geb. Borkel en Schaft 7.3.1819.
  5. Laurens Cox, geb. Borkel en Schaft 27.2.1821, dagloner, overl. Borkel en Schaft 27.9.1856.
  6. Leonardus Cox, geb. Borkel en Schaft 14.9.1822, metselaar, overl. Borkel en Schaft 28.6.1886, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 15.11.1845 Maria Catharina Luijten, geb. Bergeijk 6.1.1813. overl. Borkel en Schaft 18.1.1892, dr van Gerard Luijten en Hendrina van Tienen.
  7. doodgeboren zoon, geb. Borkel en Schaft 12.10.1823
  8. Maria Anna Cox, geb. Borkel en Schaft 21.9.1824, overl. Borkel en Schaft 4.3.1825.
  9. Maria Anna Cox, geb. Borkel en Schaft 4.10.1826, landbouwster, overl. Borkel en Schaft 30.1.1897, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 18.4.1874 Lourens Sprengers, geb. Borkel en Schaft 17.4.1831, overl. Borkel en Schaft 23.2.1914, zn van Lourens Sprengers en Maria Gehoel.
  10. Fransis Cox, geb. Borkel en Schaft 22.3.1829, overl. Borkel en Schaft 13.12.1829.
Van 4 tot 8 februari 1814 heeft districtscommissaris C.F. Wesselman een rondgang gemaakt langs de gemeenten van het arrondissement Eindhoven om de bestuurders van hun eed van trouw aan het Franse gezag te ontslaan en hen opnieuw aan te stellen. Mogelijk heeft hij naar aanleiding van die reis een lijst opgesteld over zijn bevindingen van de bestuurders. In dit "Tafereel van de tegenwoordige fungerende Burgemeesteren en derzelven Adjuncten in de respective gemeenten van 't Arrondissement Eindhoven" geeft Wesselman een boeiende beschrijving van de burgermeesters. Zo wordt ook Nicolaus Cox beschreven

Naam Nicolaas Cox
Tegenwoordige functie; wanneer aangesteld Burgermeester; 10 julij 1810
Geboorteplaats; leeftijd; aantal kinderen Borkel; 31 jaar; 1 kind
Vorige ambt; tegenwoordig beroep Ontvanger der onbeschreven middelen schoolmeester
Karakter en zedelijk gedrag Het uiterlijk van dezen man bevaldt mij in het geheel niet; heeft alle kentekens van een lomp onbeschoft mens
Bekwaamheid Over zijne bekwaamheid kan ik niet klagen, hij is de eenigste in deze twee elendige dorpjes, welke de functien van Burg. zou kunnen waarnemen

 

Vt. Albertus Bots (zn van IVs), ged.(rk) Borkel 5.11.1789, koperslager, overl. Hillegom 1.5.1844, tr.(burg.st.) Hillegom 28.4.1816 Martina Loukamp, ged. Hillegom 27.9.1797, tapster, overl. Hillegom 8.11.1888, dr van Piet Loukamp en Jaabje Weijers.
Uit dit huwelijk:
  1. Johanna Maria Bots, geb. Hillegom 27.8.1816, volgt VIu'.
  2. Jacoba Bots, geb. Hillegom 26.10.1818, volgt VIu*.
  3. Geertruida Elisabeth Bots, geb. Hillegom 5.12.1820, volgt VIv.
  4. Johanna Bots, geb. Hillegom 4.10.1823, volgt VIw.
  5. Albertus Bots, geb. Hillegom 24.11.1826, volgt VIw*.
  6. Cornelia Bots, geb. Hillegom 10.3.1828, volgt VIw**.
  7. Leonardus Bots, geb. Hillegom 7.4.1829, volgt VIx.
  8. Martina Bots, geb. Hillegom 12.8.1834, overl. Hillegom 30.5.1836
  9. Martina Bots, geb. Hillegom 27.4.1837, volgt VIx*.
  10. Petrus Bots, geb. Hillegom 7.2.1840, timmerman, overl. Hillegom 27.6.1903, tr.(burg.st.) Hillegom 22.4.1869 Petronella Vester, geb. Heemstede 2.6.1844, overl. Hillegom 23.11.1903, dr van Lambertus Vester en Johanna Heesten.

 

Vt*. Adriana Bots (dr van IVs), ged.(rk) Borkel 22.9.1792, landbouwster, overl. Riethoven 10.2.1867, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 11.10.1818 Franciscus Willems, ged. Riethoven 2.12.1787, timmerman, overl. Riethoven 28.11.1867, zn van Wilhelmus Willems en Maria Catharina Ekelkamps.
Uit dit huwelijk:
  1. Joanna Willems, geb. Riethoven 28.2.1820, overl. Bergeijk 7.5.1891, tr. (burg.st.) Riethoven 6.10.1871 Adrianus Theuws, geb. Bergeijk 8.11.1814, landbouwer, overl. Bergeijk 26.4.1891, zn van Jan Joseph Theuws en Elisabeth Henselmans.
  2. Johanna Maria Willems, geb. Riethoven 16.10.1821, overl. Riethoven 25.4.1825.
  3. Wilhelmus Willems, geb. Riethoven 9.7.1823, overl. Riethoven 19.5.1894.
  4. Johanna Maria Willems, geb. Riethoven 8.8.1825, overl. Riethoven 17.3.1893, tr.(1) burg.st.) Riethoven Johannes van Hout, geb. Duizel en Stensel 20.5.1829, bouwman, overl. Riethoven 17.8.1876, zn van Peter Josephus van Hout en Johanna Maria van de Ven.
    Johanna Maria Willems tr.(2)(burg.st.) Riethoven 8.2.1879 Antonie van de Laar, geb. Riethoven 8.11.1830, landbouwer, overl. Riethoven 28.4.1906, zn van Fransis van de Laar en Hendrina Smets.
  5. Francis Willems, geb. Riethoven 19.3.1827, timmerman, overl. Riethoven 16.4.1902, tr.(burg.st.) Riethoven 3.2.1866 Petronella van Hertum, geb. Riethoven 22.8.1836, overl. Riethoven 30.6.1902, dr van Gijsbertus van Hertum en Adriana Bots (zie VIi*).

GENERATIE VI

terug

VIa. Anna Maria Bosmans (dr van Vb), ged.(rk) Borkel 7.8.1784, overl. Borkel en Schaft 31.12.1843, ondertr./tr.(sch.bank) Bergeijk 5/30.1.1803 Gerardus Bots, ged.(rk) Borkel 8.10.1772, bouwman, overl. Borkel en Schaft 10.1.1832, zn van Albertus Bots en Catharina Melskens (zie IVb).
Voor verdere uitwerking zie Vd.

 

VIa*. Maria Geertruida Elisabeth Bots (dr van Vd), geb. Borkel en Schaft 15.4.1811, landbouwster, overl. Borkel en Schaft 30.10.1834, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 21.1.1832 Bartholomeus Rijkers, ged. Gestel en Blaarthem 9.1.1803, bouwman, overl. Borkel en Schaft 20.1.1861, zn van Christiaan Rijkers en Johanna Jonkers.
Uit dit huwelijk:
  1. Maria Christina Rijkers, geb. Borkel en Schaft 9.1.1833, overl. Borkel en Schaft 4.12.1859, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 26.2.1859 Theodorus van Hout, geb. Borkel en Schaft 24.10.1834, landbouwer, burgemeester, overl. Borkel en Schaft 2.4.1918, zn van Arnoldus van Hout en Johanna Elisabeth Pax.
  2. Gerardus Rijkers, geb. Borkel en Schaft 12.6.1834, landbouwer, overl. Borkel en Schaft 17.3.1914, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 16.1.1863 Helena Joordens, geb. Borkel en Schaft 16.12.1838, overl. Borkel en Schaft 23.7.1909, dr. van Gerardus Joordens en Catharina Roijackers.

 

VIa**. Maria Dorothea Bots (dr van Vd), geb. Borkel en Schaft 18.10.1817, landbouwster, overl. Borkel en Schaft 2.1.1875, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 16.11.1844 Peter Johannes de Graaf, geb. Borkel en Schaft 24.12.1821, bouwman, overl. Borkel en Schaft 11.2.1900, zn van Jan Servaas de Graaf en Hendrika van der Sanden.
Uit dit huwelijk:
  1. Gerardus de Graaf, geb. Borkel en Schaft 29.12.1845, landbouwer, overl. Borkel en Schaft 4.6.1916, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 14.6.1902 Elisabeth de Graaf, geb. Borkel en Schaft 4.1.1867, overl. Valkenswaard 3.3.1941, dr van Wilhelmus de Graaf en Johanna Maria Adriaans.
  2. Anna Maria de Graaf, geb. Borkel en Schaft 16.10.1847, overl. Borkel en Schaft 25.11.1921, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 30.4.1897 Martinus Joppen, geb. Leende 21.1.1849, landbouwer, overl. Borkel en Schaft 17.11.1923, zn van Hendrikus Joppen en Johanna Catharina Henselmans.
  3. Johannes Cornelis de Graaf, geb. Borkel en Schaft 24.9.1849, landbouwer, overl. Hoogeloon 8.2.1917, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 27.2.1886 Geertruda Elisabeth Aarts, geb. Borkel en Schaft 1.2.1860, overl. Borkel en Schaft 12.12.1896, dr van Mathijs Aarts en Geertruuda Elisabeth Timmermans.
  4. Adrianus de Graaf, geb. Borkel en Schaft 9.10.1851, overl. Borkel en Schaft 12.9.1852.
  5. doodgeboren dochter, geb. Borkel en Schaft 6.11.1853.
  6. Hendrika de Graaf, geb. Borkel en Schaft 4.4.1855, overl. Borkel en Schaft 16.5.1855.
  7. Hendrika de Graaf, geb. Borkel en Schaft 18.3.1857, overl. Borkel en Schaft 12.5.1857.
  8. Cornelia Elisabeth de Graaf, geb. Borkel en Schaft 2.9.1858, overl. Valkenswaard 5.5.1935.

 

VIb. Anna Bots (dr van Ve), ged.(rk) Borkel 10.9.1804, landbouwster, overl. Borkel en Schaft 29.12.1870, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 31.1.1829 Gaspar Baeken, ged.(rk) Schaft 21.2.1804, bouwman, overl. Borkel en Schaft 27.8.1854, zn van Theodorus Baeken en Johanna Maria Nollen.
Uit dit huwelijk:
  1. Theodorus Baeken, geb. Borkel en Schaft 2.12.1829, overl. Borkel en Schaft 25.10.1843
  2. doodgeboren zoon, geb. Borkel en Schaft 25.12.1830.
  3. Johanna Maria Baken, geb. Borkel en Schaft 11.1.1832, overl. Borkel en Schaft 8.6.1849.
  4. Johannis Baken, geb. Borkel en Schaft 13.11.1833, landbouwer, overl. Borkel en Schaft 24.9.1888, tr.(byurh.st.) Borkel en Schaft Anna Maria van de Ven, geb. Westerhoven 5.11.1841, overl. Borkel en Schaft 24.12.1905, dr van Francis van de Ven en Maria Catharina Heezemans.
  5. Christiaan Baken, geb. Borkel en Schaft 11.12.1835, overl. Borkel en Schaft 23.2.1836.
  6. Maria Cornelia Baken, geb. Borkel en Schaft 11.3.1837, overl. Borkel en Schaft 25.6.1851.
  7. Maria Anna Baken, geb. Borkel en Schaft 30.9.1838, overl. Borkel en Schaft 10.1.1877, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 22.2.1873 Peter Johannes Hegge, geb. Budel 3.12.1840, dienstknecht, overl. Borkel en Schaft 8.5.1924, zn van Leonardus Hegge en Pieternel Scheffers.
  8. Adrianus Baken, geb. Borkel en Schaft 4.9.1840, schoenmaker, overl. Borkel en Schaft 17.7.1870.
  9. Christiaan Baken, geb. Borkel en Schaft 31.12.1841, overl. Borkel en Schaft 20.4.1842.
  10. Anna Catharina Baken, geb. Borkel en Schaft 14.3.1843, overl. Borkel en Schaft 5.7.1845.
  11. Dorothea Baken, geb. Borkel en Schaft 22.11.1844, overl. Borkel en Schaft 19.10.1912.
  12. Theodorus Baken, geb. Borkel en Schaft 25.5.1846, overl. Borkel en Schaft 17.7.1846.
  13. Theodorus Baken, geb. Borkel en Schaft 18.3.1848, overl. Borkel en Schaft 1.4.1848.
  14. Peter Josephus Baken, geb. Borkel en Schaft 18.3.1848, overl. Borkel en Schaft 25.3.1848.

 

VIc. Adriaan Bots (zn van Ve), geb. Borkel en Schaft 19.1.1820, winkelier, overl. Borkel en Schaft 20.3.1871, tr.(burg. st.) Heeswijk 9.11.1857 Hendrika Dobbelsteen, geb. Heeswijk 5.9.1823, overl. Asten 2.4.1892, dr van Martinus Dobbelsteen en Wilhelmina van der Zanden.
Uit dit huwelijk:
  1. Johannes Bots, geb. Borkel en Schaft 1.11.1858, organist, gemeenteontvanger, overl. Gemert 4.1.1924, tr.(burg.st.) Gemert 23.6.1891 Johanna Catharina Colen, geb. Gemert 1.12.1859, overl. Gemert 12.8.1945, dr van Franciscus Colen en Henrica van Lieshout.
  2. Gerardus Lucas Bots, geb. Borkel en Schaft 27.12.1859, volgt VIIa.
  3. Adrianus Josephus Bots, geb. Borkel en Schaft 6.1.1863, organist, overl. Utrecht 20.5.1934.

 

VId. Antonius Albertus Bots (zn van Vf), ged.(rk) Valkenswaard 22.9.1796, smid, overl. Valkenswaard 13.5.1849, tr. Joanna Catharina van den Besselaar, ged. Valkenswaard 9.5.1807, overl. Valkenswaard 21.5.1886, dr van Joannes van den Besselaar en Adriana Melskens (IVj2).
Uit dit huwelijk:
  1. Gerardus Bots, geb. Valkenswaard 28.5.1832, volgt VIIb.
  2. Jan Bots, geb. Valkenswaard 21.8.1833, dienstknecht, overl. Stratum 27.6.1901, tr.(burg.st.) Stratum 20.1.1870 Johanna Hendrina Strijbos, geb. Stratum 13.7.1828, overl. Stratum 28.7.1913, dr van Petrus Jacobus Strijbos en Johanna Barbara Leijten.
  3. Adriana Bots, geb. Valkenswaard 21.8.1833, volgt VIIb*.
  4. Christiaan Bots, geb. Valkenswaard 10.5.1835, overl. Valkenswaard 22.1.1852.
  5. Helena Bots, geb. Valkenswaard 2.1.1837, volgt VIIb**.
  6. Adriaan Bots, geb. Valkenswaard 31.3.1838, volgt VIIc.
  7. Johanna Catharina Bots, geb. Valkenswaard 16.8.1841, volgt VIIc*.
  8. Arnoldus Bots, geb. Valkenswaard 2.3.1843, hoefsmid, overl. Valkenswaard 28.8.1864.
  9. Antonius Bots, geb. Valkenswaard 26.4.1847, volgt VIId.
  10. Jacobus Johannes Bots, geb. Valkenswaard 16.11.1848, volgt VIIe.

 

VIe. Jacobus Joannes Bots (zn van Vf), ged.(rk) Borkel 14.4.1800, valkenier, secretaris, overl. Valkenswaard 24.10.1864, tr. (burg.st.)(1) Valkenswaard 3.10.1833 Marie Deckers, geb. Valkenswaard 10.9.1811, overl. Valkenswaard 6.11.1837, dr van Simon Deckers en Maria Verschuuren.
Uit dit huwelijk:
  1. Jan Jacobus Bots, geb. Valkenswaard 8.9.1834, overl. Valkenswaard 18.12.1837.
  2. Maria Helena Bots, geb. Valkenswaard 27.4.1836, overl. Valkenswaard 17.10.1858.
  3. Johanna Catharina Bots, geb. Valkenswaard 3.8.1837, overl. Valkenswaard 12.1.1838.

Jacobus Joannes Bots, tr.(burg.st.)(2) Valkenswaard 16.1.1840 Maria Bijnen, ged.(rk) Valkenswaard 5.8.1802, overl. Valkenswaard 16.9.1870, dr van Joannis Bijnen en Petronella Even.
Uit dit huwelijk:

  1. Hendricus Bots, geb. Valkenswaard 16.5.1841, volgt VIIf.
  2. Johannes Gerardus Bots, geb. Valkenswaard 19.4.1843, overl. Valkenswaard 30.3.1847.
  3. Peter Francis Bots, geb. Valkenswaard 3.12.1844, gemeente-secretaris, overl. Valkenswaard 25.3.1872.
Jacobus Joannes Bots heeft een belangrijke rol gespeeld bij de Royal Loo Hawking Club. Hij noemde zich Jan Bots. In de literatuur wordt vaak melding gemaakt van drie broers, Jan, Jacobus en Arnoldus Bots die in de valkerij werkzaam waren. In werkelijkheid heeft er nooit een Jacobus Bots bestaan. Alleen Jan (Jacobus Joannes) en Arnoldus zijn in de valkerij werkzaam geweest.

Jan Bots vergezelde in 1821 de valkeniers Danckerts en Daams naar Engeland om te werken bij de The Falconers'Club. In 1829 trad ook Arnoldus Bots in dienst bij The Falconers'Club. Hij volgde zijn broer Jan op, die het jaar daarvoor bij baron d'Offťmont te CompiŤgne in dienst was getreden. In 1833 trad Jan Bots opnieuw in dienst van The Falconers'Club.  Met de dood van Lord Berners in 1838 kwam er een eind aan The Falconers'Club. Jan Bots wees de overgebleven leden van The Falconers'Club op de mogelijkheden van Het Loo voor het bedrijven van de valkensport. In 1839 werd de Royal Loo Hawking Club opgericht, waar Jan Bots als hoofdvalkenier werd aangesteld. Zijn broer Arnoldus Bots werd aan hem toegevoegd. In 1839 heeft hij de leden van de Royal Loo Hawking Club Newcome en Van Tuill van Serooskerken begeleid naar Noorwegen, alwaar zij in Dovrefjeld in Romsdal binnen drie weken drie geervalken bemachtigen. In 1841 is hij als valkenier van prins Alexander zelfstandig naar Noorwegen gegaan. In 1849 werden de kosten voor de Royaal Loo Hawking Club zo hoog, dat Koning Willem III ťťn equipage ( hoofdvalkenier en twee hulpvalkeniers) voor zijn rekening nam. De andere equipage met Jan Bots als hoofdvalkenier bleef voor rekeing van de Club. In 1850 heeft komt de naam van Jan Bots niet meer voor in de stukken. Waarschijnlijk heeft hij ontslag gekregen. Tevergeefs streeft Jan Bots voor zijn werk koninklijke erkenning na in de vorm van pensioen. Aangezien hij in dienst stond van de Club en niet zoals de andere hoofdvalkenier in dienst stond van de vorst krijgt hij op 17 oktober 1862 een negatieve beschikking thuis. The Royal Loo Hawking Club heeft uiteindelijk bestaan tot 1855.
Prins Alexander, de tweede zoon van Koning Willem II, was voorzitter van de Royal Loo Hwaking Club. Hij heeft bekende kunstenaars het jachtbedrijf laten vast leggen. Hieraan danken wij enige schilderijen waarop Jan Bots staat afgebeeld.

Ook na de opheffing van de The Royal Loo Hawking Club is Jan Bots actief gebleven met de vakerij, zoals blijkt uit een brief van Jan Bots aan professor Schlegel uit 1861

 

VIf. Johanna Bots (dr van Vg), ged.(rk) Naaldwijk 4.1.1793, overl. Naaldwijk 12.12.1856, tr.(burg.st.) Naaldwijk 9.5.1813 Adrianus van den Berg, ged.(rk) Poeldijk 19.9.1785, aardappelteelder, overl. Wateringen 1.10.1870, zn van Jan van den Berg en Lijsie Lindhuijse.
Uit dit huwelijk:
  1. Catharina van den Berg, geb. Naaldwijk 19.3.1814, overl. Naaldwijk 14.11.1832.
  2. Elisabeth van den Berg, geb. Naaldwijk 7.6.1815, overl. Terneuzen 25.10.1854, tr.(burg.st.) 's-Hertogenbosch 1.2.1851 Albert Eenkhoorn, geb. Genemuiden 30.12.1818, soldaat, arbeider, overl. 's-Gravenhage 2.9.1885, zn van Hendrik Alberts Eenkhoorn en Jacobje Jans.
  3. Cornelia van den Berg, geb. Naaldwijk 28.1.1817, dienstbode, overl. 's-Gravenhage 13.2.1902, tr.(burg.st.) 's-Gravenhage 5.5.1852 Arnoldus Keultjes, geb. Zevenaar 25.11.1818, bediende, hofbeambte, overl. 's-Gravenhage 20.2.1888, zn van Jan Keultjes en Maria Derksen.
  4. Johanna van den Berg, geb. Naaldwijk 18.11.1818, overl. 's-Gravenhage 9.11.1886, tr.(burg.st.) 's-Gravenhage 24.11.1858 Albert Eenkhoorn, geb. Genemuiden 30.12.1818, soldaat, arbeider, overl. 's-Gravenhage 2.9.1885, zn van Hendrik Alberts Eenkhoorn en Jacobje Jans.
  5. Margarita van den Berg, geb. Naaldwijk 18.11.1818, overl. Naaldwijk 16.8.1819.
  6. Johannes van den Berg, geb. Naaldwijk 1.5.1820, spoelingschipper, tuinier, overl. Monster 11.12.1882, tr.(burg.st.)(1) Schipluiden 15.8.1856 Joanna Wubben, geb. Zouteveen (ingeschreven te Vlaardingen) 9.11.1817, overl. Wateringen 9.2.1868, dr. van Hermanus Hendricus Wubben en Helena Touw.
    Johannes van den Berg tr.(burg.st.)(2) Wateringen 15.1.1869 Wilhelmina Hersbach, geb. Wateringen 3.3.1832, overl. Wateringen 8.6.1896, dr. van Evert Hersbach en Helena Olsthoorn.
  7. Cornelis van den Berg, geb. Naaldwijk 13.8.1821, overl. Naaldwijk 5.7.1832.
  8. Margarita van den Berg, geb. Naaldwijk 24.12.1823, overl.'s-Gravenhage 2.7.1878, tr.(burg.st.) 's-Gravenhage 15.2.1865 Arij van der Kroft, geb. Loosduinen 24.12.1812, koopman, winkelier, overl. 's-Gravenhage  13.10.1866, zn van Johannes van der Kroft en Barbara van der Spek.
  9. Wilhelmus van den Berg, geb. Naaldwijk 2.10.1825, tuinder, overl. 's-Gravenhage 24.4.1904, tr.(burg.st.) 's-Gravenhage 4.11.1857 Alida Maria Simons, geb. Maassluis 24.7.1824, dienstbode, overl. Rotterdam 9.1.1918, dr van Petrus Simons en Margaretha van Etten.
  10. Pieter van den Berg, geb. Naaldwijk 31.8.1827, bouwknecht, overl Naaldwijk 7.7.1909, tr.(burg.st.)(1) Wateringen 14.5.1858 Elisabeth Mulder, geb. Wateringen 15.6.1831, dienstbode, overl. Wateringen 14.11.1881, dr van Johannes Mulder en Maria de Wolf.
    Pieter van den Berg tr.(burg.st.)(2) Wateringen 28.5.1866 Elizabeth l'Ami, geb. Alkemade 5.2.1831, overl. Wateringen 28.7.1911, dr van Nicolaas l'Ami en Aagje van den Berg.
  11. Johanna van den Berg, geb. Naaldwijk 30.1.1830.
  12. Cornelia van den Berg, geb. Naaldwijk 3.11.1832, overl. Naaldwijk 19.11.1832.
  13. Cornelis van den Berg, geb. Naaldwijk 21.2.1834, overl. Naaldwijk 14.4.1834.
  14. Cornelis van den Berg, geb. Naaldwijk 11.1.1836, overl. Naaldwijk 7.9.1854.

 

VIf*. Jannetje Bots (dr van Vg), ged.(rk) Naaldwijk 31.10.1795, overl. 's-Gravenhage 28.3.1856, tr.(burg.st.) Naaldwijk 8.6.1816 Wilhelmus van Paassen, ged.(rk) Poeldijk 31.10.1795, tuinier, overl. Monster 12.8.1833, zn van Jan van Paassen en Geertruij van Veen.
Uit dit huwelijk:
  1. Geertruija van Paassen, geb. Monster 31.3.1817, dienstbode, overl. 's-Gravenhage 11.6.1880, tr.(burg.st.) 's-Gravenhage 6.9.1848 Jacobus Waasdorp, geb. Zoeterwoude 23.11.1820, melkslijter, overl. 's-Gravenhage 11.12.1901, zn van Hermanus Waasdorp en Johanna Vink.
  2. Catharina van Paassen, geb. Monster 20.5.1818, naaister, overl. 's-Gravenhage 19.12.1834
  3. Johannis van Paassen, geb. Monster 5.3.1820.
  4. Cornelis van Paassen, geb. Monster 27.9.1821, overl. Monster 27.8.1822.
  5. Cornelis van Paassen, geb. Monster 6.1.1823, overl. Monster 17.8.1823.
  6. Margaretha van Paassen, geb. Monster 20.7.1824, dienstbode, overl. 's-Gravenhage 22.5.1862, tr.(burg.st.) 's-Gravenhage 31.8.1853 Nicolaas van der Drift, geb. Sint Maartensregt 18.7.1815, koopman, winkelier, overl. 's-Gr4avenhage 24.9.1873, zn van Grabel van der Drift en Lena van Leeuwen.
  7. Maria van Paassen, geb. Monster 4.10.1826, overl. Monster 16.8.1871, tr.(burg.st.) Monster 1.6.1861 Johannes Nederpelt, geb.Monster 22.3.1827, tuiniersgezel, overl. Monster 10.4.1899, zn van Pieter Nederpelt en Appolonia Greve.
  8. Johanna Willemina van Paassen, geb. Monster 7.11.1828, dienstbode, overl. 's-Gravenhage 21.9.1883, tr.(burg.st.) 's-Gravenhage 7.5.1851 Pieter Coopman, geb. 's-Gravenhage 3.12.1820, hoedenmaker, overl. 's-Gravenhage 28.5.1903, zn van Petrus Coopman en Elisabeth Berserik.
  9. Cornelis van Paassen, geb. Monster 4.9.1830, overl. Monster 21.10.1830.
  10. Cornelis van Paassen, geb. Monster 17.11.1831, overl. Monster 9.9.1834.
  11. Willibrordus van Paassen, geb. Monster 6.3.1834, overl. Monster 12.8.1834.

 

VIg. Joannes Bots (zn van Vj), ged.(rk) Schaft 16.9.1796, bouwman, overl. Borkel en Schaft 18.3.1851, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 21.1.1832 Maria Catharina van Deursen, ged.(rk) Schaft 16.11.1809, overl. Borkel en Schaft 3.4.1838, dr van Henricus van Deursen en Justina Melskens.
Uit dit huwelijk:
  1. Petronella Bots, geb. Borkel en Schaft 11.2.1833, overl. Borkel en Schaft 4.3.1833.
  2. Petronella Bots, geb. Borkel en Schaft 11.4.1834, volgt VIIf'.
  3. Johannes Hendrikus Bots, geb. Borkel en Schaft 7.7.1835, overl. Borkel en Schaft 27.6.1853.

 

VIh. Maria Catharina Bots (dr van Vk), ged.(rk) Schaft 21.6.1791, landbouwster, overl. Bergeijk 5.1.1838, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 6.2.1825 Hendrik Henselmans, ged.(rk) Bergeijk 14.11.1797, bouwman, overl. Bergeijk 3.11.1866, zn van Antonius Henselmans en Maria Digna Kuijken.
Uit dit huwelijk:
  1. doodgeboren dochter, geb. Borkel en Schaft 28.1.1826.
  2. Antonius Henselmans, geb. Borkel en Schaft 20.3.1827, dienstknecht, herbergier, overl. Achel (BelgiŽ) 1.9.1891, tr.(burg.st.) Achel (BelgiŽ) 21.4.1869 Helena van der Velden, geb. Achel (BelgiŽ) 23.2.1827, landbouwster, overl. Achl (BelgiŽ) 9.1.1901, dr. van Laurens van der Velden en Jacoba Biemans.
  3. Petrus Henselmans, geb. Bergeijk 28.5.1828, bouwman, overl. Bergeijk 19.8.1878, tr.(burg.st.) Riethoven 24.11.1860 Bernardina van der Sanden, geb. Riethoven 14.12.1828, overl. Bergeijk 24.5.1904, dr van Johannes van der Sanden en Johanna van den Berg.
  4. Fransis Henselmans, geb. Bergeijk 4.10.1829, overl. Bergeijk 19.10.1829.
  5. Cornelis Henselmans, geb. Bergeijk 17.11.1830, bouwman, overl. Bergeijk 23.6.1904, tr. Bergeijk 26.4.1873 Maria Anna Theuws, geb. Bergeijk 15.11.1833, bouwvrouw, overl. Bergeijk 28.4.1910, dr van Peter Theuws en Anna Maria Loos.
  6. doodgeboren dochter, geb. Bergeijk 25.11.1832.
  7. doodgeboren zoon, geb. Bergeijk 12.10.1834.

 

VIi. Maria Cornelia Bots (dr van Vk), ged.(rk) Borkel 30.10.1794, overl. Borkel en Schaft 26.10.1855, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 26.8.1827 Johannes Intven, ged.(rk) Riethoven 5.3.1803, bouwman, overl. Borkel en Schaft 14.5.1834, zn van Johannes Intven en Maria Anna Prinsen.
Uit dit huwelijk:
  1. Petrus Johannis Intven, geb. Borkel en Schaft 18.7.1829, dagloner, overl. Borkel en Schaft 5.9.1860.

 

VIi*. Adriana Bots (dr van Vk), ged.(rk) Borkel 21.3.1798, landbouwster, overl. Riethoven 10.8.1865, tr.(burg.st.) Riethoven 27.11.1830 Gijsbertus van Hertum, ged. Riethoven 12.4.1804, overl. Riethoven 9.7.1877, zn van Godefridus van Hertum en Cornelia Intven.
Uit dit huwelijk:
  1. Peter Johannes van Hertum, geb. Riethoven 17.1.1833, overl. Riethoven 18.1.1833.
  2. Peter Johannes van Hertum, geb. Riethoven 13.11.1833, overl. Riethoven 4.12.1833.
  3. Maria Cornelia van Hertum, geb. Riethoven 31.10.1834, overl. Riethoven 30.8.1865.
  4. Petronella van Hertum, geb. Riethoven 22.8.1836, landbouwster, overl. Riethoven 30.6.1902, tr.(burg.st.) Riethoven 3.2.1866 Francis Willems, geb. Riethoven 19.3.1827, timmerman, overl. Riethoven 16.4.1902, zn van Franciscus Willems en Adriana Bots (zie Vt*).
  5. Godefridus van Hertum, geb. Riethoven 13.11.1837, overl. Riethoven 21.2.1838.
  6. Govert van Hertum, geb. Riethoevn 31.1.1841, overl. Riethoven 24.5.1860.

 

VIj. Adrianus Bots (zn van Vk), ged.(rk) Borkel 29.4.1799, bouwman, overl. Borkel en Schaft 24.2.1855, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 10.10.1824 Anna van der Zanden, ged.(rk) Riethoven 22.5.1800, overl. Borkel en Schaft 5.5.1862, dr van Stefanus van der Zanden en Johanna van Hiertum.
Uit dit huwelijk:
  1. Petronella Bots, geb. Bergeijk 1.9.1825, volgt VIIf*.
  2. Johanna Bots, geb. Bergeijk 20.7.1827, volgt VIIg.
  3. Petrus Bots, geb. Borkel en Schaft 5.7.1829, volgt VIIh.
  4. Maria Catharina Bots, geb. Borkel en Schaft 17.6.1833, volgt VIIh*.
  5. Johanna Maria Bots, geb. Borkel en Schaft 8.12.1835, volgt VIIh'.
  6. Lamberdina Bots, geb. Borkel en Schaft 20.11.1837, overl. Borkel en Schaft 30.10.1861.
  7. Adriana Bots, geb. Borkel en Schaft 5.10.1840, volgt VIIh**.

 

VIj*. Anna Maria Bots (dr van Vk), ged.(rk) Borkel 30.11.1800, landbouwster, overl. Riethoven 29.10.1847, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 9.6.1827 Johannes Smets, ged. Riethoven 11.6.1801, bouwman, overl. na 1868, zn van Adam Smets en Johanna Intven.
Uit dit huwelijk:
  1. Adam Smets, geb. Riethoven 18.4.1830, landbouwer, overl. Duizel en Steensel 31.1.1892, tr.(burg.st.) Riethoven 16.9.1859 Johanna Maria Vermeulen, geb. Hoogeloon, Hapert en Casteren 13.9.1833, overl. Duizel en Steensel, 7.7.1873, dr van Hendrik Vermeulen en Paulina van Hout.
  2. doodgeboren zoon, geb. Riethoven 21.1.1833.
  3. Peter Johannes Smets, geb. Riethoven 3.1.1834, bouwman, overl. Riethoven, tr.(burg.st.) Riethoven 27.11.1863 Antonetta Intven, geb. Riethoven 28.5.1835, landbouwster, overl. Riethoven 7.7.1902, dr van Andries Intven en Maria Rademakers.
  4. Maria Catharina Smets, geb. Riethoven 14.2.1837, overl. Riethove 27.5.1904, tr.(burg.st.) Riethoven 15.2.1868 Peter Johannes Tops, geb. Riethoven 27.3.1834, bouwman, overl. Riethoven 18.8.1911, zn van Jan Tops en Adriana Rooijakkers .
  5. Petronella Smets, geb. Riethoven 23.8., overl. Riethoven 20.3.1887, tr.(burg.st.) Riethoven 23.1.11863 Gerardus Geboers, geb. Riethoven 8.5.1815, bouwman, overl. Riethoven 22.6.1884, zn van Hendrik Geboers en Johanna Maria Groenen.

 

VIk. Petronilla Bots (dr van Vl), ged.(rk) Schaft 13.7.1786, landbouweresse, overl. Borkel en Schaft 26.1.1826, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 6.7.1811 Joannes Verweijen, ged.(rk) Borkel 2.11.1766, landbouwer, overl. Borkel en Schaft 15.10.1838, zn van Albertus Verweijen en Maria Anna Bots (zie IVm).
Uit dit huwelijk:
  1. Marie Anne Verweijen, geb. Borkel en Schaft 12.4.1812.
  2. Joanne Marie Verweijen, geb. Borkel en Schaft 9.8.1813, landbouwster, overl. Borkel en Schaft 15.12.1844, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft Jean Laurent Smolder, geb. Westerhoven 11.3.1812, timmerman, overl. Borkel en Schaft 23.1.1891, zn van Cretien Smolders en Petronelle Smits.
  3. Albertus Verweijen, geb. Borkel en Schaft 20.10.1815.
  4. Adam Verweijen, geb. Borkel en Schaft 13.2.1818, leerlooijersgast, overl. Borkel en Schaft 11.4.1854, tr.(burg.st.) Valkenswaard 1.9.1843 Anna Maria van Best, geb. Valkenswaard 18.10.1816, overl. Borkel en Schaft 4.9.1854, dr van Joannes van Best en Hendrina Daems.
  5. Theodorus Verweijen, geb. Borkel en Schaft 13.10.1820, koopman, overl. Borkel en Schaft 22.12.1847.
  6. Hendrika Verweijen, geb. Borkel en Schaft 1.6.1823.

 

VIl. Gerardus Bots (zn van Vo), ged.(rk) Waddingsveen 21.9.1797, grutter, overl. Alkmaar 23.2.1884, tr.(burg.st.) Breukelen 11.1819 Ariaantje Pranger ged.(rk) Breukelen 16.12.1792, overl. Alkmaar 19.12.1861, dr van Harmen Pranger en Cornelia Brouwer.
Uit dit huwelijk:
  1. Johannes Bots, geb. Breukelen 16.1.1820, volgt VIIi.
  2. Hermanus Bots, geb. Alkmaar 6.10.1821, volgt VIIj.
  3. Jacoba Bots, geb. Alkmaar 13.7.1823, overl. Alkmaar 9.12.1836.
  4. Albertus Bots, geb. Alkmaar 18.9.1824, volgt VIIk.
  5. Anna Cornelia Bots, geb. Alkmaar 20.4.1826, overl. Alkmaar 7.8.1837.
  6. Johanna Bots, geb. Alkmaar 18.3.1828, volgt VIIl.
  7. Hendrik Adrianus Bots, geb. Alkmaar 9.5.1831, volgt VIIm.
  8. Catharina Clasina Bots, geb. Alkmaar 9.2.1835, volgt VIIn.

 

VIm. Joannes Bots (zn van Vo), ged.(rk) Waddingsveen 2.10.1801, grutter, overl. Amsterdam 17.5.1876, tr.(burg.st.)(1) Vinkeveen 10.8.1828 Eva Rietveld, ged.(rk) Proosdij 3.5.1803, overl. Purmerend 12.12.1836, dr van Theodorus Rietveld en Maria Oeleman.
Uit dit huwelijk:
  1. Joannes Theodorus Aloysius Bots, geb. Purmerend 21.6.1829, molenaar, werkman, overl. Amsterdam 9.7.1899.
  2. Uit het inschrijvingsregister van Veenhuizen en Ommerschans blijkt dat hij op 10-10-1850 is aangekomen vanuit Leiden. De plaats van onderstand is Amsterdam. Zijn signalement dat bij aankomst is opgesteld luidt als volgt:
    lengte             1.6.4.1
    aangezicht         ovaal
    haar               blond
    ogen               lichtblauw
    neus               groot
    mond               klein
    kin                rond
    merkbare tekenen   slecht gezicht
    In 1862 staat hij voor de arrondissementsrechtbank in Amsterdam terecht.
  3. Theodorus Albertus Bots, geb. Purmerend 29.2.1832, overl. Purmerend 31.3.1832.
  4. Theodorus Johannes Bots, geb. Purmerend 29.7.1833, volgt VIIo.
  5. Thomas Nikolaas Bots, geb. Purmerend 5.12.1836, overl. Vinkeveen 26.1.1839.

Joannes Bots, tr.(burg.st.)(2) Hoorn 8.9.1837 Doortje Klijn, geb. Hoorn 7.4.1815, overl. Amsterdam 18.9.1881, dr van Jan Klijn en Geertje Willebrands.
Uit dit huwelijk:

  1. Jacoba Geertruida Bots, geb. Haarlem 9.3.1840, volgt VIIo*.
  2. Albertus Joannes Bots, geb. Haarlem 19.8.1842, overl. Haarlem 28.9.1842.
  3. levenloos geboren kind, geb. Amsterdam 26.5.1845.

 

VIn. Albertus Bots (zn van Vo), ged.(rk) Waddingsveen 11.12.1803, grutter, overl. Haarlem 23.2.1841, tr.(burg.st.) Vinkeveen 31.7.1832 Maria Rietveld, ged.(rk) Vinkeveen 22.10.1804, overl. Vinkeveen 16.4.1873, dr van Theodorus Rietveld en Maria Oeleman.
Uit dit huwelijk:
  1. Maria Jacoba Bots, geb. Haarlem 8.2.1834, overl. Haarlem 3.9.1834.
  2. Jacoba Maria Bots, geb. Haarlem 11.11.1835, overl. Vinkeveen 27.4.1906.
  3. Eva Johanna Bots, geb. Haarlem 15.1.1837, overl. Vinkeveen 26.1.1899.

 

VIo. Henricus Bots (zn van Vo), ged.(rk) Waddingsveen 3.1.1808, grutter, overl. Wilnis 19.3.1884, tr.(burg.st.) Purmerend 13.4.1834 Maria de Wolf, geb. Purmerend 13.7.1813, overl. Wilnis 5.1.1879, dr van Dirk de Wolf en Johanna Wessels.
Uit dit huwelijk:
  1. Jacoba Bots, geb. Oudhuizen 21.6.1835, overl. Oudhuizen 15.5.1856.
  2. Theodorus Johannes Bots, geb. Oudhuizen 25.8.1837, volgt VIIp.
  3. Anna Martina Bots, geb. Oudhuizen 18.1.1839, volgt VIIp*.
  4. Johanna Sophia Bots, geb. Oudhuizen 23.10.1842, overl. Oudhuizen 31.12.1842.
  5. Johanna Klasina Bots, geb. Oudhuizen 31.3.1844, volgt VIIp**.
  6. Klazina Maria Bots, geb. Oudhuizen 19.11.1846, overl. Oudhuizen 15.2.1850.
  7. Johannes Gerardus Bots, geb. Oudhuizen 24.12.1848, overl. Oudhuizen 18.5.1850.
  8. Gerardus Albertus Bots, geb. Oudhuizen 15.12.1850, volgt VIIq.
  9. levenloos geboren kind, overl. Oudhuizen 1.8.1845.
signalement van Henricus Bots
lengte:             164,9 m
aangezicht:         breed
voorhoofd:          hoog
ogen:               grijs
neus:               stomp
mond:               dik
kin:                rond
haar:               bruin
wenkbrouwen:        bruin
merkbare tekenen:   geen

 

VIp. Timotheus Bots (zn van Vo), geb. Breukelen-Nijenrode 25.8.1813, grutter, overl. Hoorn 18.11.1862, tr.(burg.st.)(1) Purmerend 23.7.1837 Catharina Eenhorst, geb. Purmerend 22.8.1813, overl. Hoorn 5.2.1848, dr van Gerrit Eenhorst en Antje Woestenburg.
Uit dit huwelijk:
  1. Jacoba Bots, geb. Hoorn 13.6.1838, overl. Hoorn 17.7.1838.
  2. Gerardus Johannes Bots, geb. Hoorn 29.5.1839, dienstplichtig militair, overl. Renkum 22.5.1864.
  3. Johannes Gerardus Willebrordus Bots, geb. Hoorn 14.3.1841, overl. Leiden 26.1.1873.
  4. Anna Margaretha Bots, geb. Hoorn 19.12.1842, overl. Hoorn 5.10.1844.
  5. Albertus Gerardus Bots, geb. Hoorn 5.9.1844, overl. Hoorn 12.3.1862.
  6. Anna Margaretha Bots, geb. Hoorn 14.4.1846, volgt VIIq*.

Timotheus Bots, tr.(burg.st.)(2) Alkmaar 6.5.1849 Clasina Geertruida Schouten, geb. Alkmaar 4.4.1823, overl. Hoorn 4.4.1858, dr van Cornelis Schouten en Guurtje Spierdijk.
Uit dit huwelijk:

  1. Jacoba Geertruida Bots, geb. Hoorn 12.6.1850, overl. Hoorn 9.1.1851.
  2. Jacoba Geertruida Bots, geb. Hoorn 13.5.1851, overl. Hoorn 14.5.1851.
  3. Geertruida Maria Jacoba Bots, geb. Hoorn 10.7.1852, overl. Alkmaar 9.3.1931, tr.(burg.st.) Leiden 13.4.1909 Hermanus Johannes Taverne, geb. Leiden 26.1.1859, leraar natuur- en scheikunde, overl. Alkmaar 2.11.1929, zn van Nicolaas Franciscus Taverne en Johanna Catharina Keijser.
  4. Jacoba Maria Bots, geb. Hoorn 28.2.1854, volgt VIIr.
  5. Clasina Johanna Maria Bots, geb. Hoorn 21.11.1855, overl. Hoorn 13.10.1860.
  6. Jacobus Johannes Bots, geb. Hoorn 16.3.1858, apotheker, overl. 26.2.1920, tr.(burg.st.) Amsterdam 7.6.1900 Hendrina Gezina Vennink, geb. Lochem 5.12.1871, overl. Lochem 7.2.1951, dr van Cornelis Vennink en Lamberta Hendrika Swart.

 

VIq. Klasina Bots (dr van Vo), geb. Breukelen-Nijenrode 17.6.1822, overl. Breukelen-Nijenrode 1.6.1854, tr.(burg.st.) Breukelen 2.8.1846 Willem Adriaan van Berkestijn, geb. Breukelen-Sint Pieter 24.1.1825, grutter, overl. Utrecht 8.5.1884, zn van Willem van Berkestijn en Elizabeth Steenkamp.
Uit dit huwelijk:
  1. Jacoba Johanna van Berkestijn, geb. Breukelen 2.5.1847, overl Hoogland 13.4.1921, tr. (burg.st.) Utrecht 2.7.1891 Joannes Albertus Bader, geb. Alphen aan den Rijn 2.10.1840, bakker, overl. Bussum 26.12.1909, zn van Jan Bader en Geertrudis Kraan.
  2. Anna Elisabeth van Berkestijn, geb. Breukelen 8.12.1848, overl. Breukelen-Nijenrode 23.1.1849.
  3. Anna Elisabeth van Berkestijn, geb. Breukelen 20.1.1850, overl. Barneveld 11.2.1926, tr.(burg.st.) Utrecht 27.5.1885 Adrianus Martinus van Zijl, geb. Utrecht 27.4.1850, bouwkundige, zn van Johannes van Zijl en Maria Wilhelmina Sabee.
  4. Johannes Jacobus Wilhelmus Stephanus van Berkestijn, geb. Breukelen-Nijenrode 26.12.1851, grutter, overl. Leiden 13.10.1928, tr.(burg.st.) Wilnis Aaltje Kuijlenburg, geb. Wilnis 26.1.1851, overl. Leiden 25.9.1904, dr van Gerrit Kuijlenburg en Maria van der Aar.
  5. Wilhelmus van Berkestijn, geb. Breukelen-Nijenrode 19.5.1854, overl. Breukelen-Nijenrode 14.6.1854.
  6. Thimotheus van Berkestijn, geb. Breukelen-Nijenrode 19.5.1854, overl. Breukelen-Nijenrode 12.6.1854.

 

VIr. Gerardus Bots (zn van Vq), geb. Nieuwkoop 17.12.1813, koopman, overl. Nieuwkoop 15.2.1882, tr.(burg.st.) Oudewater 21.8.1838 Adriana Maria Putman, geb. Oudewater 22.9.1818, overl. Nieuwkoop 10.11.1886, dr van Wilhelmus Putman en Antonia Rosweijde.
Uit dit huwelijk:
  1. Albertus Adrianus Bots, geb. Nieuwkoop 30.3.1841, koopman, overl. Nieuwkoop 20.6.1865.
  2. Antonia Maria Bots, geb. Nieuwkoop 12.5.1844, overl. Nieuwkoop 10.11.1846.
  3. Wilhelmus Josephus Aloijsius Bots, geb. Nieuwkoop 16.7.1846, r.k. priester, overl. Voorhout 31.3.1917. Naar hem is de Willem Botsstraat vernoemd in Voorhout.
  4. Antonia Maria Bots, geb. Nieuwkoop 29.6.1848, overl. Nieuwkoop 27.11.1890.
  5. Joannes Petrus Bots, geb. Nieuwkoop 4.6.1850, volgt VIIs.
  6. Helena Maria Bots, geb. Nieuwkoop 12.4.1852, volgt VIIt.
  7. Josephina Gerarda Dorothea Bots, geb. Nieuwkoop 17.7.1854, religieuze, overl. Rheden 8.6.1925.
  8. Adrianus Joannes Bots, geb. Nieuwkoop 3.6.1856, overl. Nieuwkoop 6.6.1856.
  9. Adrianus Maria Antonius Bots, geb. Nieuwkoop 8.9.1858, r.k. priester, overl. Nieuwkoop 21.1.1884.
  10. Maria Wilhelmina Bots, geb. Nieuwkoop 17.10.1861, overl. Leiden 16.11.1950.
  11. levenloos geboren kind, overl. Nieuwkoop 12.2.1843.
Op 1 januari 1824 begint de dan 10-jarige Gerrit met het bijhouden van een dagboekje, waarin hij zijn belevenissen vastlegt. Hij houdt dit vol tot eind april. Gedurende die paar maanden krijgen we zicht op de gebeurtenissen die zich afspeelden in Nieuwkoop en die voor de jonge Gerrit interessant waren om te noteren, zie dagboekje.

 

VIs. Adrianus Bots (zn van Vq), geb. Nieuwkoop 6.5.1816, koopman, overl. Nieuwkoop 7.4.1882, tr.(burg.st.) Nieuwkoop 9.5.1849 Maria Johanna Martina van der Weijden, geb. Nieuwkoop 26.2.1827, overl. Nieuwkoop 16.9.1904, dr van Pieter van der Weijden en Johanna van der Weijden.
Uit dit huwelijk:
  1. Albertus Joannes Petrus Bots, geb. Nieuwkoop 3.4.1851, volgt VIIu.
  2. Petrus Martinus Bots, geb. Nieuwkoop 21.11.1852, r.k. priester, overl. Dongen 12.5.1918.
  3. Johanna Gerarda Maria Bots, geb. Nieuwkoop 14.4.1854, overl. Nieuwkoop 20.1.1861.
  4. Joannes Aloijsius Bots, geb. Nieuwkoop 11.1.1856, volgt VIIv.
  5. Helena Maria Gerarda Bots, geb. Nieuwkoop 10.3.1858, overl. Nieuwkoop 23.2.1861.
  6. Johanna Helena Maria Gerarda Bots, geb. Nieuwkoop 27.3.1863, overl. Nieuwkoop 3.10.1930.

Adrianus Bots schreef in 1833, in de leeftijd van 16 jaar, een kleine familiegeschiedenis. Dit geschrift genaamd L'origine de notre famille is in het bezit van nakomelingen van Adrianus Bots.

 

VIt. Anna Johanna Bots (dr van Vq), geb. Nieuwkoop 23.1.1818, overl. Utrecht 8.1.1875 tr. (burg.st.) Nieuwkoop 26.4.1843 Gerhardus Hendrikus Nicolaas van Spanje, geb. IJsselstein 29.11.1811, apotheker, overl. Utrecht 28.2.1889, zn van Nicolaas van Spanje en Catharina Geertruida van Effen.
Uit dit huwelijk:
  1. Nicolaas Gerardus Hendrikus van Spanje, geb. Utrecht 6.11.1844. overl. Utrecht 14.11.1844.
  2. Nicolaas Petrus van Spanje, geb. Utrecht 20.10.1846, overl. Utrecht 15.6.1858.
  3. Helena Adriana van Spanje, geb. Utrecht 1.5.1848, overl. Leiden 15.4.1892, tr. burg.st.) Utrecht 29.8.1876 Jacobus Cornelis GrŁndemann, geb. Leiden 14.6.1849, manufacturier, overl. Leiden 16.9 1918, zn van Gerardus Wilhelmus GrŁndemann en Maria Christina Jansen.
  4. Albertus Gerardus Hendricus van Spanje, geb. Utrecht 26.4.1850, apotheker, overl. Utrecht 18.12.1927, tr.(burg.st.) Utrecht 16.9.1927 Maria Apollonia Wilhelmina van der Heijden, geb. Vinkeveen en Waverveen 11.7.1849, overl. Utrecht 19.10.1922, dr van Johannes Constantinus van der Heijden en Helena Maria Verwaijen.
  5. Hendricus Adrianus van Spanje, geb. Utrecht 23.5.1852, overl. Utrecht 23.5.1852.
  6. Hendricus Adrianus van Spanje, geb. Utrecht 15.11.1856, r.k. priester, overl. Utrecht 9.10.1899.
  7. Nicolaas Petrus van Spanje, geb. Utrecht 2.9.1859, arts, overl. Amsterdam 11.8.1940, tr.(burg.st.) Ubbergen 9.5.1893 Cecilia Maria van Waijenburg, geb. Ubbergen 4.8.1868, overl. Amsterdam 28.8.1947, dr van Alexia Anthonius van Waijenburg en Catharina Geertrudis Maria Steins Bisschop.
  8. Johannes Antonius van Spanje, geb. Utrecht 10.5.1862, overl. Utrecht 22.10.1862.

 

VIu. VIu. Petrus Bots (zn van Vq), geb. Nieuwkoop 5.8.1820, koopman, overl. Nieuwkoop 17.3.1894, tr.(burg.st.)(1) Utrecht 4.10.1849 Adriana Hillegonda van Eijck, geb. Utrecht 10.10.1825, overl. Nieuwkoop 15.4.1856, dr van Folkert van Eijck en Alberta van der Kieft.
Uit dit huwelijk:
  1. Alberta Joanna Maria Bots, geb. Nieuwkoop 9.1.1851, overl. Nieuwkoop 7.11.1873.
  2. Folkert Joannes Albertus Bots, geb. Nieuwkoop 22.6.1852, volgt VIIw.
  3. Albertus Joannes Petrus Bots, geb. Nieuwkoop 8.6.1853, overl. Nieuwkoop 5.9.1853.
  4. levenloos geboren kind, geb. Nieuwkoop 5.9.1854.

Petrus Bots, tr.(burg.st.)(2) Nieuwkoop 21.7.1857 Cornelia Maria van der Weijden, geb. Nieuwkoop 13.3.1836, overl. Nieuwkoop 30.5.1875, dr van Pieter van der Weijden en Johanna van der Weijden.
Uit dit huwelijk:

  1. Albertus Joannes Petrus Bots, geb. Nieuwkoop 12.10.1858, overl. Nieuwkoop 18.12.1881.
  2. Petrus Martinus Bots, geb. Nieuwkoop 3.3.1860, overl. Nieuwkoop 2.4.1861.
  3. Joanna Maria Helena Bots, geb. Nieuwkoop 27.6.1862, overl. Nieuwkoop 23.1.1865.
  4. Helena Maria Adriana Bots, geb. Nieuwkoop 15.2.1864, overl. Leiden 30.9.1919.
  5. Petrus Martinus Bots, geb. Nieuwkoop 3.12.1865, overl. Nieuwkoop 16.3.1874.
  6. Joannes Maria Aloysius Bots, geb. Nieuwkoop 23.5.1868, r.k. priester, overl. Haarlem 9.4.1925. Naar hem is in Assendelft de Pastoor Botsstraat vernoemd.
  7. Petrus Martinus Bots, geb. Nieuwkoop 20.11.1874, overl. Nieuwkoop 13.12.1874.

Petrus Bots, tr.(burg.st.)(3) Leiden 19.8.1878 Helena Maria Francisca Groen, geb. Leiden 15.12.1829, overl. Nieuwkoop 4.10.1891, dr van Johannes Jacobus Groen en Francisca Paternotte.

 

VIu'. Johanna Maria Bots (dr van Vt), geb. Hillegom 27.8.1816, tr.(burg.st.) Heemstede 10.5.1843 Cornelis de Jong, ged.(rk) Haarlem 8.8.1808, wagenmaker, overl. Heemstede 14.5.1877, zn van Andris de Jong en Johanna van Bakel.
Uit dit huwelijk:
  1. Johanna de Jong, geb. Heemstede 13.3.1844.
  2. Albertus Gerardus de Jong, geb. Heemstede 9.4.1845, overl. Heemstede 9.10.1845.
  3. Albertus Gerardus de Jong, geb. Heemstede 15.9.1846, overl. Heemstede 30.9.1846.
  4. Albertus Gerardus de Jong, geb. Heemstede 11.4.1848.
  5. Gerardus Josephus de Jong, geb. Heemstede 28.11.1849.
  6. Martinus de Jong, geb. Heemstede 16.1.1851, overl. Heemstede 12.7.1852.
  7. Johannes de Jong, geb. Heemstede 14.5.1852, overl. Heemstede 3.9.1852.
  8. Martinus Johannes de Jong, geb. Heemstede 6.6.1853.
  9. Martina de Jong, geb. Heemstede 3.8.1854, overl. Heemstede 16.1.1856.

 

VIu*. Jacoba Bots (dr van Vt), geb. Hillegom 26.10.1818, overl. Haarlem 20.5.1899, tr.(burg.st.) Haarlem 21.5.1851 Joannes Bernardus van der Valk, geb. Brussel (BelgiŽ) 9.12.1823, kastenmaker, schrijnwerker, overl. Haarlem 14.4.1910, zn van Gerardus van der Valk en Joanna Kramer.
Uit dit huwelijk:
  1. Jacoba Gerardina van der Valk, geb. Haarlem 17.8.1852, overl. Haarlem 23.1.1867.
  2. Albertus Cornelis Gerardus van der Valk, geb. Haarlem 9.1.1854, smid, overl Haarlem 16.11.1901, tr.(burg.st.) Haarlem 11.8.1880 Maria Overbeek, geb. 9.12.1850, dienstbode, overl. 5.1.1927, dr van Willem Hendrik Overbeek en Maria Stevenhagen.
  3. Leonardus Martinus van der Valk, geb. Haarlem 7.8.1855, overl. Haarlem 5.11.1856.
  4. Carolina Johanna van der Valk, geb. Haarlem 30.10.1856, overl. Haarlem 19.1.1924, tr.(burg.st.) Haarlem 21.6.1882 Gerardus van Stade, geb. Amsterdam 2.5.1857, ketelmaker, overl. Haarlem 1.12.1896, zn van Gerardus van Stade en Johanna Strubant.

 

VIv. Geertruida Elisabeth Bots (dr van Vt), geb. Hillegom 5.12.1820, overl. Heemstede 13.3.1883.
  1. Geertruida Elizabetta Flocke, geboren Bots, geb. Hillegom 30.5.1848. Bij KB van 15 augustus 1879 gewettigd door Wilhelmus Flocke en Geertruida Elisabeth Bots.

Geertruida Elisabeth Bots, tr.(burg.st.) Heemstede 29.6.1859 Wilhelmus Flocke, geb. Sloten 3.3.1826, wagenmaker, overl. Heemstede 12.6.1892, zn van Hendrik Wijnand Flocke en Guurtje van de Kommen.
Uit dit huwelijk:

  1. Hendri Wijnand Flocke, geb. Heemstede 19.4.1861, overl. Heemstede 5.5.1861.
  2. Martinus Flocke, geb. Heemstede 22.4.1861, overl. Heemstede 2.5.1861.

 

VIw. Johanna Bots (dr van Vt), geb. Hillegom 4.10.1823, overl. Hillegom 7.12.1889, tr.(burg.st.) Hillegom 6.1.1853 Bartholomeus Henneke, geb. Hillegom 28.1.1820, dagloner, overl. Hillegom 12.2.1904, zn van Juriaan Henneke en Marijtje van Steijn.
Uit dit huwelijk:
  1. Maria Johanna Henneke, geb. Hillegom 6.3.1854, dienstbode, overl. Schoten 21.3.1918, tr.(burg.st.) Haarlem 26.10.1881 Johannes Anthonisse, geb. Haarlem 13.1.1858, schippersknecht, overl. na 1918, zn van Hendrik Pieter Anthonisse en Dina van den Raadt.
  2. Martina Henneke, geb. Hillegom 1.10.1856, overl. Hillegom 19.6.1857.
  3. Martina Henneke, geb. Hillegom 15.9.1859, overl. Haarlem 2.2.1822, tr.(burg.st.) Hillegom 2.6.1891 Gijsbertus van Maris, geb. Bloemendaal 22.3.1852, arbeider, overl. Haarlem 12.8.1932, zn van Jan van Maris en Agatha van Dam  .
  4. Johannes Julianus Henneke, geb. Hillegom 27.8.1863, metselaar, overl. Haarlem 15.1.1931, tr.(burg.st.) Haarlem 14.5.1890 Maria Elizabeth Jansen, geb. Haarlem 4.11.1867, overl. na 1931, dr van Anthonie Jansen en Elizabeth Snellens. 

 

VIw*. Albertus Bots (zn van Vt), geb. Hillegom 24.11.1826, landbouwer, voerman, koetsier, overl. Heemstede 21.3.1886, tr.(burg.st.) Heemstede 5.5.1858 Catharina Rademaker, geb. Heemstede 13.8.1828, overl. Heemstede 15.9.1896, dr van Martinus Rademaker en Johanna Vercoulen.
Uit dit huwelijk:
  1. Johanna Bots, geb. Heemstede 23.7.1859, overl. Heemstede 7.9.1871.
  2. Wilhelmina Catharina Bots, geb Heemstede 4.2.1861, overl. Heemstede 8.5.1861.
  3. Martina Maria Bots, geb. Heemstede 14.6.1862, overl Heemstede 11.2.1863.
  4. Martinus Albertus Bots, geb. Heemstede 17.1.1867, overl. Heemstede 22.10.1871.

 

VIw**. Cornelia Bots. (dr van Vt), geb. Hillegom 10.3.1828, overl. Haarlem 27.8.1911.
  1. Wijbrand Smit, geboren Bots, erkend en gewettigd door Hendrik Smit en Cornelia Bots, geb. Haarlem 2.5.1852, werkman, overl. Haarlem 27.11.1919, tr. (burg.st.) Haarlem 31.1.1883 Trientje Scheerhoorn, geb. Groningen 16.3.1849, overl. Haarlem 28.4.1938, dr van Trientje Scheerhoorn.

Cornelia Bots, tr.(burg.st.) Haarlem 18.8.1852 Hendrik Smit, geb. Haarlem 7.8.1824, werkman, overl. Haarlem 21.10.1897, zn van Wijbrand Smit en Maike de Vries.
Uit dit huwelijk:

  1. Martina Geertruida Elisabeth Smit, geb. Haarlem 23.6.1853, overl. Haarlem 26.2.1906, tr.(burg.st.) Haarlem 12.7.1876 Hendrik Snoek, geb. Haarlem 2.12.1851, opperman, overl. Haarlem 1.8.1935, zn van Abram Snoek en Joanna van Breroo.
  2. Hendrik Smit, geb. Haarlem 28.12.1855, overl. Haarlem 6.7.1878.
  3. Cornelia Smit, geb. Haarlem 4.9.1859, overl. Haarlem 11.11.1859.
  4. Cornelia Smit, geb. Haarlem 19.9.1862, overl. Haarlem 24.12.1927, tr.(burg.st.) Haarlem 18.8.1880 Hendrik Willem Buurman, geb. Haarlem 19.6.1859, stoker, overl. Haarlem 29.9.1924, zn van Willem Buurman en Sara Elizabeth Majoor.
  5. Maria Catharina Smit, geb. Haarlem 30.12.1863, overl. Haarlem 20.1.1865.
  6. Hendrika Smit, geb. Haarlem 7.6.1865, overl. Haarlem 12.6.1865.
  7. Maria Catharina Smit, geb. Haarlem 7.6.1865, overl. Haarlem 14.6.1865.
  8. Maria Catharina Smit, geb. Haarlem 20.8.1866, overl. Haarlem 3.10.1868.

 

VIx. Leonardus Bots (zn van Vt), geb. Hillegom 7.4.1829, metselaar, overl. Hillegom 7.9.1880, tr.(burg.st.) Hillegom 6.9.1860 Cornelia van Lierop, geb. Hillegom 7.2.1826, overl. Hillegom 13.7.1892, dr van Cornelis van Lierop en Johanna van Schie.
Uit dit huwelijk:
  1. Albertus Bots, geb. Hillegom 24.1.1862, overl. Hillegom 15.6.1930.
  2. doodgeboren zoon, geb. Hillegom 13.10.1864.
  3. doodgeboren dochter, geb. Hillegom 1.11.1866.

 

VIx*. Martina Bots (dr van Vt), geb. Hillegom 27.4.1837, overl. Haarlem 18.3.1920, tr.(burg.st.) Hillegom 28.4.1866 Adriaan Govers, geb. Valkenswaard 9.12.1830, metselaar, overl. Haarlem 25.4.1912, zn van Jan Govers en Elizabeth Roijmans.
Uit dit huwelijk:
  1. Martina Elisabeth Govers, geb. Haarlem 4.10.1867, overl. Leiden 13.3.1940, tr.(burg.st.) Haarlem 8.9.1897 Johannes Franciscus de Reus, geb. Haarlem 11.9.1868, sigarenmaker, overl. Leiden 12.6.1934, zn van Bernard de Reus en Willemina van der Spek.
  2. Johannes Albertus Govers, geb. Haarlem 16.10.1870, metselaar, overl. Haarlem 25.9.1925, tr.(burg.st.) Haarlem 24.8.1892 Alida Maria van Diest, geb. Heemstede 21.9.1870, dr van Petrus van Diest en Hendrika Catharina Uvenhoven.

 

VIy. Jacobus Cornelis Bots (zn van Vu), geb. Borkel en Schaft 2.8.1842, landbouwer, overl. Borkel en Schaft 28.1.1909, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 28.5.1870 Lamberdina Schutjes, geb. Borkel en Schaft 10.5.1846, overl. Borkel en Schaft 15.5.1883, dr van Josephus Schutjes en Johanna Maria Jaspers.
Uit dit huwelijk:
  1. Johanna Maria Bots, geb. Borkel en Schaft 5.10.1870, volgt VIIw'.
  2. Peter Johannes Cornelis Bots, geb. Borkel en Schaft 8.12.1872, volgt VIIw*.
  3. Adriana Bots, geb. Borkel en Schaft 14.8.1874, volgt VIIx.
  4. Maria Josepha Bots, geb. Borkel en Schaft 23.5.1877, volgt VIIy.

 

VIy'. Anna Maria Bots (dr van Vu), geb. Borkel en Schaft 20.5.1846, dienstmeid, overl. Riethoven 25.4.1887, tr.(burg.st.) Riethoven 8.11.1879 Peter Joseph Bruijnaers, geb. Riethoven 18.12.1826, overl. Riethoven 20.1.1900, zn van Petrus Bruijnaers en Anna Maria Hoogers.
Uit dit huwelijk:
  1. Peter Johannes Bruijnaers, geb. Riethoven 21.4.1887, overl. Borkel en Schaft 23.4.1887.

 

VIy*. Jacoba Bots, geb. Borkel en Schaft 4.8.1849 (dr van Vu), landbouwster, overl. Borkel en Schaft 22.5.1885, tr.(burg.st.)(1) Borkel en Schaft 14.6.1877 Paulus Boers, geb. Neerpelt (BelgiŽ) 18.3.1823, landbouwer, overl. Borkel en Schaft 12.2.1882, zn van Cornelius Boers en Joanna Maria Jordens.
Uit dit huwelijk:
  1. Cornelis Boers, geb. Borkel en Schaft 17.2.1880, schoenmaker, overl. Valkenswaard 8.3.1949, tr.(burg.st.) Valkenswaard 14.9.1903 Francisca Cox, geb. Borkel en Schaft 15.4.1880, overl. Valkenswaard 13.6.1945, dr. van Gerardus Cox en Johanna Popeliers.
Jacoba Bots, tr.(burg.st.)(2) Borkel en Schaft 14.7.1883 Joseph Verhoeven, geb. Leende 31.10.1847, overl. Steensel 7.12.1915, zn. van Leonardus Verhoeven en Godefrida Peels.
Uit dit huwelijk:
  1. Leonardus Verhoeven, geb. Borkel en Schaft 5.12.1884, fabrieksarbeider, overl. Duizel en Steensel 10.3.1920, tr.(burg.st.) Reusel 12.4.1912 Petronella Janssen, geb. Reusel 2.1.1887, overl. Reusel 6.11.1925, dr van Jan Franscus Janssen en Petronella Sanders.

GENERATIE VII

terug

VIIa. Gerardus Lucas Bots (zn van VIc), geb. Borkel en Schaft 27.12.1859, musicus en winkelier in piano's en orgels, overl. Bergen op Zoom 16.4.1941, tr.(burg.st.) Oosterhout 19.5.1908 ThťrŤse Kreuz, geb. Rheydt (Duitsland) 12.7.1873, overl. Bergen op Zoom 5.6.1943, dr van Johann Kreuz en Wilhelmina Antonia Maria Schaap.
Uit dit huwelijk:
  1. Helena Wilhelmina Bots, geb. Bergen op Zoom 9.4.1909, boekhoudster, procuratiehoudster, overl. Tholen 27.6.1997.
  2. Johanna Hendrika Bots, geb. Bergen op Zoom 3.12.1910, overl. Bergen op Zoom 14.7.1912.
  3. Wilhelmina Hendrika Bots, geb. Bergen op Zoom 20.7.1912, volgt VIIIa'.
  4. Johanna Maria Bots, geb. Bergen op Zoom 28.5.1915, volgt VIIIa.
  5. Petronella Maria Bots, geb. Bergen op Zoom 17.8.1917, volgt VIIIa*.

 

VIIb. Gerardus Bots (zn van VId), geb. Valkenswaard 28.5.1832, hoefsmid, overl. Gemert 1.1.1914, tr.(burg.st.)(1) Valkenswaard 7.4.1866 Anna Maria van Weert, geb. Heeze 14.10.1832, overl. Zesgehuchten 27.10.1871, dr van Jan van Weert en Anna Margreta van Asten.
Uit dit huwelijk:
  1. doodgeboren zoon, geb. Valkenswaard 12.2.1867.
  2. Anna Catharina Bots, geb. Valkenswaard 10.9.1868, overl. Valkenswaard 14.12.1868.
  3. Antonius Albertus Bots, geb. Zesgehuchten 12.12.1870, overl. Zesgehuchten 7.10.1871.

Gerardus Bots, tr.(burg.st.)(2) Woensel 19.4.1872 Petronella van Vroonhoven, geb. Woensel 10.7.1837, overl. Zesgehuchten 12.5.1874, dr van Thomas van Vroonhoven en Margaretha van Rooij.
Uit dit huwelijk:

  1. doodgeboren dochter, geb. Zesgehuchten 11.5.1874.
Gerardus Bots, tr.(burg.st.)(3) Zesgehuchten 18.11.1875 Johanna Vermeulen, geb. Zesgehuchten 14.4.1838, overl. Gemert 11.2.1913, dr van Jacobus Vermeulen en Francijn van Lierop.
Uit dit huwelijk:
  1. Francisca Katharina Bots, geb. Zesgehuchten 2.6.1877, volgt VIIIb.

 

VIIb*. Adriana Bots (dr van VId), geb. Valkenswaard 21.8.1833, overl. Hogeloon 18.12.1906, tr. (burg.st.) Valkenswaard 14.4.1860 Peeter Jaspers, geb. Best 21.11.1823, rijksveldwachter, overl. Bergeijk 2.6.1902, zn van Jacobus Jaspers en Hendrica Roozen.
Kinderen uit dit huwelijk:
  1. Antonius Jaspers, geb. Valkenswaard 14.3.1861, hoofd der school, overl. Eindhoven 14.6.1936, tr.(burg.st.) Riethoven 4.6.1888 Hendrina van Gerwen, geb. Riethoven 24.2.1863, overl. Riethoven 12.12.1941, dr van Fransis van Gerwen en Lucia van Hout.
  2. Henrica Catharina Jaspers, geb. Best 12.11.1862, overl. Bergeijk 12.3.1898, tr.(burg.st.) Bergeijk 22.1.1897 Maria Josephus Franciscus Manders, geb. Bergeijk 18.9.1861, landbouwer, overl. Bergeijk 1.7.1956, dr van Johannes Bonaventura Manders en Anna Catharina Meulenbroeks.
  3. Arnolda Jaspers, geb. Hoogeloon 11.9.1864, overl. Hoogeloon 6.2.1955, tr.(burg.st.) Bergeijk 22.11.1898 Johannes Cornelis Claassen, geb. Hoogeloon 30.1.1866, sigarenfabrikant, overl. Hoogeloon 14.11.1929, zn van Petrus Johannes Claassen en Anna Elisabeth Gijsels .
  4. Adriana Jaspers, geb. Hoogeloon 1.2.1866, overl. Bergeijk 19.10.1922, tr.(burg.st.) Bergeijk 27.4.1892 Cornelis Sylvester Kuijken, geb. Bergeijk 31.12.1861, metselaar, overl. Bergeijk 3.1.1911, zn van Cornelis Kuijken en Johanna Tilburgs.
  5. Peter Jaspers, geb. Hoogeloon 31.8.1867, overl Hoogeloon 8.9.1867.
  6. Petronella Jaspers, geb. Hoogeloon 30.9.1869, overl. Bergeijk 19.7.1901, tr.(burg.st.) Cornelis Johannes Kuijken, geb. Bergeijk 16.6.1868, overl. Bergeijk 22.12.1937, zn van Josephus Kuijken en Maria Lucia Verhoeven.
  7. Maria Christina Jaspers, geb. Hoogeloon 7.2.1870, overl. Bergeijk 25.7.1887.
  8. Anna Jaspers, geb. Hoogeloon 4.5.1871, overl. Tilburg 12.1.1948, tr.(burg.st.) Bergeijk 1.9.1894 Adriaan Cornelis Versmissen, geb. Bergeijk 19.2.1864, koperslager, overl. Tilburg 22.12.1950, zn van Hendrik Versmissen en Maria Cornelia Goossens.
  9. Johannes Jacobus Jaspers, geb. Hoogeloon 29.7.1872, overl. Hoogeloon 19.9.1875.

 

VIIb**. Helena Bots (dr van VId), geb. Valkenswaard 2.1.1837, overl. Valkenswaard 12.12.1899, tr.(burg.st.) Valkenswaard 1.5.1865 Jan van de Moosdijk, geb. Waalre 3.8.1821, timmerman, overl. Valkenswaard 4.6.1893, zn van Wilhelmus van de Moosdijk en Johanna van Rooij.
Kinderen uit dit huwelijk:
  1. Martinus Wilhelmus van de Moosdijk, geb. Valkenswaard 28.1.1866, rijksambtenaar, overl. Eindhoven 25.1.1941, tr.(burg.st.) Amsterdam 24.11.Drika Sprengers, geb. Valkenswaard 23.12.1868, overl, Kerkrade 21.11.1955, dr van Wouter Sprengers en Rosa de Natris.
  2. Antonius van de Moosdijk, geb Valkenswaard 18.8.1867, overl Eindhoven 26.10.1935.
  3. Arnoldus Johannes van de Moosdijk, geb. Valkenswaard 8.8.1869, timmerman, overl. Eindhoven 13.12.1938, tr.(burg.st.) Valkenswaard 23.1.1899 Rosalina Maria Verdonck, geb. Valkenswaard 3.2.1871, overl Valkenswaard 13.11.1907, dr van Jacobus Verdonck en Dymphna Janssen.
  4. Johannes van de Moosdijk, geb. Valkenswaard 2.11.1871.
  5. Christiaan van de Moosdijk, geb. Valkenswaard 12.8.1874.
  6. Hendrikus van de Moosdijk, geb. Valkenswaard 7.2.1877, sigarenfabrikant, overl. Eindhoven 24.12.1942, tr.(burg.st.) Liempde 10.7.1911 Clara Kaltenbach, geb. Dessau (Duitsland) 8.5.1871, dr. van Leo Kaltenbach en Friederike Liebezeit .
  7. Peter Joannes van de Moosdijk, geb. Valkenswaard 7.4.1880, overl. Eindhoven 8.3.1953.

 

VIIc. Adriaan Bots (zn van VId), geb. Valkenswaard 31.3.1838, hoefsmid, overl. Valkenswaard 15.1.1885, tr.(burg.st.) Valkenswaard 16.5.1870 Willemina Rijnders, geb. Valkenswaard 13.4.1847, overl. Valkenswaard 11.1.1883, dr van Joseph Rijnders en Elisabeth Versleeuwen.
Uit dit huwelijk:
  1. Johanna Catharina Bots, geb. Valkenswaard 1.3.1871, dienstbode, overl. Boxtel 22.5.1932, tr.(burg.st.) Valkenswaard 20.1.1908 Josephus Ludovicus van Vlerken, geb. Bergeijk 31.5.1872, procuratiehouder, overl. Boxtel 7.5.1930, zn van Cornelis Franciscus van Vlerken en Maria Catharina Cornelia van de Ven.
  2. Elisabeth Bots, geb. Valkenswaard 12.12.1872, volgt VIIIc.
  3. Antonia Bots, geb. Valkenswaard 10.3.1874, volgt VIIId.
  4. Wilhelmina Bots, geb. Valkenswaard 15.12.1875, overl. Valkenswaard 1.6.1894.
  5. Antonius Josephus Bots, geb. Valkenswaard 17.11.1877, volgt VIIIe.
  6. Johanna Elisabeth Bots, geb. Valkenswaard 7.3.1879, volgt VIIIf.
  7. doodgeboren zoon, geb. Valkenswaard 19.12.1882.

 

VIIc*. Johanna Catharina Bots (dr van VId), geb. Valkenswaard 16.8.1841, herbergierster, overl. Valkenswaard 27.7.1919, tr.(burg.st.) Valkenswaard 3.6.1867 Willem Heezemans, geb. Valkenswaard 16.4.1838, schoenmaker, overl. Valkenswaard 11.4.1902, zn van Jan Heezemans en Huberdiena Snoeks.
Uit dit huwelijk:
  1. Johannes Heezemans, geb. Valkenswaard 7.4.1868, koopman, tr.(burg.st.) Reeuwijk 6.4.1894 Maria Boere, geb. Stein (Z.H) 6.10.1865, overl. Gestel en Blaarthem 11.9.1917, dr. van Johannes Boere en Emmigje Boeren.
  2. Antonius Franciscus Heezemans, geb. Valkenswaard 3.5.1869, overl. Valkenswaard 2.7.1869.
  3. Antonius Heezemans, geb. Valkenswaard 4.3.1871.
  4. Adrianus Heezemans, geb. Valkenswaard 24.5.1872, sigarenmaker, overl. Hilvarenbeek 3.6.1961, tr.(burg.st.) Hooge en Lage Mierde 27.5.1900 Maria Anna van der Aa, geb. Hooge en Lage Mierde 10.11.1873, overl. Hilvarenbeek 12.8.1941, dr van Peter van der Aa en Adriana Fiers.
  5. Hubertus Heezemans, geb. Valkenswaard 28.4.1873, Valkenswaard 10.3.1955.
  6. Johanna Catharina Heezemans, geb. Valkenswaard 2.11.1874, tr.(burg.st.) Valkenswaard 22.10. Antonius Neijens, geb. Valkenswaard 21.2.1874, kleermaker, overl. Valkenswaard 7.11.1955, zn van Laurens Neijens en Petronella Daems.
  7. Franciscus Heezemans, geb. Valkenswaard 1.11.1875, overl. Valkenswaard 15.2.1876.
  8. Franciscus Heezemans, geb. Valkenswaard 26.4.1877, brievenbesteller, tr.(burg.st.) Deurne 2.6.1908 Petronella Lutters, geb. Deurne 15.8.1877, overl. Eindhoven 17.11.1958, dr van Andries Lutters en Hendrina Nooijen.
  9. Willem Heezemans, geb. Valkenswaard 17.4.1878, schoenmaker, overl. Veldhoven 2.11.1952, tr.(burg.st.)(1) Valkenswaard 26.8.1907 Albertina Henrica Maria Nuiten, geb. Rijsbergen 6.7.1871, overl. Valkenswaard 29.3.1920, dr van Antonie Nuiten en Anna Elisabeth Maria Bogaerts.
    Willem Heezemans tr.(burg.st.)(2) Roosendaal en Nispen 22.2.1927 Maria Elisabeth van Loon, geb. Roosendaal en Nispen 20.8.1883, overl. Eindhoven 27.11.1940, dr van Josephus van Loon en Petronella Theunis.
  10. Jacobus Heezemans, geb. Valkenswaard 25.4.1879, sigarenpakker, overl. Valkenswaard 7.7.1957, tr.(burg.st.)(1) Valkenswaard 24.11.1921 Maria van Houtert, geb. Gestel 8.2.1873, overl. Valkenswaard 3.6.1932, dr van Hendrikus van Houtert en Catharina Jansen.
    Jacobus Heezemans tr.(burg.st.)(2) Veldhoven 19.6.1936 Barbarliena Hermans, geb. Veldhoven 5.5.1876, overl. Valkenswaard 12.1.1957, dr van Peter Johannes Hermans en Ludiena van den Baart.
  11. Henricus Heezemans, geb. Valkenswaard 3.9.1880, timmerman, overl. Eindhoven 15.11.1945, tr.(burg.st.) Valkenswaard 6.6.1904 Adriana Carolina Withoos geb. Woensel en Eckart 14.5.1872, dr van Antonius Withoos en Johanna Catharina van Belke.

 

VIId. Antonius Bots (zn van VId), geb. Valkenswaard 26.4.1847, spoorwegbeambte, overl. Venlo 22.1.1942, tr.(burg.st.)(1) Aalst 15.9.1877 Johanna Maria Heesterbeek, geb. Aalst 19.11.1851, overl. Venlo 11.2.1884, dr van Hermanus Heesterbeek en Johanna Catharina Verhoeven.
Uit dit huwelijk:
  1. Antonius Franciskus Bots, geb. Lieshout 4.10.1878, volgt VIIIg.
  2. Hermanus Bots, geb. Woensel 6.3.1881, volgt VIIIh.
  3. Catharina Elisabeth Bots, geb. Venlo 20.8.1882, overl. Venlo 4.8.1885.
  4. levenloos geboren kind, overl. Venlo 5.2.1884.

Antonius Bots, tr.(burg.st.)(2) Venlo 27.8.1884 Wilhelmina Swenker, geb. Venlo 20.9.1854, overl. Venlo 26.11.1939, dr van Cornelis Swenker en Anna Catharina Roebbers.

 

VIIe. Jacobus Johannes Bots (zn van VId), geb. Valkenswaard 16.11.1848, timmerman, overl. Valkenswaard 16.6.1907, tr.(burg.st.) Valkenswaard 28.4.1879 Elisabeth Smets, geb. Valkenswaard 11.5.1856, overl. Valkenswaard 24.4.1913, dr van Simon Smets en Petronella Snoeks.
Uit dit huwelijk:
  1. Antonius Bots, geb. Valkenswaard 17.1.1880, overl. Valkenswaard 12.2.1887.
  2. Simon Bots, geb. Valkenswaard 5.12.1881, volgt VIIIi.
  3. Petrus Bots, geb. Valkenswaard 2.1.1884, overl. Valkenswaard 9.2.1887.
  4. Catharina Petronella Bots, geb. Valkenswaard 2.11.1885, overl. Valkenswaard 7.2.1887.
  5. Catharina Petronella Bots, geb. Valkenswaard 29.2.1888, volgt VIIIi*.
  6. Antonius Hubertus Bots, geb. Valkenswaard 25.3.1889, volgt VIIIj.
  7. Peter Bots, geb. Valkenswaard 19.9.1890, volgt VIIIk.
  8. Adriana Petronella Bots, geb. Valkenswaard 21.9.1891, overl. Valkenswaard 1.10.1891.
  9. Adrianus Bots, geb. Valkenswaard 23.11.1892, sigarenfabrikant, overl. Valkenswaard 18.5.1986.
  10. Gerard Bots, geb. Valkenswaard 10.5.1895, volgt VIIIl.
  11. Jan Bots, geb. Valkenswaard 21.3.1894, carrosseriebouwer, overl. Valkenswaard 20.6.1940
  12. Petronella Maria Bots, geb. Valkenswaard 16.6.1896, volgt VIIIl*.
  13. Bethzij Bots, geb. Valkenswaard 18.4.1898, overl. Valkenswaard 20.6.1899.
  14. Bethzij Bots, geb. Valkenswaard 13.11.1899, volgt VIIIl**.

 

VIIf. Hendricus Bots (zn van VIe), geb. Valkenswaard 16.5.1841, leerlooier, overl. Valkenswaard 8.5.1905, tr.(burg.st.) Valkenswaard 31.5.1870 Adriana Bijnen, geb. Valkenswaard 17.1.1842, overl. Valkenswaard 9.9.1908, dr van Hendricus Bijnen en Johanna van den Besselaar.
Uit dit huwelijk:
  1. Petrus Jacobus Bots, geb. Valkenswaard 8.7.1871, volgt VIIIm.
  2. Henricus Aloijsius Bots, geb. Valkenswaard 27.10.1872, volgt VIIIn.
  3. Maria Johanna Elisabeth Bots, geb. Valkenswaard 27.10.1873, overl. Valkenswaard 23.2.1956, tr.(burg.st.) Valkenswaard 13.7.1913 Hendricus Joannes Jaspers, geb. Valkenswaard 29.11.1878, overl. Dongen 18.11.1918, zn van Hendricus Jaspers en Hendrica Roovers.
  4. Petrus Johannes Bots, geb. Valkenswaard 19.10.1874, volgt VIIIo.
  5. Cornelis Franciscus Bots, geb. Valkenswaard 18.5.1877, volgt VIIIp.
  6. Johannes Alphonsus Bots, geb. Valkenswaard 7.6.1879, volgt VIIIq.
  7. Maria Bots, geb. Valkenswaard 20.10.1881, overl. Valkenswaard 31.1.1882.
  8. Maria Francisca Bots, geb. Valkenswaard 4.1.1884, volgt VIIIr.

 

VIIf'. Petronella Bots (dr van VIg), geb. Borkel en Schaft 11.4.1834, overl. Borkel en Schaft 17.8.1900, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 26.2.1859 Francis Rutten, geb. Budel 5.10.1829, landbouwer, overl. Borkel en Schaft 18.5.1907, zn van Jan Rutten en Catharina Kuppers.
Uit dit huwelijk:
  1. Maria Catharina Rutten, geb. Borkel en Schaft 9.1.1860, overl. Borkel en Schaft 3.5.1893.
  2. Maria Helena Rutten, geb. Borkel en Schaft 19.11.1860, overl. Maarheeze 9.12.1941, tr.(burg.st.) Budel 7.8.1894 Johannes Franciscus van de Weegh, geb. Maarheeze 24.1.1864, onderwijzer, overl. Maarheeze 29.5.1905, zn van Wilhelmus van de Weegh en Francina van Mierlo.
  3. Johanna Maria Rutten, geb. Borkel en Schaft 3.10.1862, overl. Leende 8.9.1946.
  4. Maria Anna Rutten, geb. Borkel en Schaft 2.12.1864, overl. Valkenswaard 9.10.1941.
  5. Maria Francisca Rutten, geb. Borkel en Schaft 26.6.1867, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 22.4.1893 Petrus Franciscus Vandeloo, geb. Eksel (BelgiŽ) 25.10.1868, smid, zn van Arnoldus Vandeloo en Maria Elisabeth Claes.
  6. Johanna Christina Rutten, geb. Borkel en Schaft 25.8.1870, overl. Borkel en Schaft 25.12.1899.

 

VIIf*. Petronella Bots (dr van VIj), geb. Bergeijk 1.9.1825, overl. Aalst 24.6.1876, tr.(burg.st.)(1) Aalst 22.9.1855 Peter Johannes van Bakel, geb. Aalst 18.5.1824, dienstknecht, overl. Aalst 7.12.1874, zn van Christiaan van Bakel en Johanna Maria van Engeland.
Uit dit huwelijk:
  1. Johanna Maria van Bakel, geb. Aalst 31.12.1855, overl. Aalst 16.12.1857.
  2. Johanna Maria van Bakel, geb. Aalst 22.8.1859, overl. Teteringen 11.8.1911, tr.(burg.st.) Teteringen 28.12.1908 Frederik Lodewijk van der Putt, geb. Helmond 8.12.1829, overl. Teteringen 5.1.1911, zn van Frederik Lodewijk van der Putt en Johanna van Aardewijk.
  3. Christiaan van Bakel, geb. Aalst 4.4.1863, kleermaker, overl. Eindhoven 11.4.1923, tr.(burg.st.) Woensel 10.2.1888 Maria Anna Tebak geb. Woensel 5.6.1864, overl. Eindhoven 24.6.1948, dr van Everardus Wilhelmus Tebak en Petronella Helena van der Sommen.
  4. Anna van Bakel, geb. Aalst 14.5.1865. overl. Aalst 28.1.1871.

Petronella Bots, tr.(burg.st.)(2) Aalst 20.11.1875 Francis van Moll, geb. Strijp 3.10.1828, wever, overl. Heeze 19.12.1899, zn van Willem van Moll en Ardina Driesen.

 

VIIg. Johanna Bots (dr van VIj), geb. Bergeijk 20.7.1827, overl. Borkel en Schaft 30.1.1907.
  1. Bernardus Johannes Pas, geboren Bots, geb. Borkel en Schaft 16.8.1853, commies bij 's rijksbelastingen, overl. Eindhoven 31.3.1928, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 14.5.1881 Maria Catharina Daams, geb. Borkel en Schaft 7.4.1854, dr van Francis Daams en Johanna Maria Jonckers.
  2. Gerardus Adrianus Pas, geboren Bots, geb. Borkel en Schaft 16.8.1853, fourier bij de vestingartillerie, overl. 's-Hertogenbosch 21.9.1881, tr.(burg.st.) 's-Hertogenbosch 23.7.1879 Maria Mechelina Claes, geb. 's-Hertogenbosch 13.4.1851, dr van Petrus Martinus Claes en Adriana van Doremalen.

Johanna Bots, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 3.7.1854 Gerret Barendse Pas, geb. Arkel 17.8.1811, ambtenaar, overl. Borkel en Schaft 17.4.1874, zn van Peter Pas en Anna Sleeuwenhoek. Uit dit huwelijk:

  1. Adriaan Peter Pas, geb. Borkel en Schaft 11.7.1855, commies 3e klas, overl. Woensel 2.12.1918, tr.(burg.st.) Schimmert 2.11.1885 Maria Catharina Willems, geb. Schimmert 30.1.1847, overl. Rotterdam 8.3.1933, dr van Pieter Joseph Willems en Ann Maria Willems.
  2. Peter Pas, geb. Borkel en Schaft 10.9.1857, landbouwer, overl. Valkenswaard 26.2.1944, tr.(Burg.st.) Borkel en Schaft 20.2.1897 Hendrina Slenders, geb. Budel 25.10.1867, dienstmeid, overl. Valkenswaard 20.10.1954, dr van Godefridus Slenders en Anna Marjanna van Deurzen.
  3. Stephanus Pas, geb. Borkel en Schaft 7.2.1859, overl. Borkel en Schaft 26.2.1859.
  4. Johanna Pas, geb. Borkel en Schaft 7.2.1859, overl. Borkel en Schaft 2.3.1859.
  5. doodgeboren zoon, geb. Borkel en Schaft 7.2.1859.
  6. Stephanus Pas, geb. Borkel en Schaft 26.3.1860, pakhuisknecht, tr.(burg.st.) 's-Hertogenbosch 30.4.1890 Huiberdina Smolders, geb. Bergeijk 28.3.1861, dienstbode, dr van Martijna Smolders.
  7. Anna Pas, geb. Budel 13,1.1862, overl. Valkenswaard 13.11.1937, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 22.5.1907 Wouter Vervest, geb. Riethoven 15.7.1853, landbouwer, overl. Riethoven 24.1.1925, dr van Jan Vervest en Petronella Groenen .
  8. Dominicus Pas, geb. Borkel en Schaft 27.11.1864, smid, overl. Nuenen 26.12.1936, tr.(burg.st.) Nuenen 14.2.1895 Antonia Maria de Greef, geb. Nuenen 24.8.1868, overl. Nuenen 26.12.1942, dr van dr van Francis de Greef en Johanna Gruijters.
  9. Lambertus Pas, geb Borkel en Schaft 15.1.1867, landbouwer, overl. Valkenswaard 10.1.1947, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 9.5.1903 Johanna Maria Slegers, geb. Borkel en Schaft 29.1.1866, overl Valkenswaard 27.10.1944, dr van Theodorus Slegers en Ida Govers
  10. Cornelius Pas, geb. Borkel en Schaft 8.9.1869, smid, overl. na 1952, tr.(burg.st.) Strijp 11.6.1894 Elisabeth van Gemert, geb. Strijp 14.8.1867, overl. Eindhoven 27.2.1952, dr van Wilhelmus van Gemert en Hendrina Mollen.
  11. Henricus Pas, geb. Borkel en Schaft 3.4.1873, onderwijzer, overl. Eindhoven 26.9.1944, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 23.4.1907 Maria Dorothea Aerts, geb. Neerpelt (BelgiŽ) 13.3.1880, overl. Borkel en Schaft 17.11.1932, dr van Laurentius Aerts en Joanna Catharina Coenen .

 

VIIh. Petrus Bots (zn van VIj), geb. Borkel en Schaft 5.7.1829, landbouwer, overl. Borkel en Schaft 17.10.1886, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 8.7.1854 Petronella Govers, geb. Borkel en Schaft 11.11.1833, overl. Borkel en Schaft 20.5.1911, dr van Johannes Michiel Govers en Hendrina van den Berg.
Uit dit huwelijk:
  1. Adriaan Bots, geb. Borkel en Schaft 31.7.1857, volgt VIIIs.
  2. Petronella Bots, geb. Borkel en Schaft 11.11.1859, volgt VIIIs*.
  3. Jan Michiel Bots, geb. Borkel en Schaft 4.2.1862, overl. Borkel en Schaft 28.6.1865.
  4. Anna Bots, geb. Borkel en Schaft 10.2.1864, volgt VIIIs**.
  5. Mechelina Bots, geb. Borkel en Schaft 16.8.1865, winkelierster, overl. Bergeijk 23.1.1946.
  6. Lamberdina Bots, geb. Borkel en Schaft 10.1.1867, overl. Borkel en Schaft 21.1.1867.
  7. Lamberdina Bots, geb. Borkel en Schaft 3.2.1868, overl Valkenswaard 11.12.1921, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 11.5.1914 Cornelis Johannes van Beek, schoenmaker, geb. Westerhoven 1.2.1873, overl na 11.12.1921, zn van Wilhelmus van Beek en Dimphena van de Laak.
  8. Petronella Bots, geb. Borkel en Schaft 24.11.1869, volgt VIIIt.
  9. Jan Michiel Bots, geb. Borkel en Schaft 25.9.1871, volgt VIIIu.
  10. Johanna Bots, geb. Borkel en Schaft 29.4.1874, overl. Best 14.6.1957, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 6.6.1910 Adrianus de Bresser, geb. Best 23.11.1878, overl. Best 8.12.1932, zn van Cornelius de Bresser en Maria Catharina van der Aa.
  11. levenloos geboren kind, overl. Borkel en Schaft 29.4.1874.
  12. Peter Bots, geb. Borkel en Schaft 28.6.1876, volgt VIIIv.

 

VIIh*. Maria Catharina Bots dr van VIj, geb. Borkel en Schaft 17.6.1833, overl. Waalre 31.8.1904, tr.(burg.st.) Aalst 3.5.1858 Jan Cornelis van Antwerpen, geb. Middelbeers 28.9.1821, bode, over. Waalre 4.2.1909, zn van Johannes van Antwerpen en Anna Maria Timmers.
Uit dit huwelijk:
  1. Anna Maria van Antwerpen, geb. Waalre 19.3.1859, overl. Mierlo 14.5.1932, tr.(burg.st.) Tongelre 17.2.1881 Johannes Benders geb. Asten 4.8.1855, dienstknecht, overl. Mierlo 19.5.1916, zn van Willem Benders en Anna Segers.
  2. Anna Catharina van Antwerpen, geb. Waalre 26.3.1860, overl. Boxtel 3.10.1918, tr.(burg.st.) Boxtel 19.5.1881 Gijsbert Koenders, geb. Utrecht 2.9.1854, wisselwachter, overl. Boxtel 15.7.1941, zn van Gijsbert Koenders en Pietrenella Lorette.
  3. Lamberdina van Antwerpen, geb. Waalre 20.10.1861, overl. Strijp 6.7.1920, tr.(burg.st.) Strijp 20.4.1891 Wilhelmus Wouters, geb. Strijp 4.12.1856, overl. Eindhoven 4.5.1922, dr. Johannes Wouters en Anna Maria van Kemenade.
  4. Johannes Willebrordus van Antwerpen, geb. Waalre 31.10.1863, schilder, overl. Eindhoven 8.2.1947, tr.(burg.st.) Strijp 11.6.1889 Maria Hendrica Janssen, geb. Woensel en Eckart 12.7.1857, dr van Johannes Janssen en Allegonda van den Wildenberg.
  5. Johanna LouÔza van Antwerpen, geb. Waalre 17.7.1865, overl. Waalre 29.7.1945. tr.(burg.st.) Waalre 5.8.1904 Jacobus Driedonks, geb. Nuenen 27.3.1866, klompenmaker, overl. Waalre 28.1.1947, zn van Johannes Gerardus Driedonks en Johanna van der Linden.
  6. Petronella Antonia van Antwerpen, geb. Waalre 15.7.1867, overl. Waalre 20.7.1867.
  7. Petronella Antonetha van Antwerpen, geb. Waalre 11.8.1868, overl. Eindhoven 15.1.1926, tr.(burg.st.) Waalre 26.2.1892 Leonardus van der Mierden, geb. Eersel 11.4.1866, sigarenmaker, overl. Waalre 5.11.1911, dr van Hendrikus van der Mierden en Petronella Bijrens.
  8. doodgeboren dochter, geb. Waalre 17.2.1871.
  9. Maria Franciska van Antwerpen, geb. Waalre 6.5.1873, overl. Waalre 18.12.1873.

 

VIIh'. Johanna Maria Bots dr van VIj, geb. Borkel en Schaft 8.12.1835, overl. Sint Huibrechts-Lille (BelgiŽ) 17.9.1908, tr.(burg.st.) Sint Huibrechts-Lille (BelgiŽ) 14.1.1864 Dominicus van Hout, geb. Sint Huibrechts-Lille (BelgiŽ) 10.3.1821, verver, overl. Sint Huibrechts-Lille (BelgiŽ)7.8.1905, zn van Cornelius van Hout en Helena Houmans.
Uit dit huwelijk:
  1. Helena van Hout, geb. Sint Huibrechts-Lille (BelgiŽ) 5.7.1865, overl. Valkenswaard 15.3.1916, tr.(burg.st.) Sint Huibrechts-Lille (BelgiŽ) 11.2.1895 Adriaan Wouterus Winters, geb. Valkenswaard 19.2.1864, bouwman, overl. Valkenswaard 24.1.1942, zn van Wilhelmus Winters en Bartelina Stoeldraaijers.
  2. Adrianus van Hout, geb. Sint Huibrechts-Lille (BelgiŽ) 18.1.1867, verwer, overl. Sint Huibrechts-Lille (BelgiŽ) 7.10.1928, tr.(burg.st.) Sint Huibrechts-Lille (BelgiŽ) 3-2-1893 Maria Joanna Lucia Verlinden, geb. Sint Huibrechts-Lille (BelgiŽ) 11.5.1870, overl. Sint Huibrechts-Lille (BelgiŽ) dr van Andries Verlinden en Petonilla Sak.
  3. Anna van Hout, geb. Sint Huibrechts-Lille (BelgiŽ) 2.8.1869, tr.(burg.stand) Sint Huibrechts-Lille (BelgiŽ) 4.11.1898 Theodoor Antoon Willems, geb.  Neerpelt (BelgiŽ) 8.2.1858, landbouwer, overl. Neerpelt (BelgiŽ) 21.12.1924, zn. van Peter Joannes Willems en Antonetta Kuppens.
  4. Elisabeth van Hout, geb. Sint Huibrechts-Lille (BelgiŽ) 3.1.1871, tr.(burg.st.) Sint Huibrechts-Lille (BelgiŽ) 6.8.1909 Arnold Frans Sprengers, geb. Lommel (BelgiŽ) 19.1.1866, schoenmaker, zn van Jan Sprengers en Catharina Vanderaa.
  5. Dina Christina van Hout, geb. Sint Huibrechts-Lille (BelgiŽ) 18.12.1872, tr.(burg.stand) Sint Huibrechts-Lille (BelgiŽ) 2.8.1897 Joannes Hubertus Josephus Janssen, geb. Sint Huibrechts-Lille (BelgiŽ) 3.11.1875, herbergier, slager, overl. Sint Huibrechts-Lille (BelgiŽ) 7.7.1935, zn. van Peter Johannes Janssen en Johanna Vandervelden.
  6. Cornelus van Hout, geb. Sint Huibrechts-Lille (BelgiŽ) 16.10.1874.
  7. Aldegonda van Hout, geb. Sint Huibrechts-Lille (BelgiŽ) 26.1.1877, tr. (burg.stand) Sint Huibrechts-Lille (BelgiŽ) 22.1.1906 Jozeph Cox, geb. Achel (BelgiŽ) 2.5.1877, ijzerwegbediende, zn. van Leonardus Cox en Petronella Theunissen.

 

VIIh**. Adriana Bots dr van VIj, geb. Borkel en Schaft 5.10.1840, overl. Borkel en Schaft 27.8.1913, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 7.1.1867 Arnoldus Theunissen, geb. Achel (BelgiŽ) 25.3.1821, overl. Borkel en Schaft 22.3.1900, zn van Petrus Johannes Theunissen en Henrica Aerts.
Uit dit huwelijk:
  1. Hendrika Theunissen, geb. Borkel en Schaft 5.4.1871, overl. Borkel en Schaft 28.2.1924, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 24.9.1898 Andries Antonie Govers, geb. Borkel en Schaft 28.3.1872, brievengaarder, overl. Borkel en Schaft 5.1.1950, zn van Johanna Govers en Allegonda Bekkers.
  2. Adriana Theunissen, geb. Borkel en Schaft 7.5.1872.

 

VIIi. Johannes Bots (zn van VIl), geb. Breukelen 16.1.1820, grutter, overl. Alkmaar 11.12.1853, tr.(burg.st.) Alkmaar 13.10.1844 gesch. van tafel en bed Alkmaar 31-3-1853, Anna Maria Schaaps, geb. Alkmaar 25.2.1824, winkelierster, overl. Alkmaar 12.11.1906, dr van Johannes Anthonius Schaaps en Maria Bakker.
Uit dit huwelijk:
  1. Adriana Jacoba Bots, geb. Alkmaar 10.8.1845, overl. Alkmaar 8.1.1872.
  2. Johannes Anthonius Bots, geb. Alkmaar 20.10.1848, volgt VIIIw.
  3. Gerard Hendricus Anthonius Bots, geb. Alkmaar 10.7.1852.

 

VIIj. Hermanus Bots (zn van VIl), geb. Alkmaar 6.10.1821, grutter, overl. Alkmaar 16.6.1885, tr.(burg.st.) Alkmaar 11.8.1844 Johanna Margaretha Kehl, geb. Alkmaar 20.11.1821, overl. Alkmaar 9.11.1868, dr van Johannes Kehl en Maria Josepha Schaaps.
Uit dit huwelijk:
  1. Adriana Maria Bots, geb. Alkmaar 4.9.1845, overl. Alkmaar 29.12.1927.
  2. Johanna Maria Bots, geb. Alkmaar 7.10.1847, overl. Alkmaar 30.1.1849.
  3. Gerrit Bots, geb. Alkmaar 17.6.1849, schoenmaker, overl. Alkmaar 31.5.1880.
  4. Maria Josepha Bots, geb. Alkmaar 15.7.1852, volgt VIIIw'.
  5. Anna Maria Bots, geb. Alkmaar 5.4.1859, overl. Rotterdam 1.7.1945.

 

VIIk. Albertus Bots (zn van VIl), geb. Alkmaar 18.9.1824, grutter, overl. Haarlem 3.9.1867, tr.(burg.st.) Haarlem 12.7.1848 Maria Niesten, geb. Haarlem 5.4.1819, overl. Haarlem 2.3.1874, dr van Jan Niesten en Geertruij van Leeuwen.
Uit dit huwelijk:
  1. Gerardus Adrianus Bots, geb. Alkmaar 3.2.1851, overl. Alkmaar 16.4.1851.
  2. levenloos geboren kind, overl. Alkmaar 12.10.1849.

 

VIIl. Johanna Bots (dr van VIl), geb. Alkmaar 18.3.1828, overl. Alkmaar 25.4.1859, tr.(burg.st.) Alkmaar 20.5.1849 Johannes Josephus Schaaps, geb. Alkmaar 29.1.1826, overl. Alkmaar 27.1.1868, zn van Johannes Anthonius Schaaps en Maria Bakker
Uit dit huwelijk:
  1. Adriana Maria Catharina Schaaps, geb. Alkmaar 24.2.1850, tr.(burg.st.) 30.6.1846 Alkmaar Johannes Ignatius Alferink, geb. Alkmaar 3.2.1846, brood- en koekbakker, zn van Anthonius Alferink en Helena Catharina Aleida Lievendag.
  2. Anthonius Johannes Christianus Schaaps, geb. Alkmaar 17.10.1851, overl. Alkmaar 6.11.1851.
  3. Anna Maria Jacoba Schaaps, geb. Alkmaar 6.1.1853, overl. Alkmaar 22.3.1876.
  4. Gerrit Schaaps, geb. Alkmaar 21.3.1854, arbeider, overl. Hoorn 15.6.1918, tr.(burg.st.) Uitgeest 2.11.1881 Neeltje de Groot geb. Uitgeest 4.11.1853, overl. Kampen 20.12.1929, dr van Cornelis de Groot en Pieternel Waardijk.
  5. Maria Johanna Schaaps, geb. Alkmaar 22.2.1855, overl. Alkmaar 20.11.1857.
  6. Jacoba Catharina Schaaps, geb. Alkmaar 11.6.1856, overl. Alkmaar 1.7.1863.
  7. Johannes Anthonius Schaaps, geb. Alkmaar 31.12.1857, overl. Alkmaar 12.5.1858.
  8. Albertus Schaaps, geb. Alkmaar 31.12.1857, overl. Alkmaar 4.1.1859.
  9. Catharina Clasina Schaaps, geb. Alkmaar 21.4.1859, tr.(burg.st.) Uitgeest 1.5.1882 Gerardus Gebrandus de Groot, geb. Uitgeest 17.12.1851, schoenmaker, overl. Delft 9.3.1930, zn van Cornelis de Groot en Petronella Waardijk.

 

VIIm. Hendrik Adrianus Bots (zn van VIl), geb. Alkmaar 9.5.1831, grutter, overl. Alkmaar 7.8.1909, tr.(burg.st.) Alkmaar 28.11.1860 Hendrica Moerbeek, geb. Alkmaar 28.3.1839, overl. Alkmaar 14.5.1911, dr van Johannes Moerbeek en Theunisje Wijker.
Uit dit huwelijk:
  1. Adriana Anthonia Bots, geb. Alkmaar 25.10.1861, volgt VIIIw*.
  2. Anthonia Bots, geb. Alkmaar 8.4.1864, volgt VIIIx.
  3. Johanna Bots, geb. Alkmaar 16.7.1865, overl. Alkmaar 31.3.1888.
  4. Catharina Clasina Bots, geb. Alkmaar 17.8.1866, overl. Alkmaar 30.11.1867.
  5. Elisabeth Maria Bots, geb. Alkmaar 16.9.1867, overl. Alkmaar 8.1.1869.
  6. Gerardus Bots, geb. Alkmaar 24.10.1868, volgt VIIIy.
  7. Johannes Bots, geb. Alkmaar 1.9.1870, volgt VIIIz.
  8. Albertus Bots, geb. Alkmaar 10.10.1871, overl. Alkmaar 12.12.1871.
  9. Cornelis Bots, geb. Alkmaar 11.8.1873, volgt VIIIaa.
  10. Anna Elisabeth Bots, geb. Alkmaar 5.2.1877, volgt VIIIab.
  11. Maria Agatha Bots, geb. Alkmaar 2.8.1880, volgt VIIIac.
  12. Hendrik Adrianus Bots, geb. Alkmaar 29.3.1883, r.k. priester, overl. Voorburg 31.1.1956.
  13. levenloos geboren kind, overl. Alkmaar 3.5.1879.

 

VIIn. Catharina Clasina Bots (dr van VIl), geb. Alkmaar 9.2.1835, overl. Eindhoven 29.4.1916, tr.(burg.st.) Alkmaar 4.7.1858 Gerardus Theodorus Odijk, geb. Assendelft 21.3.1834, chirurgijn, overl. Alkmaar 12.5.1868, zn van Hugo Odijk en Gezina Breuring.
Uit dit huwelijk:
  1. Hugo Gerardus Odijk, geb. Alkmaar 3.4.1859, overl. Almaar 21.7.1862.
  2. Adriana Maria Odijk, geb. Alkmaar 17.11.1860, overl. Zaandam 12.12.1877.
  3. Gerardus Johannes Odijk, geb. Alkmaar 4.3.1862, overl. Alkmaar 5.9.1865.
  4. Hugo Albertus Odijk, geb. Alkmaar 2.6.1863, koopman, overl. Haarlem 2.3.1944, tr.(burg.st.) Utrecht 9.9.1890 Johanna Petronella Wouters, geb. Utrecht 13.5.1867, overl. Haarlem 21.8.1945, dr van Cornelis Theodorus Wouters en Johanna Murkens. Bij Koninklijk Besluit van 23 december 1930 is toestemming verleend aan Hugo Albertus Odijk zijn geslachtsnaam te veranderen in 'van Odijck'.
  5. Cornelis Odijk, geb. Alkmaar 18.8.1864, overl. Alkmaar 25.4.1865. 
  6. Gerardus Hendericus Odijk, geb. Alkmaar 22.4.1866, procuratiehouder, overl. Ermelo 27.4.1945, tr.(burg.st.) Zaandam 23.5.1894 Alida Wilhelmina Elizabeth van Dalsum, geb. Zaandam 25.7.1873, dr van Albertus Josephus Cornelisvan Dalsum en Alida Wilhelmina Elizabethvan de Molen.
  7. Gesina Josina Odijk, geb. Alkmaar 16.12.1867, overl. Eindhoven, tr.(burg.st.) Amsterdam 31.8.1910 Fredericus Johannes Aloysius Notten, geb. Woensel 13.8.1878, fabrikant, zn van Adrianus Andreas Notten en Catharina Petronella van den Heuvel.
  8. Alberdina Maria Odijk, geb. Alkmaar 10.12.1868, overl. Zwolle 3.9. 1938, tr.(burg.st.) Zaandam 26.6.1900 Johann Bernard Heinrich Bischoff geb. Huekelrieden 11.11.1873, manufacturier, overl. Zwolle 30.12.1917, zn van Johann Wilhelm Bischoff en Maria Bernardina Meijer.

 

VIIo. Theodorus Johannes Bots (zn van VIm), geb. Purmerend 29.7.1833, tapper, overl. Amsterdam 30.11.1916, tr.(burg.st.) Amsterdam 20.5.1880 Aleida Laar, geb. Heteren 17.12.1848, overl. Heemstede 24.7.1924, dr van Antoon Laar en Aleida Hekking.
Uit dit huwelijk:
  1. Theodorus Johannes Josephus Bots, geb. Amsterdam 3.3.1881, overl. Amsterdam 4.12.1890.
  2. Aleida Jacoba Maria Bots, geb. Amsterdam 17.4.1882, overl. Amsterdam 11.8.1952.
  3. Antonius Johannes Josephus Bots, geb. Amsterdam ca. mei 1883, overl. Amsterdam 12.7.1883.
  4. Eva Johanna Maria Bots, geb. Amsterdam 8.12.1884, volgt VIIIad.
  5. Anna Theodora Maria Bots, geb. Amsterdam 20.1.1886, huisjuffrouw overl. Amsterdam 12.7.1943.
  6. Clasina Antonia Maria Bots, geb. Amsterdam 23.8.1887, overl. Amsterdam 13.7.1888.
  7. Clasina Theodora Maria Bots, geb. Amsterdam 14.8.1889, ambtenaar gemeentelijk girokantoor, overl. Bussum 28.7.1978.
  8. Jacoba Anna Maria Bots, geb. Amsterdam 29.10.1892, volgt VIIIae.

 

VIIo*. Jacoba Geertruida Bots (dr van VIm), geb. Haarlem 9.3.1840, overl. Amsterdam 2.6.1918, tr.(burg.st.) Amsterdam 23.5.1863 Hendricus Ludovicus van Wijck, geb. Amsterdam 28.8.1841, overl. Amsterdam 20.6.1914, zn van Simon Johannes van Wijck en Alida Kalmeijer.
Uit dit huwelijk:
  1. Hendricus Johannes van Wijck, geb Amsterdam 7.4.1864, koopman, overl. na 1919, tr.(burg.st.) Sloten (N.H.) 6.6.1887 Wijnanda van den Berg, geb. Sloten (N.H.) 19.2.1866, overl. Amsterdam 7.12.1919, dr van Jan Albert van den Berg en Isabella Adriana Johanna Weselenburg.
  2. Jacoba Aida Maria van Wijck, geb. Amsterdam 24.7.1869, overl. Amsterdam 3.11.1937, tr.(burg.st.) Amsterdam 3.7.1890 Andeas Petrus Wijntjes, geb. Amsterdam 2.3.1862, koopman, overl. Velsen 19.6.1922, zn van Johannes Wilhelmus Henricus Wijntjes en Elsje Brinkman.
  3. Dorothea Aida Maria van Wijck, geb. Amsterdam 21.3.1872, tr.(burg.st.) Amsterdam 20.8.1896 Antonius Aloysius Maria Sondaal, geb. Amsterdam 17.12.1873, banketbakker, overl. Leiden 9.7.1938, zn van Hermanus Lambertus Sondaal en Anna Judith van Alfen.
  4. Alida Dina Maria van Wijck, geb. Amsterdam 21.9.1874, religieuze, overl. Roosendaal 26.11.1955. 
  5. Dina Francisca Maria van Wijck, geb. Amsterdam 4.1.1876, overl. Beverwijk 19.1.1964, tr.(burg.st.) Amsterdam 25.5.1899 Franciscus Albertus Roosen, geb. Heemstede 4.8.1861, bloemist, overl. Beverwijk 15.1.1951, zn van Franciscus Anthonius Roosen en Helena Maria van der Veldt.
  6. Johannes Alphonsus Maria van Wijck, geb. Amsterdam 20.7.1880, overl. Amsterdam 10.9.1880.
  7. Geertruida Hendrika Maria van Wijck, geb. Amsterdam 17.7.1881.
  8. Jacobus Hendricua Maria van Wijck, geb. Amsterdam 15.9.1882.
  9. Simon Johannes Maria van Wijck, geb. Amsterdam 15.9.1882.
  10. Joseph Maria van Wijck, geb Amsterdam 3.2.1884, koopman, tr.(burg.st.) Tilburg 15.5.1905 Maria Elisabeth Josephina van Erp, geb. Tilburg 20.4.1880, dr. van Franciscus Gerardus van Erp en Josina Maria Dorothea van Gorkum.

 

VIIp. Theodorus Johannes Bots (zn van VIo), geb. Oudhuizen 25.8.1837, grutter, overl. Leiden 19.12.1890, tr.(burg.st.)(1) Zwammmerdam 18.2.1862 Jacoba Maria Blommesteijn, geb. Zwammmerdam 9.6.1833, overl. Leiden 3.3.1870, dr van Petrus Blommesteijn en Christina Maria Walborga Boot.
Uit dit huwelijk:
  1. Henricus Petrus Bots, geb. Leiden 14.11.1862.

    Hij leeft in ieder geval nog in 1888, want in dat jaar verzoekt de Commissaris van Politie in Leiden de opsporing, aanhouding en bericht van Hendricus Petrus Bots, 25 jaar, geboren en wonende te Leiden, grutter en commissionair, die verdacht wordt van verduistering van geld. Hij is al eerder met justitie in aanraking gekomen, want in 1885 wordt hij veroordeeld tot een celstraf van 15 maanden wegens diefstal bij nacht in een bewoond huis.

  2. Christina Maria Jacoba Bots, geb. Leiden 4.9.1864, volgt VIIIaf.
  3. Petrus Henricus Bots, geb. Leiden 23.2.1866, overl. Leiden 26.1.1871.
  4. Albertus Gerardus Bots, geb. Leiden 30.10.1867, overl. Leiden 13.2.1873.
  5. Joannes Bots, geb. Leiden 18.8.1869, volgt VIIIag.

Theodorus Johannes Bots, tr.(burg.st.)(2) Leiden 15.2.1871 Hermina Gerarda Hefftrich, geb. Leiden 16.12.1840, overl. Leiden 15.7.1899, dr van Joannes Hefftrich en Theresia Maria Sanders.
Uit dit huwelijk:

  1. Gerardus Albertus Bots, geb. Leiden 16.11.1871, volgt VIIIah.
  2. Maria Theresia Bots, geb. Leiden 23.12.1872, volgt VIIIah*.
  3. Henricus Sebastianus Maria Bots, geb. Leiden 30.4.1874, volgt VIIIai.
  4. Cornelis Johannes Bots, geb. Leiden 18.8.1876, overl. Leiden 21.9.1892.
  5. Jacobus Maria Bots, geb. Leiden 29.9.1877, overl. Leiden 26.12.1879.
  6. Theresia Maria Petronella Bots, geb. Leiden 3.3.1879, overl. Leiden 13.5.1879.
  7. Engelina Johanna Bots, geb. Leiden 10.6.1880, volgt VIIIai*.
  8. Gijsberta Hendrica Johanna Bots, geb. Leiden 18.2.1884, overl. Tilburg 22.12.1949, tr.(burg.st.)(1) Tilburg 15.5.1905 Antonius Joseph Broeckx, geb. Tilburg 26.7.1876, overl. Tilburg 24.11.1918, zn van Ludovicus Broeckx en Adriana Stokkermans.
    Gijsberta Hendrica Johanna Bots, tr.(burg.st.)(2) Haarlem 1.6.1920 Leo Antonius Franciscus van Erp, geb. Tilburg 3.10.1881, handelaar in glas- en verfwaren, overl. Tilburg 9.10.1954, zn van Franciscus Gerardus van Erp en Josina Maria Dorothea van Gorkum.

 

VIIp*. Anna Martina Bots (dr van VIo), geb. Oudhuizen 18.1.1839, overl. Rotterdam 14.1.1901, tr.(burg.st.) Wilnis 8.11.1864 Albertus Gerardus Florijn, geb. Schoonhoven 29.6.1835, likeurstoker, overl. Rotterdam 13.10.1917, zn van Jacobus Wilhelmus Florijn en Johanna Vierhout.
Uit dit huwelijk:
  1. Joanna Maria Florijn, geb. Rotterdam 26.11.1866, overl. Rotterdam 10.1.1867.
  2. Maria Johanna Florijn, geb. Rotterdam 28.5.1868, overl. Rotterdam 18.3.1880.
  3. Jacobus Wilhelmus Marie Florijn, geb. Rotterdam 15.12.1869, distillateur, overl. Rotterdam 21.5.1922, tr.(burg.st.) Rotterdam 7.5.1896 Anna Maria Johanna Mikx, geb. Rotterdam 26.3.1874, ovrel. Rotterdam 10.1.1936, dr. van Antonius Petrus Mikx en Catharina Theodora Maria Verwaijen.
  4. Joanna Maria Florijn, geb. Rotterdam 16.10.1870, overl. Rotterdam 3.2.1871.
  5. Henrikus Maria Florijn, geb. Rotterdam 28.1.1872, overl. Rotterdam 13.2.1872.
  6. Henricus Gerardus Marie Florijn, geb. Rotterdam 8.7.1873, overl. Rotterdam 17.7.1873.
  7. Henricus Theodorus Marie Florijn, geb. Rotterdam 22.7.1875, overl. Rotterdam 3.8.1875.
  8. Johanna Marie Florijn, geb. Rotterdam 27.8.1876, overl. Rotterdam 11.9.1876.
  9. Susanna Josephina Maria Florijn, geb. Rotterdam 27.5.1878, overl. Harlingen 3.2.1942, tr.(burg.st.) Rotterdam 21.7.1913 Sikke Willem de Jong, geb. Harlingen 15.2.1867, overl. Haerlingen 13.11.1946, zn van Willem de Jong en Josephina Jacoba Huurmans.
  10. Wilhelmus Johannis Marie Florijn, geb. Rotterdam 20.3.1880, overl. Venray 2.2.1915.
  11. Gerardus Albertus Marie Florijn, geb. Rotterdam 25.6.1881, overl. Rotterdam 9.7.1881.
  12. Maria Johanna Florijn, geb. Rotterdam 5.12.1882, overl. Rotterdam 6.5.1884.

 

VIIp**. Johanna Klasina Bots (dr van VIo), geb. Oudhuizen 31.3.1844, overl. Hilversum 24-12-1889, tr.(burg.st.) Wilnis 26-7-1878 Gerhardus Taverne, geb. Heerde 15.4.1855, winkelier, zn van Nicolaas FranÁois Taverne en Catharina Bunnik.
Uit dit huwelijk:
  1. Maria Catrina Johanna Taverne, geb. Hilversum 25.7.1879, overl. Hilversum 3.2.1954, tr.(burg.st.) Hilversum 7.5.1906 Joseph Maria Broeckx, geb. Tilburg 17.6.1879, kruidenier, zn van Ludovicus Broeckx en Adriana Stokkermans.
  2. Catarina Petronella Maria Taverne, geb. Hilversum 27.7.1880, overl. Hilversum 4.8.1880.
  3. Nicolaas Gerhardus Joseph Taverne, geb. Hilversum 1.2.1882, overl. Hilversum 23.5.1883.
  4. Johanna Catarina Maria Taverne, geb. Hilversum 9.11.1883, overl. Hilversum 5.5.1889.
  5. levenloos geboren kind, overl. Hilversum 3.1.1885.
  6. levenloos geboren kind, overl. Hilversum 16.9.1885.

 

VIIq. Gerardus Albertus Bots (zn van VIo), geb. Oudhuizen 15.12.1850, grutter, overl. Wilnis 13.2.1912, tr.(burg.st.)(1) Wilnis 22.11.1871 Elisabeth Bosman, geb. Mijdrecht 21.5.1846, overl. Wilnis 5.10.1873, dr van Kornelis Bosman en Antje Verhaar.
Uit dit huwelijk:
  1. Hendrikus Cornelis Bots, geb. Wilnis 22.9.1873, overl. Wilnis 22.4.1874.

Gerardus Albertus Bots, tr.(burg.st.)(2) Alphen aan den Rijn 27.10.1874 Petronella Klever, geb. Woerden 24.3.1849, overl. Mijdrecht 25.3.1924, dr van Paulus Klever en Agatha van Muijen.
Uit dit huwelijk:

  1. Maria Agatha Bots, geb. Wilnis 3.3.1876, overl. Wilnis 2.6.1876.
  2. Maria Agatha Elisabeth Bots, geb. Wilnis 1.4.1877, volgt VIIIai*.
  3. Paulus Hendricus Bots, geb. Wilnis 10.7.1878, overl. Wilnis 6.12.1878.
  4. Agatha Anna Katharina Bots, geb. Wilnis 12.9.1879, overl. Wilnis 8.3.1880.
  5. Agatha Anna Katharina Bots, geb. Wilnis 3.11.1880, volgt VIIIai**.
  6. Elisabet Anna Martina Bots, geb. Wilnis 5.10.1881, overl. Wilnis 4.6.1882.
  7. Paulus Hendricus Bots, geb. Wilnis 3.11.1882, volgt VIIIaj.
  8. Henricus Albertus Gerardus Bots, geb. Wilnis 3.1.1884, volgt VIIIak.
  9. Elisabet Anna Martina Bots, geb. Wilnis 26.6.1887, volgt VIIIal.
  10. doodgeboren kind, geb. Wlinis 9.7.1888.
Naar hem is de Wethouder Botsbrug vernoemd in Wilnis

 

VIIq*. Anna Margaretha Bots (dr van VIp), geb. Hoorn 14.4.1846, overl. Haarlem 11.6.1875, tr.(burg.st.) Haarlem 6.6.1872 Franciscus Johannes Pannekoek, geb. Alkmaar 12.5.1845, architect, overl. Vught 25.2.1909, zn van Franciscus Pannekoek en Aleida Lauw.
Uit dit huwelijk:
  1. Franciscus Timotheus Josephus Pannekoek, geb. Haarlem 3.3.1873, fourier, adjudant onderofficier vaandeldrager der grenadiers, tr.(burg.st.) 's-Gravenhage 19.4.1899 Frederica Louisa Plomp, geb. 's-Gravenhage 5.11.1870, dr van Agnes Johanna Plomp
  2. Catharina Alida Maria Pannekoek, geb. Haarlem 12.4.1874, overl. Haarlem 29.11.1874.
  3. Timotheus Johannes Pannekoek, geb. Haarlem 12.3.1875, overl. Alkmaar 24.5.1876.

 

VIIr. Jacoba Maria Bots (dr van VIp), geb. Hoorn 28.2.1854, tr.(burg.st.) Alkmaar 11.7.1883 Nicolaas Arnoldus Franciscus Taverne, geb. Leiden 10.7.1857, apotheker, overl. Heemstede 3.3.1940, zn van Nicolaas Franciscus Taverne en Johanna Catharina Keijser.
Uit dit huwelijk:
  1. Johanna Jacoba Maria Taverne, geb. Hoorn 21.4.1884, overl. Rosmalen 20.5.1959.
  2. Jacobus Nicolaas Thimoteus Aloijsius Taverne, geb. Hoorn 15.12.1885, apotheker, overl. Amsterdam ca. 18.7.1955, tr.(burg.st.) Tilburg 21.2.1916 Henrica Maria Antonia Cornelia de Wijs, geb. Tilburg 12.5.1892, dr van Christianus Johannes Franciscus de Wijs en Maria Henrica Nicolasina Cornelia Murraij.
  3. Helena Maria Taverne, geb. Hoorn 25.5.1888, apothekersassistente.
  4. Theodorus Maria Taverne, geb. Hoorn 21.4.1890, overl. Amsterdam 1.7.1949.
  5. Nicolaas Jacobus Maria Taverne, geb. Hoorn 24.11.1891, mijnbouwkundig ingenieur, overl. Laren 21-9-1966, tr. Bandoeng (v.m. N.O.I.) 3.1925 Louise Victorine Koch, geb. ca. 1904.

 

VIIs. Joannes Petrus Bots (zn van VIr), geb. Nieuwkoop 4.6.1850, koopman, overl. Nieuwkoop 2.11.1920, tr.(burg.st.) Amsterdam 2.10.1877 Cornelia Catharina Maria ten Brink, geb. Amsterdam 15.12.1855, overl. Nieuwkoop 20.1.1907, dr van Johannes ten Brink en Catrina Klooters.
Uit dit huwelijk:
  1. Adriana Maria Bots, geb. Nieuwkoop 14.2.1879, religieuze, overl. Beesel 3.6.1959.
  2. Alida Maria Bots, geb. Nieuwkoop 28.7.1880, overl. Oegstgeest 20.3.1966.
  3. Antonia Barbara Maria Bots, geb. Nieuwkoop 4.12.1881, overl. Oegstgeest 8.12.1954.
  4. Lambertus Maria Bots, geb. Nieuwkoop 29.7.1884, overl. Nieuwkoop 14.3.1890.
  5. Helena Maria Bots, geb. Nieuwkoop 2.3.1886, religieuze, overl. Amersfoort 28.2.1962.
  6. Gerardus Joannes Bots, geb. Nieuwkoop 15.11.1887, volgt VIIIam.
  7. Maria Alberta Wilhelmina Bots, geb. Nieuwkoop 13.9.1889, overl. Nieuwkoop 9.7.1909.
  8. Lambertus Maria Bots, geb. Nieuwkoop 10.11.1890, volgt VIIIan.
  9. Wilhelmus Josephus Aloysius Bots, geb. Nieuwkoop 6.7.1892, sigarenfabrikant, overl. Amsterdam 19.4.1967.
  10. Mauritius Joannes Hermanus Bots, geb. Nieuwkoop 1.4.1894, manufacturenhandelaar, overl. Voorhout 17.7.1975.
  11. Catharina Adriana Maria Bots, geb. Nieuwkoop 26.9.1895, overl. Voorhout 14.5.1982.

 

VIIt. Helena Maria Bots (dr van VIr), geb. Nieuwkoop 12.4.1852, overl. Leiden 22.8.1936 tr.(burg.st.) Nieuwkoop 23.8.1875 Gerardus Wilhelmus GrŁndemann, geb. Leiden 29.1.1852, manufacturier, overl. Leiden 28.3.1914, zn van Gerardus Wilhelmus GrŁndemann en Maria Christina Jansen.
Uit dit huwelijk:
  1. Maria Johanna GrŁndemann, geb. Leiden 11.2.1877, overl. Roosendaal 30.7.1905
  2. Gerardus Antonius GrŁndemann, geb. Leiden 23.5.1878, kassier, tr.(burg.st.) 's-Hertogenbosch 2.9.1913 Josepha Johanna Maria Teulings, geb. 's-Hertogenbosch 15.7.1889, overl. Amsterdam 20.7.1968, dr van Gerardus Christianus Jacobus Teulings en Johanna Josephina Putters.
  3. Jacobus Maria Antonius GrŁndemann, geb. Leiden 8.9.1879, overl. Leiden 3.5.1881.
  4. Adriana Maria GrŁndemann, geb. Leiden 26.10.1880, religieuze, overl. Roosendaal 11.3.1926.
  5. Fredericus Anthonius Maria GrŁndemann, geb. Leiden 27.10.1881, koopman, overl. Geldrop 21.7.1973, tr.(burg.st.) Leiden 18.7.1911 Johanna Antonia Hofman, geb. Leiden 19.9.1885, overl. Leiden 15.9.1959, dr van Johannes Antonius Hendrikus Hofman en Johanna Geertruida Gielen.
  6. Cornelia Catharina Maria GrŁndemann, geb. Leiden 5.3.1883, overl. Tilburg 4.10.1968.
  7. Francina Maria Philomena GrŁndemann, geb. Leiden 17.12.1884, overl. Oegstgeest 11.12.1962.
  8. Josephina Maria Wilhelmina P. GrŁndemann, geb. Leiden 7.4.1886, overl. Zoeterwoude 18.12.1907.
  9. Theresia Maria Philomena GrŁndemann, geb. Leiden 1.12.1887, overl. Zoeterwoude 30.1.1912.
  10. Joannes Maria Joseph GrŁndemann, geb. Leiden 23.3.1889, koopman, overl. Harmelen 6.4.1960, tr.(burg.st.) Leiden 15.7.1919 Cornelia Maria Gerarda Timp, geb. Leiden 25.3.1893, overl. Haarlem 11.6.1958, dr van Gerardus Petrus Timp en Maria Anna Francisca Nierman.
  11. Helena Maria Philomena GrŁndemann, geb. Leiden 20.8.1890, overl. Leiden 11.4.1909.
  12. Aletta Maria Anna Philomena GrŁndemann, geb. Leiden 26.7.1893, overl. Tilburg 1.1.1982, tr.(burg.st.) Leiden 2.6.1921 Leopoldus Antonius Hermanus Kreymborg, geb Groningen 22.11.1896, koopman, overl. Amsterdam 21.1.1965, zn. van Anton Kreymborg en Henrica Jacoba Maria van Beurden.
  13. Agnes Maria GrŁndemann, geb. Leiden 1.7.1896.

 

VIIu. VIIu. Albertus Joannes Petrus Bots (zn van VIs), geb. Nieuwkoop 3.4.1851, koopman, overl. Amsterdam 21.9.1925, tr.(burg.st.) Amsterdam 2.10.1877 Maria Gerarda Anna ten Brink, geb. Amsterdam 19.12.1850, overl. Leiden 27.9.1924, dr van Johannes ten Brink en Catrina Klooters.
Uit dit huwelijk:
  1. Adrianus Maria Joseph Bots, geb. Nieuwkoop 24.7.1878, priesterstudent, overl. Roermond 2.6.1892.
  2. Joannes Maria Bots, geb. Nieuwkoop 1.7.1880, overl. Nieuwkoop 3.12.1884.
  3. Petrus Marie Joannes Bots, geb. Nieuwkoop 12.2.1882, overl. Nieuwkoop 25.12.1884.
  4. Catharina Lamberta Cornelia Maria Bots, geb. Nieuwkoop 28.3.1884, volgt VIIIao.
  5. Petrus Martinus Joannes Bots, geb. Nieuwkoop 27.1.1887, overl. Nieuwkoop 25.9.1888.
  6. Joannes Maria Bots, geb. Nieuwkoop 4.4.1889, volgt VIIIap.
  7. Petrus Joannes Maria Bots, geb. Nieuwkoop 22.3.1891, overl. Nieuwkoop 14.6.1893.

Albertus Joannes Petrus Bots heeft tussen 1928 en 1930 een aanvulling geschreven op de familiegeschiedenis. L'origine de notre famille, deel 2

Samen met zijn twee neven, Joannes Petrus Bots (VIIs) en Folkert Joannes Albertus Bots (VIIw) had Albertus Joannes Petrus Bots een kruidenierswinkel, annex kleding- en fourniturenwinkel te Nieuwkoop onder de naam van firma A. Bots. De firma Bots beschikte over diverse panden in de Dorpsstraat, die te samen een winkelcomlex vormden. Het gaat hier om de panden Dorpsstraat 119, 121, 80 en 82.
Het winkelcomplex is tot op heden (anno 1997) als zodanig in gebruik bij de firma. A. Bots. De panden gelegen aan de oostelijke entree van het Reghthuis plein, vormen een complex met hoge stedebouwkundige ensemble waarde. De bouwdelen waaruit het bestaat zijn aan beide zijden van de Dorpsstraat gesitueerd en begrenzen het plein, dat de kern is van het historisch centrum van Nieuwkoop. Door het iets naar voren springen ten opzichte van de rooilijn is hier een smalle verkeerssluis ontstaan, die de oostelijke entree naar het dorpscentrum markeert. Het gehele complex is voorgedragen voor plaatsing op de Rijksmonumentenlijst.

 

VIIv. Joannes Aloijsius Bots (zn van VIs), geb. Nieuwkoop 11.1.1856, leerlooier, overl. Leiden 4.2.1936, tr.(burg.st.) Zaandam 19.5.1884 Anna Geertruida Blans, geb. Koog aan de Zaan 12.2.1859, overl. Maastricht 10.9.1938, dr van Nicolaas Blans en Johanna Rietveld.
Uit dit huwelijk:
  1. Maria Joanna Anna Bots, geb. Leiden 25.2.1900, volgt VIIIaq.
Joannes Aloijsius Bots (VIIv)

Jarenlang heeft Joannes Aloijsius Bots in de Leidse Gemeenteraad zitting gehad. Daarnaast had hij zitting in tal van organisaties die een rol speelden in het maatschappelijk leven in Leiden. Voor een overzicht van zijn functies in gemeenteraad en Leidse organisaties zie overzicht functies. Dit overzicht is afkomstig uit 'Het Leidse Pluche: gegevens over de Leidse Gemeenteraad 1851-2002'.

Uit de Leidsche Courant van 5 februari 1936

Op 80-jarige leeftijd is overleden onze bekende stadsgenoot, de heer Joannes Aloysius Bots. De heer Bots verbleef de laatste tijd met zijn echtgenote in het Sint Elisabethgesticht aan de Hooigracht te Leiden.
Op 17-jarige leeftijd is de heer Bots - in 1856 te Nieuwkoop geboren - naar Leiden gekomen, waar hij een leerlooierij is begonnen, welke zaak hij tot 1909 heeft gedreven.
De heer Bots is vooral bekend als de oud wethouder Bots. In 1901 is hij lid van den gemeenteraad geworden, gekozen door de R.K. Staatspartij en van 1911 tot 1923 is hij wethouder geweest. Hij belastte zich in 1911 met de portefeuille van financiŽn en het marktwezen. In september 1918 wisselde hij genoemde portefeuille voor die van fabricage en de stedelijke lichtfabrieken. In 1922 belastte hij zich met de zaken betreffende financiŽn, de stedelijke lichtfabrieken, de burgerlijke armenzorg, de arbeidsbeurs en de werkeloosheidsverzekering. Tijdens zijn wethoudersschap van fabricage en de lichtfabrieken werden ondermeer de volgende belangrijke besluiten genomen: Herziening van het uitbreidingsplan hoek Rijnsburgerweg en Warmonderweg, bij de Haarlemmerweg beoosten den Rijnsburgerweg en benoorden de Poelwetering, beoosten den Zijlsingel en de Waard. Vaststelling van een uitbreidingsplan voor het terrein in de Waard gelegen tusschen de voormalige gemeentegrens en het Rijn- en Schiekanaal. Verbreeding van de Jodenkerksteeg en verbetering van de Zijdgracht (Korevaarstraat). Aanleg van straten in het Kooikwartier en van straten ten oosten van den Zijlsingel, van de Koninginnelaan. Bouw van een nieuwe Kraaierbrug. Bouw van een nieuwe stokerij voor de gasfabriek.
Om gezondheidsredenen heeft hij zich in 1923 niet meer beschikbaar gesteld voor den gemeenteraad.
In 1884 is hij gekozen tot regent van het R.K. Parochieel Armbestuur en het R.K. Wees- en Oudleidenhuis. Zeer vele jaren is hij belast geweest met het financieel beheer van genoemde instellingen, hetwelk door hem werd gevoerd met een onovertroffen accuratesse. Hij heeft ook een werkzaam aandeel gehad bij de fusie van het R.K. Parochieel Armbestuur met het R.K. Wees- en Oudliedenhuis in 1914.
Verleden jaar herdacht de heer Bots zijn 50-jarig regentschap van het Armbestuur enz. en zijn 50-jarig huwelijk met mevrouw A.G. Blans.
Tot voor enkele jaren was de heer Bots bestuurslid van de Gemeentelijke Werkinrichting en ambetenaar van den Burgelijke Stand. De overledene was begiftigd met het gouden kruis Pro Ecclesia et Ponteficie en was Officier in de orde van Oranje Nassau.
Met de heer Bots is uit ons midden verdwenen een figuur, die den stempel droeg van ouwerwetsch gedegenheid in handel en wandel, een waardig, kalm, bezadigd man. 'n Dertig jaar geleden werd de heer Bots al reeds aangeduid als de "oude heer Bots", wat typerend is voor de ernstige kalmte waarmee hij optrad en zich in het maatschappelijk leven bewoog.
De heer Bots was, in de jaren dat hij raadslid en wethouder was, geŽerd bij alle leden van den raad en bij allen die met hem in relatie kwamen, om zijn eenvoud en eerlijkheid. Wij herinneren ons een voorval uit een vergadering van den Leidschen raad, hetwelk kenschetst het vertrouwen dat de heer Bots genoot. Een der raadsleden, de heer van Grutting (lid van de toenmaals bestaande Unie-liberale Partij, welke partij later met de Vrije-liberale Partij is samengesmolten in de Vrijheidbond), had op een bepaald punt het beleid van de wethouder Bots becritiseerd. De heer Bots verdedigde zich, maar sprak, zoals vaak, heel zacht, zoodat de heer van Grunning het meeste niet kon verstaan. En deze antwoordde toen ongeveer als volgt: Mijnheer de voorzitter, ik heb den heer Bots niet verstaan, doch begrepen dat hij de waarheid van het door mij genoemde feit, waarop mijn critiek was gegrond ontkende. Welnu, als de heer Bots dat zegt, dan is dat voor mij afdoende, dan blijkt dat ik verkeerd was ingelicht. Aan de waarheid van wat de heer Bots zegt kan niemand twijfelen. Dit voorval dat ons in de herinnering schiet, nu wij het leven van den heer Bots voor ons zien, is teekenend voor den man: hij was eenvoudig en eerlijk en daarom geŽerd bij allen die hem kenden.
De heer Bots was echter niet, zoals men zich hem soms voorstelde: goedig te veel vertrouwend in anderen. Hij kon scherp en raak in zijn opmerkingen treffen degene die zich op een naar zijn mening onbehoorlijke wijze ongegronde critiek aanmatigde, of zich in het openbare leven en op vergaderingen naar voren drong. Dat laatste vooral kon hij niet verdragen, speciaal niet in jeugdige personen. En ondermeer van vergaderingen der R.K. Kiesvereniging, wier vice-voorzitter hij is geweest en die hij enkele malen leidde bij ontstentenis van den voorzitter, mr. Aalberse, herinneren wij ons nog wel hoe hij zelfs sarcastisch kon zijn, als daar bijvoorbeeld een jong intellectueel naar zijn smaak een te hoogen eigendunk had.
De heer Bots heeft in de posten, waarop hij de goede zaak heeft gediend, dat altijd gedaan op een zeer waardige wijze.
Hij ruste in vrede.

 

VIIw. Folkert Joannes Albertus Bots (zn van VIu), geb. Nieuwkoop 22.6.1852, koopman, overl. Nieuwkoop 19.2.1895, tr.(burg.st.) Amsterdam 8.9.1881 Anna Maria Smit, geb. Amsterdam 5.1.1857, overl. Nieuwkoop 10.11.1942, dr van Cornelis Smit en Maria van Haaren.
Uit dit huwelijk:
  1. Hillegonda Helena Maria Bots, geb. Nieuwkoop 2.12.1882, religieuze, overl. Kagondo (Zaire) 20.11.1918.
  2. Maria Hendrika Cornelia Bots, geb. Nieuwkoop 2.2.1884, religieuze, overl. Sterksel 2.8.1969.
  3. Petrus Joannes Martinus Aloijsius Bots, geb. Nieuwkoop 11.11.1885, volgt VIIIar.
  4. Anna Maria Hubertina Bots, geb. Nieuwkoop 30.5.1887, overl. Nieuwkoop 27.7.1984.
  5. Helena Petronella Maria Bots, geb. Nieuwkoop 22.11.1888, overl. Nieuwkoop 20.1.1890.
  6. Joannes Franciscus Aloijsius Bots, geb. Nieuwkoop 5.12.1889, r.k. priester, overl. Gouda 13.11.1952.
  7. Helena Petronella Maria Bots, geb. Nieuwkoop 2.2.1891, overl. Nieuwkoop 5.3.1891.
  8. Theodorus Thomas Aloysius Bots, geb. Nieuwkoop 6.1.1892, overl. Nieuwkoop 20.10.1896.
  9. Helena Cornelia Maria Bots, geb. Nieuwkoop 2.2.1893, religieuze, overl. Gronsveld 6.8.1978.
  10. Albertha Josepha Maria Bots, geb. Nieuwkoop 12.3.1895, overl. Nieuwkoop 27.10.1895.

 

VIIw'. Johanna Maria Bots (zn van VIy), geb. Borkel en Schaft 5.10.1870, dienstbode, overl. Heeze 21.6.1924, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 27.4.1904 Hendrikus van Luik, geb. Heeze 31.7.1860, landbouwer, overl. Heeze 3.4.1929.
Uit dit huwelijk:
  1. Johanna Huberdina van Luik, geb. Heeze, 12.3.1907, overl. Heeze 13.3.1907.
  2. Nicasius Cornelis van Luik, geb. Heeze 21.12.1908, tr.(burg.st.) Someren 1.5.1933 Gertruda van de Laar, geb. Someren 13.1.1902, dr van Antoon van de Laar en Maria van Rut.
  3. Hubertina Johanna van Luik, geb. Heeze 8.5.1910, overl. Heeze 26.5.1910.
  4. Hubertus Johannes van Luik, geb. Heeze 30.6.1911, tr.(burg.st.) Eindhoven 21.3.1940 Johanna Maria Catharina van Steden, geb. Borne ca. 1917, dr van Johannes Theodorus Godefridu van Steden en Bertha Johanna Peters.
  5. Johannes Antonius van Luik, geb. Heeze 25.10.1912, overl. 17.8.1989, tr.(burg.st.) Leende 29.4.1932  Carolina Cornelia de Win, geb. Leende 5.10.1911, overl. Leende 29.1.1956, dr van Francis de Win en Adriana van Weert.
  6. Johanna van Luik, geb. Heeze 27.12.1913, Heeze 10.1.1914.
  7. Johanna Huberdina van Luik, geb. Heeze 30.3.1915, tr.(burg.st.) Heeze 22.4.1937 Henricus Johannes Vermeulen, geb. Zesgehuchten 3.7.1912, koopman, zn van Martinus Vermeulen en Catharina Maria Merks .
  8. Cornelius van Luik, geb. Heeze 25.3.1917, overl. Heeze 20.4.1917.

 

VIIw*. Peter Johannes Cornelis Bots (zn van VIy), geb. Borkel en Schaft 8.12.1872, fabriekwerker,overl. Lommel (BelgiŽ) 25.11.1918, tr.(burg.st.) Wijchmaal (BelgiŽ) 28.5.1901 Joanna Cremers, geb. Lommel (BelgiŽ) 23.7.1874, dienstmeid, overl. Lommel (BelgiŽ) 15.2.1948, dr van Hendrik Cremers en Helena Winkels.
Uit dit huwelijk:
  1. Johanna Aldegonda Helena Bots, geb. Lommel (BelgiŽ) 29.3.1902, volgt VIIIas.
  2. Franciscus Hendrikus Bots, geb. Lommel (BelgiŽ) 6.5.1903, overl. 23.4.1932.
  3. Joannes Theodorus Bots, geb. Lommel (BelgiŽ) 10.12.1904, overl. Lommel (BelgiŽ) 9.12.1935.
  4. Joannes Victor Bots, geb. Lommel (BelgiŽ) 31.3.1907, volgt VIIIat.
  5. Petrus Joannes Bots, geb. Lommel (BelgiŽ) 23.6.1908, volgt VIIIau.
  6. Hendrikus Bots, geb. Lommel (BelgiŽ) 10.5.1911, overl. Lommel (BelgiŽ) 24.9.1911.
  7. Henricus Joannes Bots, geb. Lommel (BelgiŽ) 4.7.1915, volgt VIIIav.

 

VIIx. Adriana Bots (dr van VIy), geb. Borkel en Schaft 14.8.1874, overl. Eindhoven 2.4.1953, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 14.6.1902 Franciscus Benedictus Daams, geb. Borkel en Schaft 5.10.1880, landbouwer, overl. Eindhoven 20.2.1954, zn van Peter Johannes Daams en Lucia Jansen.
Uit dit huwelijk:
  1. Lamberdina Lucia Daams, geb. Valkenswaard 16.3.1903, tr.(burg.st.) Eindhoven 19.7.1923 Wilhelmus van der Meeren, geb. Veldhoven 21.12.1901, zn van Johannis vasn der Meeren en Petronella de Pon .
  2. Lucia Lamberdina Cornelia Daams, geb. Valkenswaard 17.11.1904.
  3. Johannes Daams, geb. Dommelen 1.6.1906.
  4. Maria Cornelia Daams, geb. Dommelen 4.1.1908, tr.(burg.st.) Eindhoven 20.5.1927 Henricus Johannes Langenhuijsen, geb. Stratum 31.12.1903, schilder, zn van Martinus Theodorus Langenhuijsen en Hendrika Giller.
  5. Petrus Cornelis Daams, geb. Dommelen 27.8.1909, overl. Eindhoven 28.1.1932.
  6. Catharina Cornelia Daams, geb. Dommelen 30.11.1911, tr.(burg.st.) Eindhoven 19.4.1934 Cornelus Antonius van der Sande, geb. Aalst 4.2.1887, zn van Johannes van der Sande en Maria Slaats.
  7. Adrianus Cornelis Daams, geb. Dommelen 17.1.1915.
  8. Gerardus Franciscus Daams, overl. Dommelen 28.9.1918, overl. Dommelen 28.9.1918.
  9. Huberta Daams, overl. Dommelen 2.3.1918, overl. Dommelen 2.3.1918.

 

VIIy. Maria Josepha Bots (dr van VIy), geb. Borkel en Schaft 23.5.1877, overl. Westerhoven 13.1.1926, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 26.4.1902 Petrus Faassen, geb. Vessem 2.1.1869, landbouwer, overl. Westerhoven 27.3.1926, zn van Elias Faassen en Johanna van de Gevel.
Uit dit huwelijk:
  1. doodgeboren kind, geb. Borkel en Schaft 16.3.1903.
  2. doodgeboren kind, geb. Borkel en Schaft 17.9.1904.

GENERATIE VIII

terug

VIIIa'. Wilhelmina Hendrika Bots (dr van VIIa), geb Bergen op Zoom 20.7.1912, overl. Breda 22.9.1990, tr.(burg.st.) Bergen op Zoom 3.7.1939 Hermanus Elisabeth Stoetzer, geb. Bergen op Zoom 27.7.1912, boekhouder, leraar, overl. Breda 11.4.1975, zn van Franciscus Antonius Johannes Stoetzer en Wilhelmina Cornelia Bruijs.
Uit dit huwelijk:
  1. Therese Francisca Wilhelmina Maria Stoetzer, geb. Bergen op Zoom 14.9.1941.
  2. Wilhelmus Franciscus Gerardus Josephus Stoetzer, geb. Bergen op Zoom 16.1.1945.
  3. Gerardus Franciscus Wilhelmus Josephus Stoetzer, geb. Bergen op Zoom 17.10.1947.
  4. Carolina Louisa Wilhelmina Maria Stoetzer, geb. Bergen op Zoom 30.7.1954.

 

VIIIa. Johanna Maria Bots (dr van VIIa), geb. Bergen op Zoom 28.5.1915, verkoopster, kantoorbediende, overl. Benissa (Spanje) 12.10.1987, tr.(burg.st.) Utrecht 10.11.1948 Jan Vogel, geb. Giessen-Nieuwkerk 7.6.1916, chemisch laborant, overl. Breda 12.6.2001, zn. van Jan Vogel en Johanna Muilwijk.
Uit dit huwelijk:
  1. Johannes Nicolaas Gerardus Vogel, geb. Hoorn 2.10.1949.
  2. Herman Gerardus Jozef Bots Vogel, geb. Hoorn 1952. De grootvader van Johanna Maria Bots, Adriaan Bots (VIc),heeft sedert 27.6.1997 geen naamdragende afstammelingen meer in leven. Op grond hiervan heeft Herman Gerardus Jozef Vogel bij Koninklijk Besluit van 21 augustus 2006 toestemming verkregen om de naam Bots voor zijn geboortenaam te plaatsen.

 

VIIIa*. Petronella Maria Bots (dr van VIIa), geb. Bergen op Zoom 17.8.1917, overl. Breda 25.3.1991, tr.(burg.st.) Bergen op Zoom 3.5.1943 Adriaan Marinus Akkermans, geb. Raamsdonk 11.2.1915, accountant, overl. Breda 26.2.1998, zn van Bernardus Akkermans en Maria Anna Tempelaars.
Uit dit huwelijk:
  1. Helena Theresia Antonia Maria Akkermans, geb. Breda 30.5.1944.
  2. Gerardus Wilhelmus Antonius Akkermans, geb. Breda 7.7.1945.
  3. Johanna Maria Antonia Akkermans, geb. Breda 22.5.1947.
  4. Maria Theresia Johanna Antonia Akkermans, geb. Breda 6.1.1949.
  5. Wilhelmina Maria Antonia Akkermans, geb. Breda 29.6.1951.
  6. Johannes Antonius Maria Akkermans, geb. Breda 21.1.1953.
  7. Antonius Hermanus Maria Akkermans, geb. Breda 30.1.1959.

 

VIIIb. Francisca Katharina Bots (dr van VIIb), geb. Zesgehuchten 2.6.1877, overl. Helmond 28.2.1959, tr.(burg.stand) Gemert 8-2-1915 Peter Klink, geb. St. Oedenrode 14.9.1875, voerman, overl. Boekel 24.9.1953, zn van Johannes Klink en Wilhelmina van der Velden.
Uit dit huwelijk:
  1. doodgeboren kind, geb. Mierlo 9.3.1916.
  2. Johanna Wilhelmina Klink, geb. Helmond 9.7.1920.

 

VIIIc. Elisabeth Bots (dr van VIIc), geb. Valkenswaard 12.12.1872, overl. Valkenswaard 23.5.1971, tr.(burg.st.) Valkenswaard 13.10.1896 Wilhelmus Neutkens, geb. Westerhoven 25.3.1869, hoefsmid, overl. Valkenswaard 4.4.1928, zn van Jacobus Neutkens en Anna Maria Bekkers.
Uit dit huwelijk:
  1. Maria Wilhelmina Catharina Elisabeth Neutkens, geb. Valkenswaard 2.1.1898, tr.(burg.st.) Valkenswaard 24.9.1927 Antonie Hendrikus Josephus van Deijck, geb. Riethoven 14.4.1897, onderwijzer, zn van Hendrikus van Deijck en Maria Catharina van Deijck.
  2. Wilhelmina Antonia Neutkens, geb. Valkenswaard 16.2.1899.
  3. Adriana Johanna Antonia Neutkens, geb. Valkenswaard 5.5.1900, overl. 19.10.1987, tr.(burg.st.) Valkenswaard 24.9.1927 Hendrikus van Deijck, geb. Riethoven 27.4.1899, smid, overl. Valkenswaard 25.9.1956, zn van Hendrikus van Deijck en Maria Catharina van Deijck.
  4. Jacobus Petrus Josephina Neutkens, geb. Valkenswaard 12.11.1901, overl. Valkenswaard 17.12.1901.
  5. Joanna Jacoba Hendrica Neutkens, geb. Valkenswaard 28.7.1904.

 

VIIId. Antonia Bots (dr van VIIc), geb. Valkenswaard 10.3.1874, overl. Valkenswaard 10.9.1955, tr.(burg.st.) Valkenswaard 24.9.1927 Valkenswaard 20.6.1898 Johannes Cornelis Egidius Maria Calis, geb. Luijksgestel 18.8.1871, koperslager, winkelier, overl. Valkenswaard 20.5.1945, zn van Peter Johannes Cornelis Calis en Anna Coleta Gielens.
Uit dit huwelijk:
  1. Coleta Wilhelmina Piere Maria Calis, geb. Valkenswaard 27.6.1909, tr.(burg.st.) Valkenswaard 1.8.1933 Petrus Joannes Trudo van der Dennen, geb. Woensel 26.4.1904, leraar, zn van Wilhelmus van der Dennen en Christina Tops.
  2. Wilhelmina Carola Maria Catharina Calis, geb. Valkenswaard 13.9.1913.

 

VIIIe. Antonius Josephus Bots (zn van VIIc), geb. Valkenswaard 17.11.1877, winkelier, overl. Valkenswaard 18.1.1963, tr.(burg.st.) Valkenswaard 30.8.1915 Gerardina Maria Verschuren, geb. Valkenswaard 4.4.1887, overl. Valkenswaard 25.12.1966, dr van Gerardus Verschuren en Hendrica Christina Moonen.
Uit dit huwelijk:
  1. Adriaan Gerardus Cornelis Bots, geb. Valkenswaard 29.7.1917, overl. Valkenswaard 14.11.1917.
  2. Henriette Wilhelmina Augustina Bots, geb. Valkenswaard 14.11.1918.

 

VIIIf. Johanna Elisabeth Bots (dr van VIIc), geb. Valkenswaard 7.3.1879, overl. Eindhoven 16.3.1946, tr.(burg.st.) Valkenswaard 18.7.1910 Johannes Adrianus van Gulik, geb. Loon op Zand 9.11.1880, schoenfabrikant, overl. Valkenswaard 23.12.1952, zn van Peter van Gulik en Bernardina van der Wee.
Uit dit huwelijk:
  1. Wilhelmina Bernardina Maria van Gulik, geb. Valkenswaard 29.8.1912, tr.(burg.st.) Valkenswaard 23.7.1942 Antonius Adrianus Cornelis van Lieshout, geb. Dommelen 31.8.1914, zn. van Godefridus van Lieshout en Petroenll Maria Francisca van Laarhoven.
  2. Bernardina Maria Cornelia van Gulik, geb. Valkenswaard 7.12.1913
  3. Pierre Adrianus Johannes Maria van Gulik, geb. Valkenswaard 24.7.1915.
  4. Adriana Catharina Johanna van Gulik, geb. Valkenswaard ca. 1.3.1918, overl. Valkenswaard 20.3.1918.

 

VIIIg. VIIIg. Antonius Franciskus Bots (zn van VIId), geb. Lieshout 4.10.1878, loodgieter, overl. Eindhoven 4.7.1955, tr.(burg.st.) 's-Gravenhage 2.9.1903 Catharina Hubertina Faessen, geb. Venlo 1.4.1882, overl. Utrecht 1.10.1919, dr van Peter Hubert Faessen en Joanna Margaretha Sak.
Uit dit huwelijk:
  1. Antonius Franciscus Bots, geb. 's-Gravenhage 24.9.1903, volgt IXa.
  2. Antonius Hubertus Petrus Bots, geb. Venlo 15.12.1905, volgt IXa*.
  3. Maria Hubertina Petronella Bots, geb. Venlo 11.12.1911, volgt IXb.
  4. Johanna Hubertina Bots, geb. Venlo 16.2.1913, naaister, overl. Eindhoven 28.12.1985, tr.(burg.st.) Eindhoven 24.7.1936 Thomas Francois Heppenstrijdt, geb. Budel 8.6.1908, gereedschapmaker, overl. Eindhoven 19.3.1985, zn van Hubertus Franciscus Heppenstrijdt en Maria Catharina van Lishout.

 

VIIIh. Hermanus Bots (zn van VIId), geb. Woensel 6.3.1881, chauffeur, overl. Venlo 23.11.1972, tr.(burg.st.)(1) Venlo 29.10.1906 Cornelia Hubertina Hendrick, geb. Venlo 3.7.1885, overl. Venlo 13.3.1917, dr van Dieudonnť Hendrick en Maria Gertudis Konings.
Uit dit huwelijk:
  1. Antonius Franciscus Bots, geb. Venlo 25.12.1906, koperslager, overl. Venlo 3.9.1946, tr.(burg.st.) Maasbree 3.6.1937 Maria Gerarda Fortrie, geb. Maasbree 16.1.1916, overl. Venlo 4-2-1986, dr van Hendrik Hubert Fortrie Helena Maria Wijhers.
  2. Elisabeth Johanna Maria Bots, geb. Venlo 18.9.1908, overl. Venlo 12.10.1944, tr.(burg.st.) Venlo 26.10.1931 Godefridus Jacobus Mathias Franssen, geb. Tegelen 1.4.1910, huisschilder, zn van Andreas Hubertus Franssen en Maria Catharina Doesborg.
  3. Johanna Maria Wilhelmina Bots, geb. Venlo 10.12.1909, overl. Venlo 9.1.1911.
  4. Franciscus Antonius Bots, geb. Venlo 17.1.1911, volgt IXc.
  5. Helena Hubertina Bots, geb. Venlo 29.12.1912, volgt IXc*.
  6. Catharina Hermina Bots, geb. Venlo 21.11.1914, volgt IXc**.
  7. Theodorus Alphons Bots, geb. Venlo 4.3.1917, broeder, sociaal werker, huisbewaarder, overl Bakel en Milheeze 15.3.1992, tr. (burg.st) Eindhoven 14.9.1962 Cornelia Maria van Eyk, geb. Antwerpen 12.5.1909, overl. Bakel en Milheeze 11.10.1991, dr van Petrus Hendricus van Eyk en Hendrika Arnolda van der Meijden. Hermanus Bots,

Hermanus Bots tr.(burg.st.)(2) Venlo 4.2.1918 Agnes Maria Catharina Hulsmans, geb. Venlo 17.5.1887, overl. Venlo 20.1.1972, dr van Pieter Joseph Hulsmans en Anna Gertrud Reijnen.

 

VIIIi. Simon Bots (zn van VIIe), geb. Valkenswaard 5.12.1881, overl. 's-Hertogenbosch 14.5.1929, tr.(burg.st.) Luijksgestel 20.6.1910 Maria Roza Loijens, geb. Luijksgestel 13.1.1884, overl. Eindhoven 1.3.1966, dr van Peter Martinus Loijens en Maria Elisabeth Adriana Calis.
Uit dit huwelijk:
  1. Elisabeth Maria Bots, geb. Valkenswaard 8.12.1911, volgt IXd.
  2. Elisabeth Petronella Bots, geb. Valkenswaard 6.1.1913, overl. Valkenswaard 6.10.1914.
  3. Jacobus Martinus Bots, geb. Valkenswaard 13.12.1913, overl. Valkenswaard 21.9.1914.
  4. Jacobus Cornelis Bots, geb. Valkenswaard 20.3.1915, overl. Valkenswaard 19.4.1932.
  5. Martinus Bots, geb. Valkenswaard 12.2.1916, overl. Valkenswaard 27.4.1916.
  6. Antonius Bots, geb. Valkenswaard 12.2.1916, overl. Valkenswaard 13.3.1916.
  7. Elisabeth Petronella Catharina Bots, geb. Valkenswaard 7.6.1917, volgt IXd*.
  8. Martina Maria Bots, geb. Valkenswaard 18.5.1919, volgt IXe.
  9. Petrus Martinus Johannes Bots, geb. Valkenswaard 30.11.1920, overl. 16.10.1942.

In 1910 neemt Simon Bots de houthandel van zijn vader over en introduceert de naam BOVA (BOts VAlkenswaard). Aanvankelijk begon Simon Bots als fabrikant van school- en kantoormeubilair, maar in maart 1924 begon hij, met het bouwen van een dichte cabine op een oude leger-Ford, als carrosseriebouwer. Hiermee werd de grondslag gelegd voor het huidige BOVA. Vanaf 1931 worden er  autobus carosserieŽn gefabriceerd. In 1954 ging het bedrijf in andere handen over. Bijna 25 jaar later, in 1978, werd het gekocht door Wolf Lijmer en Piet van Doorne, zoon van Wim van Doorne, ťťn van de grondleggers van Daf Trucks in Eindhoven. 

 

VIIIi*. Catharina Petronella Bots (dr van VIIe), geb. Valkenswaard 29.2.1888, overl. Valkenswaard 11.2.1946, tr.(burg.st.) Valkenswaard 9.6.1908 Hermanus Josephus Withoos, geb. Woensel 17.8.1876, spoorwegbeambte, overl. Eindhoven 22.10.1931.
Uit dit huwelijk:
  1. Bethzy Catharina Withoos, geb. Valkenswaard 26.5.1909, overl. Valkenswaard 2.11.1990 tr.(burg.st.) Valkenswaard 28.5.1932 Hendrikus Franciscus Gerits, geb. Gennep 21.4.1900, spoorwegambtenaar, zn van Theodorus Gerits en Theodora Metselaars.
  2. Antonius Jacobus Withoos, geb. Valkenswaard 7.11.1911. overl. Valkenswaard 5.2.1912.
  3. Johanna Catharina Withoos, geb. Valkenswaard 31.12.1913, overl. Afferden 20.12.1999, tr.(burg.st.) Valkenswaard 27.12.1945 Petrus Hendrikus Berben, geb. Wijchen 1.6.1919, bedrijfsleider, sigarenwinkelier, overl. Druten 23.7.1983, zn. van Matheus Lambertus Berben en Allegonda Hendrika Hendriks.

 

VIIIj. Antonius Hubertus Bots (zn van VIIe), geb. Valkenswaard 25.3.1889, schilder, overl. Eindhoven 31.1.1963, tr.(burg.st.) Stratum 22.5.1917 Wilhelmina Maria Lodewijks, geb. Stratum 10.5.1887, overl. Valkenswaard 20.7.1954, dr van Judocus Lodewijks en Petronella Hendrina Vrencken.
Uit dit huwelijk:
  1. Petronella Elisabeth Maria Bots, geb. Valkenswaard 14.6.1918, volgt IXf.
  2. Jacobus Judocus Antonius Maria Bots, geb. Valkenswaard 18.10.1921, volgt IXg.
  3. Johannes Jacobus Wilhelmus Maria Bots, geb. Valkenswaard 15.1.1923, volgt IXh.
  4. Jacobus Henricus Maria Bots, geb. Valkenswaard 5.5.1927, volgt IXi.

 

VIIIk. Peter Bots (zn van VIIe), geb. Valkenswaard 19.9.1890, vrachtrijder, overl. Eindhoven 21.8.1978, tr.(burg.st.) Soerendonk 12.1.1921 Maria Elisabeth Ras, geb. Soerendonk 1.4.1889, overl. Eindhoven 11.8.1972, dr van Franciscus Ras en Hendrika Rampen.
Uit dit huwelijk:
  1. Jacobus Franciscus Josephus Bots, geb. Valkenswaard 2.2.1922, volgt IXj.
  2. Franciscus Hendricus Jacobus Bots, geb. Valkenswaard 4.4.1924, volgt IXk.
  3. Josephus Hendricus Bots, geb. Valkenswaard 22.3.1927, volgt IXl.
  4. Simon Petrus Bots, geb. Valkenswaard 9.3.1930, volgt IXm.

 

VIIIl. Gerard Bots (zn van VIIe), geb. Valkenswaard 10.5.1895, sigarenfabrikant, overl. Eindhoven 9.7.1970, tr.(burg.st.) Valkenswaard 10.5.1930 Hendrica Petronella Cornelia Schenkels, geb. Valkenswaard 6.11.1903, overl. Veldhoven 3.5.1993.
Uit dit huwelijk:
  1. Mathijs Jacobus Josephus Bots, geb. Valkenswaard 15.5.1931, volgt IXn.
  2. Elisabeth Jacoba Maria Bots, geb. Valkenswaard 25.10.1932, volgt IXo.
  3. Jacobus Josephus Matheus Cornelis Bots, geb. Valkenswaard 8.6.1934, overl. Eindhoven 24.5.1936.
  4. Josepha Maria Bots, geb. Valkenswaard 16.4.1936, volgt IXp.
  5. Jozef Jacobus Cornelis Bots, geb. Valkenswaard 1.6.1937, volgt IXq.
  6. Jacobus Maria Cornelis Bots, geb. Valkenswaard 17.9.1938, volgt IXr.
  7. Gerardus Johannes Josephus Cornelis Bots, geb. Valkenswaard 4.7.1943, volgt IXs.
  8. doodgeboren kind, geb. Valkenswaard 21.8.1946.
  9. Maria Catharina Bots, geb. Valkenswaard 25.7.1947, volgt IXt.

 

VIIIl*. Petronella Maria Bots (dr van VIIe), geb. Valkenswaard 16.6.1896, drogiste, overl. Tongeren (BelgiŽ) 1.8.1937, tr. Wilhelmus Adrianus Maria Dings, geb. Valkenswaard 25.5.1891, schilder, overl. Valkenswaard 17.12.1963.
Uit dit huwelijk:
  1. Betsie Maria Dings, geb. Valkenswaard 2.5.1925, overl. Veldhoven 28.12.2002.
  2. Leonardus Jacobus Dings, geb. Valkenswaard 1.3.1927, overl. Valkenswaard 19.2.2006.
  3. Maria Catharina Dings, geb. Valkenswaard 22.3.1929.
  4. Jacobus Gijsbertus Dings, geb. Valkenswaard 15.1.1931, overl. Valkenswaard 16.3.1933.
  5. Catharina Hermina Dings, geb. Valkenswaard 4.1.1933.
  6. Jacqueline Elisabeth Dings, geb. Valkenswaard 11.5.1934, overl. Susteren 26.8.1941.

 

VIIIl**. Bethzij Bots (dr van VIIe), geb. Valkenswaard 13.11.1899, overl. Eindhoven 17.1.1946, tr.(burg.st.) Valkenswaard 30.5.1927 Reinier Franciscus Cornelis Roijers, geb Valkenswaard 29.10.1899, technisch adviseur, overl. Eindhoven 14.11.1983, zn van Johannes Cornelis Roijers en Paulina van Riet.
Uit dit huwelijk:
  1. Elisabeth Paulina Cornelia Roijers, geb. Eindhoven 21.4.1928.
  2. Johannes Jacobus Franciscus Cornelus Roijers, geb Eindhoven 17.8.1929.
  3. Jacobus Johannes Adrianus Cornelis Roijers, geb. Eindhoven 17.10.1930.
  4. Paulina Elisabeth Cornelia Roijers, geb. Eindhoven 12.5.1932.
  5. Hermanus Petrus Cornelis Roijers, geb. Eindhoven 9.5.1934.
  6. Maria Antoinetta Cornelia Roijers, geb. Eindhoven 12.10.1937.
  7. Toos Adolf Cornelia Roijers, geb. Eindhoven 15.7.1939.

 

VIIIm. Petrus Jacobus Bots (zn van VIIf), geb. Valkenswaard 8.7.1871, overl. Valkenswaard 29.8.1935, tr.(burg.st.)(1) Valkenswaard 9.9.1903 Maria Petronella Hendrica Jaspers, geb. Valkenswaard 3.11.1875, overl. Valkenswaard 16.4.1905, dr van Jan Jaspers en Ida van den Besselaar.
Uit dit huwelijk:
  1. Johanna Henrica Adriana Maria Bots, geb. Valkenswaard 4.7.1904, volgt IXu.

Petrus Jacobus Bots, tr.(burg.st.)(2) Arnhem 29.1.1907 Alberdina Maria Aleida Hermsen, geb. Arnhem 12.10.1878, sigarenfabrikant, overl. Valkenswaard 23.9.1956, dr van Hermanus Hermsen en Jacoba Aleida Welsing.
Uit dit huwelijk:

  1. Jacobus Henricus Hermanus Bots, geb. Eindhoven 1.12.1907, volgt IXv.
  2. Adriana Jacoba Johanna Bots, geb. Valkenswaard 23.12.1908, volgt IXw.
  3. Herman Petrus Johannes Bots, geb. Valkenswaard 30.12.1909, r.k. priester, overl. Oosterbeek 2.3.1996.
  4. Jacoba Johanna Maria Bots, geb. Valkenswaard 13.4.1911, volgt IXx.
  5. Henriette Alberdine Martina Bots, geb. Valkenswaard 27.10.1912, volgt IXy.
  6. Johan Christiaan Maria Bots, geb. Valkenswaard 2.5.1914, volgt IXy*.
  7. Ida Christina Catharina Maria Bots, geb. Valkenswaard 2.5.1914, overl. Zeist 17.11.2007, tr.(burg.st.) Amsterdam 11.4.1964 Henricus Johannes Hoppenbrouwers, geb. Steenbergen 30.7.1905, ondernemer, overl. Essen (BelgiŽ) 21.12.1985, zn. van Jan Hoppenbrouwers en Maria Louisa Laurijssen.
  8. Maria Bernardine Antoinette Bots, geb. Valkenswaard 25.11.1915, volgt IXz.
  9. Albert Alphons Marie Bots, geb. Valkenswaard 7.6.1917, r.k. priester, overl. Kenya 24.6.1985.
  10. Eugenie Jeanne Marie Bots, geb. Valkenswaard 1.5.1923, overl. Valkenswaard 28.9.1923.

 

VIIIn. Henricus Aloijsius Bots (zn van VIIf), geb. Valkenswaard 27.10.1872, sigarenfabrikant, overl. Veldhoven 11.1.1950 tr.(burg.st.) Heeswijk 15.6.1908 Hendrika Elisabeth van Lith, geb. St Michelsgestel 3.2.1873, overl. Wijchen 10.2.1962, dr van Johannes Antonius van Lith en Wilhelmina Philimina van Lith.
Uit dit huwelijk:
  1. Adriana Philimena Maria Anna Bots, geb. Valkenswaard 15.9.1909, volgt IXaa.
  2. Phelomena Helena Maria Bots, geb. Valkenswaard 22.10.1910, volgt IXaa*.
  3. Henricus Jacobus Josephus Bots, geb. Valkenswaard 4.9.1912, volgt IXab.
  4. Henriette Anna Maria Bots, geb. Valkenswaard 11.11.1913, overl. Breda 31.12.1976, tr.(burg.st.) Valkenswaard 12.4.1943 Hermanus Johannes Oude Groeneger, geb. Enschede 29.10.1911, accountant, overl. Eindhoven 8.12.1966, zn van Franciscus Marinus Oude Groeneger en Petronella Post.
  5. Antonius Johannes Alphonsus Bots, geb. Valkenswaard 3.7.1915, volgt IXac.
  6. Adrianus Franciscus Marie Bots, geb. Valkenswaard 23.8.1917, volgt IXad.

 

VIIIo. Petrus Johannes Bots (zn van VIIf), geb. Valkenswaard 19.10.1874, schoenfabrikant, landbouwer, overl. Valkenswaard 30.6.1951, tr. (burg.st.) Dommelen 17.6.1913 Maria Helena Gijrath, geb. Dommelen 12.3.1890, overl. Valkenswaard 12.6.1980, dr van Nicolaius Johannes Gijrath en Henrica Huberta van Mierlo.
Uit dit huwelijk:
  1. Bernardus Bots, geb. Valkenswaard 15.2.1920, volgt IXae.

 

VIIIp. Cornelis Franciscus Bots (zn van VIIf), geb. Valkenswaard 18.5.1877, schoenfabrikant, tuinder, overl. Valkenswaard 11.11.1945, tr.(burg.st.) Luijksgestel 31.1.1910 Maria Martina Melskens, geb. Luijksgestel 6.12.1880, overl. Eindhoven 25.9.1963, dr van Wilhelmus Cornelius Melskens en Arnoldina Peeters.
Uit dit huwelijk:
  1. Adriana Catharina Maria Bots, geb. Valkenswaard 19.1.1911, volgt IXaf.
  2. Arnoldina Imelda Maria Bots, geb. Valkenswaard 13.8.1914, tr. Fred O'Halloran.
  3. Alice Marie Henriette Bots, geb. Valkenswaard 16.1.1916, volgt IXag.
  4. Helma Martina Anna Bots, geb. Valkenswaard 12.7.1921, tr. Antonius van Camp.

 

VIIIq. Johannes Alphonsus Bots (zn van VIIf), geb. Valkenswaard 7.6.1879, schoenfabrikant overl. Valkenswaard 10.12.1945, tr.(burg.st.) Dommelen 16.2.1909 Catharina Maria Johanna Gijrath, geb. Dommelen 19.12.1884, overl. Eindhoven 13.4.1945, dr van Nicolaius Johannes Gijrath en Henrica Huberta van Mierlo.
Uit dit huwelijk:
  1. Hendrikus Nicolaas Johannes Bots, geb. Valkenswaard 20.2.1910, volgt IXah.
  2. Adriana Henrica Jacoba Maria Bots, geb. Valkenswaard 13.2.1911, religieuze, overl. Eijsden 18.1.2002.
  3. Nicolaas Henricus Johanna Josephus Bots, geb. Valkenswaard 1.6.1912, volgt IXai.
  4. Petrus Bots, geb. Valkenswaard 29.6.1913, volgt IXaj.
  5. Paulus Bots, geb. Valkenswaard 29.6.1913, volgt IXak.
  6. Henriette Anna Maria Bots, geb. Valkenswaard 17.9.1914, overl. Weert 9.1.2002, tr.(burg.st.) Weert 30.7.1960 Theodorus Matheas Knoups, geb. Weert 25.10.1904, onderwijzer, overl. Weert 11.2.1974, zn van Peter Michiel Knoups en Maria Dorothea van der Kruijs.
  7. Josephine Jacoba Joanna Maria Bots, geb. Valkenswaard 26.12.1915, bejaarden verzorgster, overl. Someren 23.12.1997.
  8. Helena Petronella Maria Joseph Bots, geb. Valkenswaard 8.3.1917, overl. 's-Hertogenbosch 4.5.1918.
  9. Alphonsus Petrus Leonardus Bots, geb. Valkenswaard 21.8.1918, volgt IXal.
  10. Maria Henrica Bots, geb. Valkenswaard 12.12.1919, volgt IXal*.
  11. Leonardus Bots, geb. Valkenswaard 26.2.1921, volgt IXam.
  12. Catharina Hubertina Bots, geb. Valkenswaard 7.6.1922, volgt IXan.
  13. Anna Huberta Bots, geb. Eindhoven 24.11.1923, volgt IXao.
  14. Ludovicus Johannes Bots, geb. Eindhoven 29.6.1925, volgt IXap.
  15. Andreas Bots, geb. Eindhoven 22.2.1927, meubelmaker, over. Eindhoven 19.4.1998.
  16. Hubertus Bots, geb. Eindhoven 22.2.1927, volgt IXaq.
  17. Lucianus Bots, geb. Valkenswaard 9.12.1929, volgt IXar.

 

VIIIr. Maria Francisca Bots (dr van VIIf), geb. Valkenswaard 4.1.1884, overl. Oss 7.2.1962, tr.(burg.st.) Valkenswaard 3.4.1923 Johannes Joseph Maria Poort, geb. Appeltern 30.5.1883, plantageopzichter, overl. Oss 11.11.1970, zn van Theodorus Johannes Maria Poort en Pieternella Maria Verwiel.
Uit dit huwelijk:
  1. Hendricus Petrus Josephus Poort, geb. Djember (vml N.O.I.) 22.2.1924, overl. Nijmegen 16.12.1947.
  2. Petronella Maria Poort, geb. Djember (vml N.O.I.) 27.12.1927, overl. 14.10.1990, tr. Anton P. Geurts, overl. na 1990.

 

VIIIs. Adriaan Bots (zn van VIIh), geb. Borkel en Schaft 31.7.1857, overl. Borkel en Schaft 17.9.1942, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 14.2.1903 Johanna Maria Jaspers, geb. Borkel en Schaft 30.8.1866, overl. Valkenswaard 24.7.1942, dr van Peter Johannes Jaspers en Maria Anna van Hout.
Uit dit huwelijk:
  1. Peter Johannes Bots, geb. Borkel en Schaft 29.12.1903, volgt IXas.
  2. Maria Anna Bots, geb. Borkel en Schaft 20.8.1905, religieuze, overl. Boxmeer 9.4.1999.
  3. Maria Petronella Bots, geb. Borkel en Schaft 7.8.1907, volgt IXas'.

 

VIIIs*. Petronella Bots (dr van VIIh), geb. Borkel en Schaft 11.11.1859, overl. Tongelre 5.11.1898, tr.(burg.st.) Tongelre 23.7.1888 Hendrik van de Wiel, geb. Tongelre 13.9.1848, timmerman, overl. Vught 30.12.1932, zn van Jan van de Wiel en Johanna van Nunen.
Uit dit huwelijk:
  1. Johannes van de Wiel, geb. Tongelre 19.5.1889, timmerman, tr.(burg.st.) Tongelre 22.5.1919 Anna Elisabeth Paulissen, geb. Schimmert 24.7.1882, overl. Eindhoven 20.12.1951, dr van Martinus Paulissen en Maria Catharina Leenders.
  2. Petrus van de Wiel, geb. Tongelre 16.11.1890.
  3. Johanna van de Wiel, geb. Tongelre 21.2.1892, tr.(burg.st.) Eindhoven 18.5.1928 Romanus Lambertus de Koning, geb. Vessem, Wintelre en Kengsel 12.5.1884, sigarenmaker, zn van Hendricus de Koning en Godefrida Verlijsdonk.
  4. dood geboren dochter, geb. Tongelre 15.6.1893.
  5. Peter Johannes van de Wiel, geb. Tongelre 22.7.1894, fabrieksarbeider, tr.(burg.st.) Tongelre 10.7.1918 Maria Aldegonda Vekemans, geb. Lommel (BelgiŽ) 28.9.1898, gesch. Eindhoven 24.3.1933, dr van Frans Louis Vekemans en Maria Elisabeth van Broeckhoven. 
  6. Petronella van de Wiel, geb. Tongelre 16.1.1896, overl Tongelre 25.2.1897.
  7. Petronella van de Wiel, geb. Tongelre 13.6.1897, tr.(burg.st.) Eindhoven 30.4.1936 Christianus Fredericus Grinwis, geb. Geldrop 23.2.1893, zn van Christinaus Hubertus Grinwis en Augustina Anna Maria SŲhngen.

 

VIIIs**. Anna Bots (dr van VIIh), geb. Borkel en Schaft 10.2.1864, overl. Tilburg 6.4.1928, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 11.2.1893 Everardus Vogels, geb. Borkel en Schaft 23.11.1866, dienstknecht, rijksveldwachter, agent van politie, overl. na 7.4.1928, zn van Wilhelmus Vogels en Joanna Raus.
Uit dit huwelijk:
  1. Peter Vogels, geb. Borkel en Schaft 8.12.1893, fabrieksarbeider, tr.(burg.st.) Mook 12.2.1918 Mechelina Maria Hendriks, geb. Reek 9.1.1892, overl. Valkenswaard 17.4.1951, dr van Peter Hendriks en Theodora Reuvers.
  2. Johanna Vogels, geb. Borkel en Schaft 28.2.1895, fabriekwerkster, overl. Tilburg 28.11.1918.
  3. Michiel Vogels, geb. Borkel en Schaft 20.7.1896, overl. Tilburg 31.8.1901.
  4. Petronella Maria Vogels, geb. Borkel en Schaft 15.5.1898, overl.. Tilburg 27.1.1966, tr.(burg.st.) Tilburg 19.4.1921 Petrus Hendrikus Eerden, geb. Millingen 21.2.1890, agent van politie, overl. Tilburg 13.5.1948, zn. van Christianus Eerden en Gertruida Jordaan.
  5. Wilhelmina Vogels, geb. Borkel en Schaft 24.9.1899, overl. Tilburg 8.2.1903.
  6. Adrianus Vogels, geb. Tilburg 16.7.1901, bankwerker, overl. Tilburg 24.2.1953, tr. (burg.st.) Tilburg 28.5.1924 Antonetta Maria Meurs, geb. Oirschot 9.3.1899, dienstbode, dr van Wilhelmus Antonius Meurs en Elisabeth van de Laak.
  7. dood geboren zoon, geb. Tilburg 28.2.1905.
  8. dood geboren kind, geb. Tilburg 1.5.1908.

 

VIIIt. Petronella Bots (dr van VIIh), geb. Borkel en Schaft 24.11.1869, overl. Riethoven 19.5.1957, tr.(burg.st.) Riethoven 20.1.1894 Johannes van Herk, geb. Riethoven 28.9.1869, landbouwer, overl. Riethoven 27.9.1940, zn van Arnoldus van Herk en Anna Maria Looijkens.
Uit dit huwelijk:
  1. Arnoldus van Herk, geb. Riethoven 14.12.1894, overl. Bergeijk 24.12.1994.
  2. Peter Hendrikus van Herk, geb. Riethoven 22.9.1896, landbouwer, overl. Eindhoven 13.12.1937. tr.(burg.st.) Westerhoven 7.5.1928 Elisa Maria Catharina Snoeks, geb. Lommel (BelgiŽ ca. 1907. dr van Johannes Snoeks en Cornelia Elisabeth Hoeks.
  3. Adrianus van Herk, geb. Riethoven 28.8.1898, overl. 24.10.1989, tr.(burg.st.) Riethoven 21.9.1936 Catharina Maria Kuipers, geb. Riethoven 19.11.1902, overl. 18.4.1986, dr van Hendrikus Kuipers en Maria Elisabeth Melskens.
  4. Anna Maria van Herk, geb. Riethoven 31.1.1901, overl. 13.11.1987, tr. (burg.st.) Riethoven 15.1.1925 Martinus Joannes Wintermans, geb. Duizel 28.7.1886, overl. Eersel 21.6.1942, zn van Henricus Cornelius Wintermans en Elisabeth Schoenmakers.
  5. Hendrikus van Herk, geb. Riethoven 7.2.1903, tr. Catharina Ketelaars, geb. 25.1.1919, overl. 11.7.1971.
  6. Petronella van Herk, geb. Riethoven 23.1.1905, overl. Luijksgestel 9.1.1988.
  7. Hubertus Johannes van Herk, geb. Riethoven 3.11.1907, overl. Veldhoven 15.2.2000, getr.(burg.st.) Luijksgestel 17.5.1938 Wilhelmina Maria van Leeuwen, geb. Bergeijk  17.11.1910, overl. vůůr 15.2.2000, dr van Louis van Leeuwen en Adriana Donkers.
  8. Johannes van Herk, geb. Riethoven 15.3.1910, getr.(burg.st.) Bergeijk 3.2.1940 Maria Elisabeth Antonis, geb. Bergeijk 16.3.1908, dr van Christiaan Antonis en Maria Martina van den Boer.
  9. Franciscus van Herk, geb. Riethoven 6.10.1912, overl. Eindhoven 18.8.2006, tr. ca. 1945 Henrica van Leeuwen, geb. 7.7.1913, overl. 10.6.1980.

 

VIIIu. Jan Michiel Bots (zn van VIIh), geb. Borkel en Schaft 25.9.1871, landbouwer, overl. Valkenswaard 12.10.1955, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 16.1.1909 Maria Catharina Smits, geb. Achel (BelgiŽ) 15.5.1883, overl. Valkenswaard 12.10.1954, dr van Gerardus Smits en Anna Christina Joosten.
Uit dit huwelijk:
  1. Peter Gerardus Bots, geb. Borkel en Schaft 2.11.1909, overl. Borkel en Schaft 9.11.1909.
  2. Anna Christina Bots, geb. Borkel en Schaft 23.3.1911, volgt IXas*.
  3. Peter Gerardus Bots, geb. Borkel en Schaft 23.9.1912, volgt IXas**.
  4. Gerardus Petrus Bots, geb. Borkel en Schaft 8.6.1914, volgt IXat.
  5. Petronella Bots, geb. Borkel en Schaft 6.8.1916, volgt IXau.
  6. Adrianus Bots, geb. Borkel en Schaft ca. okt 1918, overl. Borkel en Schaft 10.4.1919.

 

VIIIv. Peter Bots (zn van VIIh), geb. Borkel en Schaft 28.6.1876, landbouwer, overl. Borkel en Schaft 13.2.1935, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 9.2.1901 Maria Theodora Schoonen, geb. Achel (BelgiŽ) 1.4.1872, overl. Borkel en Schaft 7.7.1953, dr van Theodoor Schoonen en Anna Maria Corstjens.
Uit dit huwelijk:
  1. Petronella Bots, geb. Borkel en Schaft 11.6.1902, volgt IXav.
  2. Theodorus Petrus Bots, geb. Borkel en Schaft 2.4.1904, volgt IXaw.
  3. Catharina Johanna Bots, geb. Borkel en Schaft 31.3.1907, overl. Borkel en Schaft 1.4.1907.
  4. Helena Josephina Bots, geb. Borkel en Schaft 31.3.1907, overl. Borkel en Schaft 1.4.1907.
  5. Petrus Michael Bots, geb. Borkel en Schaft 16.3.1914, volgt IXax.

 

VIIIw. Johannes Anthonius Bots (zn van VIIi), geb. Alkmaar 20.10.1848, zadelmaker, overl. 's-Gravenhage 26.7.1911, tr.(burg.st.)(1) Haarlem 17.8.1871 Alida Elizabeth Wijdeman, geb. Haarlem 5.3.1853, overl. Haarlem 3.11.1888, dr van Bernardus Wijdeman en Cornelia van Schie.
Uit dit huwelijk:
  1. Anna Maria Francisca Bots, geb. Haarlem 1.7.1872, volgt IXax*.
  2. Cornelia Bots, geb. Haarlem 20.9.1873, overl. Wassenaar 22.2.1948, tr.(burg.st.) 's-Gravenhage 5.7.1911 Theodorus Antonius Vroom, geb. Veendam 1.11.1883, overl. Maarsseveen 5.3.1933, zn. van Gerhardus Henricus Vroom en Henderika Catharina Sinnige.
  3. Franciscus Vincentius Bots, geb. Haarlem 24.6.1875, volgt IXay.
  4. Bernardus Johannes Bots, geb. Haarlem 8.2.1877, militair, overl. Tilburg 13.5.1953, tr.(burg.st.) Haarlem 27.4.1911 Elise Francisca Maria Stapper, geb. Kessel-Loo (BelgiŽ) 24.5.1876, overl. Tilburg 31.12.1968, dr van Theodorus Jan Stapper en Maria Anna Schurgers .
  5. Johannes Martinus Anthonius Marie Bots, geb. Haarlem 5.9.1878, volgt IXay*.
  6. Antonius Franciscus Bots, geb. Haarlem 7.2.1880, volgt IXaz.
  7. Gerardus Hendricus Antonius Alphonsus Bots, geb. Haarlem 3.6.1881, overl. Haarlem 20.12.1881.
  8. Theodorus Alphonsus Marie Bots, geb. Haarlem 17.10.1882, overl. Haarlem 4.4.1883.
  9. Maria Josepha Martina Bots, geb. Haarlem 5.2.1884, volgt IXaz*.
  10. Theodorus Alphonsus Maria Bots, geb. Haarlem 17.10.1885, hotelhouder, overl. Gilze 3.11.1959, tr.(burg.st.) Rotterdam 24.11.1915 Lamberdina Johanna Petronella Bianchi, geb. Rotterdam 8.10.1886, overl. Gilze 30.7.1976, dr van Servatius Bianchi en Elizabeth Petronella Maria Endemann.
  11. Jacoba Maria Francisca Bots, geb. Haarlem 6.10.1887, volgt IXba.
  12. Geertruida Johanna Maria Bots, geb. Haarlem 7.10.1888, overl. 's-Gravenhage 29.5.1953, tr.(burg.st.) 's-Gravenhage 4.7.1917 Jan Rijpstra, geb. 's-Gravenhage 27.8.1885, rijwielhandelaar, overl. 's-Gravenhage 1.12.1971, zn van Tjipke Rijpstra en Artje Beverwijk.

Johannes Antonius Bots, tr.(burg.st.)(2) Bolsward 7.2.1893 Helena Catharina van den Oever, geb. Groningen 3.7.1849, overl. Harlingen 9.6.1929, dr van Bernard Jacobus van den Oever en Geertruida Albada Jelgersma.

 

VIIIw'. Maria Josepha Bots (dr van VIIj), geb. Alkmaar 15.7.1852, tr.(burg.st.) Arnhem 17.2.1887 Gregorius Johannes Hendricus Gielings, geb. Arnhem 1.12.1860, winkelier, overl. Rotterdam 6.10.1909, zn van Gregorius Gielings en Elisabeth Hesselman.
Uit dit huwelijk:
  1. Johanna Elisabeth Maria Gielings, geb. Arnhem 27.11.1887, tr. (burg.st.) Rotterdam 25.2.1914 Carolus Passens, geb. Amsterdam 13.7.1871, zn van Antonius Albertus Passens en Anna Maria Hassink.
  2. Hendricus Gregorius Hermanus Gielings, geb. Arnhem 23.4.1890, overl. Rotterdam 24.2.1951, tr. (burg.st.) Rotterdam 6.2.1929 Jacoba Maria Jansen, geb. Rotterdam 10.5.1888, overl. Rotterdam 10.9.1943, dr van Gerardus Jansen en Jacoba Werner.
  3. Antonius Theodorus Bernardus Gielings, geb. Arnhem 19.12.1892.
  4. Elisabeth Johanna Maria Gielings, geb. 's-Gravenhage 9.11.1895, tr.(burg.st.) Amsterdam 24.10.1918 Gerrit Adrianus van Erkel, geb. Gorinchem 27.1.1888, kantoorbediende, zn van Gerrit van Erkel en Jenneke van de Giessen.

 

VIIIw*. Adriana Anthonia Bots (dr van VIIm), geb. Alkmaar 25.10.1861, overl. Delft 27.1.1933, tr.(burg.st.) Alkmaar 7.7.1889 Gerardus Marie van de Seijp, geb. Delft 9.2.1863, banketbakker, overl. Delft 29.3.1917, zn van Hendricus Marinus van de Seijp en Anna Maria Petronella van der Sijp.
Uit dit huwelijk:
  1. doodgeboren kind, geb. Delft 28.7.1890.
  2. Hendrikus Adrianus Antonius van de Seijp, geb. Delft 14.6.1892, overl. Delft 28.2.1964.

 

VIIIx. Anthonia Bots (dr van VIIm), geb. Alkmaar 8.4.1864, overl. Rotterdam 9.2.1949, tr.(burg.st.) Alkmaar 9.9.1885 Johannes Bernardus Kolkman, geb. Lichtenvoorde 7.11.1857, borstelfabrikant, overl. Rotterdam 29.11.1927, zn van Antonius Johannes Kolkman en Willemina Weijenborg
Uit dit huwelijk:
  1. Hendrikus Anthonius Kolkman, geb. Rotterdam 19.8.1886, overl. Noordwijkerhout 12.6.1959.
  2. Anthonius Frederikus Kolkman, geb. Rotterdam 9.1.1889, overl. Rotterdam 17.2.1957.
  3. Hendrika Adriana Kolkman, geb. Rotterdam 1.1.1891.
  4. Wilhelmina Adriana Anthonia Kolkman, geb. Rotterdam 27.9.1901.

 

VIIIy. Gerardus Bots (zn van VIIm), geb. Alkmaar 24.10.1868, overl. Alkmaar 24.2.1929, tr.(burg.st.) Alkmaar 19.8.1894 Theresia Carolina Maria Lissone, geb. Haarlem 22.6.1870, overl. Alkmaar 23.10.1919, dr van Carel Joseph Franciscus Fredericus Lissone en Elise Christina Geertruida Bertels.
Uit dit huwelijk:
  1. Elise Caroline Maria Bots, geb. Alkmaar 9.8.1895, dir. manufacturenzaak, overl. Tilburg 30.5.1967.
  2. Hendrik Adrianus Bots, geb. Alkmaar 11.9.1898, volgt IXbb.
  3. Frederik Carel Joseph Bots, geb. Alkmaar 30.6.1901, volgt IXbc.
  4. Anna Theodora Maria Bots, geb. Alkmaar 2.1.1903, volgt IXbd.
  5. Alexander Antonius Bots, geb. Alkmaar 23.4.1907, volgt IXbe.
  6. Carel Johan Joseph Bots, geb. Alkmaar 1.4.1912, volgt IXbf.

 

VIIIz. Johannes Bots (zn van VIIm), geb. Alkmaar 1.9.1870, overl. Alkmaar 23.7.1907, tr.(burg.st.) Deventer 3.10.1898 Theodora Antonia Aleida te Riele, geb. Deventer 4.2.1878, overl. Hilversum 16.12.1960, dr van Gerhardus te Riele en Berendina Maria Weijenborg.
Uit dit huwelijk:
  1. Hendricus Adrianus Josephus Bots, geb. Alkmaar 17.11.1900, r.k. priester, overl. Heeswijk-Dinther 21.2.1985.
  2. Bernardina Gerharda Maria Josepha Bots, geb. Alkmaar 9.12.1901, verpleegster, overl. Castricum 4.11.1978.
  3. Gerhardus Hendricus Josephus Bots, geb. Alkmaar 28.1.1903, fabrieksarbeider, overl. Almelo 13.1.1982.
  4. Antonia Johanna Maria Josepha Bots, geb. Alkmaar 19.6.1904, onderwijzeres, overl. Goor 18.4.1991, tr.(burg.st.) Goor 6.11.1944 Albertus Arnoldus Polman, geb. Almelo 11.1.1895, tabakshandelaar, overl. Goor 31.7.1984 zn van DaniŽl Wilhelm Polman en Gezina Arnolda ten Have.
  5. Adrianus Gerardus Josephus Bots, geb. Alkmaar 4.1.1906, volgt IXbg.

 

VIIIaa. Cornelis Bots (zn van VIIm), geb. Alkmaar 11.8.1873, borstelmaker en winkelier, overl. Alkmaar 3.5.1943, tr.(burg.st.) Beemster 15.6.1898 Alida Cornelia Zuurbier, geb. Beemster 7.7.1877, overl. Doetichem 22.1.1952, dr van Jacob Zuurbier en Niesje de Wit.
Uit dit huwelijk:
  1. Agnes Maria Catharina Bots, geb. Alkmaar 19.10.1899, volgt IXbh.

 

VIIIab. Anna Elisabeth Bots (dr van VIIm), geb. Alkmaar 5.2.1877, overl. Zaandam 13.5.1954 tr.(burg.st.) Alkmaar 20.6.1900 Johan Herman Matthias Schiermann, geb. Alkmaar 8.8.1871, overl. Zaandam 2.5.1934, zn van Gerhard Schiermann en Maria Lodewina Geertruida Theissing.
Uit dit huwelijk:
  1. Gerhard Schiermann, geb. Alkmaar 15.2.1902, overl. Wormerveer 14.1.1955.
  2. Hendrik Adrianus Schiermann, geb. Alkmaar 19.10.1903, procuratiehouder, tr.(burg.st.) Zaandam 3.8.1938 Margaretha Catharina Maria Stevens, geb. Zaandam 17.4.1911, dr van Gerardus Theophilus Stevens en Margaretha Geertruida Maria Eijmer.
  3. Hendrika Maria Johanna Schiermann, geb. Alkmaar 6.4.1905, overl. 15.6.1996.
  4. Anton Herman Georg Wilhelm Schiermann, geb. Zaandam ca. 16.2.1907, tr. Jaantje Bertha Aleida Wolters, geb. Arnhem 18.12.1912, dr van Hendrik Antoon Wolters en Maria Johanna Hendrika Zeiner.
  5. Matthias Gerardus Schiermann, geb. Zaandam 4.1.1910, tr.(burg.st.) Amsterdam 5.7.1945 Hilda Mechanicus, geb. Amsterdam 5.7.1905, overl. Casteren 8.12.1985, dr van Benjamin Mechanicus en Tietje Repko.
  6. Bernard Julius Schiermann, geb. Zaandam 19.12.1913, overl. 8.7.1990, tr(1) Maria Theodora van Leeuwen, geb. 4.10.1907, overl. 21.1.1971.
    Bernard Julius Schiermann, tr.(2) Hendrika Margaretha Maria Rouwendaal, geb. Krommenie 25.12.1909, overl. Apeldoorn 19.1.2005, dr. van Engelbertus Rouwendaal en Margaretha Terra.

 

VIIIac. Maria Agatha Bots (dr van VIIm), geb. Alkmaar 2.8.1880, overl. Alkmaar 2.11.1956, tr.(burg.st.) Alkmaar 8.7.1903 Jacobus Petrus Josephus Kraakman, geb. Alkmaar 5.1.1877, wijnhandelaar, overl. Alkmaar 24.1.1941, zn van Theodoor Kraakman en Anna Bertels.
Uit dit huwelijk:
  1. Hendrica Maria Kraakman, geb. Alkmaar 21.2.1905, tr.(burg.st.) Alkmaar 6.8.1929 Marinus Josephus Antonius Jacobse, geb. Alkmaar 21.2.1905, koopman, zn van Petrus Anthonius Jacobse en Elisabeth Maria Johanna van Daalhoff.
  2. Anna Kraakman, geb. Alkmaar 28.8.1906, tr.(burg.st.) Alkmaar 13.8.1934 Theodorus Anthonius Josephus de Wit, geb. Zijpe 18.6.1906, onderwijzer, zn van Johannes Theodorus de Wit en Catharina Elisabeth Johanna de Goede.
  3. Adriana Antonia Maria J. Kraakman, geb. Alkmaar 13.1.1908, tr.(burg.st.) Alkmaar 26.6.1933 Jan Herman Joseph Vermeulen, geb. Alkmaar 4.11.1907, orgelfabrikant, zn van Thheodorus Joseph Hubertus Vermeulen en Agnes Geertruida van der Veldt.
  4. Catharina Anna Maria Kraakman, geb. Alkmaar 1.9.1909.
  5. Theresia Elise Maria Kraakman, geb. Alkmaar 23.8.1911.
  6. Theodoor Kraakman, geb. Alkmaar 25.11.1913, overl. Heiloo 4.2.1958.
  7. Hendrikus Adrianus Matthias Kraakman, geb. Alkmaar 1.4.1920.
  8. Jacobus Petrus Josephus Kraakman, geb. Alkmaar 18.9.1922.

 

VIIIad. Eva Johanna Maria Bots (dr van VIIo), geb. Amsterdam 8.12.1884, overl. Amsterdam 20.6.1950, tr.(burg.st.) Amsterdam 10.5.1917 Carolus Jacobus Johannes Becker, geb. Amsterdam 6.7.1885, commies ter secretarie, overl. Zandvoort 7.5.1969, zn van Karel Franciscus Lambertus Beckers en Maria Martina Verwaaijen.
Uit dit huwelijk:
  1. Maria Martina Alphonsa Becker, geb. Amsterdam 2.3.1918.
  2. Paula Feliciana Alphonsa Becker, geb. Amsterdam 21.5.1920.
  3. Carolus Theodorus Alphonsus Becker, geb. Amsterdam 26.10.1923, overl. Sambeek 26.9.1990.

 

VIIIae. Jacoba Anna Maria Bots (dr van VIIo), geb. Amsterdam 29.10.1892, overl. Amsterdam 17.7.1970, tr.(burg.st.)(1) Amsterdam 14.2.1918, Caspar Bakker, geb. Amsterdam 25.2.1882, gesch. Amsterdam 29.4.1927, inspecteur Electrolux, overl. Vinkeveen 11.8.1963, zn van Caspar Bakker en Geertruida Braun.
Uit dit huwelijk:
  1. Aleida Jacoba Maria Bakker, geb. Amsterdam 17.4.1920.

Jacoba Anna Maria Bots, tr.(burg.st.)(2) Amsterdam 14.12.1938 Christiaan Pieter Stolk, geb. Amsterdam 23.7.1894, kapper, schoenmaker, overl. Amsterdam 17.3.1962, zn van Louis Marinus Jacobus Stolk en Maria Nollet.

 

VIIIaf. Christina Maria Jacoba Bots (dr van VIIp), geb. Leiden 4.9.1864, overl. Leiden 22.5.1932, tr.(burg.st.) Leiden 26.4.1892 Joannes Ferdinandus Maria Eichholtz, geb. Amsterdam 14.9.1859, banketbakker, overl. Sassenheim 17.5.1938, zn van Gregorius Stephanus Franciscus Eichholtz en Elisabeth Catharina Endel.
Uit dit huwelijk:
  1. Elisabeth Jacoba Maria Eichholtz, geb. Ginneken en Bavel 9.3.1893, overl. Sassenheim 16.11.1972.

 

VIIIag. Joannes Bots (zn van VIIp), geb. Leiden 18.8.1869, graanhandelaar, overl. Leiden 27.6.1935, tr.(burg.st.) Alkemade 24.8.1899 Hendrika Elisabeth Straathof, geb. Alkemade 13.1.1871, overl. Leiden 9.7.1935, dr van Arie Straathof en Ermina Verdegaal.
Uit dit huwelijk:
  1. Wilhelmina Alida Bots, geb. Leiden 22.8.1900, kantoorbediende, overl. Leiden 20.7.1977.
  2. Theodorus Johannes Bots, geb. Leiden 28.4.1901, overl. Leiden 29.4.1901.
  3. Adrianus Bots, geb. Leiden 29.4.1901, overl. Leiden 30.4.1901.
  4. Jacoba Maria Bots, geb. Leiden 6.4.1902, overl. Brussel (BelgiŽ) 27.11.1986, tr.(burg.st.) Leiden 13.8.1949 Emile Letor, geb. Boussu (BelgiŽ) 4.4.1898, overl. Boussu (BelgiŽ) 17.8.1954, zn van FranÁois Louis Letor en Josťphine Estiťvenart.
  5. Maria Petronella Bots, geb. Leiden 17.8.1903, volgt IXbi.
  6. Christina Maria Jacoba Bots, geb. Leiden 17.7.1905, volgt IXbj.
  7. Cornelia Bots, geb. Leiden 27.6.1906, piano onderwijzeres overl. Rijneveld 31.1.1992, tr.(burg.st.) Leiden 29.7.1946 Hendrik Philippus van der Donk, geb. Delft 22.10.1897, onderwijzer, overl. Leiderdorp 26.4.1985, zn van Joannes van der Donk en Catharina Wilhelmina Pompe.
  8. Theodorus Joannes Wilhelminus Bots, geb. Leiden 8.11.1909, volgt IXbk.
  9. Adrianus Leonardus Bots, geb. Leiden 1.5.1911, volgt IXbl.
  10. Elisabeth Hendrika Wilhelmina Bots, geb. Leiden 29.5.1913, lerares huishoudschool, overl. Leiderdorp 5.1.2003.

 

VIIIah. Gerardus Albertus Bots (zn van VIIp), geb. Leiden 16.11.1871, banketbakker, kok, overl. Breda 18.5.1953, tr. Wilhelmina Johanna van Meurs, geb. Venlo 10.10.1875, overl. Breda 2.1.1934, dr van Cornelis Bernardus van Meurs en Jacoba Henrica Aleida van Soest.
Uit dit huwelijk:
  1. Theodorus Johannes Bots, geb. Leiden 28.2.1905, volgt IXbm.
  2. Cornelis Jacobus Bots, geb. Leiden 5.7.1907, volgt IXbn.
  3. levenloos geboren kind, overl. Leiden 28.2.1903.

 

VIIIah*. Maria Theresia Bots (dr van VIIp), geb. Leiden 23.12.1872, overl. 's-Gravenhage 24.4.1949, tr.(burg.st.) Leiden 6.8.1895 Josephus Antonius Augustinus Gerardus van de Pas, geb. Tilburg 20.7.1869, koopman, overl. Tilburg 5.3.1910, zn van Antonie van de Pas en Christina Hendrika Latour.
Uit dit huwelijk:
  1. Christina Maria Bernadetta van de Pas, geb. Tilburg 5.8.1896.
  2. Antonius Theodorus Maria van de Pas, geb. Tilburg 18.8.1897, tr. Rotterdam 22.10.1924 Wilhelmina Antonia Maria van der Cammen, geb. Rotterdam  20.4.1897, zn van Jacobus Johannes Franciscus van der Cammen en Maria Wilhelmina Mergelkamp.
  3. Henricus Theodorus Antonius van de Pas, geb. Tilburg 17.1.1899, overl. Tilburg 21.5.1899.
  4. Joannes Theodorus van de Pas, geb. Tilburg 28.1900. banketbakker, tr.(burg.st.) Schiedam 3.9.1928 Petronella Johanna Verzelt, geb. Gennep 10.1.1904, dr van Hendrikus Verzelt en Hermina Hermens.
  5. Maria Dionijsia Theodora van de Pas, geb. Tilburg 7.2.1901.
  6. Engelberta Jacqueline van de Pas, geb. Tilburg 8.3.1902.

 

VIIIai. Henricus Sebastianus Maria Bots (zn van VIIp), geb. Leiden 30.4.1874, graanhandelaar, overl. Roermond 7.12.1947, tr.(burg.st.) Haarlem 10.7.1902 Wilhelmina Maria Johanna Driessen, geb. Haarlem 27.12.1879 overl. Wassenaar 28.9.1947, dr van Johannes Jacobus Driessen en Johanna Henrica Maria van Dooremaalen.
Uit dit huwelijk:
  1. Joannes Theodorus Henricus Bots, geb. Leiden 6.5.1903, volgt IXbo.
  2. Hermine Christine Maria Bots, geb. Leiden 6.12.1904, volgt IXbp.
  3. Johanna Paulina Maria Bots, geb. Leiden 1.11.1906, religieuze, overl. Maastricht 5.2.2003.
  4. Henricus Joannus Bots, geb. Leiden 2.10.1910, volgt IXbq.
  5. Joseph Maria Joannus Bots, geb. Leiden 26.8.1921, volgt IXbr.

 

VIIIai*. Engelina Johanna Bots, (dr van VIIp), geb. Leiden 10.6.1880, overl. Haarlem 21.1.1926, tr.(burg.st.) Leiden 5.2.1907 Wilhelmus Jacobus Nicolaas Gielen, geb. Utrecht 24.1.1883, rijtuigfabrikant, overl. 's-Gravenhage 12.2.1936, zn van Hendrikus Bernardus Gielen en Maria Christina Hendriksz.
Uit dit huwelijk:
  1. Henricus Bernardus Maria Gielen, geb. Utrecht 6.12.1907, handelsreizger, tr.(burg.st.) Utrecht 6.7.1938, gesch. Utrecht 13.5.1960, Elisabeth Josephina Antonia Maria Suijs, geb. 's-Hertogenbosch 7.12.1892, dr van Joannes Antonius Wilhelmus Suijs en Carolina Christina Leurentia Schmeink.
  2. Joannes Maria Wilhelmus Gielen, geb. Utrecht 13.9.1910, assuradeur, cafť-restauranthouder, overl. Breda 7.9.1960, tr.(burg.st.) De Bilt 13.7.1948, gesch. De Bilt 13.7.1948, Johanna Henderica Sprengers, geb. Norg 2.12.1912, dr van Henricus Hubertus Sprengers en Maria Trippen.

 

VIIIai'. Maria Agatha Elisabeth Bots, (dr van VIIq), geb. Wilnis 1.4.1877, overl. Green Bay (Brown County, Wisconsin VS) 26-1-1956, tr.(burg.st.)(1) Wilnis 27.8.1909 Johannes Adrianus Schevers, geb. Dinther 17.2.1873, gemeentesecretaris, overl. 21.2.1921, begr. Oneida (Brown County, Wisconsin VS), zn van Eimbert Schevers en Hendrica Vissers.
Uit dit huwelijk:
  1. Gerardus Henricus Benedictus Maria Schevers, geb. Vinkeveen en Waverveen 13.9.1910, overl. vůůr 1992.
  2. Hendrika Petronella Antonia Maria Schevers, geb. Vinkeveen en Waverveen 28.1.1913, overl 6.1977, tr. Cornelius McGillan, geb. 1908, overl. 1968, begr.Green Bay (Brown County, Wisconsin VS).
  3. Agnes Schevers, geb. Oneida, Brown County (V.S.) 29-4-1915, overl. Green Bay (Brown County, Wisconsin, VS) 21-2-1992, tr. 2.1936 Richard Charles, geb. 2.12.1914, manager of the H.C. Prange TV Repair Department, overl. Green Bay (Brown County, Wisconsin, VS) 13.7.1973, zn van Fred J. Charles en Sarah Guilette.

Maria Agatha Elisabeth Bots, tr.(2) Petrus Bressers, geb. Schaijk 31.7.1880, metselaar, overl. Elgin (VS) 18.7.1958, zn. van Theodorus Bressers en Anna Maria van Beek.

 

VIIIai''. Agatha Anna Katharina Bots, (dr van VIIq), geb. Wilnis 3.11.1880, overl. Mijdrecht 2.3.1933, tr.(burg.st.) Wilnis 21.7.1916 Johannes Bernardus Kockmann, geb. Mijdrecht 25.2.1884, overl. Mijdrecht 26.6.1955, zn van Johann Anton Frans Kockmann en Maria Gerharda Antonia Keuss.
Uit dit huwelijk:
  1. Franciscus Herman Maria Kockmann, geb. Mijdrecht 12.5.1917, overl. Woerden 16.3.2000, tr. Mechelina Mathilda van der Valk, geb. Boekel 8.6.1923, overl. Vinkeveen 17.1.2015, dr van Wilhelmus van der Valk en Anna Maria Hendriks.

 

VIIIaj. Paulus Hendricus Bots (zn van VIIq), geb. Wilnis 3.11.1882, graanhandelaar, overl. Wilnis 28.9.1963, tr.(burg.st.) Haarlem 16.5.1913 Maria Antonia Koehorst, geb. Haarlem 17.10.1888, overl. Schijndel 25.1.1984, dr van Hendrikus Johannes Koehorst en Maria Christina Alida van Terne.
Uit dit huwelijk:
  1. Johanna Henrica Maria Bots, geb. Wilnis 29.6.1914, volgt IXbs.
  2. Petronella Henrica Bots, geb. Wilnis 10.7.1915, overl. Wilnis 3.11.1941.
  3. Gerardus Johannes Bots, geb. Wilnis 29.7.1916, norbertijn, overl. Haarlem 8.9.2003.
  4. Maria Wilhelmina Bots, geb. Wilnis 10.1.1918, volgt IXbt.
  5. Henricus Fredericus Bots, geb. Wilnis 21.4.1919, volgt IXbt*.
  6. Antonius Bots, geb Wilnis ca. 16.8.1920, overl. Wilnis 14.3.1921.
  7. Paulus Bots, geb. Wilnis ca. 16.8.1920, overl. Wilnis 21.1.1921.
  8. Johannes Anthonius Bots, geb. Wilnis 29.11.1921, norbertijn, overl. Steenderen 21.4.1990.
  9. Antoon Bots, geb. Wilnis 17.3.1923, volgt IXbu.
  10. Elizabeth Bots, geb. Wilnis 29.4.1925, volgt IXbv.
  11. Paulus Johannes Bots, geb. Wilnis 15.6.1927, volgt IXbw.
  12. Theresia Josepha Maria Bots, geb. Wilnis 17.5.1930, volgt IXbx.
  13. Willibrordus Johannus Bots, geb. Wilnis 12.7.1931, volgt IXby.

 

VIIIak. Henricus Albertus Gerardus Bots (zn van VIIq), geb. Wilnis 3.1.1884, huisarts, overl. Voorhout 24.3.1969, tr.(burg.st.) Amsterdam 14.11.1911 Margaretha Johanna Henriette van Schaik, geb. Amsterdam 23.1.1887, overl. Voorhout 13.8.1977, dr van Adolf Josephus Theodorus van Schaik en Engelina Petronella Johanna Kerlen.
Uit dit huwelijk:
  1. Nelly Henriette Margaretha Bots, geb. Voorhout 15.9.1912, religieuze, overl. Veghel 29.8.2000.
  2. Adolf Willem Bots, geb. Voorhout 7.1.1914, volgt IXbz.
  3. Henri Herman Bots, geb. Voorhout 16.7.1915, volgt IXca.
  4. Margaretha Bots, geb. Voorhout 26.6.1917, volgt IXcb.
  5. Gerard Jozef Maria Bots, geb. Voorhout 17.3.1919, overl. Nijmegen 27.1.1936.
  6. Jozef Louis Bots, geb. Voorhout 29.6.1920, volgt IXcc.
  7. Leo Bots, geb. Voorhout 11.6.1922, volgt IXcd.
  8. Herman Andrť Bots, geb. Voorhout 23.1.1924, maatschappelijkwerker, overl. Maastricht 20.12.2006, tr.(burg.st.) Apeldoorn 20.7.1971 Caroline Lťonie Hommes, geb. Maastricht 9.7.1916, onderwijzeres, overl. Maastricht 20.11.1994, dr van Willem Frans Hommes en Maria Helena Retrae.
  9. Willem Karel Bots, geb. Voorhout 27.6.1927, volgt IXce.
  10. Everard Marie Bots, geb. Voorhout 26.8.1930, overl. Noordwijk 24.7.1945.
Op 27 januari 1910 vestigde dokter Bots zich in Voorhout. en op 11 februari 1935 wordt in Voorhout het 25 jarig jublieum van dokter Bots gevierd. Het onderstaande artikel geeft een verslag van deze viering .
Voorhout viert feest.
Van de openbare gebouwen en veel woningen wappert het rood-wit-blauw. Ontelbaar velen, gelovigen en belangstellenden, gaan naar de Bartholomeuskerk. Daar zet het BNS-knapenkoor het Veni Creator in. Vervolgens betreedt pastoor Heijtveldt het altaar. Wat is er toch aan de hand? Van daag 11 februari 1935 viert de gemeentelijke geneesheer dokter H.A.G. Bots zijn 25-jarig jubileum.
Na de plechtige tonen van het "Te Deum Laudaumus" koersen de familieleden en de gasten in de stortende regen naar het Parochiehuis, alwaar de officiŽle hulde door Voorhouters begint. Onder feestelijke klanken verwelkomt St. Caecilia de jubilarus. Talloos zijn de sprekers. Er is zelfs een Comitť van Huldiging. Burgermeester Bulten blaast op de loftrompet. Naast een schilderij van de Warmonder Manceau ontvangt dokter Bots een door de BNS gecalligrafeerd album met alle namen van de huldebetoners. St. Caecilia speelt natuurlijk het "Lang zal hij leven" en pastoor Heijtveldt onderscheidt dokter Bots met het pauselijk erekruis Pro Ecclesia et Pontificae. De bewoners van huize Agnes, Jo van der Borst, Anny Ruigrok en Marietje Zonneveld laten zich niet onbetuigd. Mej. van Rooy spreekt op rijm een heilwens uit en dominee J.J.H. Klomp is vol lof. De kinderen van de drie hoogste klassen van de Christelijke School zingen een schitterend lied over het leven van dokter Bots. Hij is zichtbaar geroerd.

Er woont een beste dokter,
een dokter in Voorhout.
Reeds 25 jare
Surinaamsche courant en Gouvernements advertentie blad d.d. 5-1-1878bemint door jong en oud
In het huis van Paardekooper,
daar woonde hij 't eerste jaar.
Toen vond hij een aardig vrouwtje
en ze woonden bij elkaar.

Die goeie beste dolkter
komt bij ons elk kwartaal.
Dat is voor ons een feestdag,
een feestdag telkenmaal.
En als er iets hapert
dan is ie er dadelijk bij.
En maakt ons met een drankje
weer gauw gezond en blij.

O, hooggeachte Dokter!
Blijf nog met mevrouw.
En al u lieve kinderen,
gespaard voor leed en rouw.
En wordt uw naam na jaren
genoemd nog in Voorhout.
Dan wordt het vast begrepen,
verstaan door jong en oud.
Dan wordt het vast begrepen,
verstaan door jong en oud.

 

VIIIal. Elisabet Anna Martina Bots (dr van VIIq), geb. Wilnis 26.6.1887, overl. Woerden 23.5.1969, tr.(burg.st.) Wilnis 23.9.1913 Hermann Martien Joseph Kockmann, geb. Mijdrecht 30.3.1885, manufacturier, overl. Mijdrecht 25.9.1951, zn van Johann Anton Frans Kockmann en Maria Gerharda Antonia Keuss.
Uit dit huwelijk:
  1. Maria Anthonia Francisca Catharina Kockmann, geb. Mijdrecht 25.11.1914, manufacturierster overl. Mijdrecht 21.11.2003, tr.(burg.st.) Mijdrecht 27.9.1949, Johannes Adrianus Verkade, geb. Wassenaar 28.8.1913, manufacturier, overl. Leiden 15.8.1993, zn van Johannes Verkade en Jerona Geertruida Bierman.
  2. Petronella Maria Theresia Kockmann, geb. Mijdrecht 3.3.1926, overl. Vinkeveen 16.6.2003.

 

VIIIam. Gerardus Joannes Bots (zn van VIIs), geb. Nieuwkoop 15.11.1887,koekfabrikant, overl. Leiden 13.7.1957, tr.(burg.st.) Haarlem 12.6.1922 Cornelia Pauline Hulsebosch, geb. Haarlem 16.6.1895, overl. Leiden 27.4.1973, dr van Gerardus Hulsebosch en Maria Elisabeth van der Stijlen.
Uit dit huwelijk:
  1. Joannes Petrus Lambertus Bots, geb. Leiden 27.7.1923, volgt IXcf.
  2. Gerardus Joannes Canisius Bots, geb. Leiden 30.5.1925, volgt IXcg.
  3. Wilhelmus Josephus Aloysius Bots, geb. Leiden 23.4.1930, volgt IXch.
  4. Maria Elisabeth Johanna Bots, geb. Leiden 12.2.1933, volgt IXci.

 

VIIIan. Lambertus Maria Bots (zn van VIIs), geb. Nieuwkoop 10.11.1890, adj. dir. PNEM, overl. Tilburg 8.3.1977, tr.(burg.st.) Overveen 19.7.1921 Eleonora Maria Lippits, geb. Hoorn 3.10.1895, overl. Tilburg 11.11.1987, dr van Johannes Wilhelmus Lippits en Johanna van der Stijlen.
Uit dit huwelijk:
  1. Joannes Wilhelmus Bots, geb. Tilburg 20.2.1923, volgt IXcj.
  2. Cornelia Antoinette Bots, geb. Tilburg 11.3.1924, volgt IXck.
  3. Johanna Maria Bots, geb. Tilburg 22.9.1925, verpleegkundige, overl. Tilburg 21.6.2014.
  4. Petrus Wilhelmus Bots, geb. Tilburg 24.12.1926, vooronderzoeker-octrooibureau, overl. Tilburg 16.3.2010.
  5. Alida Maria Theresia Bots, geb. Tilburg 14.6.1928, juriste, overl. Tilburg 5.11.2012, tr.(burg.st.) Tilburg 22.9.1958 Theodorus Nicolaas Johannes Bots, geb. Tilburg 6.11.1928, horlogemaker, overl. Tilburg 26.8.1960, zn van Hendrik Adrianus Bots en Elisabeth Pauline Maria van der Klei (zie IXbb).
  6. Josephus Johannes Bots, geb. Tilburg 16.4.1930, volgt IXcl.
  7. Gerardus Johannes Bots, geb. Tilburg 5.7.1931, overl. 14.8.1961.
  8. Alphons Maurits Maria Bots, geb. Tilburg 4.3.1933, volgt IXcm.
  9. Wilhelmus Josephus Aloysius Maria Bots, geb. Tilburg 14.6.1936, volgt IXcn.
  10. Mauritius Hermanus Maria Bots, geb. Tilburg 10.2.1940, volgt IXco.

 

VIIIao. Catharina Lamberta Cornelia Maria Bots (dr van VIIu), geb. Nieuwkoop 28.3.1884, overl. Nijmegen 29.12.1962, tr.(burg.st.) Nieuwkoop 30.7.1917 Antonius Theodorus Maria Poort, geb. Appeltern 16.6.1884, advocaat, overl. Nijmegen 10.7.1950, zn van Theodorus Johannes Maria Poort en Pieternella Maria Verwiel.
Uit dit huwelijk:
  1. Albertus Antonius Maria Poort, geb. Nijmegen 1.8.1919, overl. Nijmegen 15.3.2005, tr. Maria Leonie Wahle, geb. Nijmegen 22.9.1929, overl. Nijmegen 24.7.1969.

 

VIIIap. Joannes Maria Bots (zn van VIIu), geb. Nieuwkoop 4.4.1889, koopman in manufacturen overl. Katwijk 12.10.1976, tr.(burg.st.) Nijmegen 14.9.1920 Gesina Adeleida Nicolai Tecla Drenth, geb. Oude Pekela 11.9.1889, overl. Wassenaar 20.7.1979, dr van Godelevus Bernardus Drenth en Catharina Maria Elizabeth Flinker.
Uit dit huwelijk:
  1. Catharina Maria Elisabeth Bots, geb. Alphen aan den Rijn 21.2.1925, volgt IXcp.
  2. Maria Catharina Johanna Bots, geb. Alphen aan den Rijn 10.1.1928 volgt IXcq.
  3. Albertus Leo Marie Bots, geb. Alphen aan den Rijn 22.9.1930, volgt IXcr.

 

VIIIaq. Maria Joanna Anna Bots (dr van VIIv), geb. Leiden 25.2.1900, overl. Maastricht 18.7.1972, tr.(burg.st.) Leiden 5.7.1927 Lťon Rodolphe Schreinemacher geb. Maastricht 11.5.1900, advocaat en procureur, overl. Maastricht 17.8.1980, zn van Constant Schreinemacher en Mathilde Aldegonde Hubertine Marie Regout.
Uit dit huwelijk:
  1. Rodolphe Joannes Constant Maria Schreinemacher, geb. Maastricht 4.6.1931, rk. priester, overl Heythuysen 6.2. 2015.
  2. Lťon Constant Joseph Maria Schreinemacher, geb. Maastricht 21.1.1934, overl. Rotterdam 12.11. 2009, tr.(burg.st.)(1) Rotterdam 8-1969 Gonny van der Lugt, geb. ca.1939,  tr.(burg.st.)(2) Lineke Minkjan.
  3. Anna Jeanne Wilhelmine Marie Schreinemacher, geb. Maastricht 21.2.1936, overl. Hengelo 5.8.1992, tr. Aloysius Gerardus Rutgerus Holtus, geb. ca. 1932, overl. Waalwijk 25.2.2013.

 

VIIIar. Petrus Joannes Martinus Aloijsius Bots (zn van VIIw), geb. Nieuwkoop 11.11.1885, manufacturier, overl. Amsterdam 11.9.1964, tr.(burg.st.) Amsterdam 12.7.1921 Engelina Cornelia Maria Kuyt, geb. Amsterdam 8.6.1898, overl. Amsterdam 19.10.1991, dr van Wilhelmus Petrus Kuyt en Bernardina Christina Maria ter Meulen.
Uit dit huwelijk:
  1. Folkert Joannes Petrus Maria Bots, geb. Amsterdam 4.7.1923, volgt IXcs.
  2. Wilhelmus Petrus Maria Bots, geb. Amsterdam 7.5.1925, manufacturier, tr.(burg.st.) Amsterdam 31.12.1954 Wilhelmina Maria Dulmers, geb. Amsterdam 31.1.1932, dr van Hendricus Josephus Dulmers en Johanna Koppeschaar.
  3. Anna Engelina Maria Theresia Bots, geb. Amsterdam 11.8.1926, volgt IXct.
  4. Aloysius Petrus Maria Bots, geb. Amsterdam 3.4.1928, volgt IXcu.
  5. Joannes Petrus Maria Bots, geb. Amsterdam 28.2.1930, r.k. priester.
  6. Franciscus Petrus Maria Bots, geb. Amsterdam 6.9.1931, correspond., koopman, manager, overl. Amsterdam 23.7.1982, tr.(burg.st.) Zeist 19.4.1962, gesch. Zeist 22.12.1972, Maria Johanna van den Brink, geb. Utrecht 11.11.1936, overl. Bussum 19.4.2007, dr van Wilhelmus Cornelis van den Brink en Maria Johanna Vlug.

 

VIIIas. Johanna Aldegonda Helena Bots (dr van VIIw*), geb. Lommel (BelgiŽ) 29.3.1902, overl. Antwerpen (BelgiŽ) 17.1.1975, tr.(burg.st.) Lommel (BelgiŽ) Alfons Bel, geb. Retie (BelgiŽ) 1.11.1902, militair, overl. kamp Dora (Duitsland) 25.1.1945, zn van Godfried Frans Bel en Godelieva Melania Geboers.
Uit dit huwelijk:
  1. Johanna Franciska Alfonsine Bel, geb. Lommel (BelgiŽ) 13.8.1924.
  2. Godelieve Bel, geb. Lommel (BelgiŽ) 19.4.1928.
  3. Justina Victorina Helena Bel, geb. Lier (BelgiŽ) 30.3.1937.
  4. Joannes Frans Bel, geb. Lier (BelgiŽ) 18.6.1939.
  5. John Leopold Theodoor Bel, geb. Lier (BelgiŽ) 8.4.1942.

 

VIIIat. Joannes Victor Bots (zn van VIIw*), geb. Lommel (BelgiŽ) 31.3.1907, stielman, overl. St.Truiden (BelgiŽ) 17.10.1978, tr.(burg.st.) Lommel (BelgiŽ) 9.2.1929 Maria Catharina Odrada van Hemel, geb. Balen (BelgiŽ) 9.7.1910, overl. St.Truiden (BelgiŽ) 10.12.1981, dr van Alphons van Hemel en Maria Sophia Geboers.
Uit dit huwelijk:
  1. Johanna Maria Helena Bots, geb. Lommel (BelgiŽ) 29.6.1929, volgt IXcv.
  2. Irene Sophia Francisca Bots, geb. Lommel (BelgiŽ) 28.12.1930, volgt IXcw.
  3. Louis Bots, geb. St.Truiden (BelgiŽ) 26.12.1952, volgt IXcx.

 

VIIIau. Petrus Joannes Bots (zn van VIIw*), geb. Lommel (BelgiŽ) 23.6.1908, arbeider, overl. St.Huibrechts-Lille (BelgiŽ) 15.3.1972, tr. (burg. st.) Lommel (BelgiŽ) 18.4.1936 Bertha Maria Francisca van Hemel, geb. Lommel (BelgiŽ) 4.3.1912, overl. Boechout (BelgiŽ) 5.6.1997, dr van Alphons van Hemel en Maria Sophia Geboers.
Uit dit huwelijk:
  1. Johanna Alphonsina Bots, geb. Lommel (BelgiŽ) 19.1.1937, volgt IXcy.
  2. Jozefina Hendrika Bots, geb. Lommel (BelgiŽ) 4.8.1941, volgt IXcz.
  3. Helena Augusta Johanna Bots, geb. St.Huibrechts-Lille (BelgiŽ) 22.5.1945, volgt IXda.
  4. Marie Louise Victoire Bots, geb. Neerpelt (BelgiŽ) 22.9.1948, volgt IXdb.
  5. Henri Joannes Anna Bots, geb. Neerpelt (BelgiŽ) 26.8.1950, volgt IXdc.

 

VIIIav. Henricus Joannes Bots (zn van VIIx*), geb. Lommel (BelgiŽ) 4.7.1915, bediende, overl. Lommel (BelgiŽ) 15.5.1974, tr.(burg.st.) Lommel (BelgiŽ) 9.11.1940 Anna Francisca Elisabeth Poorters, geb. Lommel (BelgiŽ) 8.7.1917, overl. Lommel (BelgiŽ) 27.8.1999, dr van Hildebrandus Poorters en Maria Catharina Vanhoof.
Uit dit huwelijk:
  1. JťrŰme Hildebrandus Johannes Bots, geb. Lommel (BelgiŽ) 1.7.1942, volgt IXdd.
  2. Renť Victor Bots, geb. Lommel (BelgiŽ) 13.5.1947, volgt IXde.

GENERATIE IX

terug

IXa. Antonius Franciscus Bots (zn van VIIIg), geb. 's-Gravenhage 24.9.1903, elecricien, meteropnemer, overl. Eindhoven 6.8.1977, tr. (burg.st.) Eindhoven 25.10.1929 Wilhelmina Weemers, geb. Gestel 20.8.1904, overl. Eindhoven 5.6.1983, dr van Cornelis Martinus Weemers en Adriana van Aalst.
Uit dit huwelijk:
  1. Hubertina Bots, geb. Eindhoven 13.9.1930, volgt Xa.
  2. Franciscus Martinus Bots, geb. Eindhoven 23.2.1932, volgt Xb.

 

IXa*. Antonius Hubertus Petrus Bots (zn van VIIIg), geb. Venlo 15.12.1905, kunstschilder, overl. Vaals 24.1.1986, tr.(burg.st.) Luik (BelgiŽ) 13.7.1929, Ivonne Cathťrine Norberte de Fraipont, geb. Peer (BelgiŽ) 11.7. 1907, overl. Vaals 22.3.1985, dr van Antonius Maria Josephus Christianus de Fraipont en Maria Helena Aldegonda Martens.
Uit dit huwelijk:
  1. FranÁois Antoine Hubert Pierre Bots, geb. Luik (BelgiŽ) 17.9.1929, volgt Xb*.
  2. Lucienne Antoinette Yvonne Bots, geb. Luik (BelgiŽ) 16.10.1930, volgt Xb**.
  3. Jacques Marie Alice Antoine Bots, geb. Luik (BelgiŽ) 16.7.1939.

 

IXb. Maria Hubertina Petronella Bots (dr van VIIIg), geb. Venlo 11.12.1911, overl. Venlo 25.10.1988, tr.(burg.st.) Maasbree 4.2.1932 Jacobus de Vries, geb. Tegelen 19.11.1905, tuinier, overl. Venlo 25.6.1971, zn van Gerardus de Vries en Elisabeth van Zon.
Uit dit huwelijk:
  1. Dinarda Gerarda Wilhelmina de Vries, geb. Maasbree 28.4.1933.
  2. Johanna Antonia Elisabeth de Vries, geb. Maasbree 21.4.1938.
  3. Elisabeth Margaretha Wilhelmina de Vries, geb. Sevenum 5.2.1945.
  4. Yvonne Wilhelmina de Vries, geb. Venlo 19.10.1946.
  5. Antonius Jacobus Gerardus Maria de Vries, geb. Venlo 14.4.1948.

 

IXc. Franciscus Antonius Bots (zn van VIIIh), geb. Venlo 17.1.1911, chauffeur, slijper, overl. Venlo 5.1.1975, tr.(burg.st.) Venlo 11.12.1933 Anna Maria Henrietta Bierstekers, geb. Venlo 1.10.1911, dr van Johannes Bierstekers en Maria Philomena Stevens.
Uit dit huwelijk:
  1. Hermanus Wilhelmus Bots, geb. Venlo 21.5.1934, volgt Xc.
  2. Johannes Felix Marie Bots, geb. Venlo 11.7.1935, volgt Xcí.
  3. Anton Marie Cornelis Richard Bots, geb. Venlo 7.2.1942, volgt Xc*.
  4. Henriette Francisca Hermine Johanna Antonia Bots, geb. Venlo 8.4.1948, volgt Xc**.

 

IXc*. Helena Hubertina Bots (dr van VIIIh), geb. Venlo 29.12.1912, overl. Tegelen 3.3.1996, tr. (burg.st.) Venlo 21.12.1931 Hendrikus Jacobus Janssen, geb. Tegelen 2.8.1908, sigarenmaker, overl. Venlo 22.12.1974, zn van Christiaan Janssen en Maria Magdalena Feijen.
Uit dit huwelijk:
  1. Maria Christina Hubertina Janssen, geb. Tegelen 28.6.1932.
  2. Petronella Hubertina Wilhelmina Janssen, geb. Tegelen 6.5.1936.
  3. Catharina Francisca Hermina Janssen, geb. Tegelen 1.3.1940.
  4. Christiaan Hendrikus Hubertus Elisabeth Janssen, geb. Tegelen 24.8.1942.
  5. Cornelia Hermina Hubertina Helena Janssen, geb. Tegelen 10.8.1950

 

IXc**. Catharina Hermina Bots (dr van VIIIh), geb. Venlo 21.11.1914, overl. Roermond 19.4.2003, tr. (burg.st.) Hunsel 27.7.1942 Peter Joannes Strous, geb. Grathem 28.4.1917, rijksambtenaar, overl. Roermond 13.1.1997, zn van Petrus Hubertus Strous en Susanna Agatha Hubertina Niessen.
Uit dit huwelijk:
  1. Hubertus Gerardus Marie Strous, geb. Roermond 12.5.1943.
  2. Cornelia Elisabeth Theodora Maria Strous, geb. Roermond 8.6.1944.
  3. Maria Henrica Gerarda Strous, geb. Roermond 29.8.1950.
  4. Hermanus Lambertus Gerardus Marie Strous, geb. Roermond 29.8.1950
  5. Johannes Leonardus Josefus Marie Strous, geb. Roermond 13.4.1956

 

IXd. Elisabeth Maria Bots (dr van VIIIi), geb. Valkenswaard 8.12.1911, kantoorbediende, overl. Eindhoven 14.5.1971, tr.(burg.st.) Valkenswaard 9.9.1941 Antoon Edmund Maria Poell, geb. Woensel 13.3.1911, overl. Eindhoven 15.4.1995, zn van Gerardus Jacobus Joannes Poell en Johanna Verhagen.
Uit dit huwelijk:
  1. Rosa Simona Johanna Wilhelmina Poell, geb. Eindhoven 16.7.1942.
  2. Johanna Gerarda Petronella Martina Poell, geb. Valkenswaard 15.1.1944.
  3. Pieter Simon Henricus Poell, geb. Eindhoven 20.1.1946.
  4. Gerardus Johannes Poell, geb. Eindhoven 9.4.1947.
  5. Simon Jacobus Poell, geb. Eindhoven 9.4.1947.
  6. Elisabeth Josepha Poell, geb. Eindhoven 30.1.1951.

 

IXd*. Elisabeth Petronella Catharina Bots (dr van VIIIi), geb. Valkenswaard 7.6.1917, overl. Geldrop 15.2.1971, tr.(burg.st.) Valkenswaard 2.5.1944 Cornelis Johannes van der Velden, geb. Best 14.5.1913, zn van Hendricus Odulphus van der Velden en Johanna van Rulo .
Uit dit huwelijk:
  1. Johanna Rosa hendrika Nora van der Velden, geb. tussen 19 en 23.5.1945
  2. Henricus Adrianus Martinus van der Velden, geb. Best 23.8.1948.

 

IXe. Martina Maria Bots (dr van VIIIi), geb. Valkenswaard 18.5.1919, overl. Valkenswaard 5.5.1978, tr.(burg.st.) Valkenswaard 5.8.1950 Adrianus Cornelis van der Velden, geb. Liempde 7.2.1918, klompenfabrikant, overl. Best 3.8.1960, zn van Hendricus Odulphus van der Velden en Johanna van Rulo.
Uit dit huwelijk:
  1. Henricus Simon Maria van der Velden, geb. Best 13.6.1951.
  2. Maria Roza Johanna van der Velden, geb. Best 14.9.1954.

 

IXf. Petronella Elisabeth Maria Bots (dr van VIIIj), geb. Valkenswaard 14.6.1918, overl. Valkenswaard 4.11.2017, tr.(1)(burg.st.) Valkenswaard 27.4.1946 Hendricus Sterken, geb. Valkenswaard 2.6.1912, slager, overl. Valkenswaard 29.10.1946, zn. van Franciscus Sterken en Gertruda van Velthoven.

Petronella Elisabeth Maria Bots tr.(2)(burg.st.) Valkenswaard 19.10.1950 Henricus Lambertus Johannes Termeer, geb. Haaren 26.8.1920, slager, overl. Valkenswaard 22.2.1983, zn van Joannes Josephus Termeer en Petronella Johanna Schoonis.
Uit dit huwelijk:
  1. Johannes Antonius Jacobus Gerardus Maria Termeer, geb. Eindhoven 16.11.1952.
  2. Hendrik Gerardus Maria Termeer, geb. Eindhoven 16.2.1954, overl. Valkenswaard 16.12.2015.
  3. Stephanus Christoffel Gerardus Maria Termeer, geb. Valkenswaard 17.12.1955

 

IXg. Jacobus Judocus Antonius Maria Bots (zn van VIIIj), geb. Valkenswaard 18.10.1921, reclameontwerper, overl. Eindhoven 14.6.1997, tr. (burg. st.) Tegelen 30.1.1956 Jacoba Catharina Jans, geb. Vierlingsbeek 1.6.1930, dr van Johannes Jans en Wilhelmina Gertruida Smals.
Uit dit huwelijk:
  1. Saulus Elias Bots, geb. Eindhoven 7.5.1959, proces operator, tr.(burg.st.) Waalre 3.4.1986 Wilhelmina Josepha Maria de Greef, cassierre, dr van Wilhelmus J.J.C. de Greef en Antonia van der Steen.

 

IXh. Johannes Jacobus Wilhelmus Maria Bots (zn van (VIIIj), geb. Valkenswaard 15.1.1923, handelsagent, overl. Valkenswaard 6.3.1988, tr.(burg.st.) Oisterwijk 15.10.1957 Adriana Johanna Nicolasina Vugs, geb. Oisterwijk 18.10.1931, overl. Valkenswaard 19.9.1998, dr van Marinus Josephus Vugs en Adriana Johanna Verhoeven.
Uit dit huwelijk:
  1. Camillus Antonius Marinus Johannes Bots, geb. Valkenswaard 26.9.1958, volgt Xc***.
  2. Christina Wilhelmina Adriana Petronella Bots, geb. Valkenswaard 29.6.1961, volgt Xc****.
  3. Lucas Johannes Henricus Maria Bots, geb. Valkenswaard 19.9.1964, volgt Xc*****.

 

IXi. Jacobus Henricus Maria Bots (zn van VIIIj), geb. Valkenswaard 5.5.1927, schilder/behanger/drogist, Koersel (BelgiŽ) overl. 15.10.1912, tr.(burg.st.) Koersel (BelgiŽ) 18.4.1955 Maria Melania Dams, geb. Koersel (BelgiŽ) 12.3.1925, overl. Leuven (BelgiŽ) 7.8.1974, dr van Petrus Julius Henricus Dams en Maria Nathalia Lemmens.
Uit dit huwelijk:
  1. Alexander Antonius Julius Maria Bots, geb. Lommel (BelgiŽ) 30.5.1957, volgt Xd.
  2. Petronella Renťe Nathalie Rita Bots, geb. Lommel (BelgiŽ) 12.10.1961, volgt Xd*.

 

IXj. Jacobus Franciscus Josephus Bots (zn van VIIIk), geb. Valkenswaard 2.2.1922, automonteur, overl. Veldhoven 25.11.2013, tr.(burg.st.) Valkenswaard 23.5.1953 Adriana Catharina Antonia Smeets, geb. Leende 23.8.1927, overl. Valkenswaard 24.7.1984 dr van Henricus Smeets en Johanna Maria Geven.
Uit dit huwelijk:
  1. Johanna Maria Catharina Bots, geb. Valkenswaard 13.11.1955, volgt Xe.
  2. Yvonne Maria Johanna Bots, geb. Valkenswaard 24.9.1961, medewerkster huish. dienst, tr.(burg.st.) Valkenswaard 23.11.1982 Antonius Franciscus Petrus Buelens, geb. Valkenswaard 3.4.1960, metaalbewerker, zn van Petrus Hendricus Buelens en Johanna Maria Cox.

 

IXk. Franciscus Hendricus Jacobus Bots (zn van VIIIk), geb. Valkenswaard 4.4.1924, meubelmaker, overl. Eindhoven 17.1.1972, tr.(burg.st.) Valkenswaard 25.6.1955 Anna Elisabeth Mensch, geb. Bergeijk 2.11.1931, overl. Veldhoven 8.6.1994, dr van Joannes Gerardus Isidorus Mensch en Anna Elisabeth Daris.
Uit dit huwelijk:
  1. Petrus Josephus Gerardus Bots, geb. Eindhoven 31.7.1956, volgt Xf.
  2. Monica Petronella Maria Bots, geb. Eindhoven 11.1.1958, volgt Xf*.
  3. Franciscus Leonardus Gerardus Bots, geb. Eindhoven 3.10.1961, volgt Xf**.
  4. Josephus Johannes Gerardus Bots, geb. Eindhoven 15.6.1966.

 

IXl. Josephus Hendricus Bots (zn van VIIIk), geb. Valkenswaard 22.3.1927, herenkapper, overl. Amersfoort 29.6.1963, tr.(burg.st.) Eindhoven 28.3.1957 Petronella Maria Verberk, geb. Boxmeer 20.7.1928, dr van Christianus Verberk en Theodora Baltussen.
Uit dit huwelijk:
  1. Theadora Maria Josephina Bots, geb. Amersfoort 25.3.1958, groepsleidster.
  2. Maria Johanna Petronella Bots, geb. Amersfoort 26.5.1960, bank employťe, overl. Eindhoven 23.8.1991, tr.(burg.st.) Eindhoven 16.12.1980 Josephus Johannes Cornelis Martens, geb. Eindhoven 13.3.1961, gescheiden Eindhoven 23.3.1984.

 

IXm. Simon Petrus Bots (zn van VIIIk), geb. Valkenswaard 9.3.1930, expediteur, tr.(burg.st.) Valkenswaard 7.12.1957 Anna Catharina Wilhelmina C. Driessen, geb. Valkenswaard 13.9.1933, overl. Veldhoven 3.12.2012, dr van Adrianus Cornelis Driessen en Anna van Lieshout.
Uit dit huwelijk:
  1. Anna Maria Adriana Bots, geb. Valkenswaard 17.5.1960.
  2. Astrid Petronella Josepha Bots, geb. Valkenswaard 11.5.1963 volgt Xf'.
  3. Maria Antonia Adriana Bots, geb. Valkenswaard 13.8.1965. volgt Xf''

 

IXn. Mathijs Jacobus Josephus Bots (zn van VIIIl), geb. Valkenswaard 15.5.1931, overl. Veldhoven 30.5.2002, tr.(burg.st.) Eindhoven 24.6.1954 Catharina Francisca Margaretha van den Berk, geb. Eindhoven 5.7.1932, overl. Borkel en Schaft 26.7.2011, dr van Johannes van den Berk en Maria Elizabeth Dexel.
Uit dit huwelijk:
  1. Elizabeth Henrica Catharina Cornelia Bots, geb. Valkenswaard 23.2.1956
  2. Gerardus Petrus Bots, geb. Valkenswaard 29.7.1957, volgt Xg.

 

IXo. Elisabeth Jacoba Maria Bots (dr van VIIIl), geb. Valkenswaard 25.10.1932, administratief medewerkster, tr.(burg.st.) Valkenswaard 30.10.1952 Cornelis Johannes Hoevenaars, geb. Valkenswaard 24.4.1931, beroepsmilitair, overl. Veldhoven 24.3.1999, zn van Jacobus Johannes Hoevenaars en Adriana Johanna Maria Jacoba Elisabeth  Vermulst.
Uit dit huwelijk:
  1. Johannes Jacobus Gerardus Petrus Hoevenaars, geb. Geldrop 16.3.1953.
  2. Gerard Jacobus Wilhelmina Cornelia Hoevenaars, geb. Valkenswaard 17.5.1954.
  3. Hendrica Jacoba Wilhelmina Hoevenaars, geb. Valkenswaard 31.7.1955.
  4. Jacobus Joseph Catharina Hoevenaars, geb. Veldhoven 25.9.1956.
  5. Wilhelmina Christina Maria Mathea Hoevenaars, geb. Veldhoven 9.2.1958.
  6. Cornelis Petrus Maria Hoevenaars, geb. Veldhoven 14.9.1959.
  7. Elisabeth Arnoldina Jacoba Hoevenaars, geb. Veldhoven 2.6.1961.
  8. Petronella Emma Gerarda Hoevenaars, geb. Veldhoven 20.10.1962.

 

IXp. Josepha Maria Bots (dr van VIIIl), geb. Valkenswaard 16.4.1936, kleuterleidster, tr.(burg.st.) Valkenswaard 31.5.1961 Everardus Johannes Hendriks, geb. Waalre 12.12.1937, diamantbewerker, zn van Anthonius Maria Hendriks en Bernadina Maria van der Goor.
Uit dit huwelijk:
  1. Mark Anthonius Gerardus Hendriks, geb. Valkenswaard 22.11.1965.
  2. MariŽtte Hendrika Bernadina Elisabeth Hendriks, geb. Eindhoven 2.5.1968

 

IXq. Jozef Jacobus Cornelis Bots (zn van VIIIl), geb. Valkenswaard 1.6.1937, chef machines en gereedschappen, overl. Nijmegen 7.1.2009, tr.(burg.st.) Kitwe (Zambia) 21.7.1969 Maria Cornelia Johanna Janssen, geb. Gemert 26.10.1945, kleuterleidster, dr van Marinus Janssen en Cornelia Maria Otten.
Uit dit huwelijk:
  1. Michael Joseph Bots, geb. Kitwe (Zambia) 22.5.1970, volgt Xg*
  2. Dennis James Bots, geb. Kitwe (Zambia) 11.6.1974.

 

IXr. Jacobus Maria Cornelis Bots (zn van VIIIl), geb. Valkenswaard 17.9.1938, meubelmaker, overl. Valkenswaard 14.7.1971, tr.(burg.st.) Valkenswaard 14.7.1961 Emma Johanna Leonarda Gijsels, geb. Valkenswaard 11.4.1942.
Uit dit huwelijk:
  1. Christiana Johanna Gerardus Hendrica Bots, geb. Valkenswaard 30.12.1961, volgt Xg**.

 

IXs. Gerardus Johannes Josephus Cornelis Bots (zn van VIIIl), geb. Valkenswaard 4.7.1943, ondernemer, tr.(burg.st.) Eindhoven 20.10.1967 Martina Johanna Ketelaars, geb. Eindhoven 30.3.1948, verkoopster, dr van Martinus Johannes Ketelaars en Maria Johanna van Gerwen.
Uit dit huwelijk:
  1. Jeroen Bots, geb. Veldhoven 9.5.1968.
  2. Inkie Bots., geb. Veldhoven 24.4.1971.

 

IXt. Maria Catharina Bots (dr van VIIIl), geb. Valkenswaard 25.7.1947, directie-secretaresse, tr.(burg.st.) Valkenswaard 24.4.1970 Herbert Jonkhans, geb. Dingden (Duitsland) 2.10.1945, Diplom-Ingenieur Maschinenbau, zn van Wilhelm Jonkhans en Elisabeth Aalbers.
Uit dit huwelijk:
  1. Niels Wilhelm Gerard Jonkhans, geb. Eindhoven 29.9.1970.
  2. Nadine Hendrika Elisabeth Jonkhans, geb. MŲnchengladbach (Duitsl.) 8.7.1976.

 

IXu. Johanna Henrica Adriana Maria Bots (dr van VIIIm), geb. Valkenswaard 4.7.1904, overl. Oisterwijk 19.4.1969, tr.(burg.st.) Valkenswaard 8.7.1930 Franciscus Martinus Berkelmans, geb. Oisterwijk 23.5.1903, schoenfabrikant, overl. Nieuwkoop 4.11.1971, zn van Gerardus Johannes Berkelmans en Maria Johanna Godefrida Petronella Canters.
Uit dit huwelijk:
  1. Gerardus Jacobus Elisabeth Berkelmans, geb. Tilburg 17.6.1931, overl. Turnhout (BelgiŽ) 14.10.2010, tr. 1963 Johanna A.M. Timmermans.
  2. Henricus Albertus Adrianus Berkelmans, geb. Oisterwijk 2.7.1935, ovrl. Eindhoven 8.4.2003, tr. 18.9.1965 Martha H.J.M. van Iersel.
  3. Marijke Johanna Gerarda Henriette Berkelmans, geb. Oisterwijk 24.6.1940, tr. (burg.st.) 10.6.1967 Josephus Lambertus Brentjens

 

IXv. Jacobus Henricus Hermanus Bots (zn van VIIIm), geb. Eindhoven 1.12.1907, exporteur, overl. Utrecht 15.3.1956, tr.(burg.st.) Eindhoven 17.11.1934 Anna Josephina Antonia Petronella Martin, geb. Eindhoven 19.3.1908, overl. Leersum 10.6.1987, dr van Lodewijk Johannes Lambertus Martin en Wilhelmina Jacoba Lucia Bayens.
Uit dit huwelijk:
  1. Wilhelmina Jacoba Josephina Maria Bots, geb. Valkenswaard 22.8.1935, overl. Haldern (Duitsland) 16.6.2014, tr.(burg.st.) Haldern (Duitsland) 6.12.1974 Josef Jacob Oostendorp, geb. Haldern (Duitsland) 28.10.1927, bundesbahnhauptsekretšr, overl. 16.7.2004, zn van Theodor Oostendorp en Johanna Regina Wolbring.
  2. Jacobus Ludovicus Albertus Josephus Bots, geb. Valkenswaard 26.2.1937, volgt Xh.
  3. Marie ThťrŤse Aleida Louise Emanuelle Bots, geb. Valkenswaard 22.12.1940, volgt Xi.
  4. Margaretha Cornelia Louise Maria Bots, geb. Valkenswaard 2.10.1944, volgt Xj.
  5. Alex Cornelis Albert Bots, geb. Valkenswaard 27.5.1948, volgt Xk.
  6. Catharine Jacqueline Maria Bots, geb. Valkenswaard 23.11.1952, volgt Xl.

 

IXw. Adriana Jacoba Johanna Bots (dr van VIIIm), geb. Valkenswaard 23.12.1908, overl. Weert 10.4.1969, tr.(burg.st.) Valkenswaard 9.9.1933 Henricus Petrus Maria Jansen, geb. Weert 11.5.1907, groothandel. in olieprodukten, overl. Weert 20.1.1976, zn van Paulus Matheus Lucianus Josephus Jansen en Aldegonda Elizabeth Joanna Maria Hendriks.
Uit dit huwelijk:
  1. Paulus Albertus Jacobus Aldegonda Jansen, geb. Weert 12.7.1934.
  2. Aleida Aldegonda Henriette Jansen, geb. Weert 17.6.1937.
  3. Marie Louise Johanna Petronella Jansen, geb. Weert 3.4.1940.
  4. doodgeboren kind, geb. Weert 17.3.1943.
  5. Carla Josephina Ida Maria Jansen, geb. Weert 11.2.1945.
  6. Ronald Emile Paul Maria Jansen, geb. Weert 23.3.1947.

 

IXx. Jacoba Johanna Maria Bots (dr van VIIIm), geb. Valkenswaard 13.4.1911, overl. Alphen aan den Rijn 19.8.2002, tr.(burg.st.) Valkenswaard 5.9.1936 Mattheus Rutgerus van der Veld, geb. Lisse 27.8.1903, dir. Coop. Raiffeisen Bank, overl. Leiderdorp 11.4.1973, zn van Georgius van der Veld en Jacoba Verdegaal.
Uit dit huwelijk:
  1. Petrus Jacobus van der Veld, geb. Lisse 9.6.1938.
  2. Jacqueline Henriette Maria van der Veld, geb. Alkemade 14.8.1941.
  3. Alberdina Aleida van der Veld, geb. Alkemade 27.1.1944.
  4. Matthea Francisca Johanna van der Veld, geb. Alkemade 4.1.1946.
  5. Agnes Ruth Maria van der Veld, geb. Alkemade 13.1.1948.

 

IXy. Henriette Alberdine Martina Bots (dr van VIIIm), geb. Valkenswaard 27.10.1912, leerling verpleegster, overl. Leiden 6.1.1993, tr. (burg.st.) Valkenswaard 30.12.1939 Theodorus Johannes Franciskus Teunissen, geb. Haarzuijlens 28.5.1905, hoofdonderwijzer, overl. Benidorm (Spanje) 27.1.1982, zn van Johannes Henricus Teunissen en Cornelia Johanna Maria Versteeg.
Uit dit huwelijk:
  1. Cornelia Alberdina Jozefa Teunissen, geb. Nieuwkoop 28.3.1942.
  2. Stella Maria Teunissen, geb. Nieuwkoop 8.2.1945.
  3. Herman Jacobus Matheus Teunissen, geb. Nieuwkoop 16.5.1946.
  4. Liduina Paula Aleida Maria Teunissen, geb. Nieuwkoop 15.9.1947.
  5. Johannes Jacobus Josephus Teunissen, geb. Nieuwkoop 25.7.1949.
  6. Henriette Maria Jacoba Teunissen, geb. Nieuwkoop 31.3.1955.

 

IXy*. Johan Christiaan Maria Bots (zn van VIIIm), geb. Valkenswaard 2.5.1914, ondernemer, tr.(burg.st.) Antwerpen (BelgiŽ) 10.8.1948 HťlŤne Paermentier, geb. Sint Niklaas (BelgiŽ) 18.11.1914, dr van Firmin Paermentier en Irma Maria van Boxelaer.
Uit dit huwelijk:
  1. Paul Firmin Johan Bots, geb. Antwerpen (BelgiŽ), volgt Xl*.
  2. Carla Stephanie Bots, geb. Antwerpen (BelgiŽ) 11.12.1952.
  3. Anita Hilde Bots, geb. Antwerpen (BelgiŽ) 18.8.1956.

 

IXz. Maria Bernardine Antoinette Bots (dr van VIIIm), geb. Valkenswaard 25.11.1915, overl. Eindhoven 26.11.2003, tr.(burg.st.) Valkenswaard 12.4.1941 Theodorus Hendrikus Broekhuijse, geb. Haarzuilens 31.10.1910, accountant, overl. Turnhout (BelgiŽ) 24.1.1975, zn van Hubertus Adrianus Broekhuijse en Margaretha Vergeer.
Uit dit huwelijk:
  1. Brigitta Alberdine Antoinette Maria Broekhuijse, geb. Eindhoven 24.1.1942
  2. Petrus Herman Joseph Broekhuijse, geb. Eindhoven 12.5.1943.
  3. Eugenie Margaretha Elisabeth Maria Broekhuijse, geb. Eindhoven 1.10.1945.
  4. Francesco Thomas Augustinus Joseph Broekhuijsee, geb. Eindhoven 24.7.1947.
  5. Maria Jacinte Beatrijs Hildegardis Broekhuijse, geb. Eindhoven 12.11.1949
  6. Hildegardis Blance Floer Maria Broekhuijse, geb. Eindhoven 26.6.1951.
  7. Theodorus Vincent Salvador Broekhuijse, geb. Eindhoven 5.11.1952
  8. Godelieve Gertrudis Maria Broekhuijse, geb. Eindhoven 24.6.1954.
  9. Clara Aleydis Eugenie Maria Broekhuijse, geb. Eindhoven 2.8.1957

 

IXaa. Adriana Philimena Maria Anna Bots (dr van VIIIn), geb. Valkenswaard 15.9.1909, overl. Wijchen 16.10.1961, tr.(burg.st.) Valkenswaard 7.5.1935 Johannes Wilhelmus Hendrikus de Kleijn, geb. Bergharen 17.6.1902, landbouwer, fruitteler, overl. Wijchen 4.6.1964, zn van Engelbertus Hubertus de Kleijn en Petronella Maria Bruijsten.
Uit dit huwelijk:
  1. Engelbertus Henricus Josephus Maria de Kleijn, geb. Wijchen 17.8.1936.
  2. Henricus Philippus Maria de Kleijn, geb. Wijchen 1.7.1938.
  3. Maria Josephina de Kleijn, geb. Wijchen 11.8.1941, overl. Hunsel 22.9.2006.
  4. Sabina Elisabeth de Kleijn, geb. Wijchen 16.7.1946.

 

IXaa*. Phelomena Helena Maria Bots (dr van VIIIn), geb. Valkenswaard 22.10.1910, overl. Helmond 11.7.2000, tr.(burg.st.) Wijchen 12.7.1958 Frederik Hendrik Antonius Jansen, geb. Helmond 27.3.1902, procuratiehouder, overl. Helmond 21.11.1967, zn van Fredericus Jansen en Catharina Jacobs.
Uit dit huwelijk:
  1. Mark Frederik Maria Jansen, geb. Helmond 4.6.1959.

 

IXab. Henricus Jacobus Josephus Bots (zn van VIIIn), geb. Valkenswaard 4.9.1912, sigarenfabrikant, overl. Gouda 16.10.1978, tr.(burg.st.) Breda 23.10.1941 Anna Bernarda Augustina Maria Simons, geb. Oosterhout 24.5.1915, overl. Gouda 8.9.2004, dr van Johannes Wilhelmus Simons en Anna Maria Cornelia Looymans.
Uit dit huwelijk:
  1. Elisabeth Henriette Maria Bots, geb. Valkenswaard 20.8.1942, verpleegkundige.
  2. Maria Anna Elisabeth Bots, geb. Valkenswaard 20.8.1942, tr.(burg.st.) Biel (Zwitserland) 8.11.1968 Walter Edwin Schwarz, geb. Zell (Duitsland) 23.1.1937, zn van Symphorian Schwarz en Ludwina Roth.
  3. Henricus Johannes Maria Bots, geb. Valkenswaard 16.11.1943, volgt Xl'.
  4. Josephus Adrianus Maria Bots, geb. Valkenswaard 4.1.1945, volgt Xl^.
  5. Carolina Louise Maria Bots, geb. Valkenswaard 23.5.1946, volgt Xl''.
  6. Vincintius Hermanus Maria Bots, geb. Valkenswaard 16.9.1947, volgt Xl^^.
  7. Henriette Antonia Maria Bots, geb. Valkenswaard 16.9.1947, volgt Xl'''.
  8. Irma Philomena Augustina Maria Bots, geb. Valkenswaard 22.3.1951, aktiviteiten begeleidster, tr(burg.st.) 17.8.1981 Hubertus Petrus Cornelis Sluis, geb. 10.4.1955, verpleegkundige, overl. Ringgenberg (Zwitserland) 22.3.1994, zn van Nicolaas Antonius Hubertus Sluis en Margaretha Adriana Cornelia Luijben, gesch. Leiden 13.3.1992.

 

IXac. Antonius Johannes Alphonsus Bots (zn van VIIIn), geb. Valkenswaard 3.7.1915, sigarenfabrikant, overl. Eindhoven 7.7.1980, tr. (burg.st.) Veldhoven 17.4.1941 Antoinetta Petronella Helena Maria van der Meeren, geb. Strijp 6.4.1918, , overl. Eindhoven 14.9.2004, dr van Johannes Cornelus Maria van der Meeren en Maria Wilhelmina Elisabeth van Roessel.
Uit dit huwelijk:
  1. Aloysius Cornelis Antonius Maria Bots, geb. Valkenswaard 24.2.1942, universitair hoofddocent.
  2. Cornelis Henricus Josephus Maria Bots, geb. Valkenswaard 31.10.1943, volgt Xm.
  3. Maria Yolanta Bots, geb. Valkenswaard 17.8.1945, volgt Xn.
  4. Henricus Adrianus Josephus Maria Bots, geb. Valkenswaard 13.1.1947, volgt Xo.
  5. Monica Antoinetta Maria Bots, geb. Valkenswaard 7.9.1948, overl. Eindhoven 12.9.1951.
  6. Antoine Jean Auguste Marie Bots, geb. Eindhoven 10.8.1951.
  7. Antoinette Madeleine Monique Marie Bots, geb. Veldhoven 3.4.1953, universitair docente.
  8. Stephanus Wilhelmus Cornelis Maria Bots, geb. Geldrop 16.9.1956, milieuadviseur./i>

 

IXad. Adrianus Franciscus Marie Bots (zn van VIIIn), geb. Valkenswaard 23.8.1917, notaris, overl. Breda 2.6.1992, tr.(burg.st.) Veldhoven 22.11.1949 Elisabeth Henrica Maria Bazelmans, geb. Veldhoven 20.3.1923, overl. Breda 21.2.2000, dr van Franciscus Josephus Bazelmans en Johanna Christina Vissers.
Uit dit huwelijk:
  1. Ingrid Margaretha Henrica Josepha Bots, geb. Bemmel 23.11.1950, lerares frans, tr.(burg.st.) Tilburg 25.4.1973 Alexander Antonie Joseph Marie van Banning, geb. 's-Gravenhage 17.9.1949, jurist, zn van Lodewijk Alphonse Marie van Banning en Mandy Mary van Schalken.
  2. Jeroen Adriaan Johan Joseph Bots, geb. Bemmel 13.12.1951, volgt Xp.
  3. Miriam Carola Josepha Bots, geb. Bemmel 11.3.1953, volgt Xq.
  4. Roeland Philip Joseph Bots, geb. Bemmel 27.5.1954, volgt Xr.
  5. Johanna Henrica Adriana Josepha Bots, geb. Bemmel 22.2.1956, volgt Xs.
  6. George Jean Joseph Bots, geb. Tilburg 17.11.1957, volgt Xs'.
  7. Agnes Elisabeth Henrica Josepha Bots, geb. Tilburg 1.11.1961, volgt Xs*.

 

IXae. Bernardus Bots, geb. Valkenswaard 15.2.1920 (zn van VIIIo), schoenfabrikant, leerhandelaar, overl. Eindhoven 27.10.1979, tr.(burg.st.) Meijel 31.5.1950 Johanna Maria Adriana Gooden, geb. Meijel 2.7.1923, overl. Veldhoven 6.10.2016, dr van Johannes Wilhelmus Gooden en Wilhelmina Anna Leonarda Veltman.
Uit dit huwelijk:
  1. Petrus Wilhelmus Maria Bots, geb. Valkenswaard 17.5.1951, volgt Xt.
  2. Wilhelmus Maria Bots, geb. Valkenswaard 22.1.1954, geodetisch ingenieur, overl. Utrecht 23.3.1995.
  3. Roland Jacobus Johanna Maria Bots, geb. Valkenswaard 10.1.1958, volgt Xu.
  4. Maria Wilhelmina Petronella Gerarda Bots, geb. Valkenswaard 19.7.1960, volgt Xu*.
  5. Lucas Jozef Maria Bots, geb. Valkenswaard 16.1.1963, volgt Xu**.

 

IXaf. Adriana Catharina Maria Bots (dr van VIIIp), geb. Valkenswaard 19.1.1911, overl. Veldhoven 3.9.2000, tr.(burg.st.) Valkenswaard 10.7.1943 Wilhelmus Paulus Maria Vencken, geb. Woensel 12.8.1910, kantoorbediende, assuradeur, overl. Eindhoven 6.3.1970, zn van Franciscus Xaverius Maria Vencken en Johanna Maria Paulusse.
Uit dit huwelijk:
  1. Marjo Vencken, geb. Eindhoven 6.10.1946.
  2. Franciscus Martinus Maria Vencken, geb. Eindhoven 13.1.1948.
  3. Clemens Maria Petrus Adrianus Vencken, geb. Eindhoven 29.5.1949.
  4. Henricus Johannes Wilhelmus Maria Vencken, geb. Eindhoven 6.8.1953.

 

IXag. Alice Marie Henriette Bots (dr van VIIIp), geb. Valkenswaard 16.1.1916, overl. Eindhoven 16.7.2000,  tr.(burg.st.) Valkenswaard 24.5.1938 Petrus Josephus Maria van Camp, geb. Eindhoven 6.5.1914, overl. Eindhoven 3.7.1977, zn van Petrus Johannus Cornelis van Camp en Maria Josephina van Schijndel.
Uit dit huwelijk:
  1. Petrus Johannes Josephus Maria van Camp, geb. Eindhoven 24.4.1939.
  2. Els Maria Martina van Camp, geb. Eindhoven 20.7.1940.
  3. Paulus Franciscus Wilhelmus Maria van Camp, geb. Eindhoven 8.1.1942
  4. Ingrid Adelheid Wilhelmina Maria van Camp, geb. Eindhoven 15.5.1943
  5. Eleonora Catharina Maria van Camp, geb. Eindhoven 6.9.1944.
  6. Franciscus Adrianus Johannes Josephus Maria van Camp, geb. Eindhoven 19.3.1946.
  7. Joris Wilhelmus Maria van Camp, geb. Eindhoven 18.8.1947.
  8. Liselotte Catharina Johanna Maria van Camp, geb. Eindhoven 22.9.1949.
  9. Irmgard Elsa Petra Maria van Camp, geb. Eindhoven 11.1.1955.
  10. Stephanus Paulus Ingrid Maria van Camp, geb. Eindhoven 15.2.1956.

 

IXah. Hendrikus Nicolaas Johannes Bots (zn van VIIIq), geb. Valkenswaard 20.2.1910, commies, overl. Den Dungen 10.11.1962, tr.(burg.st.) Valkenswaard 5.9.1939 Catharina Josephina van den Besselaar, geb. Valkenswaard 20.1.1914, overl. 's-Hertogenbosch 20.11.2000, dr van Chistiaan Petrus Hendrikus van den Besselaar en Maria Baken.
Uit dit huwelijk:
  1. Johannus Alfonsus Henricus Gerardus Maria Bots, geb. Jutphaas 7.10.1940, volgt Xv.
  2. Maria Johanna Nicolaas Bots, geb. Jutphaas 3.12.1942, volgt Xw.
  3. Gertrude Alphonsus Maria Bots, geb. Jutphaas 12.6.1944, volgt Xx.
  4. Anna Maria Bots, geb. Jutphaas 12.6.1944, volgt Xy.
  5. Franciscus Arthur Maria Bots, geb. Jutphaas 24.7.1949, volgt Xz.
  6. Cecilia Anna Paula Bots, geb. Jutphaas 26.10.1950, overl Horst 28.2.2013.

 

IXai. Nicolaas Henricus Johanna Josephus Bots (zn van VIIIq), geb. Valkenswaard 1.6.1912, industrieel, overl. Hilvarenbeek 30.6.2005, tr.(burg.st.) Valkenswaard 16.9.1941 Elisabeth Maria Catharina van Dooren, geb. Valkenswaard 29.11.1918, overl. Tilburg 17.10.2002, dr van Wilhelmus Bartholomeus van Dooren en Johanna van der Sanden.
Uit dit huwelijk:
  1. Johannes Franciscus Maria Bots, geb. Haelen 9.8.1942, volgt Xaa.
  2. Irene Johanna Maria Henricus Bots, geb. Haelen 15.1.1944, volgt Xaa*.
  3. Willy Leonardus Irma Maria Bots, geb. Haelen 8.7.1947, volgt Xaa**.
  4. Nicole Josephina Hyronimus Maria Bots, geb. Haelen 15.4.1954, volgt Xaa***.

 

IXaj. IXaj. Petrus Bots (zn van VIIIq), geb. Valkenswaard 29.6.1913, schoenfabrikant, overl. Valkenswaard 5.11.2006 tr.(burg.st.)(1) Rheden 27.10.1945 Anna Catharina Dohle, geb. Onstwedde 27.4.1914, overl. Eindhoven 22.1.1958, dr van Franz Dohle en Maria Anna Grol.
Uit dit huwelijk:
  1. Catharina Maria Bots, geb. Waalre 19.2.1947, volgt Xaa^.
  2. Franciscus Alphonsus Bots Lucianus, geb. Valkenswaard 9.9.1948, volgt Xaa^^.
  3. Petrus Paulus Bots, geb. Valkenswaard 14.5.1950, overl. Eindhoven 21.6.1953.
  4. Robertus Theodorus Maria Bots, geb. Eindhoven 23.2.1954, volgt Xaa^^^.

Petrus Bots, tr.(burg.st.)(2) Nijmegen 27.10.1958 Petronella Johanna Maria Poort, geb. Dordrecht 16.1.1921, overl. Valkenswaard 19.2.2016, dr van Jacobus Dominicus Maria Poort en Maria Petronella Leonarda Kocken.
Uit dit huwelijk:

  1. Anna Maria Catharina Bots, geb. Valkenswaard 27.12.1959, volgt Xaa^^^^.
  2. Alphonsus Wilhelmus Paulus Johannes Bots, geb. Valkenswaard 7.11.1961, volgt Xaa'.
  3. Eric Johannes Petronella Jacobus Bots, geb. Valkenswaard 19.1.1967, volgt Xaa~.

 

IXak. Paulus Bots (zn van VIIIq), geb. Valkenswaard 29.6.1913, vertegenwoordiger, overl. Groningen 16.4.2002, tr.(burg.st.) Valkenswaard 15.8.1943 Wilhelmina Hulsman, geb. Doetichem 2.4.1914, overl. Groningen 1.5.1991, dr van Leonardus Johannes Hulsman en Johanna Meisters.
Uit dit huwelijk:
  1. Leonardus Lodewijk Anne Maria Bots, geb. Valkenswaard 20.9.1945, tuinier, overl. Groningen 3.8.1983.
  2. Maria Johanna Cecile Bots, geb. Groningen 4.3.1947, volgt Xaa''.
  3. Paulus Petrus Thomas Maria Bots, geb. Groningen 14.5.1949, adminstratief medewerker.
  4. Carola Gisela Maria Bots, geb. Groningen 13.11.1952, volgt Xaa'''.

 

IXal. Alphonsus Petrus Leonardus Bots (zn van VIIIq), geb. Valkenswaard 21.8.1918, overl. Groningen 27.3.1996, tr.(burg.st.) Groningen 20.2.1950 Johanna Catharina Veeger, geb. Groningen 27.3.1924, overl. Groningen 15.5.2006, dr van Josephus Franciscus Arnoldus Veeger en Johanna Frida Nas.
Uit dit huwelijk:
  1. Johanna Paula Maria Bots, geb. Groningen 14.10.1952, volgt Xab.
  2. Yvonne Francisca Arnolda Bots, geb. Groningen 16.3.1954, volgt Xac.
  3. Monica Leonie Wilhelmine Bots, geb. Groningen 15.4.1957, volgt Xad.

 

IXal*. Maria Henrica Bots (dr van VIIIq), geb. Valkenswaard 12.12.1919, overl. Amsterdam 14.3.2009, tr.(burg.st.) Maarheeze 30.3.1954 Laurens Johan Karel Albert van Hoorn, geb. Boekel 18.12.1927, overl. Breda 24.11.2000, zn van Johannes Marie Kozef Everardus Dominicus Canisius van Hoorn en Maria Antonia van Kessel.
Uit dit huwelijk:
  1. Johannes Marie Jozef Everhardus Dominicus Canisius van Hoorn, geb. Breda 5.9.1955.
  2. Marcus van Hoorn, geb. Breda 4.5.1957.
  3. Marie Louise van Hoorn, geb. Breda 20.9.1959.
  4. Sacha Helen van Hoorn, geb. Breda 20.9.1959.

 

IXam. Leonardus Bots (zn van VIIIq), geb. Valkenswaard 26.2.1921, architect, overl. Eindhoven 18.8.2010, tr.(burg.st.) Weert 15.7.1948 Geertruda Maria Mertens, geb. Weert 14.10.1918, overl. Eindhoven 8-4-2008, dr van Hubertus Johannes Emanuel Mertens en Maria Hubertina Tullemans.
Uit dit huwelijk:
  1. Catharina Maria Hubertina Bots, geb. Weert 9.10.1949, volgt Xae.
  2. Maarten Alfons Marie Bots, geb. Weert 13.3.1951, volgt Xae*.
  3. Simone Marie Andrť Bots, geb. Weert 13.2.1953, volgt Xaf.
  4. Ingrid Aldegonda Lucianus Bots, geb. Weert 17.5.1954, volgt Xaf*.
  5. Leonardus Emanuel Henricus Marie Bots, geb. Weert 15.6.1957, bouwkundig ingenieur, tr.(burg.st.) Breukelen 26.8.1989 Catharina Wilffert, geb. Amsterdam 31.3.1957, assistent-makelaar dr van Johannes Wilhelmus Wilffert en Catharina Boersma.

 

IXan. Catharina Hubertina Bots (dr van VIIIq), geb. Valkenswaard 7.6.1922, tr.(burg.st.) Eindhoven 22.3.1951 Quirinus Servatius Adrianus van der Peet, geb. Beverwijk 13.5.1923, dir. Lager Agr. School, overl. Amersfoort 31.1.2004, zn van Bastianes Jozef van der Peet en Catharina Johanna Onderwater.
Uit dit huwelijk:
  1. Catharina GabriŽl Maria van der Peet, geb. Eindhoven 27.2.1952.
  2. Paula Wilhelmina Maria van der Peet, geb. Eindhoven 15.1.1954.
  3. Bastianus Johannes Petrus van der Peet, geb. Zevenaar 22.2.1956.
  4. Gerardus Franciscus Vitus van der Peet, geb. Zevenaar 15.6.1958.

 

IXao. Anna Huberta Bots (dr van VIIIq), geb. Eindhoven 24.11.1923, tr. (burg.st.) Eindhoven 24.9.1953 Gerardus Franciscus Maria Vermeulen, geb. Beverwijk 10.10.1924, service-inspecteur, overl. Eindhoven 13.12.2001, zn van Gerardus Theodorus Vermeulen en Grada Maria Graafsma.
Uit dit huwelijk:
  1. Alexander Quirinus Maria Vermeulen, geb. Eindhoven 9.12.1954.
  2. Maria Catharina Lucia Vermeulen, geb. Eindhoven 9.12.1954.

 

IXap. Ludovicus Johannes Bots (zn van VIIIq), geb. Eindhoven 29.6.1925, handelsagent, overl. Weert 6.7.2007, tr.(burg.st.) Brunssum 18.6.1955 Maria Johanna Kloek, geb. Hoensbroek 4.11.1925, overl. .7.2007, dr van Antoon Kloek en Bertha Schopen.
Uit dit huwelijk:
  1. Marie Louise Bots, geb. Weert 18.8.1964, volgt Xaf**.

 

IXaq. Hubertus Bots (zn van VIIIq), geb. Eindhoven 22.2.1927, etaleur, tr.(burg.st.) Eindhoven 18.12.1958 Catharina Elisabeth Finders, geb. Weert 9.3.1926, dr van Hubertus Rudolphus Finders en Catharina Gielis.
Uit dit huwelijk:
  1. Richard Jeanne Lucien Bots, geb. Weert 14.2.1963, account representative.

 

IXar. Lucianus Bots (zn van VIIIq), geb. Valkenswaard 9.12.1929, vertegenwoordiger, overl. Veldhoven 15.3.2006, tr.(burg.st.) Eygelshoven 30.11.1962 Petronella Cornelia Hubertina van den Hoven, geb. Heerlen 15.9.1933, dr van Wilhelmus Bartholomeus Petrus van den Hoven en Hubertina Huppertz.
Uit dit huwelijk:
  1. Lucienne Hubertine Francisca Catharina Bots, geb. Heerlen 28.10.1967, volgt Xaf'.

 

IXas. Peter Johannes Bots (zn van VIIIs), geb. Borkel en Schaft 29.12.1903, landbouwer, overl. Eindhoven 21.1.1967, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 20.5.1935 Johanna Maria Evers, geb. Soerendonk 10.9.1910, overl. Valkenswaard 25.6.1998, dr van Paulus Evers en Johanna Bos.
Uit dit huwelijk:
  1. Maria Johanna Bots, geb. Valkenswaard 24.6.1936, tr. A.C.M. Robben.
  2. Johanna Maria Bots, geb. Valkenswaard 5.1.1938, wijkverpleegster overl. Nijmegen 23.10.1969.
  3. Adrianus Paulus Bots, geb. Valkenswaard 13.5.1940, volgt Xaf''.
  4. Paulina Wilhelmina Maria Bots, geb. Valkenswaard 26.6.1943, tr(burg.st.) P.J.M. van de Paal, geb. ca. 1939, overl. Valkenswaard 19.9.2018.
  5. Paulus Adrianus Wilhelmus Bots, geb. Valkenswaard 8.2.1945.
  6. Petronella Maria Bots, geb. Valkenswaard 4.10.1951.

 

IXas'. Maria Petronella Bots (dr van VIIIs), geb. Borkel en Schaft 7.8.1907, overl. Valkenswaard 15.1.2003, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 19.5.1930 Christiaan Antonius Smets, geb. Borkel en Schaft 13.1.1900, overl. Tilburg 2.9.1952 zn van Thielemanus Smets en Dorothea Maria Aarts.
Uit dit huwelijk:
  1. Thielemanus Adrianus Smets, geb. Borkel en Schaft 3.3.1931, overl. 27.3.2013, tr. Francien Koolen, geb. 29.4.1936, overl. 8.10.1988.
  2. Maria Dorothea Smets, geb. Borkel en Schaft 10.7.1932.
  3. Adrianus Josephus Smets, geb. Borkel en Schaft 25.3.1934.
  4. Andreas Joseph Smets, geb. Valkenswaard 1.8.1935.
  5. Petrus Theodorus Maria Smets, geb. Valkenswaard 11.5.1937.
  6. Dorothea Maria Smets, geb. Valkenswaard 7.9.1938.
  7. Francisca Anna Smets, geb. Valkenswaard 13.1.1940.
  8. Petrus Hendricus Smets, geb. Valkenswaard 13.1.1940.
  9. Petrus Hendricus Maria Smets, geb. Valkenswaard 9.5.1941.
  10. Johannes Andreas Maria Smets, geb. Valkenswaard 27.1.1944.
  11. Henricus Antonius Maria Smets, geb. Valkenswaard 23.1.1946.
  12. Christianus Adrianus Maria Smets, geb. Valkenswaard 25.11.1947.

 

IXas*. Anna Christina Bots (dr van VIIIu), geb. Borkel en Schaft 23.3.1911, overl. Geldrop 1.9.1994, tr.(burg.st.) Valkenswaard 29.6.1940 Adrianus Franciscus Snoeks, geb. Westerhoven 16.3.1905, landbouwer, overl. Valkenswaard 5.2.1989, zn van Balthazar Snoeks en Maria Anna Kennis.
Uit dit huwelijk:
  1. Maria Anna Snoeks, geb. Leende 7.2.1942.
  2. Michiel Johan Snoeks, geb. Leende 13.7.1943.
  3. Balthazar Snoeks, geb. Leende 14.9.1944.
  4. Catharina Maria Snoeks, geb. Leende 9.12.1945.

 

IXas**. Peter Gerardus Bots (zn van VIIIu), geb. Borkel en Schaft 23..9.1912, arbeider, overl. Neerpelt (BelgiŽ) 14.11.1979, tr.(burg.st.) Achel (BelgiŽ) 31.10.1946 Antonia Donckers, geb. Achel (BelgiŽ) 16.4.1908, overl. Hamont (BelgiŽ) 17.8.2003, dr van Adriaan Donckers en Johanna Maria van Mero.
Uit dit huwelijk:
  1. Michiel Adriaan Bots, geb. Hamont (BelgiŽ) 27.2.1948.
  2. Catharina Maria Bots, geb. Achel (BelgiŽ) 29.6.1949, volgt Xaf'''.
  3. Maria Gerarda Bots, geb. Hamont (BelgiŽ) 13.5.1950, bediende, tr. Peter Jozef van Vlierden, zn van Jozef Jan van Vlierden en Angelina Dewit.

 

IXat. Gerardus Petrus Bots (zn van VIIIu), geb. Borkel en Schaft 8.6.1914, landbouwer, metaalbewerker, overl. Eindhoven 7.10.1984, tr.(burg.st.) Monster 7.11.1946 Apollonia Maria Slaman, geb. Monster 3.12.1918, overl. Veldhoven 29.5.1996, dr. van Johannes Hendrikus Slaman en Margaretha Engelberta Persoon.
Uit dit huwelijk:
  1. Johannes Michiel Bots, geb. Valkenswaard 10.8.1948, volgt Xag.
  2. Johannes Petrus Bots, geb. Valkenswaard 2.4.1950, volgt Xah.
  3. Catharina Margaretha Christina Bots, geb. Valkenswaard 31.7.1952, volgt Xai.
  4. Gerardus Cornelius Christianus Maria Bots, geb. Valkenswaard 26.12.1954, volgt Xaj.

 

IXau. Petronella Bots (dr van VIIIu),geb. Borkel en Schaft 6.8.1916, overl. Eindhoven 28.6.1966, tr.(burg.st.) Valkenswaard 23.11.1946 Jan Michiel Lamers, geb. Budel 6.10.1918, landbouwer, overl. Valkenswaard 22.10.1983, zn van Hendrikus Lamers en Johanna Maria Winters.
Uit dit huwelijk:
  1. Hendrikus Jan Michiel Lamers, geb. Valkenswaard 28.12.1948.
  2. Catharina Johanna Maria Lamers, geb. Valkenswaard 3.5.1950.
  3. Jan Michiel Hendrikus Lamers, geb. Valkenswaard 17.2.1952.
  4. Johanna Adriana Maria Lamers, geb. Valkenswaard 30.8.1953.

 

IXav. Petronella Bots (dr van VIIIv), geb. Borkel en Schaft 11.6.1902, overl. Valkenswaard 5.11.1987, tr.(burg.st.) Borkel en Schaft 17.5.1927 Arnoldus Franciscus Kuijlaars, geb. Westerhoven 4.7.1899, landbouwer overl. Valkenswaard 23.11.1951, zn van Francis Kuijlaars en Francisca Theus.
Uit dit huwelijk:
  1. Theodora Francisca Kuijlaars, geb. Borkel en Schaft 28.3.1928.
  2. Franciscus Petrus Henricus Kuijlaars, geb. Borkel en Schaft 11.4.1929.
  3. Francisca Hendrika Theodora Kuijlaars, geb. Borkel en Schaft 20.11.1930.
  4. Henrica Petronella Catharina Kuijlaars, geb. Borkel en Schaft 3.5.1932.
  5. Petrus Cornelis Kuijlaars, geb. Borkel en Schaft 3.12.1933, militair, overl. Vught 12.11.2007, tr. C.P.M. van Dijk.
  6. Adriana Jacoba Theodora Kuijlaars, geb. Valkenswaard 16.4.1935.
  7. Jacobus Cornelis Kuijlaars, geb. Valkenswaard 4.8.1936.
  8. Theodorus Petrus Kuijlaars, geb. Valkenswaard 4.8.1936.
  9. Arnoldus Geertrudis Kuijlaars, geb. Valkenswaard 18.2.1939.
  10. Cornelia Petronella Theodora Kuijlaars, geb. Valkenswaard 11.3.1940.
  11. Adrianus Franciscus Kuijlaars, geb. Valkenswaard 29.5.1944.

 

IXaw. Theodorus Petrus Bots (zn van VIIIv), geb. Borkel en Schaft 2.4.1904, overl. Valkenswaard 27.4.1969, tr.(burg.st.) Valkenswaard 15.6.1935 Dorothea Sprengers, geb. Borkel en Schaft 3.2.1909, overl. Valkenswaard 18.10.1988, dr van Francis Sprengers en Francijna Maria Jansen.
Uit dit huwelijk:
  1. Petrus Theodorus Franciscus Jozef Bots, geb. Valkenswaard 22.8.1944, volgt Xak.
  2. Franciscus Antonius Petrus Bots, geb. Eindhoven 18.5.1950, volgt Xal.

 

 

IXax. Petrus MichaŽl Bots (zn van VIIIv), geb. Borkel en Schaft 16.3.1914, landbouwer, overl. Horst 4.10.1994, tr.(burg.st.) Valkenswaard 24.5.1941 Petronella Maria Aarts, geb. Borkel en Schaft 16.4.1911, overl. 29.8.1999, dr van Christiaan Aarts en Adriana Jaspers.
Uit dit huwelijk:
  1. Theodora Christina Adriana Maria Bots, geb. Valkenswaard 22.5.1942, tr. P. Jeucken.
  2. Christiaan Petrus Theodorus Bots, geb. Valkenswaard 26.1.1944, korporaal machinist, scheepswerktuigkundige, overl. Venray 4.2.2013.
  3. Petronella Adriana Maria Bots, geb. Valkenswaard 28.9.1947, volgt Xal*.

 

IXax*. Anna Maria Francisca Bots (dr van VIIIw), geb. Haarlem 1.7.1872, overl. Haarlem 19.12.1933, tr. (burg.stand) Bloemendaal 12.6.1901 Gerrit Johannes Willemse, geb. Bloemendaal 18.2.1859, aardwerker, overl. Bloemendaal 10.9.1931, zn. van Franciskus Willemse en Cornelia Jansssen.
Uit dit huwelijk:
  1. Barbara Brigitta Willemse, geb. Bloemendaal 19.5.1902, tr.(burg.st.) Bloemendaal 5.11.1924 Martinus Theodorus Bisschop, geb. Oudshoorn 16.9.1887, koopman, zn. van Leendert Bisschop en Johanna Hoogeboom
  2. Antonius Johannes Willemse, geb. Bloemendaal 8.12.1903, chauffeur, overl. 10.8.1983, tr.(burg.st.) Heemstede 25.9.1929 Maria Elisabeth Bos, geb. Heemstede 13.5.1905, overl. 4.9.1975, dr van Hermanus Hendrik Bos en Neeltje Cornelisse.
  3. Alida Elizabeth Willemse, geb. Bloemendaal 9.6.1905, overl. 30.11.1972, tr.(burg.st.) Bloemendaal 11.11.1931 Anthonius Wilhelmus Hulsebosch, geb. 19.5.1904, chauffeur, overl. 9.6.1973, zn van Johannes Hulsebosch en Maria Johanna Zwarter.
  4. Theodora Cornelia Willemse, geb. Bloemendaal ca. 26.11.1906, tr.(burg.st.) Haarlemmermeer 29.4.1931 Martinus Anthonius Kauffman, geb. Haarlemmermeer 8.6.1905, loodbewerker, zn van Jacobus Kauffman en Huberdina Franken.
  5. Jacoba Theodora Willemse, geb. Bloemendaal 28.9.1911, overl. Haarlem 20.6.2000, tr.(burg.st.) Haarlem 26.10.1938 Johannes Gerardus Maria Bruschke, geb. Haarlem 12.11.1901, overl. Haarlem 16.6.1974, zn van Johannes Bruschke en Gerritdina Lammerdina Groenewoud.
  6. zoon Willemse, geb Bloemendaal ca. 4.4.1913.
  7. zoon Willemse, geb. Bloemendaal tussen 25.9 en 1.10.1914.

 

IXay. Franciscus Vincentius Bots (zn van VIIIw), geb. Haarlem 24.6.1875, koopman in graan, handelsreziger, overl. Amsterdam 20.6.1950, tr.(burg.st.)(1) Amsterdam 26.10.1899 Hendrika Wouters, geb. Sneek 17.11.1871, overl. Amsterdam 19.2.1935, dr van Hendrikus Wouters en Barbara Geertruide Waltman.
Uit dit huwelijk:
  1. doodgeboren zoon, geb. Amsterdam 20.1.1901.
  2. Alida Petronella Bots, geb. Amsterdam 15.4.1902, overl. Oosterhout 21.9.1985.
  3. Hendricus Johannes Bots, geb. Amsterdam 23.7.1904, volgt Xam.

Franciscus Vincentius Bots, tr.(burg.st.)(2) Amsterdam 14.11.1935 Elisabeth Maria Josephine Gorris, geb. Amsterdam 2.3.1884, overl. Bussum 27.7.1965, dr van Johannes Robertus Gorris en Maria Anna Jansen.

 

IXay*. Johannes Martinus Anthonius Marie Bots (zn van VIIIw), geb. Haarlem 5.9.1878, wagenmaker, overl. Chicago ((Verenigde Staten) 2.4.1953, tr.(burg.st.) Haarlem 12.10.1904 Johanna Dekker, geb. Haarlemmermeer 10.11.1879, overl. Chicago (Verenigde Staten 11.6.1966, dr van Pieter Dekker en Anna Rietveld.
Uit dit huwelijk:
  1. Johannus A.M. Bots, geb. Haarlem 21.9.1905, clerk post office, overl. Chicago (Verenigde Staten) 18.10.1939, tr.(burg.st.) 16.5. 1928 Julia Maria Berberich, geb. Turtle Lake (Barron County, Wisconsin, V.S.) 1.7. 1906, overl. Hazel Crest (Illinois, V.S.) 29.7.1997, dr. van Anthony Berberich en Eva Elizabeth Rossman.
  2. Anna Bots, geb. 24.7.1907, overl. Oak Forest (Ilinois V.S.) 1.4.1978.
  3. Peter Bots, geb. 28.11.1908 , overl. Highland (Indiana, V.S.) 1.7.1985.
  4. Theodore Bots, geb. Chicago (Verenigde Staten) 12.8.1912, volgt Xam*.
  5. James Bots, geb. 7.9.1914, overl. Hennepin (Minnesota V.S.) 7.6.1976, tr. (Angeline May geb. 3.5.1916, overl. Saint Paul (Minnesota, V.S.) 29.10.2005.
  6. Adeline Bots, geb. 22.3.1917, overl. 19.1.1966, tr. William Gadbois, geb. 13.10.1910.
  7. Johanna Mary Nellie, geb. Chicago (Illinois, V.S.) 2.6.1920, overl. 30.11.1993, tr. Fred Miller.
Op 8 mei 1906 arriveert Johannes Martinus Anthonius Marie Bots met zijn gezin in New York. Zij zijn vetrokken van uit Rotterdam met het schip Potsdam. De bestemming is Chicago waar W. Dekker, broer van Johanna Dekker, woonachtig is. Ook de moeder van Johanna, Antje Rietveld, oud 65 jaar en weduwe, maakt deel uit van de groep die naar de V.S. trekt. 

 

IXaz. Antonius Franciscus Bots (zn van VIIIw), geb. 7.2.1880, overl. Soest 16.7.1960, tr.(burg.st.) Baarn 31.7.1907 Willemijntje Huurdeman, geb. Hoogland 23.3.1882, overl. Utrecht 19.10.1948, dr van Joannes Huurdeman en Johanna Petronella van Paridon.
Uit dit huwelijk:
  1. Alida Elizabeth Theodora Anna Bots, geb. Maarssen 12.7.1908, overl. Haarlem 7.8.1993, tr.(burg.st.) Maarssen 2.6.1933 Jacobus Josef Warmerdam, geb. Bloemendaal 8.3.1908, overl.Heemstede 25.11.1997..
  2. Joannes Bernardus Jacobus Bots, geb. Maarssen ca. 20.4.1910, overl. Maarssen 24.4.1910.
  3. Johannes Antonius Jacobus Bots, geb. Maarssen 24.5.1913, volgt Xan.
  4. Johanna Petronella Geertruida Bots, geb. Maarssen 10.12.1914, volgt Xao.
  5. Johanna Wilhelmina Paulina Bots, geb. Maarssen 13.2.1916, volgt Xao*.
  6. Theodorus Antonius Cornelis Bots, geb. Maarssen 24.5.1918, volgt Xap.
  7. Petrus Hendricus Bots, geb. Maarssen 3.9.1919, timmerman, chauffeur, militair, overl. Boxtel 8.10.1992, tr.(burg.st.) Utrecht 15.10.1947 Adriana Kouwenberg, geb. Utrecht 14.2.1923, overl. 3.4.1923, dr van Adrianus Kouwenberg en Catharina de Bruin.
  8. Jan Jozef Bots, geb. Maarssen 13.3.1922, volgt Xaq.
  9. Wilhelmina Maria Elisabeth Bots, geb. Maarssen 11.3.1925, volgt Xaq*.

 

IXaz*. Maria Josepha Martina Bots (dr van VIIIw), geb. Haarlem 5.2.1884, overl. Horst 23.11.1964, tr.(burg.st.) 's-Gravenhage 1.5.1907 Stephanus Wilhelmus Herfkens, geb. 's-Gravenhage 27.10.1883, opzichter R.W.S., overl. Leeuwarden 15.5.1945, zn van Henricus Bernardus Herfkens en Alida Johanna Driesens
Uit dit huwelijk:
  1. Henricus Bernardus Herfkens, geb. 's-Gravenhage ca. 1908.

 

IXba. Jacoba Maria Francisca Bots (dr van VIIIw), geb. Haarlem 6.10.1887, overl. Nootdorp 17.3.1956, tr.(burg.st.) Rotterdam 15.4.1914 Franciscus Jacobus van den Tillaard, geb. Zaltbommel 28.5.1875, rijksklerk, overl. Dongen 20.9.1939, zn van Hendrikus van den Tillaard en Wilhelmina Adriana Babonnik.
Uit dit huwelijk:
  1. Hendrikus Anthonius Jacobus Maria van den Tillaard, geb. Rotterdam 25.5.1915.
  2. Wilhelmina Adriana van den Tillaard, geb. Rotterdam 29.9.1916.
  3. Helena Catharina van den Tillaard, geb. Rotterdam 26.2.1918.

 

IXbb. Hendrik Adrianus Bots (zn van VIIIy), geb. Alkmaar 11.9.1898, manufacturier, overl. Dordrecht 20.5.1979, tr.(burg.st.) Alkmaar 28.4.1925 Elisabeth Pauline Maria van der Klei, geb. Alkmaar 7.1.1899, overl. 28.1.1993, dr van Theodorus van der Klei en Anna Maria Christina Zeegers.
Uit dit huwelijk:
  1. Gerardus Theodorus Alexander Maria Bots, geb. Tilburg 24.5.1927, patholoog, tr.(burg.st.) Amsterdam 4.4.1961 Maria Theresia Hermine Wijers, geb. Dordrecht 11.4.1929, dr van Louis Pierre Antoine Joseph Wijers en Emma Valentine Mathilde Madeleine Bongaerts.
  2. Theodorus Nicolaas Johannes Bots, geb. Tilburg 6.11.1928, horlogemaker, overl. Tilburg 26.8.1960, tr.(burg.st.) Tilburg 22.9.1958 Alida Maria Theresia Bots, geb. Tilburg 14.6.1928, juriste, overl. Tilburg 5.11.2012, dr van Lambertus Maria Bots en Eleonora Maria Lippits (zie VIIIan).
  3. Alexander Hendricus Adrianus Bots, geb. Tilburg 18.5.1930, volgt Xar.
  4. Maria Theresia Agatha Johanna Bots, geb. Tilburg 3.12.1932, volgt Xas.
  5. Theresia Carolina Helena Bots, geb. Tilburg 22.8.1938, volgt Xat.
  6. Nicolaas Paul Jacques Bots, geb. Dordrecht 7.2.1944, volgt Xau.

 

IXbc. Frederik Carel Joseph Bots (zn van VIIIy), geb. Alkmaar 30.6.1901, handelsagent, overl. Alkmaar 17.4.1968, tr.(burg.st.) Alkmaar 25.8.1925 Petronella Johanna Maria Jacobse, geb. Alkmaar 12.8.1900, overl. Zeist 19.4.1979, dr van Petrus Anthonius Jacobse en Elisabeth Maria Johanna van Daalhoff.
Uit dit huwelijk:
  1. Theresia Gerarda Elise Bots, geb. Alkmaar 19.10.1926, tr.(burg.st.) Oisterwijk 19.11.1968 Wilhelmus Franciscus A. Bos, geb. Hoorn 21.2.1922, adjunct-directeur, zn van Nicolaas Bos en Johanna Kaag.
  2. Anthonius Petrus Marie Bots, geb. Alkmaar 19.1.1928, muziekleraar, dirigent, overl. Zwolle 4.3.2004, tr.(burg.st.) Gouda 1.8.1961 Marianne Theresia Elisabeth Wilhelmina van Blokland, geb. Gouda 28.9.1936, dr van Gerardus Johannes Franciscus van Blokland en Johanna Petronella Helena van de Zandt.
  3. Anna Carolina Maria Bots, geb. Alkmaar 1.6.1929, overl. Oisterwijk 8.4.2015, tr.(burg.st.) Berkel-Enschot 25.11.1988 Leonardus Andreas Isabella van der Poel, geb. Bergen op Zoom 19.2.1920, koopman, overl. Oisterwijk 11.2.2007, zn van Alphonsus Johannes van der Poel en Maria Philomena de Boeck.
  4. Carolina Antonia Maria Bots, geb. Alkmaar 28.2.1931, volgt Xav.
  5. Josephina Hermine Maria Bots, geb. Alkmaar 27.8.1933, overl. Alkmaar 2.9.1933.
  6. Josephina Hermine Maria Bots, geb. Alkmaar 22.12.1935, volgt Xaw.
  7. Gerardus Marie Bots, geb. Alkmaar 16.5.1937, volgt Xax.
  8. Henriette Maria Bots, geb. Alkmaar 14.12.1939, volgt Xay.
  9. Fredericus Petrus Anthonius Maria Bots, geb. Alkmaar 7.9.1946, marketing- en p.r.functionaris, overl. Overbetuwe 19.11.2004, tr.(burg.st.) Buren 21.5.1982 Jantje Johanna den Hartog, geb. Elst 7.4.1952, opleidingsfunctionaris, dr van Reijer Thomas den Hartog en Gerritje Johanna van Ginkel.

 

IXbd. Anna Theodora Maria Bots (dr van VIIIy), geb. Alkmaar 2.1.1903, borduurster, overl. Eindhoven 11.9.1977, tr.(burg.st.) Alkmaar 13.4.1926 Gerardus Nicolaas Buren, geb. Alkmaar 15.4.1896, dierenarts, overl. Alkmaar 14.1.1947, zn van Lourens Buren en Jacoba Elisabeth Noort.
Uit dit huwelijk:
  1. Laurentius Gerardus Buren, geb. Alkmaar 29.12.1926, tr. G.D. van den Berg.
  2. Theresia Jacoba Elize Buren, geb. Alkmaar 17.1.1928, tr. A.E.E. Heezemans.
  3. Jacoba Geertruida Maria Buren, geb. Alkmaar 4.3.1931, tr. A.J. van den Bosch.
  4. Elize Carolina Maria Buren, geb. Alkmaar 13.10.1932.
  5. Gerardus Alexander Buren, geb. Alkmaar 9.9.1933.
  6. Alexander Hubertus Maria Buren, geb. Alkmaar 19.5.1936, E.A.M. Frederiks.
  7. Petrus Joseph Buren, geb. Alkmaar 29.11.1937, tr. C.M. van Steensel.
  8. Carolina Anna Maria Buren, geb. Alkmaar 4.1.1943, tr. L.M. Jeukens.
  9. Hendricus Laurentius Maria Buren, geb. Alkmaar 4.5.1944.
  10. Anna Theresia Maria Buren, geb. Alkmaar 15.7.1946.

 

IXbe. Alexander Antonius Bots (zn van VIIIy), geb. Alkmaar 23.4.1907, longarts, overl. 's-Hertogenbosch 1.12.2002, tr.(burg.st.) Huissen 12.7.1943 Hendrika Maria Aleida Ariens, geb. Hagestein 12.7.1912, overl. Roermond 1.11.1992, dr van Everardus Johannes Hendrikus Ariens en Theodora Goes.
Uit dit huwelijk:
  1. Robert Alexander Antonius Bots, geb. Roermond 2.7.1944, volgt Xaz.
  2. Felix Alexander Antonius Bots, geb. Roermond 27.4.1946, volgt Xba.
  3. Elise Theodora Maria Bots, geb. Roermond 6.5.1948, volgt Xbb.
  4. Alexander Fredericus Everardus Bots, geb. Roermond 11.11.1950, volgt Xbc.
  5. Maria Anna Theresia Bots, geb. Roermond 24.10.1953, psychotherapeute.

 

IXbf. Carel Johan Joseph Bots (zn van VIIIy), geb. Alkmaar 1.4.1912, overl. Keulen (Duitsland) 21.5.1943, tr.(burg.st.) Leentje Johanna Wilhelmina Stoel, geb. Middelburg 14.2.1909, dr van DaniŽl FranÁois Stoel en Elisabeth Johanna Bosschaart.
Uit dit huwelijk:
  1. Gerardus Frans Bots, geb. Ginneken en Bavel 24.10.1932, volgt Xbc'.

 

IXbg. Adrianus Gerardus Josephus Bots (zn van VIIIz), geb. Alkmaar 4.1.1906, magazijnbediende, overl. Zuidlaren 21.7.1972, tr.(burg.st.) Groningen 7.5.1936 Theodora Johanna Maria Eggink, geb. Veendam 28.12.1912, overl. Groningen 18.7.1994, dr van Bernardus Franciscus Eggink en Johanna Theodora Frazer.
Uit dit huwelijk:
  1. Theodora Johanna Maria Bots, geb. Heerlen 29.4.1933, volgt Xbd.
  2. Franciscus Bernardus Gerhardus Joesephus Bots, geb. Groningen 30.11.1935, volgt Xbe.
  3. Johannes Wolter Antonius Josephus Bots, geb. Groningen 27.3.1937, volgt Xbf.
  4. Henricus Theodorus Antonius Josephus Bots, geb. Groningen 19.11.1938, volgt Xbg.
  5. Adrianus Johannes Maria Bots, geb. Groningen 5.11.1940, volgt Xbh.
  6. Bernardus Antonius Rudolfus Josephus Bots, geb. Groningen 15.9.1943, volgt Xbi.
  7. Theodora Suzanna Johanna Maria Bots, geb. Groningen 30.10.1946, religieuze.
  8. Johanna Francisca Maria Bots, geb. Groningen 5.8.1949, volgt Xbj.
  9. Josephus Johannes Henricus Bots, geb. Groningen 20.8.1952, overl. Assen 1.2.2018.
  10. Everardus Adrianus Bernardus Bots, geb. Groningen 3.1.1954, volgt Xbk.

 

IXbh. Agnes Maria Catharina Bots (dr van VIIIaa), geb. Alkmaar 19.10.1899, overl. Tilburg 26.5.1978, tr.(burg.st.) Alkmaar 17.5.1921 Adrianus Godefridus Delen geb. Geldrop 19.10.1895, gem. secr., burgermeester, overl. Rheden 12.10.1967, zn van Matheus Delen en Maria Elisabeth van Dooren.
Uit dit huwelijk:
  1. Matheus Cornelis Jacobus Delen, geb. Noordwijk 12.10.1923.
  2. Alida Maria Agnes Delen, geb. Noordwijk 29.6.1925.
  3. Cornelus Antonius August. Delen, geb. Noordwijk 30.1.1927.
  4. Maria Antonia Delen, geb. Noordwijk 28.3.1929.
  5. Antonius Godefridus Delen, geb. Noordwijk 28.10.1930.
  6. Willibrordus Christianus Jeroen Delen, geb. Noordwijk 18.8.1933.

 

IXbi. Maria Petronella Bots (dr van VIIIag), geb. Leiden 17.8.1903, overl. Gent (BelgiŽ) 19.9.1981, tr.(burg.st.) Leiden 9.9.1936 Jan Casimir de Keijser, geb. Ekeren (BelgiŽ) 9.11.1905, jurist, overl. Merksem (BelgiŽ) 22.11.1982, zn van Jan Peter de Keijser en Leopoldine van Ongelegen.
Uit dit huwelijk:
  1. Ivo Jan-Baptist Jozef Maria de Keijser, geb. Ekeren (BelgiŽ) 22.6.1937.
  2. Godfried Theodoor Leopold Jan de Keijser, geb. Ekeren (BelgiŽ) 8.11.1939.
  3. Jan Felix Christiane de Keijser, geb. Ekeren (BelgiŽ) 29.10.1941.
  4. Hedwigis Wilhelmina Cornelia de Keijser, geb. Ekeren (BelgiŽ) 31.8.1943.
  5. Joris Adriaan Elisabeth Silveer de Keijser, geb. Essen (BelgiŽ) 31.12.1944

 

IXbj. Christina Maria Jacoba Bots (dr van VIIIag), geb. Leiden 17.7.1905, overl. Leiden 21.4.1998, tr.(burg.st.) Leiden 24.7.1933 Agathus Anastatius Cornelis Maria Walenkamp, geb. Leiden 13.3.1904, sigarenwinkelier, overl. Sassenheim 8.2.1996 zn van Henricus Adolfus Franciscus M. Walenkamp en Geertruida Helena Maria van Dooremalen.
Uit dit huwelijk:
  1. Geertruida Elisabeth Maria Walenkamp, geb. Leiden 26.9.1934.
  2. Elisabeth Christina Maria Walenkamp, geb. Leiden 7.3.1936.
  3. Christina Cornelia Geertruida Maria Walenkamp, geb. 19.3.1941.
  4. Johannes Hendricus Maria Walenkamp, geb. Leiden 5.3.1946.

 

IXbk. Theodorus Joannes Wilhelminus Bots. (zn van VIIIag), geb. Leiden 8.11.1909, graanhandelaar, koopman, overl. Rotterdam 22.10.1961, tr.(burg.st.) Rotterdam 21.7.1949 Maria Susanna van Leeuwen, geb. Rotterdam 3.7.1924, overl. Rotterdam 17.2.2007, dr van Pieter van Leeuwen en Susanna Theodora van der Meer
Uit dit huwelijk:
  1. Pieter-Jan Bots, geb. Rotterdam 16.12.1950, constructeur meet-en regeltechniek, overl. 1.9.2010 en Hermina Theodora Maria Leenders, geb. Nijmegen 4.9.1952, leidster gezinszorg, dr van Petrus Albertus Leenders en Hermina Gertruda Bons.
  2. Thomas Leonardus Bots, geb. Rotterdam 6.8.1952, volgt Xbl.
  3. Susanna Maria Bots, geb. Rotterdam 23.12.1955, volgt Xbm.

 

IXbl. Adrianus Leonardus Bots (zn van VIIIag), geb. Leiden 1.5.1911, ambtenaar, overl. Hazerswoude 31.3.1970, tr.(burg.st.) IJzendijke 19.5.1949 Oda Maria Cornelia van den Berg, geb. Goirle 29.10.1920, dr van Johannes Franciscus van de Berg en Maria Cornelia Antonia van de Pol.
Uit dit huwelijk:
  1. Elisabeth Maria Johanna Josephina Bots, geb. Oostburg 9.5.1950, volgt Xbn.
  2. Maria Wilhelmina Jozepha Bots, geb. Oostburg 15.2.1952, bedrijfsverpleegkundige, tr.(burg.st.) Etten-Leur 4.5.1988 Adrianus Louis Maria Buyzen, geb. Oudenbosch 17.11.1945, rijksambtenaar, zn van Wilhelmus Adrianus L. M. Buyzen en Anna Petronella Dekkers, gesch. febr. 2004.
  3. Joannes Wilhelmus Franciscus Bots, geb. Oostburg 15.1.1954, volgt Xbo.
  4. Emile Jacobus Adrianus Bots, geb. Oostburg 5.1.1957, volgt Xbo'.
  5. Franciscus Josephus Maria Bots, geb. Oostburg 15.3.1958, volgt Xbo*.

 

IXbm. Theodorus Johannes Bots (zn van VIIIah), geb. Leiden 28.2.1905, inspecteur van politie, overl. Roermond 5.5.1944, tr.(burg.st.) Breda 8.4.1936 Johanna Catharina Jacoba Blokdijk, geb. Breda 24.1.1910, overl. Breda 8.12.1969, dr van Matthijs Jacobus Ferdinandus Blokdijk en Jacoba Adriana van Sevenbergen.
Uit dit huwelijk:
  1. Gerardus Marius Mattheus Bots, geb. Heerlen 12.5.1937. volgt Xbo**.
  2. Jacoba Wilhelmina Bernadette Bots, geb. Roermond 11.2.1941, volgt Xbp.
  3. Paulus Cornelis Bots, geb. Roermond 16.4.1944, overl. 's-Gravenhage 11.5.2016, tr (burg.st.) 's-Gravenhage 16.4.1982 Hendrika van der Elst, geb. Delft 13.4.1953, gesch. 's-Gravenhage 12.10.1990.

 

IXbn. Cornelis Jacobus Bots (zn van VIIIah), geb. Leiden 5.7.1907, commies ter secretarie, overl. Breda 14.6.1985, tr.(burg.st.) Bloemendaal 16.10.1940 Johanna Gezina Mergje de Wit, geb. Kampen 29.1.1911, overl. 26.3.2001, dr van Hendrik de Wit en Roberta Bekendam.
Uit dit huwelijk:
  1. Maria Wilhelmina Elisabeth Bots, geb. Breda 24.4.1942, volgt Xbq.
  2. Johanna Hendrika Maria Bots, geb. Breda 22.8.1944, volgt Xbr.
  3. Cornelis Hendrikus Maria Bots, geb. Breda 4.4.1947, volgt Xbr*.
  4. Robertus Gerardus Maria Bots, geb. Breda 4.4.1947, volgt Xbr**.

 

IXbo. Joannes Theodorus Henricus Bots (zn van VIIIai), geb. Leiden 6.5.1903, huisarts, overl. Haarlem 23.11.1973, tr.(burg.st.) Haarlem 6.1.1931 Maria Francisca Jacoba Lamp, geb. Haarlem 12.12.1903, overl. Haarlem 12.1.1999, dr van Heinrich Stanislaus Lamp en Agnes Alberta Brinkmann.
Uit dit huwelijk:
  1. Maria Wilhelmina Agnes Bots, geb. Nieuwer Amstel 19.9.1938, volgt Xbs.
  2. Agnes Elisabeth Maria Bots, geb. Nieuwer Amstel 13.4.1940, volgt Xbt.
  3. Joannes Henricus Maria Bots, geb. Nieuwer Amstel 24.8.1943, volgt Xbu.

 

IXbp. Hermine Christine Maria Bots (dr van VIIIai), geb. Leiden 6.12.1904, overl. Weert 5.9.2000, tr.(burg.st.) 25.9.1933 Laurentius Cornelius Josephus Maria Linssen, geb. Stratum 17.6.1900, notaris, overl. Weert 19.10.1995, zn van Herman Marie Gisbert Linssen en Maria Adriana Johanna Catharina Smitz.
Uit dit huwelijk:
  1. Hermanus Henricus Josephus Linssen, geb. Roermond 6.7.1934.
  2. Hermine Johanna Maria Linssen, geb. Roermond 27.6.1936.
  3. Laurent Petrus Maria Linssen, geb. Roermond 22.1.1941.
  4. Henricus Wilhelmus Maria Linssen, geb. Roermond 22.1.1941.

 

IXbq. Henricus Joannus Bots (zn van VIIIai), geb. Leiden 2.10.1910, meelhandelaar, overl. Oegstgeest 29.6.2005, tr.(burg.st.) Leiden 21.10.1942 Cecile Clementine Marie Plouvier [bidprentje], geb. Leiden 11.2.1916, overl. Leiden 27.5.2007, dr van Petrus Eugenius Plouvier en Maria Petronella Catharina Wijtenburg.
Uit dit huwelijk:
  1. Petrus Henricus Maria Bots, geb. Oegstgeest 11.11.1943, econ. drs, franciscaan.
  2. Henricus Wilhelmus Maria Bots, geb. Oegstgeest 28.12.1945, volgt Xbv.
  3. Wilhelmus Clemens Petrus Maria Bots, geb. Leiden 13.3.1948, volgt Xbw.
  4. Joannes Maria Bots, geb. Leiden 10.7.1951, volgt Xbx.
  5. Willibrordus Joannes Maria Bots, geb. Leiden 8.2.1955, volgt Xbx*.

 

IXbr. Joseph Maria Joannus Bots (zn van VIIIai), geb. Leiden 26.8.1921, civiel-ingenieur, overl. Valkenburg aan de Geul8.9.12016, tr.(burg.st.) Valkenburg aan de Geul 5.4.1952 Yvonne Marie Hubertine Schyns, geb. Berneau (BelgiŽ) 18.9.1922, dr van Victor Joseph Marie Schyns en Hubertine Leontine Josephine Defosse.
Uit dit huwelijk:
  1. Patrick Victor Henri Marie Bots, geb. Ukkel (BelgiŽ) 10.9.1953, volgt Xby.
  2. Anne Marie Bernadette Bots, geb. Maastricht 19.5.1956, volgt Xbz.
  3. Bernadette Brigitte Germaine Bots, geb. Ukkel (BelgiŽ) 28.2.1959 volgt Xca.

 

IXbs. Johanna Henrica Maria Bots (dr van VIIIaj), geb. Wilnis 29.6.1914, overl. 's-Gravenhage 11.7.2005, tr.(burg.st.) Wilnis 19.9.1939 Petrus Clemens Oudshoorn, gesch. Wilnis 9.10.1967, geb. Wilnis 31.8.1915, banketbakker, zn van Jacobus Oudshoorn en Maria Helena Bader.
Uit dit huwelijk:
  1. Helena Maria Oudshoorn, geb. Wilnis 28.9.1940.
  2. Paulus Henricus Oudshoorn, geb. Wilnis 25.7.1943.
  3. Jacobus Petrus Clemens Oudshoorn, geb. Wilnis 22.1.1947.

 

IXbt. Maria Wilhelmina Bots (dr van VIIIaj), geb. Wilnis 10.1.1918, overl. Haarlem 16.5.2001, tr. (burg.st.) Mijdrecht 26.8.1941 Jan Gerrit Adrianus Koedam, geb. Alphen aan den Rijn 16.5.1915, gemeentesecretaris, overl. De Ronde Venen 24.1.1990, zn van Cornelis Koedam en Marrigje Maria Lommert.
Uit dit huwelijk:
  1. Cornelis Gerardus Johannes Koedam, geb. Wilnis 15.3.1943.
  2. Maria Anthonia Petronella Hendrica Koedam, geb. Wilnis 22.4.1944.
  3. Marianne Maria Margaretha Koedam, geb. Wilnis 6.4.1945.
  4. Paula Henrica Josephina Victoria Koedam, geb. Wilnis 20.3.1946.
  5. Johannes Gerardus Adrianus Antonius Koedam, geb. Wilnis 19.4.1948.
  6. Petronella Henrica Adrienne Leonarda Koedam, geb. Mijdrecht 9.7.1952.
  7. Bernadette Beatrix Anna Maria Veronica Koedam, geb. Mijdrecht 31.1.1956.
  8. Monique Maria Wilhelmina Bernadette Koedam, geb. Mijdrecht 30.7.1957.

 

IXbt*. Henricus Fredericus Bots (zn van VIIIaj), geb. Wilnis 21.4.1919, graanhandelaaar, groentehandelaar, overl. Amsterdam 19.9.1992, tr.(burg.st.) Wilnis 23.1.1946 Cornelia Margaretha Wilhelmina van der Zon, geb. Wilnis 17.1.1920.
Uit dit huwelijk:
  1. Paulus Hendricus Bots, geb. Amsterdam 18.9.1947, volgt Xca*.
  2. Antonius Bots, geb. Amsterdam 29.4.1949.
  3. Henricus Hubertus Bots, geb. Amsterdam 20.10.1950.
  4. Gerardus Johannes Bots, geb. Amsterdam 7.12.1953, volgt Xca**.

 

IXbu. Antoon Bots (zn van VIIIaj), geb. Wilnis 17.3.1923, graanhandelaar, overl. Utrecht 20.12.1957, tr.(burg.st.) Wilnis 30.5.1951 Grada Berdina Frederika van Dort, geb. Bodegraven 30.9.1923, overl. De Ronde Venen 11.3.2010, dr van Wilhelmus Franciscus van Dort en Johanna Frederika Anna Tonen.
Uit dit huwelijk:
  1. Johanna Frederika Maria Bots, geb. Utrecht 8.9.1953, volgt Xcb.
  2. Maria Antonia Bots, geb. Utrecht 15.2.1955, volgt Xcc.
  3. Paulus Henricus Bots, geb. Utrecht 29.10.1957, arts.

 

IXbv. Elizabeth Bots (dr van VIIIaj), geb. Wilnis 29.4.1925, tr.(burg.st.) Wilnis 28.4.1948 Jozef Anthonius Scholtes, geb. 's-Gravenhage 22.7.1919, slager, zn van Johannes Adrianus Scholtes en Elisabeth Antoinette Simons.
Uit dit huwelijk:
  1. Elizabeth Maria Johanna Scholtes, geb. 's-Gravenhage 23.9.1951.
  2. Michiel Adriaan Joost Scholtes, geb. 's-Gravenhage 16.6.1954.
  3. Carolina Theresia Theodora Scholtes, geb. 's-Gravenhage 1.5.1958

 

IXbw. Paulus Johannes Bots (zn van VIIIaj), geb. Wilnis 15.6.1927, mengvoederproducent, overl. De Ronde Venen 24.12.2008, tr.(burg.st.) Wilnis 26.5.1954 Anna Adriana Berk, geb. Wilnis 27.4.1929, dr van Antoon Berk en Jacoba Cornelia Goes.
Uit dit huwelijk:
  1. Paulus Henricus Bots, geb. Wilnis 25.2.1955, volgt Xcd.
  2. Jacqueline Johanna Bots, geb. Wilnis 17.3.1956, volgt Xce.
  3. Antoon Bots, geb. Wilnis 4.3.1958, mengvoederproducent.
  4. Johannes Wouterius Bots, geb. Wilnis 28.3.1960, volgt Xce*.
  5. Madelon Adriana Bots, geb. Wilnis 4.12.1962, volgt Xce**.

 

IXbx. Theresia Josepha Maria Bots (dr van VIIIaj), geb. Wilnis 17.5.1930, overl. 20.3.2019, tr.(burg.st.) Wilnis 31.1.1956 Theodorus Johannes Bakker, geb. Mijdrecht 28.11.1929, produktieleider, overl. Bennekom 15-2-2010, zn van Theodorus Bakker en Theodora de Beer.
Uit dit huwelijk:
  1. Augustina Johanna Bakker, geb. 2.11.1958, tr.(burg.st.) 9.3.1987  Joannes Jozef Gerardus Opdam, geb. Heiloo 19.12.1952, zn van Joseph Opdam en Catharina Maria Borst.
  2. Theodorus Bakker, geb. 26.3.1962.
  3. Paulus Henricus Bakker, geb. 22.7.1965.

 

IXby. Willibrordus Johannus Bots (zn van VIIIaj), geb. Wilnis 12.7.1931, textielhandelaar, overl. (BelgiŽ) 31.1.2017, tr.(burg.st.) Utrecht 14.9.1957 Maria van der Stok, geb. Utrecht 16.4.1929, dr van Cornelis Evert Juriaan van der Stok en Maria Marree.
Uit dit huwelijk:
  1. Barend Michel Bots, geb. Ukkel (BelgiŽ) 2.5.1958, volgt Xcf.
  2. Johannus Paulus Bots, geb. Ukkel (BelgiŽ) 26.11.1959, volgt Xcf*.
  3. Willibrordus Johannus Bots, geb. Ukkel (BelgiŽ) 11.4.1963, volgt Xcf**.
  4. Maria Bots, geb. Ukkel (BelgiŽ) 17.1.1964, lerares.

 

IXbz. Adolf Willem Bots [bidprentje, foto], (zn van VIIIak) , geb. Voorhout 7.1.1914, huisarts, overl. Warmond 4.7.2002, tr.(burg.st.) Leiden 11.2.1943 Dťsiree Maria Bernardina Wijtenburg, geb. Leiden 12.9.1917, overl. Voorhout 24.9.2001, dr van Simon Maria Johannes Wijtenburg en Anna Geertruida Hofstee.
Uit dit huwelijk:
  1. Robert Simon Gerard Maria Bots, geb. Voorhout 31.10.1943, volgt Xcg.
  2. Henricus Gerardus Maria Bots, geb. Voorhout 12.7.1945, volgt Xch.
  3. Margaretha Carolina Maria Bots, geb. Voorhout 5.3.1947, volgt Xci.
  4. Willibrordus Petrus Maria Bots, geb. Voorhout 9.5.1952, volgt Xcj.
  5. Dťsiree Henriette Martha Maria Bots, geb. Voorhout 26.2.1955, volgt Xck.
  6. AdŤle Henriette Maria Bots, geb. Voorhout 22.2.1957, welzijnwerkster.

 

IXca. Henri Herman Bots (zn van VIIIak), geb. Voorhout 16.7.1915, director of companies, overl. Johannesburg (Z.-Afrika) 25.3.1979, tr. (burg.st.) Voorburg 8.4.1941 Elisabeth Maria Victoria Vroom, geb. Delft 21.8.1918, overl. Johannesburg (Z.-Afrika) 3.3.2002, dr van Bernardus Harmannus Jacobus Vroom en Elisabeth Maria Mentink.
Uit dit huwelijk:
  1. Elisabeth Maria Hermine Bots, geb. 's-Gravenhage 1.2.1942, volgt Xck*.
  2. Henricus Albertus Gerardus Bots, geb. 's-Gravenhage 29.8.1943.
  3. Maria Margriet Bots, geb. Johannesburg (Z.-Afrika) 15.11.1956, volgt Xck**.
  4. Bernadette Elisabeth Bots, geb. Johannesburg (Z.-Afrika) 11.9.1958, admissions consultant university of the Witwatersrand, tr.(burg.st.) Johannesburg (Z.-Afrika) 1.7.1988 Henry Peter Francis Bromfield, geb. Durban (Z.-Afrika) 2.8.1943, tour manager, zn van Sidney Bromfield en Frances Kruger.

 

IXcb. Margaretha Bots (dr van VIIIak), geb. Voorhout 26.6.1917, tr. (burg.st.) Bloemendaal 17.4.1945 Carel Adolf van Mels, geb. Watergraafsmeer 19.3.1912, bankdirecteur, overl. Apeldoorn 3.12.1969, zn van Carel Theodorus van Mels en Jentiena Annetta de Weger.
Uit dit huwelijk:
  1. Carel Theodorus van Mels, geb. Apeldoorn 10.4.1948.
  2. Hans Age van Mels, geb. Apeldoorn 5.1.1952.

 

IXcc. Jozef Louis Bots (zn van VIIIak), geb. Voorhout 29.6.1920, arts, overl. Rotterdam 8.11.1980, tr.(burg.st.) Leiden 15.6.1949 Philomena Christina Maria Wijtenburg, geb. Leiden 1.5.1921, overl. Berkel en Rodenrijs 31.12.2013, dr van Simon Maria Johannes Wijtenburg en Anna Geertruida Hofstee.
Uit dit huwelijk:
  1. Simone Anne Marie Bots, geb. Leiden 14.3.1950, volgt Xcl.
  2. Henriette Margaretha Gemma Maria Bots, geb. Leiden 29.1.1951, volgt Xcm.
  3. Carolina Dťsirťe Maria Bots, geb. Berkel en Rodenrijs 27.2.1953, bibliothecaresse, overl. Rotterdam 10.5.1991, tr.(burg.st.) Amsterdam 20.8.1975 Christoffel Joris Johannes Maria IJzermans, geb. Bergen op Zoom 27.7.1948, gescheiden Amsterdam 2.5.1979.
  4. Jozef Petrus Maria Bots, geb. Berkel en Rodenrijs 17.11.1955, volgt Xcl*.
  5. Justine Bernardina Maria Bots, geb. Rotterdam 18.9.1961, volgt Xcl**.

 

IXcd. Leo Bots (zn van VIIIak), geb. Voorhout 11.6.1922, produkt-manager, overl. Soest 16.12.2008, tr.(burg.st.) Utrecht 24.10.1951 Geertruida van Dam, geb. Utrecht 7.9.1922, overl. Amersfoort 7-9-2009, dr van Joseph van Dam en Wilhelmina Versluis.
Uit dit huwelijk:
  1. Everard Maria Bots, geb. Utrecht 20.1.1953, volgt Xcn.
  2. Marcia Maria Bots, geb. Bunnik 7.6.1954, tr.(burg.st.) Amersfoort 15.12.1986 Michiel Gorgonius Bunnik, geb. Amersfoort 9.9.1945, stafmedewerker verzekeringsmaatschappij, zn van Antonius Anicetus Bunnik en Theodora Martha Beijer.
  3. Louise Antoinette Bots, geb. Amersfoort 24.12.1955, tr. Gerrit Timmerman, geb. 12.4.1953.
  4. Anita Dťsirťe Maria Bots, geb. Amersfoort 10.6.1958, volgt Xco.
  5. Sylvia Bernadette Bots, geb. Amersfoort 26.8.1960, accountmanager, tr(burg.st.) Baarn 6.5.1987 Robertus Gerardus Maria Klinkhamer, geb. Amsterdam 4.4.1955, manager restaurant, zn van Hendrikus Johannes Klinkhamer en Diny Tonny Verkerk.

 

IXce. Willem Karel Bots (zn van VIIIak), geb. Voorhout 27.6.1927, construction superintendent, tr.(burg.st.) Montreal (Quebec, Canada) 26.12.1953 Margaret Cooper Dewar, geb. Leven (Schotland) 10.10.1931, overl. Kingstone (Ontario, Canada) 27.3.2018, dr van James Dewar en Louisa Simpson.
Uit dit huwelijk:
  1. Michael William Bots, geb. Toronto (Canada) 12.2.1956, computer-technicus.
  2. Laura Margaret Bots, geb. Toronto (Canada) 10.9.1958, studente.
  3. Christine AdŤle Bots, geb. Toronto (Canada) 19.9.1961,
  4. volgt Xcp.

 

IXcf. Joannes Petrus Lambertus Bots (zn van VIIIam), geb. Leiden 27.7.1923, octrooigemachtigde, tr.(burg.st.) Leiden 27.4.1953 Theresia Maria Cornelia Fles, geb. Leiden 8.12.1932, dr van Hendricus Quirinus Jozephus Fles en Jacoba Catharina Spruit.
Uit dit huwelijk:
  1. Gerardus Joannes Maria Bots, geb. Weesp 24.2.1954, volgt Xcq.
  2. Jacoba Catharina Maria Bots, geb. Weesp 27.10.1955, volgt Xcr.
  3. Maria Noelle Bots, geb. 's-Gravenhage 25.12.1958, volgt Xcs.
  4. Johanna Christina Theresia Maria Bots, geb. Wassenaar 12.1.1962, volgt Xct.

 

IXcg. Gerardus Joannes Canisius Bots (zn van VIIIam), geb. Leiden 30.5.1925, hoogleraar T.H. Delft, tr.(burg.st.) Leiden 21.12.1966 Mathilda Wilhelmina Eduarda Damen, geb. Roermond 21.6.1929, overl. Leiden 1.7.2019, dr van Willem Joseph Arnold Damen en Mathilda Wilhelmina Petronella Peeters.
Uit dit huwelijk:
  1. Maria Carolina Bots, geb. Leiden 18.10.1968, studente, overl. Leiden 12.6.1990.
  2. Gerardus Joannes Wilhelmus Bots, geb. Leiden 27.9.1970 volgt Xct~.

 

IXch. Wilhelmus Josephus Aloysius Bots (zn van VIIIam), geb. Leiden 23.4.1930, franse taal- en letterkundige, overl. Groningen 12.4.2016, tr.(burg.st.) Tilburg 1.8.1959 Katrina Joanna Maria Prince, geb. 8.5.1937, dr van Petrus Adrianus Franciscus Prince en Johanna Theresia van Hettema.
Uit dit huwelijk:
  1. Gerardus Johannes Petrus Maria Bots, geb. Oegstgeest 29.4.1961, overl. Groningen 28.1.1988.
  2. Petrus Wilhelmus Gerardus Bots, geb. Oegstgeest 4.2.1963, universitair hoofddocent TU Delft, tr.(burg.st.) Delft 5.11.1993 Hermina Kalkman, geb. Leiden 17.6.1963, coŲrdinatrice patientenvoorlichting, dr. van Cornelis Kalkman en Johanna Agatha Berghout.

 

IXci. Maria Elisabeth Johanna Bots (dr van VIIIam), geb. Leiden 12.2.1933, overl. Rijswijk 8.11.2014, tr.(burg.st.) Leiden 19.6.1958 Willem Anton Ferdinand van de Kamp, geb. Batavia (vml. N.O.I) 2.8.1930, arts, overl. Rijswijk 20.7.2000, zn van Willem Leonard Antonius Marie van de Kamp en Maria Francisca Ferdinanda van der Heijden.
Uit dit huwelijk:
  1. Willem Leonard van de Kamp, geb. Leiden 27.8.1959.
  2. Norbert Ferdinand van de Kamp, geb. Leiden 21.11.1960.

IXcj. Joannes Wilhelmus Bots (zn van VIIIan), geb. Tilburg 20.2.1923, electrotechn. ingenieur, overl. Geertruidenberg 15.8.2009, tr.(burg.st.) Tilburg 17.12.1953 Hendrika Helena Wortman, geb. Tilburg 5.12.1926, overl. Geertruidenberg 26.1.2005, dr van Gerardus Theodorus Wortman en Anthonia Petronelle van Weerdenburg.
Uit dit huwelijk:
  1. Lambertus Henricus Bots, geb. Geertruidenberg 10.8.1955, volgt Xct*.
  2. Joannes Gerardus Franciscus Bots, geb. Geertruidenberg 3.12.1957, volgt Xct**.
  3. MichaŽl Leonardus Bots, geb. Geertruidenberg 24.10.1960, volgt Xct***.

 

IXck. Cornelia Antoinette Bots (dr van VIIIan), geb. Tilburg 11.3.1924, overl. Eindhoven 27.3.1996, tr.(burg.st.) Tilburg 9.4.1947 Johannes Maria Alphonsus Theodorus Mandos, geb. Tilburg 11.8.1918, tandarts, overl. Eindhoven 21.12.1996, zn van Joannes Maria Alphonsus Mandos en Maria Cornelia Antonia Paulina Knegtel.
Uit dit huwelijk:
  1. Johannes Lambertus Maria Mandos, geb. Gemert 3.2.1949.
  2. Eleonora Josepha Maria Mandos, geb. Gemert 5.2.1951.
  3. Henricus Maria Josephus Alphonsus Mandos, geb. Valkenswaard 22.11.1957.
  4. Maria Theresia Apollonia Mandos, geb. Valkenswaard 8.9.1959.
  5. Petrus Adrianus Maria Mandos, geb. Valkenswaard 3.1.1961.

 

IXcl. Josephus Johannes Bots (zn van VIIIan), geb. Tilburg 16.4.1930, bouwkundig technicus tr.(burg.st.) Tilburg 17.5.1958 Maria Josephina Anna Bruinsma, geb. Tilburg 14.5.1929, overl. Tilburg 22.10.2005, dr van Pieter Bruinsma en Anna Josephina Maria Jacob.
Uit dit huwelijk:
  1. Johanna Lambertina Maria Bots, geb. Amersfoort 1.11.1959, tr. P. Fuma.
  2. Josephine Anna Maria Bots, geb. Boxtel 25.11.1961, coach en gestalltherapeut.
  3. Wilhelmus Maria Cornelis Bots, geb. Boxtel 7.12.1963, capaciteitsplanner.

 

IXcm. Alphons Maurits Maria Bots (zn van VIIIan), geb. Tilburg 4.3.1933, ingenieur, tr.(burg.st.) Amsterdam 31.12.1963 Carla Felicita Silvia Buitenman, geb. Amsterdam 12.4.1930, dr van Edwin Philibert August Buitenman en Grietje Waardenburg.
Uit dit huwelijk:
  1. Eleonora Margriet Bots, geb. Abcoude 25.7.1967, volgt Xct^.
  2. Alphons Maurits Bots, geb. Abcoude 3.9.1969, volgt Xct^^ .

 

IXcn. Wilhelmus Josephus Aloysius Maria Bots (zn van VIIIan), geb. Tilburg 14.6.1936, constructeur, tr.(burg.st.) 's-Hertogenbosch 6.12.1966 Maria Anna Martina Weijts, geb. Bergen op Zoom 7.9.1938, dr van Johannus Hendrikus Marinus Weijts en Trijntje Pijl.
Uit dit huwelijk:
  1. Katrien Bots, geb. 's-Hertogenbosch 13.9.1968.
  2. Cas Bots, geb. 's-Hertogenbosch 30.9.1970.

 

IXco. Mauritius Hermanus Maria Bots (zn van VIIIan), geb. Tilburg 10.2.1940, bedrijfsekonometrist, tr.(burg.st.) Heemstede 28.8.1971 Aukje Gerda Hoekstra, geb. Leeuwarden 13.7.1946, sociaal cultureel werkster, dr van Sijbe Hoekstra en Grietje van der Wal.
Uit dit huwelijk:
  1. Rolf Lambertus Bots, geb. Nijmegen 8.7.1974.
  2. Annemiek Greetje Bots, geb. Wijchen 17.12.1975.

 

IXcp. Catharina Maria Elisabeth Bots (dr van VIIIap), geb. Alphen aan den Rijn 21.2.1925, tr.(burg.st.) 's-Gravenhage 29.12.1952 Leonardus Antonius Wouterlood geb. 's-Gravenhage 12.1.1924, distillateur, zn van Nicolaas Josephus Wouterlood en Johanna Catharina Akkerman.
Uit dit huwelijk:
  1. Theodora Maria Wouterlood, geb. 's-Gravenhage 7.3.1954.
  2. Margaretha Anna Wouterlood, geb. 's-Gravenhage 13.3.1955.
  3. Nicolaas Josephus Wouterlood, geb. 's-Gravenhage 2.11.1958.

 

IXcq. Maria Catharina Johanna Bots (dr van VIIIap), geb. Alphen aan den Rijn 10.1.1928, overl. Wassenaar 25.3.2008, tr.(burg.st.) Wassenaar 10.1.1956 Herman de Vos, geb. Rotterdam 31.7.1929, directeur N.V., zn van Johannes Jacobus de Vos en Hermina Lammerdina Schut.
Uit dit huwelijk:
  1. Carolus Johannes de Vos, geb. 's-Gravenhage 2.5.1957.
  2. Frederik Willem de Vos, geb. 's-Gravenhage 11.1.1963.
  3. Alexander Patrick de Vos, geb. 's-Gravenhage 28.7.1965.

 

IXcr. Albertus Leo Marie Bots (zn van VIIIap), geb. Alphen aan den Rijn 22.9.1930, koopman, overl. okt 2010, tr.(burg.st.) Winschoten 19.4.1955 Gesina Maria DrŲge, geb. Winschoten 23.4.1924, overl. Nieuwkoop 18.10.2008, dr van Gerhard Johannes DrŲge en Thecla Catharina Helena Maria Drenth.
Uit dit huwelijk:
  1. Joannes Gerhard Maria Bots, geb. Nieuwkoop 3.12.1956, overl. Nieuwkoop 3.12.1956.
  2. Joannes Gerhard Maria Bots, geb. Amsterdam 28.10.1958, verkoper.
  3. Thekla Gesina Maria Bots, geb. Amsterdam 13.6.1962, volgt Xct'.
  4. Gesina Thecla Maria Bots, geb. Amsterdam 16.11.1968.

 

IXcs. Folkert Joannes Petrus Maria Bots (zn van VIIIar), geb. Amsterdam 4.7.1923, accountant, overl. Amsterdam 29.11.1967, tr.(burg.st.) Amsterdam 2.9.1952 Paulina Francisca Maria Prins, geb. Amsterdam 23.6.1923, overl. Amsterdam 27.9.1995, dr van Bernardus Antonius Prins en Paulina Maria Francisca Douwes.
Uit dit huwelijk:
  1. Helena Paulina Maria Bots, geb. Amsterdam 15.12.1959.
  2. Rosemarie Pauline Bots, geb. Amsterdam 26.3.1962, volgt Xcu.
  3. Jan Folkert Bots, geb. Amsterdam 5.12.1963.

 

IXct. Anna Engelina Maria Theresia Bots (dr van VIIIar), geb. Amsterdam 11.8.1926, overl. Amsterdam 3.8.2018, tr.(burg.st.) Amsterdam 2.9.1948 Henricus Carolus van Straaten, geb. Amsterdam 22.10.1920, bankdirecteur, overl. Amsterdam 5.9.2015, zn van Cornelis van Straaten en Johanna van Velthooven.
Uit dit huwelijk:
  1. Angela Maria van Straaten, geb. Amsterdam 27.8.1949, tr. Tijl Marius Huygen, geb. Nijmegen 23.9.1952, zn van Willibrord Joseph Huygen en Annemarie Leonie Bernadette Arts.
  2. Helena Maria van Straaten, geb. Amsterdam 4.10.1950, internist, tr. (burg.st.) Delden 2.6.1984 Theodorus Christiaan Wouter Oudemans, geb. Amsterdam 30.10.1951, filosoof, zn van Aart Hendrik Willem Oudemans en Margartha van Delden.
  3. Cornelis Jozef van Straaten, geb. Amsterdam 5.2.1953, huisarts, tr. Agnes Theodora Huygen, geb. Nijmegen 12.1.1954, dr. van Willibrord Joseph Huygen en Annemarie Leonie Bernadette Arts.
  4. Jan Philip van Straaten, geb. Amsterdam 10.2.1957, bioloog, tr. Machteld Fiddelaar.
  5. Hendrik Jozef van Straaten, geb. Amsterdam 9.3.1959, overl. Amsterdam 27.8.1990.

 

IXcu. Aloysius Petrus Maria Bots (zn van VIIIar), geb. Amsterdam 3.4.1928, goederen- en effectenmakelaar, overl. Amsterdam 25.8.2006, tr.(burg.st.) Nijmegen 3.8.1965 Gerarda Anna Adriana Giebels, geb. Helmond 10.2.1933, dr van Lambertus Henricus Giebels en Martina Maria Beerens.
Uit dit huwelijk:
  1. Anne Martine Bots, geb. Amsterdam 7.5.1966, volgt Xcu*.
  2. Pieter Folkert Bots, geb. Amsterdam 21.6.1969, volgt Xcv.

 

IXcv. Johanna Maria Helena Bots (dr van VIIIat), geb. Lommel (BelgiŽ) 29.6.1929, tr.(burg.st.) St.Truiden (BelgiŽ) 10.5.1952 Jozef Hubert Leenen, geb. St.Truiden (BelgiŽ) 7.8.1928, arbeider, zn van Jean Leenen en Eulalie Vanrutten.
Uit dit huwelijk:
  1. Marie-Claire Johanna Leenen, geb. St.Truiden (BelgiŽ) 27.3.1953.
  2. Linda Eulalie Victorin Leenen, geb Halle (BelgiŽ) 9.10.1962.

 

IXcw. Irene Sophia Francica Bots (dr van VIIIat), geb. Lommel (BelgiŽ) 28.12.1930, tr.(burg.st.) St.Truiden (BelgiŽ) 10.5.1952 Gustaaf Romain Dujardin, geb. Nieuwerkerken (BelgiŽ) 4.5.1928, arbeider, zn van Evarist Dujardin en Jeanne Rubens.
Uit dit huwelijk:
  1. Marie-Josee Eveline Dujardin, geb. St.Truiden (BelgiŽ) 17.8.1952.

 

IXcx. Louis Bots (zn van VIIIat), geb. St.Truiden (BelgiŽ) 26.10.1952, schrijnwerker, tr.(burg.st.) Mechelen (BelgiŽ) 2.10.1978 Jeanne Francisca Casteels, geb. Mechelen (BelgiŽ) 13.8.1955, dr van Emile Casteels en van Marie de Vinck.
Uit dit huwelijk:
  1. Timothy Bots, geb. LŁdenscheid (Duitsland) 23.4.1980.
  2. Sarah Bots, geb. LŁdenscheid (Duitsland) 17.7.1981.

 

IXcy. Johanna Alphonsina Bots (dr van VIIIau), geb. Lommel (BelgiŽ) 19.1.1937, tr.(burg.st.) St.Huibrechts-Lille (BelgiŽ) 4.2.1966 Joseph Peter Croonen, geb. Overpelt (BelgiŽ) 28.11.1937, matrijzenmaker, zn van Jan Michiel Croonen en Maria Lucia Theunis.
Uit dit huwelijk:
  1. Yvette Bertha Lucia Croonen, geb. Lommel (BelgiŽ) 20.8.1969.
  2. Anja Sandra Croonen, geb. Lommel (BelgiŽ) 8.2.1972.
  3. Theo Jean Pierre Croonen, geb. Lommel (BelgiŽ) 14.4.1975.

 

IXcz. Jozefina Hendrika Bots (dr van VIIIau), geb. St.Huibrechts-Lille (BelgiŽ) 4.8.1941, tr.(burg.st.) Ekeren (BelgiŽ) 29.10.1967 Guido Joseph Notelteirs, geb. Merksem (BelgiŽ) 12.5.1946, elektro-mekanieker, zn van Joseph Notelteirs en Maria Matheesens.
Uit dit huwelijk:
  1. Luc Werner Notelteirs, geb. Schoten (BelgiŽ) 16.9.1969.
  2. Wim Jozef Elfriede Notelteirs, geb. Schoten (BelgiŽ) 24.12.1971.

 

IXda. Helena Augusta Johannes Bots (dr van VIIIau), geb. St.Huibrechts-Lille (BelgiŽ) 22.5.1945, bejaardenverzorgster, tr.(burg.st.) Boechout (BelgiŽ) 20.5.1978 Herman Vital Maria Embrechts, geb. Antwerpen (BelgiŽ) 16.11.1949, bediende, zn van Ludovicus Embrechts en Maria van Elven.
Uit dit huwelijk:
  1. Manuella Ludo Maria Embrechts, geb. Mortsel (BelgiŽ) 11.4.1979.
  2. Dominiek Maria Henri Embrechts, geb. Mortsel (BelgiŽ) 5.6.1981.

 

IXdb. Marie Louise Victoire Bots (dr van VIIIau), geb. Neerpelt (BelgiŽ) 22.9.1948, arbeidster, tr.(burg.st.) St.Huibrechts-Lille (BelgiŽ) 7.10.1972 Emiel Louis Morren, geb. Neerpelt (BelgiŽ) 26.2.1950, arbeider, zn van Leo Morren en Madelein Fransen.
Uit dit huwelijk:
  1. Luc Emiel Morren, geb. Neerpelt (BelgiŽ) 5.9.1966.
  2. Yvan Peter Morren, geb. Neerpelt (BelgiŽ) 13.7.1973.
  3. Werner Raf Morren, geb. Neerpelt (BelgiŽ) 5.9.1976.

 

IXdc. Henri Joannes Anna Bots (zn van VIIIau), geb. Neerpelt (BelgiŽ) 26.8.1950, postmeester A, tr.(burg.st.) Peer (BelgiŽ) 11.8.1978 Hilda Maria Christina Swennen, geb. Bree (BelgiŽ) 23.10.1955, secretaresse, dr van Willem Jozef Antoon Swennen en Maria Joanna Jeanette Evens.
Uit dit huwelijk:
  1. Diederik Dimitri Bots, geb. Bree (BelgiŽ) 23.11.1981, volgt Xcv*.
  2. Marijn Pieter-Jan Bots, geb. Turnhout (BelgiŽ) 2.6.1986.

 

IXdd. JťrŰme Hildebrandus Johannes Bots (zn van VIIIav), geb. Lommel (BelgiŽ) 1.7.1942, scheikundige, tr.(burg.st.) Lommel (BelgiŽ) 20.5.1966 Maria Amelia Franciska Dekkers, geb. Lommel (BelgiŽ) 19.4.1945, dr van Louis Dekkers en Theresia Vandenberk.
Uit dit huwelijk:
  1. Geert Henri Bots, geb. Leuven (BelgiŽ) 20.10.1977.
  2. Inge Theresia Bots, geb. Leuven (BelgiŽ) 25.6.1979 volgt Xcv**.

 

IXde. Renť Victor Bots (zn van VIIIav), geb. Lommel (BelgiŽ) 13.5.1947, elektro-mekanieker, tr.(burg.st.) Mol (BelgiŽ) 1.8.1969 Nelly Fabienne Janette Janssens, geb. Mol (BelgiŽ) 22.6.1948, dr van Petrus Martinus Janssens en Maria Julia Wellens.
Uit dit huwelijk:
  1. Ivan Bots, geb. Lommel (BelgiŽ) 28.11.1970, volgt Xcw.
  2. Lysianne Bots, geb. Lommel (BelgiŽ) 16.11.1974, overl. Lommel (BelgiŽ) 17.11.1974.
  3. Renke Maria Bots, geb. Lommel (BelgiŽ) 16.12.1975.

GENERATIE X

terug

Xa. Hubertina Bots (dr van IXa), geb. Eindhoven 13.9.1930, tr.(burg.st.) Eindhoven 2.10.1959 Hubrecht Cornelis Marinus Bellaart, geb. Eindhoven 11.7.1935, onderhoudsmonteur, zn van Paul Alexander Bellaart en Cornelia Johanna van Rijswijk.
Uit dit huwelijk:
  1. Wilhelmina Cornelia Hubertina Bellaart, geb. Eindhoven 29.10.1960.

 

Xb. Franciscus Martinus Bots (zn van IXa), geb. Eindhoven 23.2.1932, loodgieter, overl. Eindhoven 11.4.2014, tr.(burg.st.) Eindhoven 19.2.1960 Henrica Francisca Lamberta Dumphina Saris, geb. Eindhoven 6.8.1936, dr van Lambertus Saris en Francisca Nooyens.
Uit dit huwelijk:
  1. Francisca Wilhelmina Bots, geb. Eindhoven 21.7.1962, secretaresse, tr.(burg.st.) Eindhoven 3.4.1987 Wilhelmus Martinus Adriana Maria Buijtels, geb. Eindhoven 5.11.1960, automonteur, zn van M.P. Buijtels en A.C.T. de Greef./li>
  2. Franciscus Lambertus Bots, geb. Eindhoven 27.2.1966, installateur.

 

Xb*. FranÁois Antoine Hubert Pierre Bots (zn van IXa*), geb. Luik (BelgiŽ) 17.9.1929, boulanger-patissier, tr.(burg.st.) Haccourt (BelgiŽ) 27.4.1953 Constance Aaway, geb. Lixhe (BelgiŽ) 27.11.1930.
Uit dit huwelijk:
  1. MichŤle Antoinette Sidonie A. Bots, geb. Luik (BelgiŽ) 9.5.1954, volgt XIa'.
  2. Christian Bots.

 

Xb**. Lucienne Antoinette Yvonne Bots (dr van IXa*), geb. Luik (BelgiŽ) 16.10.1930, commerciante, tr.(burg.st.) Wandre (BelgiŽ) 21.8.1956 Pierre Henri Metzer, geb. Cheratte (BelgiŽ) 15.2.1935, miliaire, zn van Guillaume Metzer en Alice Donnay.
Uit dit huwelijk:
  1. Guillaume Yvon Alain Antoine Metzer, geb. Luik (BelgiŽ) 26.7.1957
  2. Antoine Joseph Jacques Metzer, geb. Hermalle (BelgiŽ) 28.7.1960.
  3. HťlŤne Constance Dťsirťe Metzer, geb. Hermalle (BelgiŽ) 18.6.1963.

 

Xc. Hermanus Wilhelmus Bots (zn van IXc), geb. Venlo 21.5.1934, magazijnmedewerker, overl. Venlo 24.1.1995, tr.(burg.st.) Venlo 19.4.1956 Anna Maria Gerarda Jacobs, geb. Maasbree 7.9.1936, dr van Peter Arnodus Hendricus Jacobs en Katerina Hubertina Aarts.
Uit dit huwelijk:
  1. Franciscus Hubertus Bots, geb. Venlo 13.8.1956, volgt XIa.
  2. HenriŽtte Petronella Bots, geb. Venlo 27.10.1959, volgt XIb.

 

Xcí. Johannes Felix Marie Bots (zn van IXc), geb. Venlo 11.7.1935, modelmaker, overl. Venlo 19.7.2007, tr.(burg.st.) Venlo 12.11.1957 Maria Antoinetta Hubertina Schemen, geb. Amsterdam 14.2.1938, dr van Michel Hubertus Schemen en Ernastine Maria Brinkman, gesch. Venlo 31.10.1979.
Uit dit huwelijk:
  • Ernastina Maria Hubertina Bots, geb. Venlo 25.9.1958, volgt XIc.
  • HenriŽtte Annemarie Mecheline Nancy Bots, geb. Venlo 29.3.1961, volgt XId.
  • Johannes Felix Marie Bots, geb. Venlo 26.3.1962, volgt XIe.
  • Hubertus Hendrikus Antonius Marie Bots, geb. Venlo 1.11.1965, volgt XIf.

 

Xc*. Anton Marie Cornelis Richard Bots (zn van IXc), geb. Venlo 7.2.1942, operator, tr.(burg.st.) Venlo 15.11.1963 Elisabeth Henrica Antonetta Deenen, geb. Venlo 29.8.1944, verkoopster, dr van Thomas Hendrikus Joannes Deenen en Antonetta Wilhelmina Huskes.
Uit dit huwelijk:
  1. Monique Antonetta Francisca Bots, geb. Venlo 22.8.1964, volgt XIf*.
  2. Iris Henriette Thomasina Bots, geb. Venlo 23.12.1965.

 

Xc**. Henriette Francisca Hermine Johanna Antonia Bots (dr van IXc), geb. Venlo 8.4.1948, tr.(burg.st.)(1) Venlo 21.7.1970 J.M.L.M. Aerts.
Uit dit huwelijk:
  1. W.L.H. Aerts, geb. Venlo 6.1.1973.

Henriette Francisca Hermine Johanna Antonia Bots, tr.(burg.st.)(2) Venlo 17.1.1985 Pieter du Croix, geb. 's-Gravenhage 9.11.1944, verkoopleider, zn van Arnoldus Stefanus du Croix en Francisca Mebius.

 

Xc***. Camillus Antonius Marinus Johannes Bots (zn van IXh), geb. Valkenswaard 26.9.1958, vertegenwoordiger, tr.(burg.st.) Valkenswaard 9.12.1989 Elisabeth Andrea Johanna Maria Peels, geb. Valkenswaard, onderneemster, dr van Petrus Laurentius Adrianus Peels en Johanna Helena Elisabeth Maria Nollen.
Uit dit huwelijk:
  • Janneke Johanna Adriana Elisabeth Bots, geb. Eindhoven 28.10.1990.
  • Casper Petrus Johannes Camillus Bots, geb. Eindhoven 13.9.1992.

 

Xc****. Christina Wilhelmina Adriana Petronella Bots (dr van IXh), geb. Valkenswaard 29.6.1961, reisadviseuze, tr. (burg.st.) Valkenswaard 13.10.1989 Johannes Antonius Cornelus Maria Geeris, geb. Weert 29.1.1952, docent wiskunde, zn van Johannes Antonius Geeris en Maria Josephina Lucia Rijnders.
Uit dit huwelijk:
  1. Nienke Geeris, geb. Valkenswaard 1.12.1991.
  2. Lonneke Geeris, geb. Valkenswaard 5.2.1993.
  3. Jasper Geeris, geb. Valkenswaard 3.3.1994.
  4. Sander Geeris, geb. Valkenswaard 31.10.1995

 

Xc*****. Lucas Johannes Henricus Maria Bots (zn van IXh), geb. Valkenswaard 19.9.1964, assistent salesmanager, tr.(burg.st.) Valkenswaard 22.9.1990 Marie Louise Elizabeth Tecklenburg, geb. Papakura (Nieuw Zeeland) 14.6.1966, administratief medewerkster, dr van Petrus Matheus Maria Tecklenburg en Louise Wilhelmina Wijnands.
Uit dit huwelijk:
  1. Bram Lucas Johannes Robert Bots, geb. Valkenswaard 21.4.1993.

 

Xd. Alexander Antonius Julius Maria Bots (zn van IXi), geb. Lommel (BelgiŽ) 30.5.1957, podotherapeut, tr.(burg.st.) Vorst-Laakdal (BelgiŽ) 31.3.1989 Isabelle Charlotte Maurice Florentine Marie Demaeght, geb. Mol (BelgiŽ) 16.5.1961, verpleegster, dr van Pierre Roland Charles Alphonse Demaeght en Florentine Jeanne Julienne Desloovere.
Uit dit huwelijk:
  1. Laurens Eric Petry Henricus Bots, geb. Geel (BelgiŽ) 15.12.1989.
  2. Matthias Rudiger Jacqueline Pierre Bots, geb. Geel (BelgiŽ) 11.1.1991.
  3. Floris Johannes Ann Maria Isabelle Bots, geb. Geel (BelgiŽ) 25.10.1993.
  4. Andries Henricus IrŤne Maria Alexander Bots, geb. Geel (BelgiŽ) 5.12.1994.

 

Xd*. Petronella Renťe Nathalie Rita Bots (dr van IXi), geb Lommel (BelgiŽ) 12.10.1961, lerares, tr(burg.st.) Beringen (BelgiŽ) 8.4.1983 Rudiger August Roger Wouters, geb. Lommel (BelgiŽ) 26.3.1959, landmeterexpert, zn van Petrus Joseph Wouters en Imelda Francisca Virginia Reynders.
Uit dit huwelijk:
  1. Rutger Alexander Imelda Hendrik Wouters, geb. Heusden-Zolder (BelgiŽ) 10.8.1991.
  2. Ruben Pieter Anita Maik Wouters, geb. Heusden-Zolder (BelgiŽ) 12.4.1994.

 

Xe. Johanna Maria Catharina Bots (dr van IXj), geb. Valkenswaard 13.11.1955, tr.(burg.st.) 21.4.1987 Heinrich Paul Blaauwiekel, geb. Appeltern 16.12.1953, buschauffeur, zn van Hendrik Blaauwiekel en Charlotte Pauline Hanraths.
Uit dit huwelijk:
  1. A.C.M.F. Blaauwiekel, geb. Eindhoven 30.5.1981.
  2. H.J.J. Blaauwiekel, geb. Eindhoven 10.12.1987.

 

Xf. Petrus Josephus Gerardus Bots (zn van IXk), geb. Eindhoven 31.7.1956, tegelzetter, tr.(burg.st.) Bergeijk 4.4.1978 Petronella Maria Johanna Gerarda Smets, geb. Valkenswaard 15.11.1957, dr van Petrus Josephus Smets en Maria Christina Nijssen.
Uit dit huwelijk:
  1. Jolein Anna Maria Bots, geb. Eindhoven 12.12.1989.
  2. Simone Anna Maria Bots, geb. Veldhoven 30.9.1991.

 

Xf*. Monica Petronella Maria Bots (dr van IXk), geb. Eindhoven 11.1.1958, overl. Lourdes (Frankrijk) 3.10.2004, tr.(burg.st.) Valkenswaard 6.12.1977 Francicus Jacobus Petrus Verdonk, geb. Valkenswaard 15.1.1954, zn van Wilhelmus Verdonk en Anna Maria Catharina Knapen, gesch. Valkenswaard 30.11.2000.
Uit dit huwelijk:
  1. Franciscus Wilhelmus Gerardus Verdonk, geb Eindhoven 24.5.1980.
  2. Anna Catharina Josephina Verdonk, geb. Eindhoven 20.7.1982.
  3. Wilbur Wilhelmus Franciscus Petrus Verdonk, geb. Eindhoven 6.11.1987.

 

Xf**. Franciscus Leonardus Gerardus Bots (zn van IXk), geb Eindhoven 3.10.1961, elektrotechnicus, tr.(burg.st.) Valkenswaard 5.9.1986 Maria Dymphina Johanna van Beek, geb. Valkenswaard 8.11.1961, dr van Bernardus Cornelis van Beek en Cornelia Johanna Maria van den Nieuwenhuijzen.
Uit dit huwelijk:
  1. Franciscus Bernardus Josephus Bots, geb. Eindhoven 23.11.1990.
  2. Cornelia Anna Monica Bots, geb. Veldhoven 2.2.1992.

 

Xf'. Astrid Petronella Josepha Bots (dr van IXm), geb Valkenswaard 11.5.1963, secretaresse, tr.(burg.st.) Valkenswaard 17.12.1997 Herman van der Wal, geb. Leerdam 18.11.1970, vliegtuigmotor specialist, zn van Jan Alberts van der Wal en Jans van Blitterswijk.
Uit dit huwelijk:
  1. Emma Louise van der Wal, geb. Eindhoven 12.7.1997.
  2. Eleonore Christine van der Wal, geb. Bergen op Zoom 29.8.2000.

 

Xf''. Maria Antonia Adriana Bots (dr van IXm), geb Valkenswaard 13.8.1965, tr.(burg.st.) Valkenswaard 27.9.1991 Adrianus Petronella Antonius van Wezenbeek, geb. Eindhoven 21.5.1962, marketing direkteur, zn van Engelbertus Adrianus Kozef van Wezenbeek en Antonia Johanna Catharina Ceelen.
Uit dit huwelijk:
  1. Romy Annemijn van Wezenbeek, geb. Utrecht 31.12.1996.
  2. Tijn Sibert van Wezenbeek, geb. Utrecht 13.10.1998.

 

Xg. Gerardus Petrus Bots (zn van IXn), geb. Valkenswaard 29.7.1957, lasser, tr.(burg.st.) Valkenswaard 17.12.1980 Diana Maria Cornelia Louisa Jacobs, geb. Eindhoven 23.4.1958, dr van Franciscus Johannes Jacobs en Bernardina Helena Cornelia van der Ven.
Uit dit huwelijk:
  1. Renate Helena Bots, geb. Eindhoven 17.3.1984.
  2. Andrea Bernardina Margareta Bots, geb. Eindhoven 8.2.1988.

 

Xg*. Michael Joseph Bots (dr van IXq), geb. Kitwe (Zambia) 22.5.1970, consultant, tr.(burg.st.) Gemert-Bakel 8.9.2001 Irene Wilhelmina Adriana Maria Coopmans, geb Gemert 22.4.1973, account manager, dr van Josephus Lambertus Petrus Coopmans en Wilhelmina Maria van de Laar.
Uit dit huwelijk:
  1. Sarah Wilhelmina Maria Bots, geb. Utrecht 13 .12.2002.

 

Xg**. Christiana Johanna Gerardus Hendrica Bots (dr van IXr), geb. Valkenswaard 30.12.1961, overl. Tilburg 11.12.2004, tr.(burg.st.) Bergeyk 21.5.1983 Antonius Henricus Gerardus Adrianus Luijten, geb Bergeyk 20.5.1961.
Uit dit huwelijk:
  1. Kathy Emma Wilhelmina Luijten, geb. Bergeyk 16.1.1988.
  2. Dick Petrus Jacobus Luijten, geb. Bergeyk 1.9.1990.

 

Xh. Jacobus Ludovicus Albertus Josephus Bots (zn van IXv), geb. Valkenswaard 26.2.1937, hfd. bedrijfsburo Jac. Hermans, tr.(burg.st.) Sittard 16.5.1963 Anne-Maria Josepha Theresia Willems, geb. Hamont (BelgiŽ) 2.1.1936, apothekersassistente, dr van Joannes Martinus Cornelis Maria Willems en Aldegonda Maria Wilhelmina Moonen.
Uit dit huwelijk:
  1. Ingrid Wilhelmina Willibrorda Maria Bots, geb. Haarlem 25.3.1964, apothekersassistente.
  2. Hendricus Lambertus Maria Bots, geb. Amsterdam 20.4.1965, volgt XIg.
  3. Sander Catherina Alfred Bots, geb. Amsterdam 25.11.1970.

 

Xi. Marie ThťrŤse Aleida Louise Emanuelle Bots (dr van IXv), geb. Valkenswaard 22.12.1940, tr.(burg.st.) Valkenswaard 5.2.1966 Josephus Bernardus Cornelis Witteveen, geb. Waalre 22.9.1939, tandarts, zn van Harrie Witteveen en Jeanne Schlaghecke.
Uit dit huwelijk:
  1. Harco Witteveen, geb. Waalre 8.11.1966.
  2. Femke Witteveen, geb. Waalre 27.4.1968.

 

Xj. Margaretha Cornelia Louise Maria Bots (dr van IXv), geb. Valkenswaard 2.10.1944, lerares verpleegkunde, tr.(burg.st.) Nairobi (Kenia) 14.8.1973 Harry Boswijk, geb. 6.12.1947, student psychologie, overl. Leersum 23.5.1977, zn van Albert Boswijk en Paula Elisabeth Johanna Albertina Aernout.
Uit dit huwelijk:
  1. Rembrandt Joris Boswijk, geb. Utrecht 17.2.1977, zefstandig ondernemer, en Nienke Martinus, geb. Delfzijl 19.9.1983, projectleider, dr. van Albert Jan Martinus en Hilda Moesker.

 

Xk. Alex Cornelis Albert Bots (zn van IXv), geb. Valkenswaard 27.5.1948, notaris, tr.(burg.st.) Mijdrecht 2.7.1975 Charlotte Johanna Maria Vlemmings, geb. Eindhoven 10.3.1952, docente, dr van Theodorus Antonius Maria Vlemmings en Wilhelmina Cornelia Maria van der Meulen.
Uit dit huwelijk:
  1. Muriel Anne Bots, geb. Geldrop 5.5.1980.
  2. Sabine Kristel Bots, geb. Geldrop 25.10.1981.

 

Xl. Catharine Jacqueline Maria Bots (dr van IXv), geb. Valkenswaard 23.11.1952, kleuterleidster, tr.(burg.st.) Eindhoven 6.6.1980 Marcelis Leendert Jan Wijnans, geb. Medemblik 29.4.1951, leraar wiskunde, zn van Willem Wijnans en Maria van der Wiel.
Uit dit huwelijk:
  1. Willem Wijnans, geb. Eindhoven 9.3.1985.
  2. Marieke Wijnans, geb. Eindhoven 29.10.1987.

 

Xl*. Paul Firmin Johan Bots (zn van IXy*), geb. Antwerpen (BelgiŽ) 21.2.1950, manager, tr.(1) Christine van Broeckhoven, dr. van Leo van Broeckhoven en Helena Wuyts.
Uit dit huwelijk:
  1. Jessica HťlŤne Leo Christine Bots, geb. Antwerpen (BelgiŽ) 26.2.1981.

Paul Firmin Johan Bots tr.(2)(burg.st.) Antwerpen (BelgiŽ) 25.5.1990 Nadine Vera van Hoof, geb. Antwerpen (BelgiŽ) 31.1.1962, secretaresse, dr van Roger van Hoof en Adrienne Delen.
Uit dit huwelijk:

  1. Katia Eduarda Anita Bots, geb. Antwerpen (BelgiŽ) 25.10.1990.

 

Xl'. Henricus Johannes Maria Bots (zn van IXab), geb. Valkenswaard 16.11.1943, software architect, tr.(burg.st.) Schiedam 30.12.1968 Johanna Gerarda Schell, geb. Schiedam 20.6.1948, dr van Alexander Schell en Maria van Rijswijk.
Uit dit huwelijk:
  1. Annemarie Bots, geb. Schiedam 22.7.1971, onderwijzeres.
  2. Robine Laura Bots, geb. Newport Beach (VS) 16.4.1975.

 

Xl^. Josephus Adrianus Maria Bots (zn van IXab), geb. Valkenswaard 4.1.1945, magazijn beheerder, tr.(1) Petra Merta Venlet, geb. Munchenhof (Duitsland) 28.9.1955, gesch. 1.6.1990.
Uit dit huwelijk:
  1. Yvonne Cindy Bots, geb. Waalwijk 12.12.1980, 1e verkoopster.

Josephus Adrianus Maria Bots tr.(2)(burg.st.) Waalwijk 30.5.1997 Johanna Catharina Stouthamer, geb. Tilburg 27.6.1953, financieŽl manager, dr van Jacobus Stouthamer en Catharina W.E.A. Brands.

 

Xl''. Carolina Louise Maria Bots (dr van IXab), geb. Valkenswaard 23.5.1946, medisch secretaresse, overl. Gouda 4.9.2010, tr.(burg.st.) Gouda 18.10.1974 Franciscus Gijsbertus Jonker, geb. Gouda 29.9.1948, overl. Gouda 12.10.2003, zn van Johan Christiaan Jonker en Anna Walradina Riesz.
Uit dit huwelijk:
  1. Marieke Frederika Jonker, geb. Gouda 19.6.1978.
  2. Geert Hubertus Jonker, geb. Gouda 26.12.1982.

 

Xl^^. Vincintius Hermanus Marie Bots (zn van IXab), geb. Valkenswaard 16.9.1947, leraar wiskunde, tr.(burg.st.) Breda 6.10.1978 Rita Celina Odilia Buijsse, geb. Hontenisse 29.6.1952, coŲrdinator natuur- en milieueducatie, overl. Oss 27.9.2007, dr van Clement Charles Maria Buijsse en Maria Augusta Baecke.
Uit dit huwelijk:
  1. Harrie Bots, geb. Breda 23.9.1979, student industrieel ontwerpen.
  2. Pieter Bots, geb. Breda 9.4.1981, student aardwetenschappen.
  3. Anne Bots, geb. Oss 16.3.1983, student bouwkunde.

 

Xl'''. Henriette Antonia Maria Bots (dr van IXab), geb. Valkenswaard 16.9.1947, verpleegkundige, tr.(burg.st.) Gouda 21.7.1978 Wilhelmus Franciscus Maria de Kort, geb. Tilburg 20.8.1949, inkoper sportartikelen, zn van Henricus Wilhelmus Maria de Kort en Thea Dora van Ochten.
Uit dit huwelijk:
  1. Francis Yvonne de Kort, geb. Gouda 8.8.1976.
  2. Henricus Sebastiaan Maria de Kort, geb. Gouda 6.9.1979.
  3. Robert Henri Maria de Kort, geb. Gouda 27.7.1984.

 

Xm. Cornelis Henricus Josephus Maria Bots (zn van IXac), geb. Valkenswaard 31.10.1943, socioloog, tr.(burg.st.) Nijmegen 2.12.1968 Wilhelmina Antonette van Lierop, geb. Someren 1.12.1943, dr van Willem Antoon van Lierop en Wilhelmina Wijnen.
Uit dit huwelijk:
  1. Dirk Willem Anton Bots, geb. Alkmaar 26.12.1970.
  2. Harm Dirk Lodewijk Bots, geb. Gouda 24.4.1972, volgt XIh.

 

Xn. Maria Yolanta Bots (dr van IXac), geb. Valkenswaard 17.8.1945, tr. (burg.st.) Valkenswaard 23.11.1973 Wilhelmus Paulus Nicolaas Maria Klerx, geb. Gilze en Rijen 27.8.1947, administrateur, zn van Jacobus Wilhelmus Klerx en Marie Louise FranÁoise Cťcile Longrťe.
Uit dit huwelijk:
  1. Monique Louise Antoinetta Klerx, geb. Rotterdam 9.12.1977.
  2. Stefanie Marie HťlŤne Klerx, geb. Rotterdam 2.9.1981.

 

Xo. Henricus Adrianus Josephus Maria Bots (zn van IXac), geb. Valkenswaard 13.1.1947, salesmanager, tr.(burg.st.) Eindhoven 23.6.1973 Maria Aldegonda Petronille Antonia Floris, geb. 7.5.1949, dr van Jacobus Maria Alphonsus Floris en Josepha Ludovica Henrica Maria van der Meulen.
Uit dit huwelijk:
  1. Joris Bots, geb. Beek 20.3.1976, volgt XIh'.
  2. Marieke Bots, geb. Beek 3.7.1978.

 

Xp. Jeroen Adriaan Johan Joseph Bots (zn van IXad), geb. Bemmel 13.12.1951, ondernemer tr.(burg.st.) Breda 1.10.1973 Bianca Angelique Marie Beatrix Ingrid Titulaer, geb. Breda 19.10.1952, dr van Frans Titulaer en Thea Donk.
Uit dit huwelijk:
  1. Jeroen Emanuel Yvonne Bots, geb. Breda 18.1.1971, volgt XIh*.
  2. Daisy Lillian Saskia Bots, geb. Breda 20.11.1975, volgt XIh**.
Jeroen Adriaan Johan Joseph Bots en Petronella Adriana Francisca Maria van der Put, geb. Oosterhout 4.6.1962, zelfstandig ondernemer.
Hieruit:
  1. Lieve Bots, geb. Rotterdam 31.1.1998, overl. Rotterdam 6.3.1998.
  2. Noah Lieve Bots, geb. Breda 8.6.2000.

 

Xq. Miriam Carola Josepha Bots (dr van IXad), geb. Bemmel 11.3.1953, journalist en schrijfster.
  1. Kaj Kasper Bots, geb. Amsterdam 16.11.1989.
Miriam Carola Josepha Bots en Cornelis Joseph Maria Langendorff, geb. Bussum 31.7.1948, beeldend kunstenaar, overl. Amsterdam 4.4.1998, zn van Johannes Bartholomeus Langendorff en Maria Elisabeth de Groot.

 

Xr. Roelant Philip Joseph Bots (zn van IXad), geb. Bemmel 27.5.1954, architect, overl. Breda 28.8.2008, tr.(burg.st.) Breda 20.6.1986 Wilhelmina Petronella Mathea van Mierlo, geb. Zundert 20.7.1954, lerares, dr van Antonius Hendrikus van Mierlo en Goverdina Petronella Kluskens, gesch. Breda 6.9.2007.
Uit dit huwelijk:
  1. Jorick Jeroen Teunis Bots, geb. Breda 15.9.1987.

 

Xs. Johanna Henrica Adriana Josepha Bots (dr van IXad), geb. Bemmel 22.2.1956, docente, beeldend kunstenares.
  1. Eline Lara Bots, geb. 4.4.1990.

Johanna Henrica Adriana Josepha Bots, en Mark Alexander Meuldijk, geb. 22.9.1952, filmdocent, zn van Wim Meuldijk en Elze Arntzenius.

 

Xs*. George Jean Joseph Bots (zn van IXad), geb. Tilburg 17.11.1957, leraar en Stephanie Reinira Henrica Maria van Grinsven, geb. Heeswijk 24.5.1959, hoofd P&O, dr. van Joseph Leonardus van Grinsven en Elza Philomena van Dam.
Hieruit:
  1. Sam Eva van Grinsven, geb. Arnhem 2.1.1989.
  2. Jip van Grinsven, geb. Arnhem 30.12.1992.

 

Xs*. Agnes Elisabeth Henrica Josepha Bots (dr van IXad), geb. Tilburg 1.11.1961, bankemployee, tr.(burg.st.) Breda 1.6.1989 Ronald Willem Borremans, geb. Huizen 4.2.1960, grafisch ontwerper, zn van Augustinus Maria Johannes Franciscus Jozephus Borremans en Corry Johanna Mathilde Borghardt.
Uit dit huwelijk:
  1. Cas Willem Borremans, geb. Rotterdam 30.8.1991.
  2. Luuk Joen August Borremans, geb. Rotterdam 16.6.1993.

 

Xt. Petrus Wilhelmus Maria Bots (zn van IXae), geb. Valkenswaard 17.5.1951, hoofd belastingdienst, tr.(burg.st.) 's-Gravenhage 26.6.1974 Hendrica Cornelia Maria Jansen, geb. 's-Gravenhage 4.7.1951, arts, dr van Johannes Gerardus Ignatius Jansen en Elisabeth Gerarda Hendriks.
Uit dit huwelijk:
  1. Eric Martijn Bots, geb. Leiderdorp 21.12.1977.
  2. Marjolijn Lisette Bots, geb. 's-Gravenhage 3.2.1980.

 

Xu. Roland Jacobus Johanna Maria Bots (zn van IXae), geb. Valkenswaard 10.1.1958, apotheker, tr.(burg.st.) Schiedam 14.10.1988 Wilhelmina Anna Maria Campman, geb. Rotterdam 1.2.1958, dr van Hermanus Antonius Dominicus Campman en Maria Geertruida van Ewijk.
Uit dit huwelijk:
  1. Rutger Bernard Herman Bots, geb. Amsterdam 14.3.1989.
  2. Maria Johanna Bots, geb. Amsterdam 10.10.1990.
  3. Liselotte Anne Maria Bots, geb. Utrecht 27.12.1992.
  4. Thomas Willem Roland Bots, geb. Bunnik 1.7.1995.

 

Xu*. Maria Wilhelmina Petronella Gerarda Bots (dr van IXae), geb. Valkenswaard 19.7.1960, huisarts, tr.(burg.st.) Maastricht 30.1.1988 Antonius Wilhelmus Maria van Dongen, geb. Nieuw-Ginneken 17.1.1958, huisarts, zn van Johannes Hendrikus van Dongen en Bertha Johanna Nous.
Uit dit huwelijk:
  1. Menno Berend Jan van Dongen, geb. Maastricht 28.6.1988.
  2. Birgit Jeanique Babette van Dongen, geb. Maastricht 22.12.1990.
  3. Madelief Willemijn van Dongen, geb. Maastricht 22.4.1997.
  4. Adriaan Willem van Dongen, geb. Maastricht 18.6.1999.

 

Xu**. Lucas Jozef Maria Bots (zn van IXae), geb. Valkenswaard 16.1.1963, assistent logistiek manager, tr.(burg.st.) Valkenswaard 18.6.1993 Carolina Alida Simone Moorman, geb. Valkenswaard 16.12.1967, zorgmedewerkster, dr van Franciscus Moorman en Riet Visser.
Uit dit huwelijk:
  1. Sylvana Jeannette Maria Bots, geb. Veldhoven 9.12.2002.

 

Xv. Johannus Alfonsus Henricus Gerardus Maria Bots (zn van IXah), geb. Jutphaas 7.10.1940, hoogleraar, tr.(burg.st.) Nijmegen(1) Marie-Elise Verkroost, gesch. 10.11.1971, geb. Oldenzaal 19.6.1942.
Uit dit huwelijk:
  1. Mascha Ellen FranÁoise Bots, geb. Nijmegen 17.4.1965, volgt XIi.
  2. Igor Harrie Marie Bots, geb. Tilburg 16.5.1967, volgt XIj.

Johannus Alfonsus Henricus Gerardus Maria Bots, tr.(burg.st.)(2) Heumen 18.12.1971 Eugťnie HťlŤne Marie Estourgie, geb. Nijmegen 8.1.1946, directeur HAVO-school, dr van Charles Henri Bernard Estourgie en Maria Henrica Josepha van Oppenraaij.

 

Xw. Maria Johanna Nicolaas Bots (dr van IXah), geb. Jutphaas 3.12.1942, drs. sociale wetenschappen, overl. Maastricht 10.6.1996, tr. (burg.st.) 's-Hertogenbosch 30.1.1964 Johannes Arnoldus Hubertus Henricus Verhulst, geb. Schijndel 3.11.1933, drs. sociale wetenschappen, overl. Maastricht 17.9.1994, zn van Johannes Gerardus Franciscus Verhulst en Henriette Wilhelmina van Rooij.
Uit dit huwelijk:
  1. Katja Anna Franciska Verhulst, geb. Heerlen 31.3.1965.
  2. Christel Henrica Gertruda Verhulst, geb. 's-Hertogenbosch 5.10.1966.
  3. Johanna Eimberta Verhulst, geb. Tilburg 27.3.1969.

 

Xx. Gertrude Alphonsus Maria Bots (dr van IXah), geb. Jutphaas 12.6.1944, tr.(burg.st.) 's-Hertogenbosch 8.1.1966 Antonius Hubertus Leonardus Maria Vogel, geb. 's-Hertogenbosch 11.5.1943, onderwijzer, zn van Wilhelmus Christianus Vogel en Mechelina Bolle.
Uit dit huwelijk:
  1. Catharina Johanna Maria Vogel, geb. Rosmalen 20.7.1966.
  2. Joris Wilhelmus Maria Vogel, geb. Rosmalen 30.8.1967.
  3. Stijn Antonius Maria Vogel, geb. Rosmalen 25.5.1971.

 

Xy. Anna Maria Bots (dr van IXah), geb. Jutphaas 12.6.1944, maatschappelijk werkster, tr.(burg.st.) 's-Hertogenbosch 15.8.1970 Jan-Willem Frans Maria Willems, geb. Raamsdonk 20.2.1942, adj. dir. openbare werken, zn van Wilhelmus Cornelus Antonius Willems en Maria Francisca Henriette van den Broek.
Uit dit huwelijk:
  1. Jeroen Willem Jan Maria Willems, geb. Nijmegen 31.5.1972.
  2. Nicole Anna Maria Willems, geb. Barendrecht 5.8.1974.

 

Xz. Franciscus Arthur Maria Bots (zn van IXah), geb. Jutphaas 24.7.1949, psycholoog, overl. Helmond 3.11.2016, tr.(burg.st.) Heumen 17.11.1973 Maria Elisabeth Gerrits, geb. Nijmegen 12.9.1948, orthopedagoge, dr van Mathias Frederikus Wilhelmus Gerrits en Elisabeth Kropman.
Uit dit huwelijk:
  1. Michiel Bots, geb. Nijmegen 12.4.1976, volgt XIj*.
  2. Freek Bots, geb. Nijmegen 9.3.1978, volgt XIj**.
  3. Sander Bots, geb. Geldrop 27.11.1980, bedrijfskundige, tr.(burg.st.) Nijmegen 4.6.2009 Thea Kampers, geb. Helmond 11.9.1981, product manager.
  4. Pieter Bots, geb. Geldrop 21.9.1984, volgt XIj***.

 

Xaa. Johannes Franciscus Maria Bots (zn van IXai), geb. Haelen 9.8.1942,steenfabrikant, tr.(burg.st.) Roermond 19.2.1966 Johanna Hubertina Josephina Maria Vaessen, geb. Hoensbroek 4.10.1942, dr van Johannes Joseph Maria Vaessen en Maria Emma Creusen.
Uit dit huwelijk:
  1. Pascale Josephina Elisabeth Maria Bots, geb. Roermond 17.11.1966.
  2. Wanda Emma Nicole Bots, geb. Roermond 3.3.1969.

 

Xaa*. IrŤne Johanna Maria Henricus Bots (dr van IXai), geb. Haelen 15.1.1944, tr(burg.st.) Roermond 27.12.1968 Wilhelmus Johannes Jozef Marie Luchtman, geb. Eindhoven 25.9.1940, fin. directeur D.S.M., zn van Peter Jozeph Luchtman en Johanna Maria Josephina Reintjes.
Uit dit huwelijk:
  1. Roel Willem Luchtman, geb. Tiel 20.11.1970.
  2. Karlijn Luchtman, geb. Tiel 28.2.1973.

 

Xaa**. Willy Leonardus Irma Maria Bots (zn van IXai), geb Haelen 8.7.1947, steenfabrikant, tr.(burg.st.) Heel 20.9.1975 Margot Emelie Marie Jacobs, geb. Heel 5.1.1947, lerares textiele werkvormen, dr van Peter Joannes Jacobs en Maria Gertruda Geelen.
Uit dit huwelijk:
  1. Bram Willem Nicolaas Bots, geb. Roermond 13.8.1978, volgt XIj^.
  2. Sander Willem Peter Bots, geb. Thorn 24.4.1980, volgt XIj^^.

 

Xaa***. Nicole Josephina Hyronimus Maria Bots (dr van IXai), geb. Haelen 15.4.1954, pedagoge, tr.(burg.st.) Amsterdam 30.10.1981 Erik Marcel Maria Mol, geb. Maasniel 24.9.1953, psychiater, zn van Marcel Mol en Emma Crobach.
Uit dit huwelijk:
  1. Marte Marcel Mol, geb. Amsterdam 31.7.1982.
  2. Leanne Elisa Mol, geb. Amsterdam 30.8.1984.

 

Xaa^. Catharina Maria Bots (dr van IXaj), geb. Waalre 19.2.1947, verpleegkundige, tr.(burg.st.) Nijmegen 7.12.1970 Eduard Berend Bosklopper, geb. Eindhoven 29.7.1945, rijksambtenaar, zn van Tjeert Bosklopper en Grietje Rengers.
Uit dit huwelijk:
  1. Annemarie Bosklopper, geb. Ede 30.5.1973.
  2. Tjeerd Bosklopper, geb. Ede 3.5.1975.

 

Xaa^^. Franciscus Alphonsus Lucianus Bots (zn van IXaj), geb. Valkenswaard, 9.9.1948, stedebouwkundige, overl. Amsterdam 4.11.1994, tr.(burg.st.) Amsterdam 5.11.1993 Harmke Janny Smit, geb. Baflo 14.9.1942, verpleegkundige, dr van Jan Smit en Annechien Bosklopper.
Uit dit huwelijk:
  1. Anyka Helena Bots, geb. Amsterdam 10.2.1985.

 

Xaa^^^. Robertus Theodorus Maria Bots (zn van IXaj), geb. Eindhoven 23.2.1954, organisatie-adviseur, tr.(burg.st.) 's-Hertogenbosch 8.3.1991 Henrica Wilhelmina le Blanc, geb. 's-Hertogenbosch 22.3.1957, verpleegkundige, dr van Martinus Antonius le Blanc en Woudrina van Mill.
Uit dit huwelijk:
  1. Saskia Theodora Bots, geb. 's-Hertogenbosch 20.7.1992.
  2. Joris Peter Bots, geb. 's-Hertogenbosch 19.3.1996

 

Xaa^^^^. Anna Maria Catharina Bots (dr van IXaj), geb. Valkenswaard 27.12.1959, verpleegkundige, tr.(burg.st.) Colombo (Sri Lanka) 23.12.1993 Teunis Terlouw, geb. Gouda 5.8.1959, opleidingsmanager, zn van Dirk Hendrik Terlouw en Marie van der Wal.
Uit dit huwelijk:
  1. Mahinder Botske Terlouw, geb. 's-Gravenhage 27.3.2001.

 

Xaa'. Alphonsus Wilhelmus Paulus Johannes Bots (zn van IXaj), geb. Valkenswaard 7.11.1961, hotellier, tr.(burg.st.) Valkenswaard 21.3.1986 Godefrida Elisabeth Barbara Johanna Smets, geb. Valkenswaard 3.4.1962, hotellier, dr van Johannus Martinus Paulus Smets en Johanna Helena van Hout.
Uit dit huwelijk:
  1. Johanna Petronella Maria Godefrida Bots, geb. Veldhoven 5.3.1991.
  2. Christina Ilonka Godefrida Bots, geb. Veldhoven 16.10.1993.

 

Xaa~. Eric Johannes Petronella Jacobus Bots (zn van IXaj), geb. Valkenswaard 19.1.1967, consultant industrial automation en Mirjam Maria Antonia Mahieu, geb. Amsterdam 19.4.1966, zelfstandig onderneemster, dr van Bernard Anton Solanus Mahieu en Antonia Maria Rijnierse.
  1. Yasmin Antonia Bots, geb. Haarlem 15.7.1999.
  2. Mayke Natalia Bots, geb. Haarlem 26.12.2001.

 

Xaa''. Maria Johanna Cecile Bots (dr van IXak), geb. Groningen 4.3.1947, radiologisch laborante, tr.(burg.st.) Arnhem 30.12.1970 Petrus Paulus Christiaan Maria van Hengstum, geb. Roosendaal en Nispen 5.6.1946, adjunct directeur, zn van Johannes Petrus Antonius van Hengstum en Catharina Anna Henselmans.
Uit dit huwelijk:
  1. Martijn Christiaan Paul van Hengstum, geb. Rotterdam 30.6.1973.
  2. Simone Cecile van Hengstum, geb. Gouda 28.10.1976.

 

Xaa'''. Carola Gisela Maria Bots (dr van IXak), geb. Groningen 13.11.1952, fysiotherapeute, tr.(burg.st.) Groningen 25.8.1975 Romualdus Johannus Maria van Hengstum, geb. Arnhem 6.11.1952, rijksambtenaar, overl. 's-Gravenhage 19.8.2007, zn van Johannes Petrus Antonius van Hengstum en Catharina Anna Henselmans.
Uit dit huwelijk:
  1. Susan van Hengstum, geb. Delfzijl 24.2.1980.
  2. Mijra van Hengstum, geb. 's-Gravenhage 24.5.1981.
  3. Thomas van Hengstum, geb. 's-Gravenhage 27.4.1983.
  4. Carlijn van Hengstum, geb. Zoetermeer 9.10.1986.

 

Xab. Johanna Paula Maria Bots (dr van IXal), geb. Groningen 14.10.1952, orthopedagoge, tr.(burg.st.) Groningen 22.8.1975 Marc-Jan Wichers, geb. Emmen 9.4.1952, arts, zn van Otto Wichers en Fredrika Willemina Ovinge.
Uit dit huwelijk:
  1. Marije Johanna Frederika Wichers, geb. Gouda 11.4.1979.
  2. Otto Fons Wichers, geb. Gouda 20.4.1981.
  3. Leonie Henderika Yvonne Wichers, geb. Gouda 8.12.1982.

 

Xac. Yvonne Francisca Arnolda Bots (dr van IXal), geb. Groningen 16.3.1954, echografiste, tr.(burg.st.) Groningen 7.10.1977 Johan Hendrik Terpstra, geb. Groningen 27.2.1954, bedrijfsleider, zn van Petrus Franciscus Terpstra en Jantje Dijkhuis.
Uit dit huwelijk:
  1. Fleur Terpstra, geb. Groningen 11.7.1988.

 

Xad. Monica Leonie Wilhelmine Bots (dr van IXal), geb. Groningen 15.4.1957, kleuterleidster, tr.(burg.st.) Beemster 3.11.1978 Simon Jacoba Maria Tuijp, geb. Beemster 20.1.1950, technicus, zn van C. Tuijp en G. Poel.
Uit dit huwelijk:
  1. Saskia Johanna Margareta Tuijp, geb. Amersfoort 15.1.1981.
  2. Bram Cornelis Alphonsus Tuijp, geb. Leusden 10.8.1982.

 

Xae. Catharina Maria Hubertina Bots (dr van IXam), geb. Weert 9.10.1949, fysiotherapeute, tr.(burg.st.) Tilburg 7.5.1974 Hugo Theodoor Henricus Maria ten Brink, geb. Enschede 26.1.1950, zn van Hugo Theodoor Maria ten Brink en Anna Wilhelmina Josepha van der Vossen.
Uit dit huwelijk:
  1. Hugo L.S. ten Brink, geb. 5.12.1976.
  2. Sanne I.F. ten Brink, geb. 5.11.1979.

 

Xae*. Maarten Alfons Marie Bots (zn van IXam), geb. Weert 13.3.1951, fysiotherapeut, tr.(burg.st.) Nijmegen 1974 Odille Gilberte Wilhelmine Albert, gesch. 1983, geb. Roosendaal 21.3.1948, dr van Josephus Bernardus Joannes Aloysius Albert en Annette Berthe Sassen.
Uit dit huwelijk:
  1. Bas Bots, geb. Nijmegen 21.11.1977.
  2. Niels Bots, geb. Nijmegen 21.11.1979.
  3. Ciel Bots, geb. Nijmegen 8.6.1981.

 

Xaf. Simone Marie Andrť Bots (dr van IXam), geb. Weert 13.2.1953, tr. (burg.st.) Weert 2.7.1977 Jacobus Johannes Bernardus Josephus van der Ham, geb. Delft 7.4.1948, tandarts, zn van Theodorus Franciscus van der Ham en Theodora Jacoba Maria Vlek.
Uit dit huwelijk:
  1. Jock Wilhelmus Johannes van der Ham, geb. Eindhoven 25.1.1980.
  2. Michelle Leonie Harriette Simone van der Ham, geb. Eindhoven 16.8.1981.
  3. Max Simon Willem van der Ham, geb. Eindhoven 11.12.1984.

 

Xaf*. Ingrid Aldegonda Lucianus Bots (dr van IXam), geb. Weert 17.5.1954, fysiotherapeute, tr.(burg.st.) Sankt Johann (Oostenrijk) 4.3.1987 Josef Antonius Ignatius Maria Burgers, geb. Deventer 20.10.1953, jurist, zn van Johannes Henricus Maria Burgers en Maria Regina de Boer.
Uit dit huwelijk:
  1. Maxime Simone Geertrude Maria Burgers, geb. Amsterdam 12.10.1988.
  2. Barbara Burgers

 

Xaf**. Marie Louise Bots (dr van IXap), geb. Weert 18.8.1964, managing director Reed/Elsevier, tr.(burg.st.) Weert 16.12.1989 Johannes Jacobus Michel Maria Rijnierse, geb. Weert 12.8.1960, arts, zn van Johannes Maria Rijnierse en Anna Maria Catharina Coenen.
Uit dit huwelijk:
  1. Maxime Rijnierse, geb. Weert 2.10.2000.

 

Xaf'. Lucienne Hubertine Francisca Catharina Bots (dr van IXar), geb. Heerlen 28.10.1967, zelfstandig consultant/trainer, en Marck Cornelis Johannes Bloemen, geb. Eindhoven 5.3.1970, directeur Alfa Best N.V., zn van Johannes Josephus Lambertus Bloemen en Francisca Christina Maria Meeuwsen.
Hieruit:
  1. Maxim Lucien Johannes Bloemen, geb. Veldhoven 3.5.2005.

 

Xaf''. Adrianus Paulus Bots (dr van IXas), geb. Valkenswaard 13.5.1940, overl. Veldhoven 7.12.2009, tr.(burg.stand) Bergeyk 1.10.1965 Maria Henrica Gerarda Schreuder, geb. Bergeyk 26-2-1941, overl Veldhoven 27.10.2013.
Uit dit huwelijk:
  1. Maria Johanna Cornelia Bots, geb. Valkenswaard 31.8.1966.
  2. Petrus Johannes Franciscus Bots, geb. Eindhoven 6.11.1969.
  3. Johanna Petronella Bots, geb. Eindhoven 31.8.1973.

 

Xaf'''. Catharina Maria Bots (dr van IXas**), geb. Achel (BelgiŽ) 29.6.1949, tr.(burg.stand) 14.11.1970 Johan Frans Anna Vlassak, geb. Hamont (BelgiŽ) 7.2.1949, metaalarbeider.
Uit dit huwelijk:
  1. Bart Vlassak, geb. Hamont (BelgiŽ) 6.8.1976.
  2. Mieke Vlassak, geb. Neerpelt (BelgiŽ) 12.12.1978.

 

Xag. Johannes Michiel Bots (zn van IXat), geb. Valkenswaard 10.8.1948, commercieel manager, tr.(burg.st.) Waalre 5.6.1970 Cornelia Wilhelmina Antonia van der Weijden, geb. Waalre 28.6.1948, dr van Wilhelmus Cornelis van der Weijden en Wilhelmina Antonia Poppeliers.
Uit dit huwelijk:
  1. Michael Gerardus Wilhelmus Bots, geb. Valkenswaard 6.12.1974, volgt XIk.
  2. Theresia Wilhelmina Apollonia Bots, geb. Valkenswaard 22.11.1976, volgt XIl.
  3. Saskia Wilhelmina Adriana Bots, geb. Valkenswaard 20.3.1979.

 

Xah. Johannes Petrus Bots (zn van IXat), geb. Valkenswaard 2.4.1950, bedrijfsleider machinefabriek, tr.(burg.st.) Geldrop 10.12.1971 Bertha Johanna Wilhelmina Antonia Wallenta, geb. Geldrop 29.4.1950, dr van Willibald Wallenta en Bertha Sloots.
Uit dit huwelijk:
  1. Erik Fredericus Johannes Bots, geb. Valkenswaard 19.7.1978.
  2. Ruud Johannes Cornelus Bots, geb. Valkenswaard 30.9.1979, volgt XIl*.

 

Xai. Catharina Margaretha Christina Bots (dr van IXat), geb. Valkenswaard 31.7.1952, tr.(burg.st.) Valkenswaard 12.12.1975 Franciscus Jozef van Rooij, geb. Nuenen 20.3.1946, verwarmingsmonteur, zn van Johannes van Rooij en Geertruda Egidia van Lieshout.
Uit dit huwelijk:
  1. Marjon Apollonia Gertruda van Rooij, geb. Eindhoven 6.4.1978.
  2. Bianca Johanna Catharina van Rooij, geb. Eindhoven 2.1.1980.

 

Xaj. Gerardus Cornelius Christianus Maria Bots (zn van IXat), geb. Valkenswaard 26.12.1954, machineleider, tr.(burg.st.) Waalre 1.6.1979 Petronella Maria Josephina Meulendijks, geb. Meerveldhoven 12.10.1960.
Uit dit huwelijk:
  1. Robertus Gerardus Johannes Bots, geb. Waalre 21.6.1981, alphahulp, tr.(burg.st.) Helmond 25.5.2007 Janine van der Kleijn, geb. Bergambacht 25.10.1986, consulente, dr. van Jan Henri Karel van der Kleijn en Klasina van den Oever.
  2. Maria Petronella Josephina Bots, geb. Waalre 31.12.1983, pedagogisch medewerker, tr.(burg.st.) Valkenswaard 17.10.2008 Wilhelmus Bax, geb. Eindhoven 8.6.1978, hovenier, zn. van Antonius Petrus Maria Bax en Catharina Scherens.
  3. Johannes Gerardus Maria Bots, geb. Waalre 16.2.1987.

 

Xak. Petrus Theodorus Franciscus Jozef Bots (zn van IXaw), geb. Valkenswaard 22.8.1944, tr.(burg.st.) Bergeijk 22.5.1967 Maria Theodora Daris, geb. Bergeijk 22.5.1946, parochiemedewerkster, dr van Gerardus Daris en Johanna Catharina Diepenbeek.
Uit dit huwelijk:
  1. Marja Adriana Bots, geb. Maastricht 25.3.1971.
  2. Lisette Anna Maria Bots, geb. 's-Hertogenbosch 13.2.1974.

 

 

Xal. Franciscus Antonius Petrus Bots (zn IXaw), geb. Eindhoven 18.5.1950, tr.(burg.st.) Leende 18.12.1973 Jacoba Antonia Henrica van Ansem, geb. Leende 16.3.1951, interieurverzorgster, dr van Christiaan Wilhelmus van Ansem en Petronella Maria van Kuijk.
Uit dit huwelijk:
  1. Theodorus Petrus Christiaan Bots, geb. Valkenswaard 4.9.1977.
  2. Theodorus Franciscus Bots, geb. Valkenswaard 13.5.1981.

 

 

Xal*. Petronella Adriana Maria Bots (zn IXax), geb. Valkenswaard 28.9.1947, gezinsverzorgster, tr.(burg.st.) Venlo 23.12.1971 Johannes Christiaan Maria Fransman, geb. Bergen 17.4.1948, financial manager, zn van Petrus Johannes Jacobus Fransman en Maria Agnes Reijntjes.
Uit dit huwelijk:
  1. Maarten Christiaan Theodorus Fransman, geb. 's-Hertogenbosch 3.11.1976.
  2. Michiel Johannes Petrus Fransman, geb. Gennep 9.9.1981.

 

Xam. Hendricus Johannes Bots (zn van IXay), geb. Amsterdam 23.7.1904, handelaar in granen, overl. Amsterdam 11.8.1983, tr.(burg.st.) Amsterdam 8.9.1931 Maria Hubertina Barbara Kaijser, geb. Amsterdam 9.2.1909, overl. Amsterdam 30.12.1989, dr van Friedrich Carl Wilhelm Kaijser en Aukje Elisabeth Teemsma.
Uit dit huwelijk:
  1. Elisabeth Hendrika Bots, geb. Amsterdam 20.10.1932, volgt XIm.
  2. Franciscus Hendricus Bots, geb. Amsterdam 19.4.1939, volgt XIn.
  3. Peter Frits Bots, geb. Amsterdam 25.1.1942, volgt XIo.

 

Xam*. Theodore Bots (zn van IXay*), geb. Chicago (Illinois, V.S.) 12.8.1912, overl. Tinley Park (Illinois, V.S.) 15.3.1997, tr. Isabelle Novak, geb. 7.9.1911, overl. Tinley Park (Illinois, V.S.) 1.4.2000, dr van James Novak en Anna Graff.
Uit dit huwelijk:
  1. Kenneth T. Bots, geb. Chicago (Illinois, V.S.) 21.3.1939, volgt XIm*.
  2. Timothy Bots, tr. 7.10.1967 Patricia McCall.
  3. Susan Jo Bots, geb. Chicago (Illinois, V.S.) 27.12.1950, overl. 1.2004.

 

Xan. Johannes Antonius Jacobus Bots (zn van IXaz), geb. Maarssen 24.5.1913, aannemer, overl. Utrecht 29.2.1964, tr.(burg.st.) Maarssen 8.7.1938 Helena Margaretha Hogenes, geb. Breukelen 4.7.1916, overl. Maarssen 26.1.1989, dr van Wilhelmus Hogenes en Barbera van Zwieten.
Uit dit huwelijk:
  1. Wilhelmina Helena Alida Bots, geb. Maarssen 17.6.1940, volgt XIp.
  2. Barbara Johanna Gijsbertha Bots, geb. Maarssen 27.10.1942, volgt XIq.
  3. Helena Margaretha Johanna Bots, geb. Maarssen 19.8.1944, volgt XIr.
  4. Antonius Franciscus Bots, geb. Maarssen 23.10.1946, volgt XIs.
  5. Maria Cornelia Bots, geb. Maarssen 10.2.1948, volgt XIt.

 

Xao. Johanna Petronella Geertruida Bots (dr van IXaz), geb. Maarssen 10.12.1914, onderwijzeres, overl. 's-Gravenhage 15.3.1985, tr. (burg.st.) 's-Gravenhage 29.12.1943, gesch. 's-Gravenhage 9.7.1954 Hans Hugo van der Jagt, geb. Rotterdam 1.1.1918.
Uit dit huwelijk:
  1. Hugo van der Jagt, geb. Berlijn (Duitsland) 22.2.1944.
  2. Michaela van der Jagt, geb. 's-Gravenhage 6.8.1945.

 

Xao*. Johanna Wilhelmina Paulina Bots (dr van IXaz), geb. Maarssen 13.2.1916, overl. AustraliŽ, tr.(burg.st.) Maarssen 3.11.1939 Pieter Oostveen, geb. Zuilen 18.11.1914, chauffeur en kraandrijver, overl. Utrecht 5.9.1975, zn van Huberthus Oostveen en Gerarda Vermeulen.
Uit dit huwelijk:
  1. Hubertus Paulus Alfons Maria Oostveen, geb. Maarssen 2.1941.
  2. Anthonius Franciscus Johannes Oostveen, geb. Maarssen 10.1942.
  3. Maria Gerarda Wilhelmina Oostveen, geb. ca. 6.1945, overl. Maarssen 14.8.1945.

 

Xap. Theodorus Antonius Cornelis Bots (zn van IXaz), geb. Maarssen 24.5.1918, magazijnmr., administrateur, overl. Utrecht 19.11.1959, tr.(burg.st.) Utrecht 1.5.1946 Cornelia Theresia van Elk, geb. Utrecht 13.2.1920, dr van Thomas van Elk en Theresia Clasina Oostveen.
Uit dit huwelijk:
  1. Anthonius Franciscus Bots, geb. Maarssen 28.7.1947, overl. Maarssen 28.7.1947.
  2. Thomas Alfons Theodorus Maria Bots, geb. Maarssen 24.8.1948, overl. Utrecht 26.8.1948.
  3. Theodora Cornelia Theresia Maria Bots, geb. Utrecht 16.11.1949, groepslerares basisonderwijs.
  4. Thomas Cornelis Theodorus Bots, geb. Utrecht 20.11.1950, volgt XIu.
  5. Theresia Cornelia Maria Bots, geb. Utrecht 12.2.1954, verpleegkundige.
  6. Theodorus Jozef Maria Bots, geb. Utrecht 12.2.1956, groepsleraar, tr. Geertruida Johanna Maria ter Laak, geb. Bussum 28.10.1958, groepslerares, dr van Gerhardus Johannes ter Laak en Berdina Johanna Hazekamp.
  7. Cornelis Jozef Adriaan Maria Bots, geb. Utrecht 14.7.1959, volgt XIv.

 

Xaq. Jan Jozef Bots (zn van IXaz), geb. Maarssen 13.3.1922, kantoorbediende, overl. Breukelen 27.7.1977, tr.(burg.st.) Breukelen 25.3.1955 Antonia Maria Peek, geb. Breukelen 11.1.1931, overl. Breukelen 25.2.2004, dr van Johannes Gerardus Peek en Aleida Gijsberta Peek.
Uit dit huwelijk:
  1. Johannes Gerardus Maria Bots, geb. Breukelen 11.3.1956, volgt XIw.
  2. Antonius Franciscus Maria Bots, geb. Breukelen 8.1.1959, volgt XIx.
  3. Jan Jozef Maria Bots, geb. Breukelen 13.4.1961, volgt XIy.
  4. Johannes Wilhelmus Theodorus Bots, geb. Breukelen 28.3.1964, verkoopmedewerker, tr.(burg.st.) Utrecht 8.10.2009 Somwatil Wantong, geb. Khun Han (Thailand) 19.3.1965, dr. van Khun Wantong en Puan Wantong.
  5. Patrick Gijsbert Anton Bots, geb. Breukelen 2.9.1968, volgt XIy*.

 

Xaq*. Wilhelmina Maria Elisabeth Bots (dr van IXaz), geb. Maarssen 11.3.1925, overl. Nieuwegein 19.6.2005, tr.(burg.st.) Maarssen 28.6.1946 Wilhemus Johannes Nicolaas van Wensen, geb. Utrecht 9.7.1918, overl. Nieuwegein 21.4.1991, zn van Wilhelmus Hubertus van Wensen en Engelina Geertruida van Hal.
Uit dit huwelijk:
  1. Wilhelmus Hubertus Jan van Wensen, geb. Maarssen 13.3.1952. 
  2. Wilhelmina Jacoba Alida van Wensen, geb. Maarssen 7-1-1977.
  3. Engelina Johanna Helena van Wensen, geb. Maarssen 21.2.1959.

 

Xar. Alexander Hendricus Adrianus Bots (zn van IXbb), geb. Tilburg 18.5.1930, weg- en waterbouwkundige, overl. Dordrecht 8.3.2005, tr.(burg.st.) Dordrecht 10.2.1960 Leonie Maria Apolonia van Putte, geb. Dordrecht 25.2.1931, dr van Alfred Anthonius Johannes van Putte en Henriette Maria Sophia Ferdinanda Mathea de Wael.
Uit dit huwelijk:
  1. Hendricus Alexander Petrus Bots, geb. Dordrecht 10.2.1962, fysiotherapeut, tr.(burg.st.) 7.6.1990 Manon Madeleine van den Berg, geb. Dordrecht 3.10.1962, tandartsassistente, dr van Klaas Johannes van den Berg en Neeltje Elisabeth Havelaar.

 

Xas. Maria Theresia Agatha Johanna Bots (dr van IXbb), geb. Tilburg 3.12.1932, overl. Oosterhout 27.9.2010, tr.(burg.st.) Dordrecht 3.12.1959 Camillus Albertus GabriŽlle Maria van Putte, geb. Dordrecht 24.3.1933, project-manager B.P., zn van Alfred Anthonius Johannes van Putte en Henriette Maria Sophia Ferdinanda Mathea de Wael.
Uit dit huwelijk:
  1. Elisabeth Maria Leonie van Putte, geb. Dordrecht 13.12.1960.
  2. Maria Theresia Henriette van Putte, geb. Rotterdam 21.4.1964.
  3. Agnes GabriŽlle van Putte, geb. Dordrecht 2.7.1970.

 

Xat. Theresia Carolina Helena Bots (dr van IXbb), geb. Tilburg 22.8.1938, tr.(burg.st.) Dordrecht 24.8.1971 Johannes Cornelis Fredericus Stoop, geb. 8.5.1937, arbeidsdeskundige, zn van Julius Cornelis Stoop en Sophia Agatha Elisabeth Landskroon.
Uit dit huwelijk:
  1. Julius Hendrikus Stoop, geb. Doetichem 1.4.1972.
  2. Dirk John Stoop, geb. Gouda 14.7.1980.

 

Xau. Nicolaas Paul Jacques Bots (zn van IXbb), geb. Dordrecht 7.2.1944, winkelier, tr.(burg.st.) Dordrecht 24.3.1971 Maria Gerardina Magdalena Alleman, geb. Amsterdam 17.3.1949, winkelierster, dr van Wilhelmus Marie Alleman en Johanna Paulina Wever.
Uit dit huwelijk:
  1. Theodorus Wilhelmus Marie Bots, geb. Dordrecht 18.8.1972.
  2. Johanna Paulina Bots, geb. Dordrecht 8.8.1977.

 

Xav. Carolina Antonia Maria Bots (dr van IXbc), geb. Alkmaar 28.2.1931, overl. Utrecht 21.3.2010, tr.(burg.st.) Utrecht 25.5.1961 Johannes Gerardus Antonius Luijten, geb. Haarlem 10.7.1923, scheikundige, overl. Bunnik 13.7.2004, zn van Joannes Andreas Luijten en Gerarda Helena Maria Groeneveld.
Uit dit huwelijk:
  1. Bartholomeus Fredericus Maria Luijten, geb. Utrecht 19.5.1962.
  2. Fredericus Gerardus Bernardus Luijten, geb. Utrecht 14.4.1964.
  3. Johannes Petrus Luijten, geb. Utrecht 30.8.1965.
  4. Marijke Gemma Luijten, geb. Bunnik 31.7.1968.

 

Xaw. Josephina Hermine Maria Bots (dr van IXbc), geb. Alkmaar 22.12.1935, tr.(burg.st.) Utrecht 8.8.1963 Andrea Adrianus Boereboom, geb. Utrecht 6.5.1935, grossier, zn van Andreas Boereboom en Hendrika Boerrigter.
Uit dit huwelijk:
  1. Hendrika Petronella Gertruida Maria Boereboom, geb. Utrecht 17.5.1964.
  2. Petronella Theresia Maria Boereboom, geb. Utrecht 5.9.1965.
  3. Andrea Fredericus Boereboom, geb. Bunnik 12.3.1967.

 

Xax. Gerardus Marie Bots (zn van IXbc), geb. Alkmaar 16.5.1937, jurist, overl. Utrecht 4.9.2009, tr.(burg.st.) Utrecht 1.9.1964 Agnes Henrica Maria Nijenhuis, geb. Zwolle 9.8.1940 sociaal-geografe, dr van Hermanus Nijenhuis en Regina Clothildis Braakman.
Uit dit huwelijk:
  1. Regine Pieternel Marianne Elise Bots, geb. Utrecht 15.11.1967,volgt XIy'.
  2. Frederik Herman Andries Bots, geb. Utrecht 13.9.1969.
  3. Herman Frederik Willem Bots, geb. Utrecht 7.8.1972,volgt XIy'''.

 

Xay. Henriette Maria Bots (dr van IXbc), geb. Alkmaar 14.12.1939, fysiotherapeute, tr.(burg.st.) Alkmaar 13.5.1966 Bernard Rudolf Carolus Teeuwen, geb. Tegelen 21.6.1936, technicus, zn van Bernard Teeuwen en Johanna Janssens.
Uit dit huwelijk:
  1. Dirk Bernard Jozef Teeuwen, geb. De Meern 29.4.1967.
  2. Frank Fredericus Johannes Teeuwen, geb. Utrecht 20.5.1968.
  3. Rudolph Franciscus Marie Teeuwen, geb. Tilburg 21.5.1970.

 

Xaz. Robert Alexander Antonius Bots (zn van IXbe), geb. Roermond 2.7.1944, orthopaedisch chirurg, tr.(burg.st.) Laren 22.5.1971 Marie-Louise Josť van den Brink, geb. Laren 15.1.1947, directie-secretaresse, dr van Clemens Johannes Maria van den Brink en Maria Louisa Vermeulen.
Uit dit huwelijk:
  1. Willemijn Sacha Marie-Louise Bots, geb. Amsterdam 7.12.1972, volgt XIz.
  2. Eric Robert Clemens Alexander Bots, geb. Nijmegen 12.3.1975.
  3. Barbara Alexandra Bianca Elise Bots, geb. Nijmegen 13.6.1977.

 

Xba. Felix Alexander Antonius Bots (zn van IXbe), geb. Roermond 27.4.1946, adjunct-directeur MBO-school, tr.(burg.st.) Rotterdam 11.1.1973 Marijke Huberdina Collignon, geb. Rotterdam 5.12.1949, ziekenverzorgster, dr van Hendricus Wilhelmus Bartholomeus Collignon en Alida Petronella Maria Haring.
Uit dit huwelijk:
  1. Maryvonne Felicia Alexandra Bots, geb. Rotterdam 4.10.1979.
  2. Floris Hendrik Alexander Bots, geb. Gouda 2.6.1981, administratief medewerker.
  3. Maurits Victor Alexander Bots, geb. Gouda 18.9.1984.

 

Xbb. Elise Theodora Maria Bots (dr van IXbe), geb. Roermond 6.5.1948, tr. Charles Marie Louis Crebolder, geb. Gouda 10.8.1935.
Uit dit huwelijk:
  1. Margot Elize Marlous Crebolder, geb. Overveen 25.1.1985.

 

Xbc. Alexander Fredericus Everardus Bots (zn van IXbe), geb. Roermond 11.11.1950, huisarts, overl. 's-Hertogenbosch 1-6-2016, tr.(burg.st.) Oegstgeest 17.8.1983 Liliane Sophie Kamphuisen, geb. Amsterdam 4.11.1958, dr van Hilbert Arie Cornelis Kamphuisen en Ammy Jaburg, gesch. Oegstgeest 4.8.2015.
Uit dit huwelijk:
  1. Sophie Anna Sarah Bots, geb. 's-Hertogenbosch 3.8.1985, volgt XIz^.
  2. David Alexander Benjamin Bots, geb. 's-Hertogenbosch 5.10.1987. volgt XIz^^.

 

Xbc'. Gerardus Frans Bots (zn van IXbf), geb. Ginneken en Bavel 24.10.1932, exporteur in groenten enfruit, overl. Rotterdam 30.8.1994 tr.(burg.st.) Rotterdam 12.11.1960 Jannetje Viola, geb. Rotterdam 5.4.1936, overl. Rotterdam 30.7.1982, dr van Franciscus Johannes Viola en Cornelia Hendrika van Dijk.
Uit dit huwelijk:
  1. Francisca Carolina Bots, geb. Rotterdam 19.3.1962.

 

Xbd. Theodora Johanna Maria Bots (dr van IXbg), geb. Heerlen 29.4.1933, overl. Rotterdam 15.1.2013, tr.(burg.st.) Rotterdam 4.12.1957 Jan Adriaan Phaff, geb. Rotterdam 5.7.1937, ploegleider havenbedrijf, overl. Rotterdam 30.3.1965, zn van Pieter Johannes Phaff en Johanna Muntz.
Uit dit huwelijk:
  1. Philia Phaff, geb. Rotterdam 26.10.1958 tr.(burg.st.) 19 april 1984 Renate Pietronella Dimphena Maria Moelands, geb. Gilze en Rijen 14.4.1964, dr van Antonius hendrikus Moelands en Cornelia hendrica Maria Luiken.
  2. Dimitrios Phaff, geb. Rotterdam 4.1.1961.

Theodora Johanna Maria Bots en Leonard Johan Alphons Buitelaar, geb. Rotterdam 10.6.1921, ondernemer, samenwonend vanaf 2.3.1971, ondernemer, overl. Rotterdam 8.2.2001, zn van N.N. Buitelaar en Johanna Magdalena Beisterveld.

 

Xbe. Franciscus Bernardus Gerhardus Josephus Bots (zn van IXbg), geb. Groningen 30.11.1935, banketbakker, overl. Groningen 28.9.1986, tr.(burg.st.) Groningen 15.8.1960, gesch. Groningen 30.9.1974, Wilhelmina Louisa Nicoline Kalkers geb. Wamel 29.9.1935.
Uit dit huwelijk:
  1. Josefus Johannes Adrianus Bots, geb. Groningen 4.5.1962, overl. Groningen 21.10.2016.
  2. Petrus Antonius Bots, geb. Groningen 18.6.1964, horeca-manager, overl. Maastricht 17.7.2014, samenwonend van 15.12.1991 tot 1.5.2007 met Albertus Vermeij, geb. Roermond 25.5.1962, ziekenverzorger, zn van Johannes Harmanus Vermeij en Lucia Josepha Theresia van Bergen.
  3. Franciscus Theodorus Maria Bots, geb. Groningen 7.4.1968, volgt XIz'.

 

Xbf. Johannes Wolter Antonius Josephus Bots (zn van IXbg), geb. Groningen 27.3.1937, sociaal cultureel werker, tr.(burg.st.)(1) de Steeg 23.12.1970, gesch. 25.5.1983 Hendrika Hendrina Roelofs, geb. Arnhem 9.6.1944, dr van Theodorus Johannes Dirk Roelofs en Margaretha Maria de Lobel.
Uit dit huwelijk:
  1. Talitha Bots, geb. Tilburg 26.2.1973, volgt XIz*.
  2. Kahlil Bots, geb. Tilburg 4.4.1977, volgt XIz**.

Johannes Wolter Antonius Josephus Bots, tr(burg.st.)(2) Elburg 23.12.1986, gesch. Neede 29.4.1999 Hendrika Hendrina Roelofs.

>Johannes Wolter Antonius Josephus Bots, samenwonend sinds 10.7.2002 net Ria Bouwhuis, geb. Albergen 25.7.1942, overl. Enschede 23.11.2006.

Johannes Wolter Antonius Josephus Bots, tr(burg.st.)(3) Apeldoorn 5.11.2009, gesch. Apeldoorn 16.8.2011 Willy van Rijswijk, geb. 24.9.1937.

 

Xbg. Henricus Theodorus Antonius Josephus Bots (zn van IXbg), geb. Groningen 19.11.1938, onderwijzer,  tr.(burg.st.) Assen 18.8.1965 Wilhelmina Afke Hendrika F. Bergsma, geb. Leeuwarden 13.4.1942, onderwijzeres, overl. Rolde 18.11.2014, dr van Petrus Bergsma en Elisabeth Winters.
Uit dit huwelijk:
  1. Pieter Jan Bots, geb. Beverwijk 24.7.1966, volgt XIaa.
  2. Eelco Bots, geb. Wierden 3.11.1969, overl. Wierden 5.1.1972.
  3. Eelco Adriaan Aloijs Bots, geb. Wierden 29.11.1972, volgt XIaa*.

 

Xbh. Adrianus Johannes Maria Bots (zn van IXbg), geb. Groningen 5.11.1940, chauffeur, tr.(burg.st.) Apeldoorn 11.12.1969 Maria Martha Gesina Aarsen, geb. Apeldoorn 17.6.1948, dr van Willem Aarsen en Miena Klink.
Uit dit huwelijk:
  1. Jurgen Bots, geb. Groningen 11.12.1971, tr.(burg.st.) Groningen 18.9.1998 Gea van der Kooi, geb. Groningen 4.2.1972.
  2. Sven Bots, geb. Groningen 2.7.1974, volgt XIaa**.

 

Xbi. Bernardus Antonius Rudolfus Josephus Bots (zn van IXbg), geb. Groningen 15.9.1943, office sales manager, overl. 24.5.2010, tr.(burg.st.) Nieuwleusen 22.12.1967 Jantje Talen, geb. Nieuwleusen 5.12.1945, verpleegkundige, dr van Lubbert Talen en Willemina Hekman.
Uit dit huwelijk:
  1. Martijn Edwin Bots, geb. Amersfoort 13.1.1971, volgt XIab.
  2. Marieke Marije Bots, geb. Amersfoort 23.9.1973, volgt XIab*.

 

Xbj. Johanna Francisca Maria Bots (dr van IXbg), geb. Groningen 5.8.1949, verpleegkundige, overl. Assen 3.12.2015, tr.(burg.st.) Vries 11.6.1976 Cornelis Barteld van Putten, geb. Norg 15.3.1935, overl. Groningen 19.5.2002, leraar, zn van Cornelis van Putten en Aafke van Houten.
Uit dit huwelijk:
  1. Cornelis Adriaan Johan van Putten, geb. Groningen 22.7.1977, tr.(burg.st.) Loosdrecht 27.7.2001, gesch. 2017 Nathalia Runhart, geb. 17.11.1978.
  2. Caspar Barteld van Putten, geb. Vries 18.6.1979.

 

Xbk. Everardus Adrianus Bernardus Bots (zn van IXbg), geb. Groningen 3.1.1954, tr.(burg.st.)(1) Groningen 30.5.1975, gescheiden Groningen na 1981 Geessien Bol, geb. Groningen 24.11.1957, dr van Jan Bol en Geessien Huft.
Uit dit huwelijk:
  1. Ronnie Bots, geb. Groningen 27.1.1981.

Everardus Adrianus Bernardus Bots, tr.(burg.st.)(2) Groningen 25.4.1994 Janny Tienstra, geb. Groningen 18.2.1958.

 

Xbl. Thomas Leonardus Bots (zn van IXbk), geb. Rotterdam 6.8.1952, verftechnicus, tr.(burg.st.) Rotterdam 14.9.1984 Sophia Verveer, geb. Gouda 17.9.1953, lerares, dr van Cornelis Verveer en Hendrika Verkerk.
Uit dit huwelijk:
  1. Wouter Theodorus Cornelis Bots, geb. Rotterdam 11.6.1985, overl. Rotterdam 14.6.1985.
  2. Wouter Theodorus Cornelis Bots, geb. Rotterdam 23.9.1986.
  3. Koen Theodorus Leonardus Bots, geb. Rotterdam 24.2.1990.

 

Xbm. Suzanna Maria Bots (dr van IXbk), geb. Rotterdam 23.12.1955, applicatiebeheerder, overl. Bunnik 9.3.2006, tr.(burg.st.) Bunnik 20.5.1988 Adrianus Smit, geb. Utrecht 9.7.1950, automatiseringsadviseur, zn van Leendert Johannes Smit en Wilhelmina Johanna Hendrika Kroes.
Uit dit huwelijk:
  1. Evianne Maria Smit, geb. Bunnik 19.8.1988.
  2. Bob Leendert Smit, geb. Bunnik 14.8.1992.

 

Xbn. Elisabeth Maria Johanna Josephina Bots (dr van IXbl), geb. Oostburg 9.5.1950, verpleegkundige, tr.(burg.st.) Prinsenbeek 24.3.1972 Frederik Paul Hover, geb. Batavia (vml. N.O.I.) 17.5.1948, fysiotherapeut, zn van George Karel Hover en Jaantje van Mameren.
Uit dit huwelijk:
  1. Paul Frederik Hover, geb. Tilburg 4.3.1976.
  2. Adriaan Karel Hover, geb. Goirle 29.3.1978.
  3. Migonneke Hover, geb. Goirle 6.10.1979.

 

Xbo. Joannes Wilhelmus Franciscus Bots (zn van IXbl), geb. Oostburg 15.1.1954, computer-technicus, tr.(burg.st.) Zevenbergen 14.4.1978 Anita Joanna Gerdina Kanters, geb. 16.9.1956, kleuterleidster, dr van Martinus Kanters en Elisabeth Maria Huijgen.
Uit dit huwelijk:
  1. Timotheus Joannes Maria Bots, geb. Breda 26.9.1983.
  2. Ilse Joanna Maria Bots, geb. Zevenbergen 4.12.1986.

 

Xbo'. Emile Jacobus Adrianus Bots (zn van IXbl), geb. Oostburg 5.1.1957, computer-technicus tr.(burg.stand) 's-Hertogenbosch 14.6.1996 Eveline Gesine van Niekerk, geb. Utrecht 7.3.1970, pr en marketing medewerkster, dr. van Jan Leendert van Niekerk en Cornelia Maria Schaper.
Uit dit huwelijk:
  1. Guusje Bots, geb. Veldhoven 14.2.2000, overl. Veldhoven 14.2.2000.
  2. Sander Leonardus Marinus Bots, geb. Veldhoven 14.2.2000.

 

Xbo*. Franciscus Josephus Maria Bots (zn van IXbl), geb. Oostburg 15.3.1958, arbo-consulent, en HenriŽtte Francine Christine van der Sijde, geb. Heemskerk 30.6.1960, ziekenverzorgster, dr. van Bastiaan van der Sijde en Anna Adriana van der Steenhoven.
Hieruit:
  1. Bastiaan Leonardus van der Sijde, geb. Breda 9.12.1995.
  2. Boudewijn Franciscus van der Sijde, geb. Breda 9.12.1995.

 

Xbo**. Gerardus Marius Mattheus Bots (zn van IXbm), geb. Heerlen 12.5.1937, overl. Tilburg 19.9.2006, tr.(burg.st.)(1) Breda 21.6.1971, gesch. Breda 21.6.1971 Edeline Martha Ligeon, geb. Paramaribo (Suriname) 25.9.1950.
Uit dit huwelijk:
  1. Ingeborg Ramdoelarie Catharina Bots, geb. 6.11.1971.
  2. Daniel Harry Bots, geb. 7.10.1972.
Gerardus Marius Mattheus Bots, tr.(burg.st.)(2) Wissenkerke 21.8.1987 Mylane Catangui, geb. Iriga City (Filipijnen).
Uit dit huwelijk:
  1. Mylane Catharina Eulalia Bots, geb. Buhi (Filipijnen) 20.1.1997.
  2. Gerardus Marius Mattheus Bots, geb. Breda 1.8.1999.

 

Xbp. Jacoba Wilhelmina Bernadette Bots (dr van IXbm), geb. Roermond 11.2.1941, tr.(burg.st.) Breda 15.4.1966 Cornelis Gerrit Purmer, geb. Ilpendam 22.9.1941, weg- en waterbouwkundige, zn van Cornelis Purmer en Trijntje Kluft.
Uit dit huwelijk:
  1. Theo Cornelis Purmer, geb. Ridderkerk 19.9.1967.
  2. Margo Johanna Purmer, geb. Vianen 1.12.1969.

 

Xbq. Maria Wilhelmina Elisabeth Bots (dr van IXbn), geb. Breda 24.4.1942, tr.(burg.st.) Dordrecht 30.12.1964 Frans Nijman, geb. Rotterdam 4.9.1929, autotechnicus, zn van Gerbrand Cornelis Marie Henri Nijman en Elisa Maria Krijgsman.
Uit dit huwelijk:
  1. Jean-Marc Gerbrand Nijman, geb. Dordrecht 11.3.1966.

 

Xbr. Johanna Hendrika Maria Bots (dr van IXbn), geb. Breda 22.8.1944, tr. (burg.st.) Breda 4.4.1966 Josephus Joanna Maria van Lier, geb. Breda 24.9.1937, werktuigkundige, zn van Johannes Martinus van Lier en Antonetta Christiaansen.
Uit dit huwelijk:
  1. Laurentius Martinus Johannes van Lier, geb. Raamsdonk 8.2.1967.

 

Xbr*. Cornelis Hendrikus Maria Bots (zn van IXbn), geb. Breda 4.4.1947, textielagent, tr.(burg.st.) Hilversum 9.5.1975 Elise HenriŽtte Joanne Maria Kooijman, receptoniste, dr van Antonius Cornelis Kooijman en Geertruida Joanna Hoogakker.
Uit dit huwelijk:
  1. Eva Francisca Bots, geb. Ďs-Hertogenbosch 27.10.1979.
  2. MatteŁs Alexander Bots, geb. Ďs-Hertogenbosch 25.10.1981.
  3. Rutger ImmanuŽl Bots, geb. Ďs-Hertogenbosch 30.8.1986.

 

Xbr**. Robertus Gerardus Maria Bots (zn van IXbn), geb. Breda 4.4.1947, zakenman, pastor, tr.(burg.st.) Igling (BRD) 14.12.1984 Hanna Brigitte Rudolph, geb. Denkendorf (BRD) 16.1.1949, textiellaborante.
Uit dit huwelijk:
  1. Stephanie Rahel Bots, geb. Munchen 16.8.1985.
  2. Andrť Joel Bots, geb. Schongau (BRD) 27.6.1990.

 

Xbs. Maria Wilhelmina Agnes Bots (dr van IXbo), geb. Nieuwer Amstel 19.9.1938, tr.(burg.st.) Amstelveen 4.9.1965 Clemens Maria Bunnik, geb. 27.2.1939, houthandelaar, zn van Gerardus Leonardus Bunnik en Anna Maria Christina Kuhne.
Uit dit huwelijk:
  1. Jacobus Johannes Bunnik, geb. Amersfoort 15.8.1966.
  2. Maarten Joris Bunnik, geb. Amersfoort 15.4.1968.

 

Xbt. Agnes Elisabeth Maria Bots (dr van IXbo), geb. Nieuwer Amstel 13.4.1940, logopaediste, tr.(burg.st.) Amstelveen 25.2.1965 Wilhelmus Hessel Swarte, geb. Amsterdam 19.8.1940, wiskundig ingenieur, zn van Joannes Wilhelmus Swarte en Catharina Maria Jorna.
Uit dit huwelijk:
  1. Catharina Maria Elisabeth Swarte, geb. Emmeloord 17.12.1966.
  2. Suzanna Maria Swarte, geb. Emmeloord 24.7.1968.

 

Xbu. Joannes Henricus Maria Bots (zn van IXbo), geb. Nieuwer Amstel 24.8.1943, socioloog, en Annette Marta Bool, geb. 5.7.1950, pedagoog, dr. van Carel Hendrik Bool en Alida de Jong.
Hieruit:
  1. Eliane Esther Bots, geb. Amsterdam 8.3.1986.
  2. Kim David Bots, geb. Amsterdam 3.10.1988.

 

Xbv. Henricus Wilhelmus Maria Bots (zn van IXbq), geb. Oegstgeest 28.12.1945, civiel-ingenieur, tr.(burg.st.) Leiden 22.4.1983 Allegonda Maria Euphrasia Morsch, geb. Leiden 9.5.1948, kleuterleidster, dr van Cornelis Jacobus Julianus Antonius Morsch en Maria Gertrudis de Jong.
Uit dit huwelijk:
  1. Henricus Cornelis Gerardus Bots, geb. Leiden 23.2.1985, werktuigbouwkundig ingenieur.
  2. Onno Clemens Petrus Bots, geb. Leiden 17.6.1986, civiel-ingenieur.

 

Xbw. Wilhelmus Clemens Petrus Maria Bots (zn van IXbq), geb. Leiden 13.3.1948, landbouwkundig ingenieur, tr.(burg.st.) Wageningen 28.9.1973 Hendrika Hermina Johanna Cornelia Tiemessen, geb. Wageningen 17.1.1950, medisch-analiste, dr van Lambertus Cornelis Tiemessen en Johanna Hendrika Welkzijn.
Uit dit huwelijk:
  1. Henricus Lambertus Bots, geb. Wageningen 9.10.1975, projectleider.
  2. Arnaud Wilhelmus Oswald Bots, geb. Wageningen 18.1.1979, volgt XIac*.
  3. Johannes Wilhelmus Bots, geb. Wierden 7.10.1983, volgt XIac**.
  4. Erik Johan Nicolaas Bots, geb. Wierden 12.11.1986, volgt XIac***.

 

Xbx. Joannes Maria Bots (zn van IXbq), geb. Leiden 10.7.1951, hoogleraar controlling, tr.(burg.st.) Schiedam 9.11.1979 Anna Maria Roessen, geb. Rotterdam 15.11.1953, bouwkundig ingenieur, dr van Johannes Carolus Wilhelm Roessen en Maria Johanna Koekkoek.
Uit dit huwelijk:
  1. Paul Michiel Bots, geb. Utrecht 18.9.1984, werktuigbouwkundig ingenieur, tr.(burg.st.) Utrecht 22.1.2016 Maud van Hoogstraten, geb. Gemert-Bakel 20.2.1991, maatschappelijk werker, dr van Johannes Lambertus Jozef Maria van Hoogstraten en Johanna Barbara Maria Sandbrink.
  2. Annet Ceciel Bots, geb. Utrecht 13.8.1986, volgt XIac****.

 

Xbx*. Willibrordus Joannes Maria Bots (zn van IXbq), geb. Leiden 8.2.1955, civiel-ingenieur, tr.(burg.st.) Delft 27.5.1993 Johanna Adriana van der Veen, geb. Utrecht 27.3.1958, wijkverpleegkundige, dr van Willem van der Veen en Johanna Adriana Hazevoet.
Uit dit huwelijk:
  1. Bastiaan Henricus Theodoor Bots, geb. Leiden 24.5.1996.
  2. Michiel Willem Theodoor Bots, geb. Leiden 24.5.1996.

 

Xby. Patrick Victor Henri Marie Bots (zn van IXbr), geb. Ukkel (BelgiŽ) 10.9.1953, huisarts tr.(burg.st.) Meersen 26.6.1976 Hendrikje Johanna Beunis, geb. Meerssen 27.10.1953, orthopedagoge, dr van Pieter Cornelis Beunis en Wilhelmina Mons.
Uit dit huwelijk:
  1. Boudewijn Alexander Bots, geb. Amsterdam 25.3.1981, decors & art director, volgt XIac^ .
  2. Laura Leontine Bots, geb. Amsterdam 26.6.1982, ergotherapeute, physician assistent neurologie .
  3. Alexandra Suzanne Bots, geb. Sesheke (Zambia) 30.4.1984, volgt XIac^^ .

 

Xbz. Anne Marie Bernadette Bots (dr van IXbr), geb. Maastricht 19.5.1956, apotheker, tr.(burg.st.) Valkenburg 10.9.1982 Rienk Pieter Marten de Vries, geb. Hoogezand 2.6.1947, huisarts, zn van Marten Johan de Vries en Nelly Tonia Blonk.
Uit dit huwelijk:
  1. Fleur Eline Edmee de Vries, geb. Groningen 21.7.1987.
  2. Claire Eline Edmee de Vries, geb. Groningen 26.6.1990.

 

Xca. Bernadette Brigitte Germaine Bots (dr van IXbr), geb. Ukkel (BelgiŽ) 28.2.1959, verpleegster, tr.(burg.st.) Valkenburg 1.6.1985 Teunis Slagboom, geb. Rotterdam 7.4.1957, med. drs., zn van Govert Slagboom en Sara Kastelein.
Uit dit huwelijk:
  1. Caspar Alexander Slagboom, geb. Rotterdam 1.4.1987.
  2. Esther Eline Slagboom, geb. Rotterdam 25.1.1989.
  3. Simone Alexandra Slagboom, geb. Rotterdam 30.9.1991.

 

Xca*. Paulus Hendricus Bots (zn van IXbt*), geb. Amsterdam 18.9.1947, administrateur, tr.(burg.st.) Amsterdam 3.11.1971 Brigitte Elizabeth Antonia Stephania Prestupa, geb. Utrecht 16.5.1949, lerares, dr van Edward Prestupa en Philomena Johanna Maria van der Wee.
Uit dit huwelijk:
  1. Nicolaas Hendricus Bots, geb. Amsterdam 31.12.1976.
  2. Hendricus Bartolomeus Bots, geb.Amsterdam 10.2.1979.
  3. Johannes Hendricus Bots, geb. Amsterdam 10.2.1979.

 

Xca**. Gerardus Johannes Bots (zn van IXbt*), geb. Amsterdam 7.12.1953, wettechnisch medewerker, tr.(burg.st.) Amsterdam 31.3.1977 Anna Jacoba van Beek, geb. Amsterdam 5.9.1954, verzekeringsacceptante, dr van Johannes Gerardus van Beek en Anna Maria Kooiman.
Uit dit huwelijk:
  1. Catharina Wilhelmina Bots, geb. Amsterdam 26.7.1980, volgt XIac'.
  2. Maria Christine Bots, geb. Amsterdam 17.8.1982, student.

 

Xcb. Johanna Frederika Maria Bots (zn van IXbu), geb. Utrecht 8.9.1953, fysiotherapeute tr.(burg.st.) Schijndel 1.12.1978 Jean Renť BesanÁon, geb. Amsterdam 26.6.1952, fysiotherapeut, zn van Cornelis BesanÁon en Trijntje Groeneveld.
Uit dit huwelijk:
  1. Odette Ghislaine BesanÁon, geb. Amstelveen 11.8.1982.
  2. Xavier Alexander BesanÁon, geb. Amstelveen 16.5.1984.

 

Xcc. Maria Antonia Bots (dr van IXbu), geb. Utrecht 15.2.1955, onderwijzeres, tr.(burg.st.) Mijdrecht 16.5.1980 Ad Gerard Leopold Maria van Schalkwijk, geb. Amsterdam 22.8.1954, scheepsbouwkundige, zn van Ad Gerard Maria van Schalkwijk en Cornelia van Asch.
Uit dit huwelijk:
  1. Sebastiaan Robert van Schalkwijk, geb. Woerden 4.10.1984.
  2. Tom Stephan van Schalkwijk, geb. Woerden 4.10.1984.

 

Xcd. Paulus Henricus Bots (zn van IXbw), geb. Wilnis 25.2.1955, controller, tr.(burg.st.) Mijdrecht 26.11.1980 Anna Wilhelmina Gerarda Maria Arts, geb. Wijchen 29.6.1956, administratief medewerkster, dr van Hendrikus Antonius Arts en Grada Maria Peters.
Uit dit huwelijk:
  1. Rianne Maria Bots, geb. Mijdrecht 21.10.1986.
  2. Paulus Antonius Hendricus Bots, geb. Mijdrecht 10.2.1989.

 

Xce. Jacqueline Johanna Bots (dr van IXbw), geb. Wilnis 17.3.1956, hoofd civiele dienst, tr.(burg.st.) Mijdrecht 31.3.1982 Petrus Johannes Maria van Rossum, geb. Mijdrecht 29.12.1956, makelaar, zn van Cornelis Adrianus van Rossum en Wilhelmina Wahle.
Uit dit huwelijk:
  1. Claire Anouk Quillaumette van Rossum, geb. Utrecht 8.3.1987.
  2. Birthe Paulien van Rossum, geb. Woerden 26.4.1989.
  3. Raoul Cornť van Rossum, geb. Woerden 26.4.1989.

 

Xce*. Johannes Wouterius Bots (zn van IXbw), geb. Wilnis 28.3.1960, slager, tr.(burg.st.) Wilnis 27.9.1988 Danielle Johanna Clementia Jansen, geb. Wilnis 3.3.1964, boekhoudster, dr van Joannes Jansen en Maria Jacoba Hendrika Warmer.
Uit dit huwelijk:
  1. Joanna Maria Adriana Bots, geb. Woerden 14.6.1991, student.
  2. Robertus Paulus Johannes Bots, geb. Amsterdam 17.3.1993, student.

 

Xce**. Madelon Adriana Bots (dr van IXbw), geb. Wilnis 4.12.1962, verkoopster, tr.(burg.st.) Wilnis 6.5.1987, gesch. ca. 2001 Johannes Petrus Cornelis RŲling, geb. Amsterdam 2.6.1959, slager, overl. Uithoorn 18.4.2005, dr van Johannes Petrus RŲling en Johanna Maria Cornelia van Leeuwen.
Uit dit huwelijk:
  1. Kim RŲling, geb. Woerden 7.1.1992.

 

Xcf. Barend Michel Bots (zn van IXby), geb. Ukkel (BelgiŽ) 2.5.1958, arts, tr. Beatrijs De Poorter, geb. Ukkel (BelgiŽ) 2.3.1959, arts, dr van Roger Alois De Poorter en Emilienne Verdonck.
Uit dit huwelijk:
  1. Marlies Christina Bots, geb. Kasama (Zambia) 30.7.1987, tax consultant, tr.(burg.st.) Antwerpen (BelgiŽ) 17.8.2013 Jeroen Erika Augustinus Bosmans, sales manager, geb. Brasschaat (BelgiŽ) 18.12.1986, zn van Joris Ludovica Albertus Bosmans en Bťlina de Bruijn.
  2. Sarah Helena Bots, geb. Bulawayo (Zimbabwe) 17.3.1989.
  3. Ellen Maria Bots, geb Brasschaat (BelgiŽ) 20.5.1991.

 

Xcf*. Johannus Paulus Bots (zn van IXby), geb. Ukkel (BelgiŽ) 26.11.1959, opvoeder, en Karin Decolfmaeker.
  1. Arno Bots, geb. Brasschaat (BelgiŽ) 17.5.1994.
  2. Antje Bots, geb. Brasschaat (BelgiŽ) 2.1.1996.
Johannus Paulus Bots en Carine Housen, geb. Borgerhout (BelgiŽ) 3.7.1971, sociaal assistente, dr van Freddy Julien Andrť Housen en Rita Colman.
  1. Milo Bots, geb. Antwerpen 4.2.2003.

 

Xcf**. Willibrordus Johannus Bots (zn van IXby), geb. Ukkel (BelgiŽ) 11.4.1963, architect, tr. (burg.st.) Alken (BelgiŽ) 10.12.1993 Veerle Chris Maria Muermans, geb. Sint Truiden (BelgiŽ) 18.5.1965, dr. van Christiaan Muermans en Lutgarde Coossemans.
Uit dit huwelijk:
  1. Kaat Adelheid Farahilde Bots, geb. Antwerpen (BelgiŽ) 23.11.1994.
  2. Flo Isolde Beatrijs Bots, geb. Antwerpen (BelgiŽ) 7.10.1996.
  3. Mees Christiaan Willibrord, geb. Antwerpen 27.9.2000.

m

Xcg. Robert Simon Gerard Maria Bots (zn van IXbz), geb. Voorhout 31.10.1943, gynaecoloog, tr.(burg.st.) Wassenaar 8.6.1968 Jacqueline Maria Theresia van Woensel, geb. 's-Gravenhage 19.9.1942, verpleegkundige, dr van J. A. I. van Woensel en D. M. van Schoot.
Uit dit huwelijk:
  1. Diederik Henricus Bots, geb. Leiden 5.8.1969, volgt XIac.
  2. Joris Bots, geb. Weert 8.4.1971, volgt XIad.
  3. Jikke Dťsirťe Bots, geb. Mumias (Kenia) 12.3.1974, logopediste.

 

Xch. Henricus Gerardus Maria Bots (zn van IXbz), geb. Voorhout 12.7.1945, exportdirecteur drukkerij, tr.(burg.st.) Voorhout 7.4.1970 Anna Theodora Hendrica de Hosson, geb. Leiden 12.4.1947, dr van Fredericus Carolus de Hosson en Anna H.H. van Grieken.
Uit dit huwelijk:
  1. Saskia Anna Bots, geb. Leiden 17.7.1971, volgt XIae.
  2. Freekje Carola Bots, geb. Etten-Leur 5.5.1974, volgt XIae*.

 

Xci. Margaretha Carolina Maria Bots (dr van IXbz), geb. Voorhout 5.3.1947, doktersassistente, tr.(burg.st.) Voorhout 19.9.1970 Gustaaf Theodorus Franciscus van de Loo, geb. Oosterbeek 28.11.1941,bouwkundige, zn van Frans Hendrik Gustaaf Anton van de Loo en Maria Wilhelmina Elisabeth van Niekerk.
Uit dit huwelijk:
  1. Floris Gustaaf van de Loo, geb. Jutphaas 17.6.1972.
  2. Anouk Marie Dťsirťe van de Loo, geb. Utrecht 8.6.1974.

 

Xcj. Willibrordus Petrus Maria Bots (zn van IXbz), geb. Voorhout 9.5.1952, coŲrdinator opvangcentrum, tr.(burg.st.) Voorschoten 1.6.1979 Patricia Ann van der Voort, geb. Leiden 1.4.1956, coŲrdinator kinderopvang, dr van Nicolaas Cornelis van der Voort en Rosa Adriana van Rooijen.
Uit dit huwelijk:
  1. Krijn Bots, geb. Leiden 19.5.1984.
  2. Roosje Bots, geb. Leiden 11.10.1986.
  3. JuliŽtte Bots, geb. Leiderdorp 15.1.1988.

 

Xck. Dťsiree Henriette Martha Maria Bots (dr van IXbz), geb. Voorhout 26.2.1955, tr.(burg.st.) Heemstede 3.9.1982 Peter Koster.
Uit dit huwelijk:
  1. Tomas Koster, geb. Heemstede 13.3.1983.
  2. Pam Koster, geb. Heemstede 11.6.1985.
  3. Saul Koster, geb. Heemstede 5.8.1988.

 

Xck*. Elisabeth Maria Hermine Maria Bots (dr van IXca), geb. 's-Gravenhage 1.2.1942, management accountant, tr.(burg.st.) Johannesburg (Zuid-Afrika) 29.9.1962 Anthony Theo Otto Barenbrug, geb. Johannesburg (Zuid-Afrika) 7.6.1938, architect, zn van Antonius Wilhelmus Theodorus Barenbrug en Anna Nicolina Maria van Liemt.
Uit dit huwelijk:
  1. Carolyn Ann Barenbrug, geb. London (Zuid-Afrika 12.9.1964.
  2. Marc Anthony Barenbrug, geb. London (Zuid-Afrika)13.1.1967.

 

Xck**. Marita Margareth Bots (dr van IXca), geb. Johannesburg (Zuid-Afrika) 15.11.1956, divisional manager, tr.(burg.st.) Johannesburg (Zuid-Afrika) 14.12.1974 Albert Carl de Jong, geb. Johannesburg (Zuid-Afrika) 7.6.1954, engineer-aircraft, zn van Gerard de Jong en Jesse Joan Crowe.
Uit dit huwelijk:
  1. Hayley Elizabeth de Jong, geb. Johannesburg (Zuid-Afrika) 4.6.1975.
  2. Justin Carl de Jong, geb. Johannesburg (Zuid-Afrika) 2.7.1981.

 

Xcl. Simone Anne Marie Bots (dr van IXcc), geb. Leiden 14.3.1950, fysiotherapeute, overl. Norg 16 december 2018, tr.(burg.st.) Rhoon 30.8.1982 Erik Heineman, geb. Velp 5.5.1952, algemeen chirurg, zn van Willem Antonie Heineman en Nettie Drijber.
Uit dit huwelijk:
  1. Heike Mayalu Heineman, geb. Rotterdam 5.4.1983.
  2. Jikke Mingma Heineman, geb. Rotterdam 8.4.1986.
  3. Hidde Prem Heineman, geb. Rotterdam 27.9.1988.

 

Xcl*. Jozef Petrus Maria Bots (zn van IXcc), geb. Berkel en Rodenrijs 17.11.1955, huisarts, tr.(burg.st.) Schermer 5.6.1992 Sylvia Maria Vink, geb. Alkmaar 11.1.1960, lerares, dr van Gerardus Jacobus Vink en Anna Helene Sigrid Uecker.
Uit dit huwelijk:
  1. Job Louis Bots, geb. Amsterdam 14.8.1993.
  2. Gijs Pieter Geer Bots, geb. Amsterdam 23.11.1994.
  3. Jet Sigrid Philomena Bots, geb. Amsterdam 25.5.1998.

 

Xcl**. Justine Bernardine Maria Bots (dr van IXcc), geb. Rotterdam 18.9.1961, logopediste, en Jan Hendrik Kieft, geb. Coevorden 22.9.1957, vlieger- en jongleerwinkelier.
Uit deze relatie:
  1. Dammes Mees Kieft, geb. Rotterdam 24.6.1994.
  2. Philomena Aleida Elizabeth Kieft, geb. Rotterdam 23.4.1996.
  3. Indie Mo Kato Kieft, geb. Rotterdam 22.4.1999.

 

Xcm. Henriette Margaretha Gemma Maria Bots (dr van IXcc), geb. Leiden 29.1.1951, lerares lichamelijke opvoeding, tr.(burg.st.)(1) Paul Valk, zn van Jos Valk en Jeanna de Graaf.

Henriette Margaretha Gemma Maria Bots tr.(burg.st.)(2) Eindhoven 4.6.1985 Johannes Jozef Antonius Oude Ophuis, geb. Denekamp 30.4.1945, psycholoog, zn van Johannes Jozef Antonius Oude Ophuis en Antoinetta Cornelia Wildenburg.
Uit dit huwelijk:
  1. Eva Philomena Antoinette Oude Ophuis, geb. Tilburg 19.9.1985.
  2. Jozef Louis Oude Ophuis, geb. Tilburg 14.7.1987.

 

Xcn. Everard Maria Bots (zn van IXcd), geb. Utrecht 20.1.1953, leraar verpleegkunde en Hendrika Maria Wernera Gielen, geb. 's-Gravenhage 13.5.1953, secretaresse, dr van Peter Johannes Gielen en Maria Theresia Deckers.
Uit deze relatie:
  1. Marije Milou Bots, geb. Utrecht 23.9.1983.
  2. Floris Leo Bots, geb. Utrecht 21.5.1990.

 

Xco. Anita Dťsirťe Maria Bots (dr van IXcd), geb. Amersfoort 10.6.1958, tr(1). Rex Ronald Poppert, geb. 8.7.1959.
Uit dit huwelijk:
  1. Stefanie Poppert, geb. 18.2.1984.
  2. Michael Poppert, geb. 29.11.1985.
  3. Jeffrey Poppert, geb. 1.8.1987.
Anita DťsirŽe Maria Bots, tr.(2) Highrolls (NM, USA) 30.3.1991 Lawrence Gregory Kraus, geb. Logansport (IN, USA) 6.8.1962, militair, overl. Valdosta (GA, USA) 3.9.2010, zn van Lawrence Gregory Kraus en Ramona Sue Carey.

 

Xcp. Christine AdŤle Bots (dr van IXce), geb. Toronto (Canada) 19.9.1961, tr.(burg.st.) Toronto (Canada) 9.4.1983 Joseph Albert Brian Dugas, geb. Toronto (Canada) 11.7.1962, machine-technicus, zn van Adrien Dugas en Beaulah Joy.
Uit dit huwelijk:
  1. Angela Marie Dugas, geb. Toronto (Canada) 9.2.1986.

 

Xcq. Gerardus Joannes Maria Bots (zn van IXcf), geb. Weesp 24.2.1954, tr.(burg.st.) Leidschendam 23.6.1979 Danielle Jeannette Saskia Doon, geb. 's-Gravenhage 7.6.1956, dr van Aloijsius Antonius Doon en Henriette Louise de Kroon.
Uit dit huwelijk:
  1. Caroline Henriette Maria Bots, geb. Leidschendam 15.5.1982.
  2. Steven Joannes Alexander Bots, geb. Leidschendam 2.10.1984.
  3. Eva Marianne Theresa Bots, geb. KŲnigstein (Duitsland) 11.1.1987

 

Xcr. Jacoba Catharina Maria Bots (dr van IXcf), geb. Weesp 27.10.1955, tr.(burg.st.) Wassenaar 27.11.1976 Cornelis Theodorus van den Hurk, geb. 's-Gravenhage 4.2.1952, zn van Johannes Franciscus Wilhelmus van den Hurk en Maria Louisa Heiltje van der Zwaan.
Uit dit huwelijk:
  1. Emilie Marie Paulien van den Hurk, geb. Breda 10.6.1980.
  2. Simone Teresa Maria van den Hurk, geb. Oosterhout 29.12.1984.

 

Xcs. Maria Noelle Bots (dr van IXcf), geb. 's-Gravenhage 25.12.1958, tr.(burg.st.) Heerlen 20.12.1978 Paul Jacobus Christiaan van der Eijk, geb. Heerlen 24.6.1951, zn van Robert Christiaan van der Eijk en Isabella Anna Isolde Theresia Bedaux.
Uit dit huwelijk:
  1. Robert Jan Mathijs van der Eijk, geb. Washinghton D.C. (V.S.) 12.11.1981.
  2. Christine Pauline Marie van der Eijk, geb. Washinghton D.C. (V.S.) 12.7.1984.
  3. Suzanne Alexandra Theresa van der Eijk, geb. Falls Church (V.S.) 28.9.1987.

 

Xct. Johanna Christina Theresia Maria Bots (dr van IXcf), geb. Wassenaar 12.1.1962, tr.(burg.st.) Wassenaar 7.9.1984 Gerardus Petrus Paulides, geb. 's-Gravenhage 12.3.1960, zn van Bernardus Gerardus Theodorus Paulides en Helena Anna Hartveld.
Uit dit huwelijk:
  1. Joost Laurence Maria Paulides, geb. Leiden 31.10.1988.
  2. Coen Alexander Maria Paulides, geb. Oegstgeest 20.1.1991.
  3. Charlotte Vivianne Maria Paulides, geb. Sassenheim 1.6.1994.

 

Xct~. Gerardus Joannes Wilhelmus Bots (dr van IXcg), geb. Leiden 27.9.1970, bwdrujfseconoom, en Leonie Caroline Noordhoff, geb. Leidschendam 11-9-1974, dr van Popko Noordhoff en Louise Abella Baas.
Uit dit huwelijk:
  1. Josephine Bots.
  2. Annemijn Bots.
  3. Gert Jan Willem Benjamin Bots, geb. Leiden 2.12.2008.

 

Xct*. Lambertus Henricus Bots (zn van IXcj), geb. Geertruidenberg 10.8.1955, electrotechnisch ingenieur, tr.(burg.st.) Tilburg Afke Johanna Maria Schenkelaars, geb. Eindhoven 3.5.1961, creatief therapeut.
Hieruit:
  1. Guus Bots, geb. Veldhoven 23.6.1991.
  2. Jan Bots, geb. Best 25.5.1993.

 

Xct**. Joannes Gerardus Franciscus Bots (zn van IXcj), geb. Geertruidenberg 3.12.1957, chemicus, tr.(burg.st.) Hšmeenlinna (Finland) 20.7.1990 Seija Helena Aalto, geb. Jšmsš (Finland)24.8.1957, chemicus, dr. van Jaakko Aalto en Lilja Husu.
Uit dit huwelijk:
  1. Mika Joannes Bots, Meerssen 14.8.1991.
  2. Marko Christian Bots, Meerssen 14.11.1994.

 

Xct***. MichaŽl Leonardus Bots (zn van IXcj), geb. Geertruidenberg 24.10.1960, arts-epidemioloog, tr.(burg.stand) Geertruidenberg 21.5.1992 Elisabeth Francisca Anna Maria Eijdems, geb. Heerlen 21.1.1959, socioloog, dr. van Joseph Gerard Eijdems en Anna Sophia de Groot.
Uit dit huwelijk:
  1. Sophie Heleen Bots, geb. Rotterdam 26.2.1994, student.
  2. Koen Gerard Bots, geb. Rotterdam 14-2-1997, student.

 

Xct^. Eleonora Margriet Bots (dr van IXcm), geb. Abcoude 25.7.1967, bouwkundig ingenieur, tr.(burg.st.) Delft 18.9.1998 Lex Robert van Lith, geb. Rheden 7.3.1966, bouwkundig ingenieur, duikinstructeur, zn. van Willem Simom van Lith en Janny Wilhelmina Cornelia van Bloois.
Uit dit huwelijk:
  1. Ylva Laetitia Maria van Lith, geb. Delft 21.12.2005.

 

Xct^^. Alphons Maurits Bots (dr van IXcm), geb. Abcoude 3.9.1969, civiel ingenieur, tr.(burg.st.) Delft 21.4.2005 Irene Maria Dukker, geb. Delft 24.8.1972, arts, dr. van Hendrik Cornelis Maria Dukker en Geertruida Petronella Berkhout.
Uit dit huwelijk:
  1. Sebastiaan Leonard Simon Bots, geb. Breda 27.7.2005.
  2. Nina Eleonora Geertruida Bots, geb. Leiden 11.12.2007.

 

Xct'. Thekla Gesina Maria Bots (dr van IXcr), geb. Amsterdam 13.6.1962, verkoopster, tr.(burg.st.) Jaap Santing, geb. 13.10.1956.
Uit dit huwelijk:
  1. Rosalie Santing, geb. Leiderdorp 25.8.1995.

 

Xcu. Rosemarie Pauline Bots (dr van IXcs), geb. Amsterdam 26.3.1962, archeoloog-secretaresse, tr.(burg.st.) Amsterdam 26.3.1997 Pieter Willem Dongelmans, geb. 's-Gravenhage 27.2.1960, aardwetenschapper, informatie technoloog, zn van Bernardus Nicolaas Ignatius Dongelmans en Johanna Clazina Maria Hooijmans.
Uit dit huwelijk:
  1. Jan Nicolaas Dongelmans, geb. Amsterdam 9.5.1997.
  2. Catharina Paula Dongelmans, geb. Amsterdam 23.11.1999.

 

Xcu*. Anne Martine Bots (dr van IXcu), geb. Amsterdam 7.5.1966, journalist, en John Cecil van de Weg, geb. Dordrecht 4.3.1966, architect, zn van Wouter van de Weg en Sanny Kastelein.
Uit dit huwelijk:
  1. Anne Sarah Myrte van de Weg, geb. Amsterdam 22.12.2006.
  2. Camiel Wouter Arend van de Weg, geb. Amsterdam 23.12.2008

 

Xcv. Pieter Folkert Bots (zn van IXcu), geb. Amsterdam 21.6.1969, journalist, tr.(burg.st.) Amsterdam 22.12.2003 Elizabeth van Helm, geb. Voorburg 16.7.1969, beeldend kunstenaar, dr. van Gabriel Simon van Helm en Johanna Maria Willemina Kok.
Uit dit huwelijk:
  1. Louk Gabriel Bots, geb. Amsterdam 17.1.2004.
  2. Daan Theodoor Bots, geb. Amsterdam 17.1.2008.

 

Xcv*. Diederik Dimitri Bots (zn van IXdc), geb. Bree (BelgiŽ) 23.11.1981, freelance programmeur, tr.(burg.st.) Kortessem (BelgiŽ) 29.12.2006 An Els Armand Marie Baillien, geb. Tongeren (BelgiŽ) 29.12.1983, kleuterjuffrouw, dr. van Joseph Baillien en Godelieve Christiaens.
Uit dit huwelijk:
  1. Timo Bots, geb. Tongeren (BelgiŽ) 27.11.2008.
  2. Mathiz Bots, geb. Tongeren (BelgiŽ) 19.11.2011.

 

Xcv**. Inge Theresia Bots (dr van IXdd), geb. Leuven (BelgiŽ) 25.6.1979 tr. Wim Vandepaar, zn. van Robert Vandepaar en Marie Josťe Cools.
Uit dit huwelijk:
  1. Stigge Vandepaar.
  2. Hidde Vandepaar.

 

Xcw. Ivan Bots (zn van IXde), geb. Lommel (BelgiŽ) 28.11.1970, tr.(burg.st.) Mol (BelgiŽ) 17.4.1998 Nikki Nys, dr. van Jan Nys en Josphien de Bie.
Uit dit huwelijk:
  1. Yanne Bots, geb. Mol (BelgiŽ) 14.10.1999.
  2. Rune Bots, geb. Mol (BelgiŽ) 27.5.2002.
  3. Cas Bots, geb. Mol (BelgiŽ) 18.1.2011.

GENERATIE XI

terug

XIa'. MichŤle Antoinette Sidonie A. Bots (dr van Xb*), geb. Luik (BelgiŽ) 9.5.1954, institutrice maternelle, tr. Haccort (BelgiŽ) 9.3.1974 Louis Marie Joseph Alphonse Leroy, geb. Maastricht 14.1.1952, comptable, overl. Luik (BelgiŽ) 10.10.2016, zn. van Sebastien Joseph Alphonse Leroy en Antoinette Johanna Maria Colaris.
Uit dit huwelijk:
  1. GaŽtane Christiane Madeleibe Leroy, geb. Hermalle (BelgiŽ) 17.9.1976, tr. Philippe Douin.
  2. Jean Benoit Louis Pascal Leroy, geb. Oupeije (BelgiŽ) 17.4. 1981, tr. Viridana Marechal.
  3. Samuelle Michelle Elisabeth Leroy, geb. Oupije (BelgiŽ) 28.9.1987, tr. Salvatore Nona.

 

XIa. Franciscus Hubertus Bots (zn van Xc), geb. Venlo 13.8.1956, verkoper, tr. Duijf.
Uit dit huwelijk:
  1. Bjorn Bots, geb. Venlo 28.7.1978, volgt XIIa.
  2. Sven Bots, geb. Venlo 30.7.1980.

 

XIb. HenriŽtte Petronella Bots (dr van Xc), geb. Venlo 27.10.1959,ziekenverzorgster, tr.(burg.st.) Venlo 15.5.1981 Peter Adrianus Hovens, geb. Venlo 28.4.1957, chauffeur, zn van Johannes Hovens en Aldegonda Antonia Janssen.
Uit dit huwelijk:
  1. Rick Jozef Patrick Johannes Hovens, geb. Venlo 29.10.1981.
  2. Jessica Mathilda Francisca Johanna Hovens, geb. Venlo 23.9.1982

 

XIc. Ernastine Maria Hubertina Bots (dr van Xcí), geb. Venlo 25.9.1958, tr.(burg.st.) Venlo 22.9.1978 Bernardus Johannes Jozef van Gaal, geb. Venlo 11.2.1955, gemeentebeambte, zn van Karel Antonius van Gaal en Hendrika Wilhelmina Antonia Keunen.
Uit dit huwelijk:
  1. Hubertina Marie Antonius van Gaal, geb. Venlo 24.1.1979.
  2. Johannes Bernardus Marie van Gaal, geb. Venlo 11.3.1981.

 

XId. HenriŽtte Annemarie Mecheline Nancy Bots (dr van Xcí), geb. Venlo 29.3.1961, tr.(burg.st.) Venlo 7.5.1987 Ronald Awisius Maria Tiggelovend, geb. Venlo 28.2.1962, spoorwegbeambte, zn van Theodorus Bernardus Tiggelovend en Frida Gerarda Kuster.
Uit dit huwelijk:
  1. Max Antonius Wilhelmus Tiggelovend, geb. Venlo 3.7.1989.
  2. Carlo Bernardus Hubert Tiggelovend, geb. Venlo 3.7.1989.

 

XIe. Johannes Felix Marie Bots (zn van Xcí), geb. Venlo 26.3.1962, overl. Venlo 19.7.2007, tr. (burg.st.) Venlo Lilianne Adťla Hesseling, geb. Venlo 8.7.1962, dr van Julius Leopoldus Hesseling en Hendrika Holtrigter.
Uit dit huwelijk:
  1. Calden Bots, geb. Venlo 30.8.1992

 

XIf. Hubertus Hendrikus Antonius Marie Bots (zn van Xcí), geb. Venlo 1.11.1965, tr.(burg.st.) Venlo 23.6.1989 Elizabeth Jean Catharina Jacobs, geb. Venlo 26.7.1964, dr van Gerard Jean Willem Jacobs en Cato Josephina Hubertina Houben.
Uit dit huwelijk:
  1. Kim Elianne Nancy Bots, geb. Venlo 5.8.1985.
  2. Roy Gaby Jan Bots, geb. Venlo 9.5.1990.

 

XIf*. Monique Antonetta Francisca Bots (dr van Xc*), geb. Venlo 22.8.1964, verkoopster, tr.(burg.st.) Venlo 28.6.1991 Leonardus Matheus Gerardus Maria Teeuwen, geb. Venlo 24.5.1961, ambtenaar, zn van Gerardus Adrianus Teeuwen en Petronella Maria Josephina Hendrika Schreurs.
Uit dit huwelijk:
  1. Bo Iris Joseph Teeuwen, geb. Venlo 21.11.1991.
  2. ZoŽ Evelyn Bart Teeuwen, geb. Venlo 6.6.1994.

 

XIg. Hendricus Lambertus Maria Bots (zn van Xh), geb. Amsterdam 20.4.1965, sales manager, tr.(burg.st.) Haarlemmermeer 14.6.1990 Eleanora Bernardina Maria Brinkhof, geb. Amsterdam 18.2.1965, bank-employee, dr van Gerhardus Maria Brinkhof en Maria Johanna Bergkamp.
Uit dit huwelijk:
  1. Martinus Diederik Maria Bots, geb. Haarlem 13.5.1991.
  2. Laurentius Marcus Maria Bots, geb. Haarlem 29.6.1993.
  3. Viviana Valeria Maria Bots, geb. Haarlem 14.2.1996.

 

XIh. Harm Dirk Lodewijk Bots (zn van Xm), geb. Gouda 24.4.1972, bankier, tr.(burg.st.) Utrecht 8.6.2001 Andrea Elisabeth van Rest, geb. Ile Ife (Nigeria) 18.5.1972, juriste, dr van Cornelius van Rest en Carla D. van Nieuwkerk.
Uit dit huwelijk:
  1. Emilie Elisabeth Bots, geb. Utrecht 9.8.2002.
  2. Diederik Kees Valentijn Bots, geb. Utrecht 9.8.2002.
  3. Frederique Victoria Bots, geb. Utrecht 19.9.2004.
  4. Maryse Julia Bots, geb. Utrecht 19.9.2004.

 

XIh'. Joris Bots (zn van Xo), geb. Beek 20.3.1976, ondernemer IT, met Yvonne Gerarda Maria Baselmans, geb. Veldhoven 4.3.1976, assistent accountant, dr van Gerardus Martinus Cornelis Maria Baselmans en Maria Gertruda Henrica Dielissen.
Uit dit huwelijk:
  1. Thomas Bots, geb. Veldhoven 20.5.2013.

 

XIh*. Jeroen Emanuel Yvonne Bots (zn van Xp), geb. Breda 18.1.1971, zelfstandig ondernemer en Natasha Vanessa Muijs, geb. Brugge (BelgiŽ) 23.8.1971.
Hieruit:
  1. Mayte Bots, geb. Breda 5.3.1999.
  2. Joy Bots, geb. Breda 8.8.2000.

 

XIh**. Daisy Lillian Saskia Bots (dr van Xp), geb. Breda 20.11.1975 en Bart Friso Kramer, geb. Sacramento (V.S.) 17.4.1972, zelfstandig ondernemer, zn. van Thomas Kramer en Jolanthe Koning.
Hieruit:
  1. ZoŽ Kramer, geb. Ede 6.12.2001.

 

XIi. Mascha Ellen FranÁoise Bots (zn van Xv), geb. Nijmegen 17.4.1965, tr.(burg.st.) Maarssen, Jan van Beukering.
Uit dit huwelijk:
  1. Barend Johannes van Beukering, geb. Utrecht.
  2. Quirine Anna Elise van Beukering, geb. Utrecht.

 

XIj. Igor Harrie Marie Bots (zn van Xv), geb. Tilburg 16.5.1967, directeur, tr.(burg.st.) Naarden 30.6.1994, gescheiden 28.5.2002 Irene Kruger, geb. Assen 6.10.1963, dr van Arnold Kruger en Krina Hamelink.
Uit dit huwelijk:
  1. Casper Arnoud Johannes Bots, geb. Blaricum 9.7.1996.
  2. Simone Krina Elise Bots, geb. Huizen 30.3.1998.

 

XIj*. Michiel Bots (zn van Xz), geb. Nijmegen 12.4.1976, bouwkundig ingenieur, planeconoom, geregistreerd partnerschap Helmond 7.12.2006 met Mireille Hubertina Helena Heuts, geb. Maastricht 19.1.1977, maatschappelijk werkster, dr van Wilhelmus Adam Mathijs Heuts en Hubertina Josephina Leonie Maria Gulikers.
Hieruit:
  1. Merijn Willem Bots, geb. Helmond 3.2.2007.
  2. Minke Elise Bots, geb. Helmond 21.6.2008.
  3. Marten Thuur Bots, geb. Helmond 25.11.2009.

 

XIj**. Freek Bots (zn van Xz), geb. Nijmegen 9.3.1978, bedrijfskundige, tr.(burg.st.) Nijmegen 12.1.2007 Christina Henrica Petronella Smits, geb. Helmond 21.12.1977, filosofe, dr van Lambertus Adrianus Maarten Smits en Angelina Wilhelmina Christina Maria Knaapen, gesch. 11.7.2014.
Uit dit huwelijk:
  1. Yael Hannah MariŽlle Bots, geb. Nijmegen 21.11.2008.
  2. Tirza Leonoor Geertje FranÁois Margriet Bots, geb. Nijmegen 16.3.2012.
Freek Bots en Charlotte HenriŽtte van Aken, geb.Schijndel 11.8.1976, inkoper, dr. van Gijsbert Theodorus van Aken en HenriŽtte Adriana Maria Bruurmijn.
Uit dit huwelijk:
  1. Bas Berend Gijsbert Frank Bots, geb. 's-Hertogenbosch 25.10.2016.

 

XIj***. Pieter Bots (zn van Xz), geb. Geldrop 21.9.1984, jurist, tr.(burg.st.) 16.6.2013 Linda Cock, maatschappelijk werkster.
Uit dit huwelijk:
  1. Rosalie Bots, geb. 5.2.2015.

 

XIj^. Bram Willem Nicolaas Bots (zn van Xa**), geb. Roermond 13.8.1978, jurist, tr.(burg.st.) Antwerpen (BelgiŽ) 16.7.2011 Eva De Jaegere, geb. Kortrijk (BelgiŽ) 29.4.1981, psycholoog, dr van Philippe De Jaegere en Catherine De Segher.
Uit dit huwelijk:
  1. Emma Bots, geb. Antwerpen (BelgiŽ) 7.12.2011.

 

XIj^^. Sander Willem Peter Bots (zn van Xa**), geb. Thorn 24.4.1980, scheepsmakelaar, tr.(burg.st.) Fontanile (ItaliŽ) 29.9.2012 Claire Anne Swinden, geb. Singapore 26.3.1976, financieel adviseur, dr van John Swinden en Marion Taylor.
Uit dit huwelijk:
  1. Oscar John Willem Bots, geb. Londen (GB) 19.3.2014.
  2. Hector Nicolaas William Bots, geb. Londen (GB) 13.11.2017.

 

XIk. Michael Gerardus Wilhelmus Bots (zn van Xag), geb. Valkenswaard 6.12.1974, business travel consultant, tr.(burg.st.) Stein 5.9.2000 Lizet Petra Hubertina Jacobs, geb. Horst 8.10.1973, reisadviseuse, dr van Silvester Peter Wilhelmus Jacobs en Maria Petronella Hubertina Pubben.
Uit dit huwelijk:
  1. Niels Johannes Silvester Bots, geb. Stein 12.2.2002.
  2. Lotte Maria Cornelia Bots, geb. Maasbree 26.9.2004

 

XIl. Theresia Wilhelmina Apollonia Bots (dr van Xag), geb. Valkenswaard 22.11.1976, verpleegkundige, tr.(burg.st.) Valkenswaard 7.6.2002 Pim Bernardus Johannes Hille, geb. Best 6.10.1970, verpleegkundige, zn van Theodorus Johannes Maria Hille en N.N. Roggekamp.
Uit dit huwelijk:
  1. Jelle Johannes Theodorus Hille, geb. Veldhoven 29.12.2000.
  2. Mees Johannes Theodorus Hille, geb. Veldhoven 21.3.2003.
  3. Finn Johannes Theodorus Hille, geb. Veldhoven 16.11.2004.

 

XIl*. Ruud Johannes Cornelus Bots (zn van Xah), geb. Valkenswaard 30.9.1979, werkvoorbereider, tr.(burg.st.) Valkenswaard 7.7.2007 Anna Maria Petronella Hubertus Gerlings, geb. Valkenswaard 12.3.1982, verkoopster, dr van Cornelis Hubertus Bartholomeus Gerlings en Petronella Maria Elizabeth Maria van Baaren.
Uit dit huwelijk:
  1. Eva Petronella Wilhelmina Bots, geb. Geldrop 2.9.2010.

 

XIm. Elisabeth Hendrika Bots (dr van Xam), geb. Amsterdam 20.10.1932, tr.(burg.st.) Amsterdam 2.9.1955 Hermanus Willebrordus Peek, geb. Utrecht 20.6.1929, national account manager, zn van Johannes Peek en Maria Carolina Cornelia Verhof.
Uit dit huwelijk:
  1. Frederic Johannes Peek, geb. Ciudad Trujillo 24.10.1960.
  2. Eric Jan Peek, geb. Enschede 11.9.1965.

 

XIm*. Kenneth T. Bots (dr van Xam*), geb. Chicago (Illinois, V.S.) 21.3.1939, tr.(burg.st.) Chicago (Illinois, V.S.) 28.5.1960 Connie M. Kidrowski.
Uit dit huwelijk:
  1. Kenneth John Bots, tr. Georgette Gigi Marks.
  2. Kelly M. Bots, tr. Jeffrey M. Nicholls.
  3. Kimberly Ann Bots.

 

XIn. Franciscus Hendricus Kaijser Bots (zn van Xam), geb. Amsterdam 19.4.1939, importeur, tr. Cathalina Johanna Boeij, geb. Katz 3.6.1944, stewardess.
Uit dit huwelijk:
  1. Jeroen Hans Franciscus Kaijser Bots, geb. Alphen aan den Rijn 10.11.1972, volgt XIIb.
  2. Peter Cornelis Kaijser Bots, geb. Zevenhoven 11.11.1975, volgt XIIc.
  3. Victor Hendricus Kaijser Bots, geb. Zevenhoven 21.8.1978.
Franciscus Hendricus Bots en zijn nakommelingen hebben hun wettelijke achternaam Bots laten veranderen in Kaijser Bots. De naam Kaijser is met het overlijden van Maria Hubertina Barbara Kaijser in 1989 zie Xam in haar tak uitgestorven. Om de naam Kaijser niet verloren te laten gaan is de naam Kaijser toegevoegd aan de achternaam.

 

XIo. Peter Frits Bots (zn van Xam), geb. Amsterdam 25.1.1942, tr. (burg.st.) Amsterdam 30.6.1964 Henderika Maria Medema, geb. Franekeradeel 19.6.1944, dr van Renne Medema en Neeltje Bosgraaf.
Uit dit huwelijk:
  1. Renne Johannes Bots, geb. Amsterdam 10.12.1964,volgt XIId.
  2. Hubert Martinus Bots, geb. MariŽnburg (Suriname) 4.9.1967,volgt XIIe.
  3. Casper Peter Bots, geb. Idaaderadeel 5.6.1974,volgt XIIf.

 

XIp. Wilhelmina Helena Alida Bots (dr van Xan), geb. Maarssen 17.6.1940, typiste, tr.(burg.st.) Maarssen 11.1.1961 Franciscus Josef Vonk, geb. Maarssen 16.3.1937, postbesteller, zn van Adrianus Vonk en Gijsbertha Johanna van Vliet.
Uit dit huwelijk:
  1. Franciscus Josef Vonk, geb. Alberton (Z.-Afrika) 20.8.1968.
  2. Johannes Adrianus Vonk, geb. Alberton (Z.-Afrika) 30.1.1970.

 

XIq. Barbara Johanna Gijsbertha Bots (dr van Xan), geb. Maarssen 27.10.1942, cateringsmedewerkster, tr.(burg.st.) Maarssen 10.3.1967 Wilhelmus Anthonius Maria de Groot, geb. Vleuten 25.7.1941, zn van Gerardus de Groot en Agatha Lambertha Theadora Veenbrink.
Uit dit huwelijk:
  1. Olga Helena Theadora de Groot, geb. Utrecht 9.8.1970.
  2. Sabine Barbara Maria de Groot, geb. Utrecht 19.7.1973.

 

XIr. Helena Margaretha Johanna Bots (dr van Xan), geb. Maarssen 19.8.1944, tr.(burg.st.) Maarssen 10.6.1966 Jacobus Cornelis Schalkwijk, geb. IJsselstein 19.6.1943, tegelzetter, zn van Antonie Schalkwijk en Cornelia Johanna Barten.
Uit dit huwelijk:
  1. Antonius Johannes Jacobus Schalkwijk, geb. IJsselstein 19.2.1968
  2. Cornelia Helena Theodora Schalkwijk, geb. IJsselstein 7.6.1969.

 

XIs. Antonius Franciscus Bots (zn van Xan), geb. Maarssen 23.10.1946, adjunct-directeur MAVO, tr.(burg.st.) Maarssen 7.7.1970 Cornelia Maria Anthonia Vendrik, geb. Halsteren 27.9.1946, lerares, dr van Cornelis Hendrikus Nicolaas Vendrik en Remigia Wilhelmina Smakman.
Uit dit huwelijk:
  1. Maria Remigia Cornelia Antonia Bots, geb. Utrecht 13.5.1974,volgt XIIg.
  2. Maurina Francisca Antonia Bots, geb. Utrecht 7.7.1979,volgt XIIh.

 

XIt. Maria Cornelia Bots (dr van Xan), geb. Maarssen 10.2.1948, buschauffeuse, tr.(burg.st.) IJsselstein 30.5.1968 Johannes Theodorus Antonius Bloos, geb. IJsselstein 22.11.1942, medewerker PTT, zn van Johnnes Anthonius Bloos en Pietronella Tersteeg.
Uit dit huwelijk:
  1. Johannes Antonius Carolus Bloos, geb. IJsselstein 11.2.1971.
  2. Jacobus Cornelis Maria Bloos, geb. IJsselstein 10.10.1972.

 

XIu. Thomas Cornelis Theodorus Maria Bots (zn van Xap), geb. Utrecht 20.11.1950, patholoog anatoom, overl. Leiden 14.11.1992, tr. (burg.st.) Kalamunda (AustraliŽ) 21.12.1988 Johanna HenriŽtte Maria Wajon, geb. Spanbroek 13.1.1952, stewardess, dr van Henricus Jacobus Albertus Maria Wajon en Johanna Alida Barkman.
Uit dit huwelijk:
  1. Sebastiaan Henricus Theodorus Bots, geb. Amsterdam 27.8.1989.

 

XIv. Cornelis Jozef Adriaan Maria Bots (zn van Xap), geb. Utrecht 14.7.1959, advocaat en procureur, tr. Loutte Henriette Francisca Stokhof, geb. Goor 4.10.1964, psychologe, dr van W.C. Stokhof en F. Schothuis.
Uit dit huwelijk:
  1. Selas Theresia Franziska Bots, geb. Utrecht 24.7.1993.
  2. Finte Theodora Cornelia Bots, geb. Utrecht 10.6.1997.

 

XIw. Johannes Gerardus Maria Bots (zn van Xaq), geb. Breukelen 11.3.1956, beroepsmilitair, overl. Oss 1.11.2015, tr.(burg.st.) Breukelen 29.8.1980 Petronella Johanna Maria Koppers, geb. Harmelen 6.3.1960, hovenier, dr van Johannes Franciscus Antonius Koppers en Maria Dimphna Slokkers.
Uit dit huwelijk:
  1. Sietske Maria Antonia Bots, geb. Oss 17.8.1986, wijkverpleegkundige, tr.(burg.st.) Eersel 25.3.2016 Joppe Theodorus Bernardus van der Horst, geb. Eindhoven 6.5.1984, tuinarchitect, zn van Bernardus Franciscus  van der Horst en Josephina Christina Petronella Maria Jansen.
  2. Ramon Johannes Jozef Bots, geb. Heesch 2.7.1989, electrotechnicus.

 

XIx. Antonius Franciscus Maria Bots (zn van Xaq), geb. Breukelen 8.1.1959, technisch administrateur, overl. Leiderdorp 15.5.2004, tr.(burg.st.) Maarssen 20.6.1985 Yvonne Dijkstra, geb. Utrecht 14.5.1963, administratief medewerkster, dr van Aan Dijkstra en Cornelia Christina Johanna A. Wolbers.
Uit dit huwelijk:
  1. Marco Bots, geb. Alphen aan den Rijn 4.10.1989.
  2. Marvin Bots, geb. Leiderdorp 30.6.1994.

 

XIy. Jan Jozef Maria Bots (zn van Xaq), geb. Breukelen 13.4.1961, technicus, tr.(burg.st.) Gouda 30.5.1986 Maria Josephina Johanna van Rijswijk, geb. Urmond 24.7.1963, verpleegkundige A, dr van Wilhelmus Franciscus van Rijswijk en Maria Arnolda Schut.
Uit dit huwelijk:
  1. Alexander Bots, geb. Gouda 21.9.1994.
  2. Richard Bots, geb. Gouda 22.10.1996
  3. Yannick Bots, geb. Woerden 7.11.1998.

 

XIy*. Patrick Gijsbert Anton Bots (zn van Xaq), geb. Breukelen 2.9.1968, credit manager, tr.(burg.st.) Rotterdam 14.10.1998 Ana Christina Ferreira Marques, geb. 's-Gravenhage 6.11.1968, project medewerker, dr van Maria Marques en Susette Leao Ferreira.
Uit dit huwelijk:
  1. Marjolein Emma Sophie Bots, geb. Rotterdam 30.4.2001.
  2. Victoria Maria Carolina Bots, geb. Roosendaal 3.3.2003.

 

XIy'. Regine Pieternel Marianne Elise Bots (dr van Xax), geb. Utrecht 15.11.1967, onderwijsadviseur, tr.(burg.st.) Utrecht 29.4.1994 Johannes Onno Zuurmond, geb. Vlaardingen 16.4.1966, rechter, zn van Gerritjan Zuurmond en Irene de Vries.
Uit dit huwelijk:
  1. Michiel Geert Zuurmond, geb. Utrecht 21.3.1998.
  2. Maaike Agnes Irene Zuurmond, geb. Utrecht 23.8.2001.

 

XIy'''. Herman Frederik Willem Bots (zn van Xax), geb. Utrecht 7.8.1972, portefeuille manager, tr.(burg.st.) Sššksmški (Finland) 22.7.2005 Terhi-Liisa Halme, geb. Viiala (Finland) 8.12.1975, financial analyst, dr. van Heikki Antero Halme en Ritva Annika Pšrssinen.
Uit dit huwelijk:
  1. Tobias Kari Frederik Bots, geb. Utrecht 27.5.2007.
  2. Jonas Heikki Gerardus Bots, geb. Blaricum 21.9.2009.

 

XIz. Willemijn Sacha Marie-Louise Bots (dr van Xaz), geb. Amsterdam 7.12.1972, marketing manager, tr.(burg.st.) Zwolle 10.5.2003 Mark Willem Manshanden, geb. Den Helder 17.1.1969, marketing manager, zn. van Hendrik Manshanden en Petronella Johanna Erasmus.
Uit dit huwelijk:
  1. Mick Alexander Clemens Manshanden, geb. Utrecht 7.9.2004.

 

XIz^. Sophie Anna Sarah Bots (dr van Xbc), geb. 's-Hertogenbosch 3.8.1985, jurist, tr.(burg.st.) Langbroek 4.7.2015 Jeroen van der Hoeven, geb. 30.12.1981, corporate finance analyst, zn. van J.F. van der Hoeven en E.M. van Beuningen.
Uit dit huwelijk:
  1. Julie Ammy Mathilde van der Hoeven, geb. 's-Gravenhage 13.3.2015.
  2. Jack Hans Alexander van der Hoeven, geb. 25.3.2017.

 

XIz^^. David Alexander Benjamin Bots (zn van Xbc), geb. 's-Hertogenbosch 5.10.1987, senior supply chain engineer, en Carlijn van den Bergh, geb. ca. 1988, orthopedagoog.
Hieruit:
  1. Cato Sophie Adine Bots, geb. Amsterdam 24.6.2019.

 

XIz'. Franciscus Theodorus Maria Bots (zn van Xbe), geb. Groningen 7.4.1968, voorman transport- en expeditiebedrijf, tr.(burg.st.) 1994 Ellen N.N..
Uit dit huwelijk:
  1. Alex Bots, geb. Groningen 25.1.1998.
  2. Susan Bots, geb. Groningen 5.6.2001.
  3. Francis Bots, geb. Groningen 5.6.2001.

 

XIz*. Talitha Bots (dr van Xbf), geb. Tilburg 26.2.1973, P&O adviseur/loopbaanbegeleider, tr.(burg.st.) Apeldoorn 19.5.2005 Sebastiaan Louis Floris Post, geb. Amsterdam 12.1.1974, IT-specialist, zn. van Theo Post en Anke van Aken.
Uit dit huwelijk:
  1. Merlijn Metske Bots, geb. Apeldoorn 11.9.2006.

 

XIz**. Kahlil Bots (dr van Xbf), geb. Tilburg 4.4.1977, tr.(burg.st.) 1.8.2011 Elizabeth Floors, geb. Groenlo 13.4.1979, horeca-medewerkster.
Uit dit huwelijk:
  1. Emma Johanna Hendrika Bots, geb. Zoetermeer 19.10.2011.
  2. Sara Gezina Bots, geb. Zoetermeer 16.8.2014.

 

XIaa. Pieter Jan Bots (zn van Xbg), geb. Beverwijk 24.7.1966, chemisch technoloog, tr.(burg.st.)(1), gesch. 1.8.2002 Hanna Pauliina Muhos, geb. Kuopio (Finland) 4.4.1970, arts.
Uit dit huwelijk:
  1. Oskar Wilbert Bots, geb. Tampere (Finland) 30.7.1995.
  2. Petra Ilona Bots, geb. Helsinki 29.5.2001.

Pieter Jan Bots, tr.(burg.st.)(2) 13.12.2006, gesch. 2013 (Finland) Sinnika Aijšnseppš, geb. Karstula (Finland) 7.7.1969.
Uit dit huwelijk:

  1. Sonja Maria Bots, geb. Espoo (Finland) 3.4.2005.
  2. Erika Alexandra Bots, geb. Espoo (Finland) 4.1.2007.

 

XIaa*. Eelco Adriaan Aloijs Bots (zn van Xbg), geb. Wierden 29.11.1972, tr.(burg.st.) Laura Bosschieter, geb. 21.4.1975, bioloog.
Uit dit huwelijk:
  1. Maarten Peter Bots, geb. Wageningen 28.3.2002.
  2. Lieselotte Afke Jans Bots, geb. Wageningen 29.10.2003.

 

XIaa**. Sven Bots (zn van Xbh), geb. Groningen 2.7.1974, tr.(burg.st.) Gromningen 18.8.2000 Catharina Maria Engina Bosman, geb. 7.3.1975.
Uit dit huwelijk:
  1. DaniŽl Thomas Bots, geb. Groningen 11.9.2002.
  2. Alyssa ZoŽ Bots, geb. Groningen 16.8.2004.

 

XIab. Martijn Edwin Bots (zn van Xbi), geb. Amersfoort 13.1.1971, onderhoudsmonteur en netwerkbeheerder samenwonend (1) sinds 11.11.1996 tot 1.7.2002 met Yuphaphan Suwannasri.
Hieruit:
  1. Malissa Toon Bots, geb. Blaricum 18.1.1998.
  2. Marvin Sikarin Tar Bots, geb. Ede 28.1.2000.

Martijn Edwin Bots samenwonend (2) sinds 13.6.2007 met Deborah Alexandra Perez Rubio, geb. San Juan de la Maguana (Dominicaanse Republiek) 7.7.1976, kapster.

 

XIab*. Marieke Marije Bots (dr van Xbi), geb. Amersfoort 23.9.1973, office-manager, verpleegkundige, tr.(burg.st.) Lochem 15.5.2008  met Patrick Verlee, geb. 's-Gravenhage 20.3.1969, zelfstandig ondernemer, zn van Leo Verlee en Antoinette Catharina Maartense.
Hieruit:
  1. Frederique Renťe Verlee, geb. Zutphen 3.5.2007.
  2. Sigrid Katrin Verlee, geb. Reykjavik (Finland) 3.2.2009.

 

XIac. Diederik Henricus Bots (zn van Xcg), geb. Leiden 5.8.1969, ondernemer en Sanne de Wit, geb. Eindhoven 6.4.1972, toneeldocente, regisseur, dr van Jan Cornelis de Wit en Joanna Maria Dielis.
Hieruit:
  1. Bram Anthonius Bots, geb. Blaricum 28.5.2000.
  2. Gijs Jan Bots, geb. Muiden 25.1.2002.

 

XIac*. Arnaud Wilhelmus Oswald Bots (zn van Xbw), geb. Wageningen 18.1.1979, civiel ingenieur, tr.(burg.st.) Woudenberg 23.6.2012 Ragnhild Brigitta Hilgeman, geb. Woerden 29.11.1972, stedebouwkundig ingenieur, dr van Jan Hilgeman en Adriana Cornelia van Toor.
Uit dit huwelijk:
  1. Jasmijn Silje Bots, geb. Utrecht 3.2.2008.
  2. Jorrit Roald Bots, geb. Utrecht 4.6.2010.

 

XIac**. Johannes Wilhelmus Bots (zn van Xbw), geb. Wierden 7.10.1983, werktuigbouwkundig ingenieur, tr.(burg.stand) Midden-Delfland 17.5.2014 Emilie Elisabeth Wilhelmina Simonne Maria van der Grinten, geb. 's-Hertogenbosch 4.4.1984, beleidsmedewerker gezondheidszorg, dr van Petrus Henricus Hermanus Anna Maria van der Grinten en Elisabeth Berendina Petronella Voets.
Uit dit huwelijk:
  1. Guusje Elisabeth HenriŽtte Bots, geb. Rotterdam 30.3.2017.
  2. Olivier Willem Reinaud Bots, geb. Rotterdam 11.2.2019.

 

XIac***. Erik Johan Nicolaas Bots (zn van Xbw), geb. Wierden 12.11.1986, commercieel medewerker, tr.(burg.stand) Rijssen 20.6.2014 Maria Troost, geb. Deventer 9.7.1985, GZ-psycholoog, dr van Gerrit Jan Troost en Philippina Schooten.
Uit dit huwelijk:
  1. ZoŽ Ina HenriŽtte Bots, geb. Wierden 7.8.2017.

 

XIac****. Annet Ceciel Bots (dr van Xbx), geb. Utrecht 13.8.1986, bestuurskundige, tr.(burg.st.) Rotterdam 25.9.2015 Sander DaniŽl Leijs, geb. Goes 13.8.1984, beleidsmedewerker verkeer, zn van Cornelis Willem Johannes Leijs en Leonie Pieternella Maria de Wael.
Uit dit huwelijk:
  1. Hannah Charlotte Leijs, geb. Rotterdam 20.1.2017.
  2. Maren Olivia Leijs, geb. Rotterdam 17.5.2019.

 

XIac^. Boudewijn Alexander Bots (zn van Xby), geb. Amsterdam 25.3.1981, decorontwerp en realisatie, en Friederike Theresia Eleonora Bos, geb. Doetinchem 4.2.1982, docent nederlands, dr van Abraham Bos en Friederike Maria Theresia Visser.
Hieruit:
  1. Ramses Joseph AnneŁs, geb. Zaandam 17.3.2017.
  2. Aram Atlas Pieter Melle Bots, geb. Zaandam 22.1.2019

 

XIac^^. Alexandra Suzanne Bots (dr van Xby), geb. Sesheke (Zambia) 30.4.1984, kunsthistoricus, tr.(burg.st.) Heerlen 1.2.2014 Mark Frederik Burger, geb. 's Gravenhage 4.3.1979, civiel ingenieur, zn van Johannes Willebrordus Burger en Elisabeth Margaretha van Langelaan.
Uit dit huwelijk:
  1. Lucas Berend Burger, geb. Doha (Qatar) 20.10.2014.
  2. Vincent Cees Burger, geb. Doha (Qatar) 11.6.2016.
  3. Annabelle Frederique Burger, geb. Doha (Qatar) 23.1.2018.

 

XIac'. Catharina Wilhelmina Bots (dr van Xca**), geb. Amsterdam 26.7.1980, risk manager, tr.(burg.st.) Laren 1.5.2009 Cornelis Bartlomeus Calis, geb. Laren 11.5.1980, consultant, zn van Jacobus Krijn Bartholomeus Calis en Cornelia Gijsbertha Anna Post.
Uit dit huwelijk:
  1. Joyce Anna Calis, geb. Amstelveen 5.6.2010.

 

XIad. Joris Bots (zn van Xcg), geb. Weert 8.4.1971, ondernemer, tr.(burg.stand) Le Thor (Frankrijk) 7.9.2002 Els Nijhoff, geb. Zwolle 5.3.1974, verloskundige, dr van Poppo Reinder Elze Nijhoff en Dedda Betty van Dijk.
Uit dit huwelijk:
  1. Wietse Bots, geb. Amsterdam 10.1.2005.

 

XIae. Saskia Anna Bots (dr van Xch), geb. Leiden 17.7.1971, psychologe, tr.(burg.stand) Amsterdam 25.4.2003 Edwald Overing, geb. Amsterdam 13.9.1969, politicoloog, zn van J.P. Overing en M.C. van der Elst.
Uit dit huwelijk:
  1. Giel Overing, geb. Amsterdam 24.10.2003.

 

XIae*. Freekje Carola Bots (dr van Xch), geb. Leiden 5.5.1974, galeriemedewerker, tr.(burg.stand) 27.11.2011 Thomas Bayer, geb. 24.4.1973.
Uit dit huwelijk:
  1. Bas Bayer, geb. 12.2.2008.
  2. Dieter Bayer, geb. 30.11.2009.

GENERATIE XII

terug

XIIa. Bjorn Bots (zn van XIa), geb. Venlo 28.7.1978, tr. Tina Holzken.
Uit dit huwelijk:
  1. Romano Bots, geb. Deurne 18.4.2000.
  2. Indy Bots, geb. Deurne 4.3.2002.

 

XIIb. Jeroen Hans Franciscus Kaijser Bots (zn van XIn), geb. Alphen aan den Rijn 10.11.1972, management consultant, tr.(burg.st.) Charlotte (NC, Verenigde Staten) 3.3.2003 Anna Elizabeth Porter, geb. Guilford County (NC, Verenigde Staten), sales manager, dr. van Francis Logan Porter III en Doris Elizabeth Winslow.
Uit dit huwelijk:
  1. Lucas Hans Kaijser Bots, geb. Charlotte (NC, Verenigde Staten) 29.9.2003.
  2. Lex Daniel Francis Kaijser Bots, geb. Hunterville (NC, Verenigde Staten) 3.11.2005.
  3. Lars Johannes Kaijser Bots, geb. Hunterville (NC, Verenigde Staten) 14.5.2008.
  4. Anneliese Elizabeth Mariah Kaijser Bots, geb. Mooresville (NC, Verenigde Staten) 27.2.2012.
  5. Avelynne Lily Kaijser Bots, geb. Statesville (NC, Verenigde Staten) 17.7.2014.

 

XIIc. Peter Cornelis Kaijser Bots (zn van XInd), geb. Zevenhoven 11.11.1975, orthopaedisch chirurg, tr.(burg.st.) Amsterdam 12.9.2003 Cornelia Helena de Pater, geb. Noordoostpolder 7.10.1974, ergotherapeute, dr. van Gerrit de Pater en Wilhelmina van der Spek.
Uit dit huwelijk:
  1. Stijn Yannick Kaijser Bots, geb. Breda 24.1.2005.
  2. Femke Willemijn Kaijser Bots, geb. Alkmaar 17.1.2008.

 

XIId. Renne Johannes Bots (zn van XIo), geb. Amsterdam 10.12.1964, vertegenwoordiger, tr.(burg.st.) Dordrecht 2.9.1986 Louise Francisca van Zanten, geb. Dordrecht 8.1.1968, dr van Jan van Zanten en Johanna Munter.
Uit dit huwelijk:
  1. Kirsten Debora Bots, geb. Dordrecht 2.3.1987.
  2. Aniek Rebecca Bots, geb. Dordrecht 9.9.1990, stewardess.
  3. Jorben Noah Bots, geb. Dordrecht 28.9.2001.

 

XIIe. Hubert Martinus Bots (zn van XIo), geb. MariŽnburg (Suriname) 4.9.1967, tandarts, tr.(burg.st.) Collingwood (Ontario, Canada) 28.2.1998 Kimberly Ann VanKoughnett, geb. Ottawa (Ontario, Canada) 15.11.1969, dr van Allan Leroy VanKoughnett en Carol Anne Little.
Uit dit huwelijk:
  1. Marelise Carika Bots, geb. Amsterdam 13.8.1998.
  2. Rebekka Viola Bots, geb. Leeuwarden 22.10.1999.

 

XIIf. Casper Peter Bots (zn van XIo), geb. Idaarderadeel 5.6.1974, doctor in de tandheelkunde, tr.(burg.st.) Dordrecht 16.7.1999 Pieternella Christina van 't Spijker, geb. Zwolle 19.1.1973, dr van Gerard van 't Spijker en Johanna Overduin.
Uit dit huwelijk:
  1. Henderika Johanna Bots, geb. Amsterdam 6.12.2000.
  2. Frederik Peter Bots, geb. Hilversum 7.10.2003.
  3. Jerre Gerard Bots, geb. Hilversum 22.8.2006.

 

XIIg. Maria Remigia Cornelia Antonia Bots (dr van XIs), geb. Utrecht 13.5.1974, tr.(burg.st.) 18.9.2003 Ronald Alexander Beenen, geb. 9.3.1971.
Uit dit huwelijk:
  1. Lisanne Annemiek Beenen, geb. Utrecht 5.1.2006.
  2. Tim Lucas Beenen, geb. Utrecht 6.10.2008.

 

XIIh. Maurina Francisca Antonia Bots (dr van XIs), geb. Utrecht 7.7.1979, tr.(burg.st.) 29.5.2008 Maarten Olaf Brandwijk, geb. 24.11.1980.
Uit dit huwelijk:
  1. Luuk Daniel Brandwijk, geb. Woerden 23.2.2009.
  2. Isabel Guusje Brandwijk, geb. Woerden 27.6.2010.